Zagłębie LubinZagłębie Lubin
3 : 0
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
94'

Za nami pierwszy mecz rundy wiosennej. Zagłębie pewnie i zdecydowanie wypunktowało słabiutką dziś Pogoń. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

90'

Sędzia dolicza 3 minuty

88'

Pogoń w dzisiejszym meczu była bezradna a Zagłębie konsekwentnie wypunktowało rywali

85'

.... i ostatnia zmiana w zespole Zagłebia

85'

Ostatnia zmiana w zespole gości....

85'

I znów niedokładność w poczynaniach Pogoni

83'

Przy bramce gospodarzom pomogły warunki atmosferyczne, ponieważ piłka po uderzeniu napastnika Zagłębia odbiła się jeszcze od Janukiewicza zanim wpadła do bramki

81'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! Kapitalna i skuteczna kontra gospodarzy. Świetnie z prawej strony zagrał Błąd i Papadopulos strzałem głową pokonał bramkarza!!!

80'

Wilczek zmienia Hanzela

80'

i kolejna kartka - tym razem Banaś

79'

Przekombinował Djousse pod bramką Zagłębia tracąc piłkę.

77'

Frączczak fauluje Godala i słusznie ogląda kartkę

77'

Ale kapitalne uderzenie dopiero co wprowadzonego Błąda, który z ostrego kąta z 20 kilku metrów trafia w boczną siatkę. Część kibiców krzyknęła nawet golll

75'

Kwadrans do końca spotkania i nie zanosi się na to już w tym meczu, żeby coś miało się zmienić

74'

Lewandowski zmienia Kolendowicza

73'

Błąd zmienia Pawłowskiego

73'

Dobrą wrzutkę Ediego wybija Banaś

71'

Pietruszka fauluje Pawłowskiego i w Gdańsku z Lechią nie zagra

69'

Łukasz Hanzel ogląda żółtą kartkę co oznacza, że nie zagra w kolejnym spotkaniu

68'

Druga połowa rozczarowuje. Mało składnych akcji, dużo przerywanych akcji

66'

Tym razem Maciej Małkowski leży kontuzjowany na boisku jednak po chwili się podnosi.

64'

Znów pada w polu karnym Djousse ale bez reakcji sędziego

62'

Strzelec pierwszej bramki powoli podnosi się z boiska po zderzeniu z rywalem

61'

Śnieg sypie a tempo meczu zdecydowanie spadło

58'

Ładnie próbował uderzać na bramkę Frączczak ale uczynił to niedokładnie

56'

Po rzucie rożnym piłka dochodzi do Bilka, który z 30 metrów uderza nad poprzeczką

55'

Kontra Zagłębia zakończona kornerem

54'

Kolejna świetna akcja Djousse - tym razem jednak świetnie interweniuje Costa

52'

Donald Djousse jest zdecydowanie aktywniejszy w tych pierwszych minutach niż Tomasz Chałas przez całe 45 minut

50'

Świetna kontra gospodarzy ale Pawłowski przegrał pojedynek biegowy z Hricko

48'

Spokojny początek drugiej połowy spotkania

46'

Gramy!!!

46'

Zmiana w zespole Pogoni

18:57

Za moment powracamy do Lubina

45'

Po pierwszej połowie meczu KGHM prowadzi z Pogonią 2:0. Zapraszam po przerwie

44'

Andradina dośrodkowuje z rzutu rożnego - uderza Hernani obok słupka

42'

W Lubinie chyba już czekają na końcowy gwizdek sędziego w pierwszej części meczu

40'

Szansa dla Kolendowicza. Piłka po uderzeniu zawodnika Pogoni przelatuje obok słupka

38'

Uspokoiło się na boisku w Lubinie.

36'

Doskonała okazja Rogalskiego !! Zawodnik Pogoni uderza z 10 metrów ale wprost w bramkarza!!

33'

Takafumi Akahoshi oddaje strzał na bramkę Zagłębia i jest to 1 uderzenie Pogoni na bramkę w tym meczu

32'

Michal Papadopulos uderza na bramkę ale wprost w bramkarza!

31'

Pietruszka fauluje Pawłowskiego i będzie kolejna groźna sytuacja

28'

Kolejna szybka akcja Zagłębia jednak tym razem Janukiewicz łapie dośrodkowanie.

25'

Po 25 minutach Zagłębie pewnie i zasłużenie prowadzi 2:0

23'

W polu karnym faulowany był Łukasz Hanzel przez Akahoshiego

23'

G o o o o l l l l !!!! Szymon Pawłowski pewnie strzela z rzutu karnego !!!!

22'

Karny dla Zagłębia !!!

20'

Kolejna dobrze zapowiadająca się akcja Pogoni została zatrzymana przez defensorów Zagłebia

18'

Po wrzutce w pole karne Jeża z 16 metrów bardzo mocno strzelał Banaś ale uderzenie kapitana Zagłębia zostało zablokowane przez Nolla

16'

Pogoń gra bardzo niedokładnie. Zawodnicy ze Szczecina nie potrafią przedostać się pod bramkę Gliwy.

13'

Gliwa piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Ediego

11'

Godal dobrze zatrzymał Frączczaka z prawej strony boiska

9'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Bartosz Rymaniak strzelcem bramki nr 1 w rundzie wiosennej !!! Rymaniak wszedł idealnie w pole karne po dośrodkowaniu Małkowskiego z rzutu wolnego i strzałem głową pokonał Janukiewicza!!! To pierwsza bramka zawodnika gospodarzy w Ekstraklasie!!!

7'

Przestało sypać w Lubinie

4'

Powoli przewagę osiągają gospodarze. Pogoń skupiona na kontrach

3'

Faulowany w środkowej strefie boiska Edi Andradina przez Adama Banasia

3'

Spokojny początek w wykonaniu obu zespołów. Próbuje szarpać debiutant Chałas ale jak na razie bez efektu

1'

Sypie śnieg w Lubinie więc z pewnością warunki do gry będą trudne.

1'

Zaczynamy rundę wiosenną 2012/13!!!!!

17:58

Zawodnicy wychodzą już na boisko!! Za moment zaczynamy!!

17:52

Wszyscy na nią narzekają, wszyscy twierdzą, że jest słaba ale jednak wszystkim jej brakowało !! Za 8 minut wraca po zimowej przerwie T-Mobile Ekstraklasa!!!

17:49

W pierwszym meczu tych drużyn niespodziewanie Pogoń wygrała 4:0. Jakie spotkanie zobaczymy dziś?

17:42

W Pogoni zadebiutuje dziś Tomasz Chałas. Będzie to jego piąty mecz w T-ME.

17:38

Rezerwa Pogoni: Dusan Pernis, Mateusz Lewandowski, Donald Djousse, Julien Tadrowski, Takuya Murayama, Bartosz Ława, Wojciech Golla

17:37

Na ławce rezerwowych Zagłębia zasiądą: Marek Kozioł, Dorde Corta, Adrian Błąd, Elton Lira, Damian Kowalczyk, Kamil Wilczek, Adrian Rakowsk

17:33

Czekaliśmy na tą chwilę długie 3 miesiące! Już za pół godziny początek pierwszego meczu po zimowej przerwie!