4 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
1. połowa3 : 0
17:37

Na brak bramek w tym meczu narzekać nie możemy. byliśmy świadkami bardzo ciekawego spotkania. Serdecznie dziękujemy za czas spędzony z Ekstraklasa.net. Za uwagę dziękuje Kamil Bywalec

94'

Koniec meczu w Lubinie. Zagłębie efektownie wygrało z Wisłą Kraków na zakończeniu rundy jesiennej. Dziękujemy za uwagę.

94'

spokojnie pokonuje Gliwę i ratuje honor krakowian. Pierwsza bramka gości w dzisiejszym spotkaniu.

93'

Dla Wiślaków, faulujący Vidanov otrzymuje żółtą kartkę.

91'

Gospodarze ewidentnie chcą się jeszcze wstrzelić w bramkę Wiślaków. Obrona Wisły chyba została w Krakowie, bo jedynym "obrońcą" grającym tak skutecznie jest twarda murawa, która przeszkadza gospodarzom.

90'

Tymczasem ciekawa akcja gospodarzy, kilka ładnych podań lecz tracą i defensywa Wisły po raz kolejny oddycha ze spokojem.

88'

Pomoc medyczna udzielana Wilkowi po tym jak zderzył się głową z zawodnikiem gospodarzy.

88'

Kolejna przerwa w grze, tym razem zmiana w ekipie gości Chrapka zastąpi Quioto.

86'

Zmiana w ekipie gospodarzy, swoje 5 minut otrzymuje od trenera młody Kowalczyk

85'

O dziwo na trybunach słychać głośne Zagłębie my chcemy gola. Czyżby kibice z Lubina czuli niedosyt? Cztery brami strzelone Wiśle to bardzo dobry wynik, wnioskować można z tego iż kibice z zagłębia należą do bardzo ambitnej grupy.

83'

Kolejna próba Garguły lecz był to strzał "Panu Bogu w okno", takie próby raczej nie pomogą w zdobyciu brami, na którą z pewnością czekają kibice gości.

81'

Obserwując postawę Wiślaków wnioskować można, że bardzo zależy im na zdobyciu honorowej bramki, a Zagłębie szanuje sobie wynik czekając na kontry. Tak jak teraz dobra próba graczy KGHM-u lecz górą Miśkiewicz.

80'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy Wożniak zastąp Hanzla

79'

Ciężar gry przeniesiony na drugą stronę, goście próbują wymienić kilka podań i zakończyć akcję strzałem lecz po raz kolejny mamy problem z tym czy to strzał czy podanie. Czyżby Wiślakom zabrakło sił, aby mocno i celnie uderzyć? Ewidentnie Wisła próbuje coś wskórać, ale ciągle są to tylko próby. tym razem wywalczyli sobie rzut rożny, lecz po takim wykonaniu nie można oczekiwać bramki. A obrona Zagłębia znów górą.

75'

Kolejna dobra okazja z kontry gospodarzy, lecz tym razem o dziwo obrona Wisły przypomniała od czego jest na boisku.

74'

Chwila aktywności Pawłowskiego mocny strzał lecza bardzo niecelny, czekamy na kolejne próby tego zawodnika.

73'

W tej odsłonie rzadko obserwujemy gospodarzy przy piłce. Ewidentnie bronią wyniku i na chwilę obecną nie zapowiada się, by coś w tym względzie się zmieniło. Choć teraz dobra akcja na skrzydle Pawłowskiego, lecz słabe dośrodkowanie i wyjaśniają goście.

71'

Za Małkowskiego na boisku melduje się Lira, zobaczymy co do pokazania ma zmiennik w ekipie gospodarzy.

70'

Kolejny strzał Chrapka, choć można by polemizować czy był to strzał czy tylko podanie do bramkarza. Wisła ożyła w ofensywie, ale ciągle nie wstrzeliła się w bramkę.

68'

Pierwsza 100% akcja dla Wiślaków, którzy dobrze rozegrali piłkę w polu karnym lecz i tym razem bezskutecznie. Goście domagają się naszym zdaniem słusznego karnego, lecz arbiter jest innego zdania, a w blisko 70 minucie Wisła ciągle nie trafiła do brami Zagłębia.

66'

Wydaje nam się, że Genkow pobudził trochę grę ofensywną Wiślaków, po raz kolejny dobre zagranie tego zawodnika do Sobolewskiego, ale i tym razem nieskutecznie Wisła.

64'

Po dobrej wymianie piłki w drużynie gości, od autu zaczną gospodarze,. Dobre podanie do Pawłowskiego, lecz ten znajduje się na pozycji spalonej.

64'

Na trybunach ciągle głośny doping, a na murawie zaczyna wiać nudą, rozpaczliwe próby Wiślaków nie wnoszą nic konstruktywnego w obraz gry.

