Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
4 : 0
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
94'

Koniec spotkania! Podbeskidzie rozbija sensacyjnie, ale zasłużenie na własnym stadionie Jagiellonię Białystok 4:0! Górale pokazują tym samym, że nikt nie może ich wskazywać jako pewniaka do spadku i to że do ostatniej kolejki będą walczyć o utrzymanie. Dziękujemy za uwagę!

91'

Tym razem z rzutu wolnego dośrodkowywał Demjan, wrzutka dobra, ale piłka znalazła się w dłoniach Jakuba Słowika.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

I ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Ukaranego chwilę wcześniej żółtą kartką Slobode, zastępuje powracający do Bielska Białej Kołodziej.

86'

Żółta kartka dla Slobody za faul na piłkarzu Jagiellonii.

85'

Telichowski po raz kolejny dośrodkowuje w kierunku Demjana, ale tym razem napastnik Górali na pozycji spalonej.

84'

I mamy kolejną zmianę w Podbeskidziu. W ekstraklasie debiutuje Deja, który zastąpił Pawele.

82'

Goolll! Pogrom! I mamy 4:0! Piłkę na dobieg z lewej strony otrzymał Telichowski! Podał przytomnie do Demjana, który poradził sobie z obrońcami i umieścił piłkę w bramce!

80'

Kolejne uderzenie piłkarza Jagiellonii. Tym razem po podaniu Kowalskiego, strzelał Smolarek, ale także niecelne.

79'

Celny strzał Dani Quintany, ale zbyt lekki by mógł zaskoczyć bramkarza Podbeskidzia.

77'

I ostatnia zmiana w Jagiellonii, Kima zastąpi Kowalski.

75'

Strzał z woleja Norambueny, można powiedzieć że najlepsze uderzenie w tym meczu Jagiellonii, ale niecelne.

74'

Z boiska przy owacji kibiców schodzi Malinowski, a zastąpi go Cetkovic.

73'

Gooolll! Pogrom! 4:0! I Kolejna bramka Telichowskiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego! Chmiel dośrodkowuje! A jednak nie! Sędzia wskazał na pozycję spaloną! Nikt przez moment o tym nie wiedział! I część kibiców nadal sądziła, była uznana. W powtórkach można zobaczyć że sędzia podjął dobrą decyzję.

68'

Niewiele brakowało żeby kolejny stały fragment zakończył się bramką! Do piłki po dośrodkowaniu dopadł Pawela, ale tym razem jego uderzenie było niecelne!

66'

Gooolll! Trzeci stały fragment spotkania zakończony bramką! Chmiel dogrywał, piłkę do Sokołowskiego zgrał Demjan, a obrońca Górali skierował ją do bramki! 3:0!

64'

Kim podaje do Gajosa, ale uderzenie tego drugiego jest bardzo niecelnie.

62'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Demjan, ale nie był on w dobrej pozycji do strzału i piłka turlając się po boisku, trafiła do rąk Jakuba Słowika.

60'

Telichowski źle przyjął piłkę, ale walczył o nią do końca i podał do Malinowskiego. Skrzydłowy Podbeskidzie się pogubił przy asyście obrońców Jagi i wyszedł z futbolówką poza boisko.

57'

Kolejna zmiana w Jagiellonii, nieskutecznego dziś Plizgę zastępuje Gajos.

56'

Wrzutka z Telichowskiego z lewej strony, było zamieszanie w polu karnym ale najlepiej zachował się bramkarz Jagiellonii, który wyłapał piłkę.

55'

Żółta kartka dla Kupisza, za faul przy próbie odbioru piłki.

53'

Quintanna na lewą stronę do Grzyba, który dośrodkował w pole karne, ale Smolarek nie doszedł do piłki i w dodatku sfaulował obrońcę Podbeskidzia.

50'

Miało to być chyba dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale wyszło na uderzenie i Damian Chmiel był bliski zdobycia kolejnej bramki.

48'

Z lewej strony przedzierał się Malinowski, wydawało się że Alexis sobie z nim poradzi, ale w końcu go sfaulował.

46'

W przerwie trener Jagiellonii zdecydował się na jedną zmianę. Tomasza Frankowskiego zastąpił Euzebiusz Smolarek.

46'

Wznowienie spotkania po przerwie w Bielsku Białej!

45'

Koniec pierwszej połowy! Skazywane na spadek Podbeskidzie, pokazuje że do ostatniego spotkania będzie walczyło o utrzymanie!

45'

Mogło być 3:0! Błąd Ukaha który zaspał i do piłki dopadł Demjan! Podążył w kierunku bramki i zdecydował się na uderzenie, ale w ostatnim momencie swój błąd naprawił obrońca Jagiellonii!

44'

Daleka piłka z obrony Pietrasiaka w kierunku napastnika Podbeskidzia, ale poradzili sobie z nią bez problemów defensorzy gości.

41'

Plizga uniemożliwił faulem przeprowadzanie kontry przez Podbeskidzie i sędzia pokazał mu żółtą kartkę.

39'

Kolejny rzut wolny dla Podbeskidzia, dośrodkowywał Chmiel, a Pazdan wybił piłkę z pola karnego.

37'

Chmiel w pole karne do Demjana, napastnik upada w polu karnym, jednak nie mogło być mowy o jedenastce dla Podbeskidzia.

33'

Ukah na prawą stronę do Norambueny, ale poradził sobie z nim Telichowski. Po chwili ponownie akcję przeprowadzali goście, ale Frankowski sfaulował w polu karnym Sokołowskiego.

