Korona KielceKorona Kielce
1 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
94'

Sędzia kończy spotkanie w Kielcach. Po słabej pierwszej połowie i odrobinę lepszej drugiej obie drużny podzieliły się punktami. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

93'

Piłkę meczową miał Sobota ale w polu karnym Korony fatalnie skiksował!!

90'

3 minuty dolicza sędzia

88'

Ręka Lenartowskiego 20 metrów od bramki Małkowskiego...to okazja dla Mili

87'

Młody Karol Angielski zmienia Macieja Korzyma

85'

Lisowski wpadł na zawodnika Śląska i sędzia Marciniak odgwizduje faul zawodnika z Kielc

83'

Emocje w ostatnich minutach gwarantowane!!

81'

G o o o o o l l l l ! ! ! ! Bomba Piotra Ćwielonga z 16 metrów ląduje w siatce Małkowskiego !!! Przepiękna bramka !!

81'

Ostatnie 10 minut meczu przed nami. Czy będziemy mieć jeszcze emocje w tym spotkaniu?

79'

Adamek zmienia Kamila Kuzerę. Opaskę kapitańską przejmuje Lisowski

77'

Trener Korony także przygotował drugą zmianę, która zapewne za chwilę nastąpi

76'

Patejuk zmienia Pawelca

74'

Gikiewicz zmienia Diaza

73'

Seria rzutów rożnych Korony

72'

Znów Pawelec popełni błąd i Stano dwukrotnie stanął przed szansą strzelenia bramki ale kapitalnie broni Kelemen

71'

Cristian Diaz dośrodkowuje za głęboko w pole karne Małkowskiego i od bramki zacznie bramkarz Korony

70'

Do końca 20 minut. Czy Śląsk odrobi straty. Jeżeli Wrocławianie o tym marzą muszą zdecydowanie poprawić grę.

67'

Bramka po równo obciąża konto Pawelca, który nie potrafił zablokować Korzyma i Kelemena, który piłkę wpuścił przy swoim krótkim rogu

66'

G o o o o o l l l l ! ! ! ! Dobry strzał Korzyma tuż przy słupku Kelemena znajduje drogę do siatki !!!!

63'

Ojjjjjj...petarda Lisowskiego ląduje na dachu Areny Kielce

60'

Kuzera brzydko sfaulowany przez Diaza w środku boiska

59'

Po dobrych 10 minutach drugiej połowy zdecydowanie spadło tempo tego meczu

56'

Paweł Golański na murawie trzyma się za kolano

54'

Znów Korona - Pavol Stano "przeskoczył" Ostrowskiego, uderzył głową ale wprost w bramkarza

52'

Kapitalnie Kelemen obronił uderzenie głową Malarczyka z 8 metrów

52'

Korona przeważa w pierwszych minutach 2 części. Mistrz Polski zamknięty na swojej połowie

51'

Piotr Ćwielong ukarany żółtą kartką za faul na Malarczyku. Zawodnik gości nie zagra w kolejnym meczu bo to jego 4 kartka w sezonie

49'

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza - od przewagi gospodarzy

49'

Fatalnie Lisowski wykonuje rzut wolny z którego mogło być spore zagrożenie dla bramki Kelemena

46'

Śląsk rozpoczął 2 połowę!

15:33

Obie drużyny powoli wracają na boisko. Czy zobaczymy ciekawszą druga połowę?

45'

Arbiter kończy pierwszą słabą połowe. Zapraszam po przerwie

45'

120 sekund dolicza sędzia do pierwszej połowy

44'

Znów interweniować musiał Kelemen po wrzutce kolejny raz Golańskiego

43'

Ogromne zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym w wykonaniu Pawła Golańskiego wyjaśnione przez Sobotę

42'

Maciej Korzym upadł w polu karnym po indywidualnej akcji ale arbiter tylko groźnie pogroził napastnikowi Korony palcem

39'

Po zmianie Janoty Stano został cofnięty do pomocy a w przedniej formacji zagra Maciej Korzym

36'

Kontuzjowany Janota opuszcza boisko w jego miejsce Sierpina

36'

Janota na noszach opuszcza boisko Będzie potrzebna zmiana

33'

Czy doczekamy się bramek w pierwszej połowie?