62'

Na boisku zameldowali się Genkow i Bguski, a zastąpili kolejno Sikorskiego i Frederiksena, ciekawe czy zmieni to obraz gry, cz gracze Zagłębia bedą mieć kolejne treningowe tyczki?

60'

i druga zmiana w ekipie gości - rozpaczliwe poszukiwanie zmiany stylu gry

59'

Czy ta zmiana okaże się trafiona?

57'

Czy Krakowianie podniosą się, czy jest choć cień szansy na odrobienie tych gigantycznych strat. Cztery bramki przewagi. chyba nikt nie spodziewał się tutaj takiego pogromu. Wisła już standardowo w tym meczu bezskutecznie próbuje zodbyć bramkę kontaktową.

54'

Z rzutu rożnego piłkę wrzucał Maciej Małkowski. Futbolówkę na piątym metrze trącił Costa, Miśkiewicz próbował interweniować, ale zrobił to na tyle niefortunnie, że piłka spadła pod nogi Tunczewa, który z bliska wepchnął ja do siatki,

54'

GOOOOOOLLL!!! 4:0 dla Zagłębia! Tunczew!

54'

Ładna akcja Krakowian na prawej stronie boiska, lecz znów defensywa lubińska pokazuje klasę i kolejna kontra. Wisła broni się faulem. czas na stały fragment gry dla gospodarzy. dobra wrzutka i strzał Jeża. Gospodarze wywalczyli kolejny korner

51'

Ciągle jesteśmy świadkami nieudolnych prób Wiślaków, lecz obrona zagłębia jak do tej pory zachowuje się po profesorsku.

49'

Wisła wydaje się być spokojniejsza, dokładne podania, spokojne przyjęcie piłki zobaczymy czy wystarczy to, aby wywieść z Lubina choć jeden punkt. Nieudana próba Sikorskiego, ale trzeba go pochwalić za wypracowanie sobie dobrej pozycji i uwolnienie się od defensywy gospodarzy.

45'

Czas rozpocząć drugą połowę meczu. Tym razem zaczną gospodarze. Mamy nadzieję, że podczas zbliżających się 45 minut będziemy świadkami równie ciekawej potyczki. Czy trener gości zdołał podczas przerwy zmienić postawę swojego zespołu? Czy gospodarze wytrzymają następną część na tym samym poziomie? Odpowiedzi udzieli nam druga połowa zapraszamy.

45'

Po dobrych 45 minutach ostatni gwizdek sędziego - czas na przerwę, mamy nadzieję, że Wisła się podniesie i od drugiej połowy będziemy świadkami wyrównanych zawodów. Trener Kulawik ma o czym rozmawiać ze swoimi zawodnikami.

43'

Strzał na bramkę Papadopulosa i kolejny korner dla gospodarzy, bramkarz wiślaków rozkłada ręce - czyżby to oznaki bezsilności? Tym razem nieudane rozegranie rzutu rożnego.

43'

Ładnie w polu karnym zachował się Chrapek, ale i tym razem obrona Zagłębia pokazał, jak powinna wyglądać formacja defensywna.

42'

Krakowianie próbują szanować piłkę, ale w dzisiejszym meczu to nie jest ich jedyny problem. Kilka wymienionych podań i władzę nad piłką przejmują gospodarze. Wiślacy ratują się jak na razie nieskutecznymi wrzutkami w pole karne KGHM-u.

38'

Mamy wrażenie, że Zagłębie już trochę odpuściło. Spokojnie czekają co zrobią krakowscy zawodnicy, lecz ci na chwilę obecną nic konstruktywnego nie pokazali.

39'

Mimo niedogodnych warunków atmosferycznych, mamy możliwość oglądać dobre zawody. Coraz bliżej końca I połowy, połowy tragicznej dla Wiślaków. Po rzucie rożnym obrona krakowska wybija piłkę, lecz nie do końca potrafią utrzymać się przy piłce. Próba dośrodkowania sobolewskiego, ale chyba już wiem co w najbliższym czasie ten zawodnik będzie doskonalił na treningu.

36'

Wiślacy na chwile obecną biegają za piłką jak na treningu, a trener Hapal z uśmiechem na twarzy ogląda potyczki swoich piłkarzy.

36'

Dobry strzał Meliksona, lecz i tym razem górą Gliwa, kolejna kontra Zagłębia tym razem obronną ręką obrona Wisły.

34'

Małkowski w pole karne i nieczysto uderza ją Jeż, piłka w rękach golkipera z Krakowa. Wisła odkryła się stara się zdziałać coś na połowie rywali, lecz to naraża ich na ciągłe kontry.

30'

Dobra akcja Meliksona, lecz znów gorą obrona Zagłębia. Rozpaczliwe próby wiślaków. Strzał Garguły i rzut rożny dla gości.