30'

W ataku tym razem Jagiellonia Białystok. Dwójkowa akcja Kupisza z Plizgą i na uderzenie zdecydował się ten drugi, po rykoszecie jednego z obrońców, piłka wyszła poza boisko.

26'

A teraz mogła być kolejna bramka dla Podbeskidzia! Z obrony piłkę wybijał Sokołowski, niefortunnie przedłużył ją Pazdan. Na szybkie uderzenie zdecydował się Demjan, ale uderzenie było dobre, ale minimalnie niecelne.

24'

100% okazja Jagiellonii! Quintana podał prostopadłą piłkę do Plizgii. Powinna być bramka kontaktowa, ale napastnik gości uderzył wprost w Zajaca.

22'

Dobry pomysł Plizgi, który po podaniu Frankowskiego widząc wychodzącego Zajaca, chciał przerzucić przelobować go, minimalnie jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

19'

Ależ emocje! Drużyna skazywana na pożarcie w tym spotkaniu prowadzi już 2:0! Jagiellonia musi wziąć się w garść, bo Podbeskidzie nadal atakuje i dąży do zdobycia kolejnych bramek.

17'

Już 2:0! Piłkę przedłużył z rzutu rożnego Sokołowski, a w bramce umieścił ją Błażej Telichowski!

15'

Strata piłki przez Sokołowskiego i do kontry ruszyła Jagiellonia, dobrym zagraniem po raz kolejny popisał się Kim, ale obrońcy Podbeskidzia odebrali piłkę Quintanie.

12'

Kolejny rzut wolny, Quintana do Pazdana, ale defensorzy Podbeskidzie odebrali mu piłkę.

11'

Z lewej strony sfaulowany został Lubos Hanzel przez Sokołowskiego, więc mogła być dobra okazja dla Jagi, ale dośrodkowanie z rzutu wolnego było zbyt głębokie i piłka znalazła się w dłoniach Richarda Zajaca.

8'

I pierwsza akcja Jagielloni. Kim podał na prawą stronę do Quintany, nowy nabytek gości zdecydował się na uderzenie, jednak było ono bardzo niecelne.

5'

Kolejny rzut wolny dla Podbeskidzia. Do piłki dopadł Telichowski, ale minęła ona bramkę, w dodatku znalazł się na pozycji spalonej.

4'

I w natarciu Podbeskidzie, Tym razem z prawej strony dośrodkowywał Łatka, ale piłkę złapał bramkarz Jagiellonii Jakub Słowik.

2'

Sensacja w Bielsku Białej! Podbeskidzie już w pierwszej minucie objęło prowadzenie! Z lewej strony dośrodkowywał Malinowski, Pazdan nie upilnował Demjana, a napastnik Górali umieścił piłkę w bramce.

1'

Gooolll! Podbeskidzie Robert Demjan!

1'

Początek spotkania w Bielsku Białej. Rozpoczynają piłkarze Jagiellonii!

13:30

W dzisiejszym spotkaniu będą także sędziowie zza linią pola karnego.

13:28

Należy pochwalić Podbeskidzie za świetne przygotowanie murawy, która na pewno nie będzie miała wpływu na rezultat.

13:23

Wszystko wskazuje na to, że runda wiosenna będzie ostatnią prostą w karierze Tomasza Frankowskiego. Jego celem na nową rundę będzie zdobycie przynajmniej dwóch goli, aby na stałe zapisać się w historii polskiej ekstraklasy i wkroczyć na podium najlepszych strzelców wszechczasów. Sam "Franek" chciałby jednak trafić do siatki rywala 7 razy. - To będzie przyzwoity wynik - tłumaczy "łowca bramek".

13:22

Ostatni raz Podbeskidzie wygrało na własnym stadionie prawe rok temu, czyli 25 lutego 2012 roku.

13:20

W barwach Jagiellonii zabraknie Niki Dzalamidze, który na czwartkowym treningu doznał koszmarnej kontuzji kolana. Zerwał więzadła krzyżowe, a także uległa pęknięciu łąkotka.

13:17

Białostoczan wzmocnili natomiast : Michał Fidziukiewicz, Lubos Hanzel, Kim Min-Kyun oraz Dani Quintana.

13:16

Nowymi nabytkami Podbeskidzia zostali natomiast : Luka Gusić, Krzysztof Baran oraz Matko Ćetkowić z Jagielonii. A ponadto: Adam Deja, Tomasz Górkiewicz, Anton Sloboda i Błażej Telichowski.

13:15

Z klubu z Bielska Białej odeszli Ziajka, Cohen, Adamek, Jeleń i Król.

13:13

Ławka rezerwowych Jagiellonii: Łukasz Skowron, Adam Dźwigała, Maciej Gajos, Michał Fidziukiewicz, Tomasz Kowalski, Filip Modelski, Euzebiusz Smolarek

13:12

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Krzysztof Baran, Tomasz Górkiewicz, Juraj Dancik, Dariusz Kołodziej, Adam Deja, Marko Ćetković, Mateusz Janeczko

13:12

W zimie w Podbeskidziu zmieniło się bardzo wiele. Większość udziałów w klubie przejęła gmina Bielsko-Biała, aby ratować klub przed degradacją do 1. ligi. Marcina Sasala zastąpił Dariusz Kubicki, który wraca do ekstraklasy po ponad czterech latach przerwy.