32'

Po pół godzinie gry jakby obudził się Śląsk. Pod bramką Małkowskiego coraz groźniej ale Korona także nie pozostaje dłużna

30'

Groźna akcja Śląska - Mila zagrywa do Kaźmierczaka ale jego uderzenie broni Małkowski

29'

Sobota spróbował uderzać na bramkę Małkowskiego technicznie z 18 metrów ale znów piłka przeleciała nad poprzeczką

28'

Sporo chaosu i niedokładności w środku boiska

26'

Paweł Golański z 25 metrów uderza na bramkę i Kelemen z problemami łapie piłkę

25'

Mila trafił w mur, zagrał ponownie i przed szansą stanął Wasiluk ale przeniósł piłkę nad bramką po strzale głową

24'

Sobota faulowany przez Lisowskiego ma 18 metrze i będzie okazja dla Mili

22'

Śląsk jak do tej pory w tym spotkaniu oddał tylko 1 niecelny strzał. Korona w tej statystyce jest lepsza, ponieważ zawodnicy gospodarzy strzelali trzykrotnie w tym dwa razy celnie.

20'

Śląsk spróbował przedostać się pod bramkę Korony ale obrona gospodarzy dziś gra bezbłędnie jak do tej pory

18'

W pierwszym kwadransie, który już za nami zdecydowanie lepiej prezentują się gospodarze. Czy Śląsk się obudzi?

17'

Kolejny raz świetnie Ostrowski. Tym razem wybił dośrodkowanie Janoty.

15'

Kuzera leży na boisku po zderzeniu głową z Ostrowskim. Po chwili jednak wstaje i wszystko wskazuje na to, że będzie mógł kontynuować grę

13'

W ważnym momencie blisko bramki Kelemena po dośrodkowaniu Golańskiego świetnie kolejny raz interweniuje Ostrowski

12'

Po wrzutce Lisowskiego słabo na bramkę Śląska strzela Korzym

11'

Dużo walki w środku pola ale brakuje okazji bramkowych

10'

Na trybunach trwa wymiana "uprzejmości" pomiędzy fanami obu zespołów

8'

Akcja dwójki Stano - Korzym ale ten drugi źle przyjął piłkę i futbolówka trafiła do graczy z Wrocławia

6'

W pierwszych minutach lepiej wygląda gra gospodarzy, którzy dużo więcej biegają i są aktywniejsi

4'

Śląsk na moment zawędrował pod pole karne Korony jednak już piłka wraca na połowę mistrzów Polski

3'

Golański z rzutu wolnego ładnie próbuje wrzucić piłkę do Korzyma, którego uprzedza Ostrowski i mamy rzut rożny

1'

Artur Lenartowski strzela z powietrza zaraz po rozpoczęciu spotkania ale pewnie łapie piłkę Kelemen

1'

Zaczynamy spotkanie!!

14:29

Kamil Kuzera oraz Sebastian Mila to kapitanowie obu drużyn

14:27

Sędzia Szymon Marciniak wyprowadza oba zespoły na murawę.

14:26

Za moment powitamy zawodników obu drużyn na boisku i rozpocznie się pierwsze niedzielne spotkanie 17-kolejki T-Mobile Ekstraklasy

14:14

Korona być może będzie w lepszej sytuacji, ponieważ Śląsk w ostatnim tygodniu zagrał bardzo trudne spotkanie w Pucharze Polski z Flotą Świnoujście a biorąc pod uwagę grząskie boisko niekoniecznie będzie to handicap dla zawodników z Wrocławia

14:14

Rezerwowi Śląsk: Rafał Gikiewicz, Łukasz Gikiewicz, Tadeusz Socha, Rafał Grodzicki, Rok Elsner, Sylwester Patejuk, Amir Spahić.

14:13

Rezerwowi Korona: Wojciech Małecki, Krzysztof Kiercz, Tomasz Foszmańczyk, Kamil Adamek, Łukasz Sierpina, Paweł Zawistowski, Karol Angielski.

14:12

W tabeli Śląsk zajmuje 5 miejsce w tabeli mając 29 punktów, Korona jest 12 z 19 punktami.

14:09

W pierwszej wiosennej kolejce lepsze wrażenie sprawili gospodarze, którzy po pasjonującym meczu pokonali Legię Warszawa 3:2. Śląsk także zdobył 3 punkty - wygrywając z Widzewem Łódź 2:1