28'

Zagłębie rozkręca się, dobra piłka do Malkowskiego, lecz ten nie zdołał jej przejąć. Na trybunach feta.

28'

Ciągle próby Krakowian, lecz każda akcja kończy się kontratakiem. Na coraz więcej pozwalają sobie gospodarze. do 25 minuty obserwujemy bardzo dobre choć jednostronne spotkanie.

26'

Rzut rożny dla gospodarzy, krótko rozegrany dobre, wycofanie dośrodkowanie i piłka niewiele obok brami Wisły. Drugi korner i piłka w rękach Miśkiewicza.

24'

Niedokładnie od bramki Gliwa - piłka dla wiślaków, niezła akcja Garguły lecz znów górą obrona Zagłębia. Wisła bezsilna...

23'

Od autu gospodarze, lecz białe koszule szybko przejęły piłkę próbując dostać się na połowę rywala, niestety tym razem nic z tego, defensywa gospodarzy o niebo lepsza od defensywy gości.

22'

Costa - ni to strzał ni to dośrodkowanie w efekcie strata piłki

19'

Beznadziejna postawa krakowskiej obrony w 16 minucie mamy 3:0 a ja nie nadążam relacjonować Państwu o bramkach. Genialny, wymarzony początek dla KGHM-u

16'

Fatalny błąd Chaveza, piłka po zagraniu Papadopulosa trafia do Jeża, który na raty pokonał Miśkiewicza. Golkiper Wisły skapitulował juz po raz trzeci. Wisła na kolanach!

16'

GOOOOOOLLL!!! 3:0 dla Zagłębia! Robert Jeż!

15'

Ogromny błąd w obronie wiślaków, Papadopulos popisuje się fenomenalnym prostopadłym podaniem, które w 100% wykorzystuje Pawłowski i Zagłębie prowadzi 2:0

15'

GOOOOOOLLL!

14'

Wiślacy wymieniają sporo podań próbując przedostać się pod pole karne Lubinian, lecz defensywa gospodarzy na razie nie zawodzi.

12'

Jowanowic wrzuca piłkę w pole karne, ale nic to nie dało, piłkę przejmują gospodarze.

11'

Papadopulos po genialnym podaniu Macieja Małkowskiego z lewgo skrzydła z najbliższej odległości pokonał Miśkiewicza. Fantastyczny początek meczu dla gospodarzy. Ciekawe, czy wiślacy będą w stanie odpowiedzieć?

10'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLl!!!!!!!!!! dla Zagłębia!! Papadopulos!

8'

Faul dla gospodarzy po ostrym starciu przed 16 metrem własnego pola karnego,Małkowski niedokładnie podawał i od bramki rozpoczną wiślacy.

7'

Pierwszy strzał Hanzla lecz zbyt slaby by pokonać Miśkiewicza, który notabene po bez problemu łapie piłkę, szybka odpowiedź i Chrapek obok bramki.

4'

Faul wiślaków od stałego fragmentu gry gospodarze. Zbyt długo nie utrzymali się przy piłce, lecz po chwili naprawili swój błąd. Na początku spotkania obserwujemy problemy z przyjęciem piłki.

3'

Po chaotycznym początku od autu goście i pierwsza próba Meliksona - niestety nieudana.

1'

Gwizdek sędziego i zaczynamy. Mecz rozpoczną goście. Temperatura w Lubinie jest bardzo niska, mamy nadzieję, że nie przełoży się to na poziom meczu.

15:43

Sędzia Jarzębak wraz z asystentami wprowadzają piłkarzy obu drużyn. Gracze białej gwiazdy wystąpią w białych strojach, natomiast gospodarze w miedziowych koszulkach.

15:36

W Bełchatowie zakończył się mecz, w którym Piast rozgromił zespół trenera Probierza 3:1. Cztery bramki w tym spotkaniu pobudzają apetyt na dobre widowisko z Lubinie!!

15:12

Michał Miśkiewicz dziś po raz pierwszy w ligowym meczu między słupkami białej gwiazdy. Czy bramkarz wykorzysta szanse i zanotuje udany debiut? Przekonamy się o tym śledząc losy spotkania, do którego pozostało niewiele ponad 25 minut.

15:08

Kozioł, Kowalczyk, Woźniak, Rakowski, Abwo, Sernas, Lira - na ławce Zagłębia, z kolei Pareiko, Genkov, Boguski, Quioto, Czekaj, Uryga i Szewczyk pozostają do dyspozycji trenera Kulawika

14:26

Witamy serdecznie ze stadionu KGHM-u, na którym to Zagłębie podejmie Wisłę Kraków. Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Sebastian Jarzębak. Serdecznie zapraszamy na relację live z tego spotkania zaczynamy o 15.30.