Strzał Kaźmierczaka wylądował na aucie, a sędzia doliczył trzy minuty.

Legia ewidentnie nie ma pomysłu na dobrze grający w defensywie Śląsk.

86'

Salinas za Łukasika.

85'

Na trybunach pojawił się trasparent 'Dla Was szacunek od kiboli na zawsze'. Zdjęcie na naszym fanpage'u na facebooku.

82'

Strzelona bramka dała pozytywnego kopa Jodłowcowi, bowiem zrobił on szarżę niczym typowy ofensywny pomocnik.

79'

Zawodnicy Śląska rozpoczęli rozgrzewkę, biorą w niej udział m.in Stevanović i Voskamp.

77'

Po błędzie w przyjęciu piłki, korner mieli legioniści, ale ten nie przyniósł zagrożenia.

74'

Fantastycznie uderzył Radović, ale piłka nie znalazła drogi do bramki. Serb uderzał zza pola karnego.

72'

Kucharczyk za Gola.

71'

Ofensywny faul Śląska przerwał bardzo dobrze zapowiadającą się akcję. Mamy wrażenie, że przewinienia nie było.

68'

Potężnie z dystansu uderzył Kaźmierczak, ale piłka wyraźnie minęła lewsy słupek bramki Kuciaka.

65'

Tym razem Legię ratuje Astiz, który wzorowo zatrzymał prostopadłe podane Mili do Diaza.

64'

Akcję Soboty zatrzymał teraz Żewłakow. Gdyby nie były reprezentant Polski na czystą pozycję wyszedłby Diaz.

62'

A część kibiców z młyna, mimo mrozu, ściągnęła koszulki. Szacun.

59'

Cały stadion aż podskakuje po bramce Jodłowca.

57'

Z rzutu rożnego dośrodkował Mila, do piłki najwyżej wyskoczył Jodłowiec i strzałem głową otworzył wynik spotkania!

56'

Gooooooooooooooooooooool! Tomasz Jodłowiec!

55'

Marian Kelemen we wspaniały sposób broni uderzenie Ljuboji. Słowak zrobił to na raty, ale był asekurowany przez Kowalczyka.

53'

Teraz akcję przeprowadził Śląsk, ale zakończyła się ona ofensywnym faulem Mili.

50'

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, czyli niemrawo.

48'

Akcję przeprowadziła Legia, ale na spalonym znalazł się Łukasik.

46'

Rzeźniczak za Wawrzyniaka.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Minuta doliczona.

45'

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

45'

Akcję Legii we wzorowy sposób zatrzymał Kolwalczyk, który wybił piłkę na korner.

44'

Strzał Diaza z rzutu wolnego nie przyniósł zabsolutnie żadnego zagrożenia.

42'

Tym razem ukarany Astiz.

41'

Do poczynań zawodników ponownie wkradł się chaos.

38'

Kartonikiem ukarany Mariusz Pawelec.

37'

Strzał Janusza Gola zza pola karnego przypominał uderzenie Ramosa z rzutu karnego.

36'

Po ponad pół godzinie gry trzeba przyznać, że stroną lepiej wyglądającą jest Śląsk Wrocław, ale z przewagi piłkarzy Levego nic nie wynika, bowiem cały czas brakuje wykończenia.

33'

Z rzutu wolnego, z około 30 metrów, zagrywał Furman, ale żaden z legionistów nie zdołał dojść do piłki i tak wygądowała w rękach Kelemena.

31'

Śląsk tak długo bawił się w rozegranie piłki, że aż ją stracił.

29'

Sędzia po raz kolejny sprzyja przyjezdnym. Elsner w czysty sposób odebrał piłkę Łukasikowi, ale arbiter odgwizdał faul.

25'

Szarża Walka Soboty prawym skrzydłem zakończyła się oddaniem strzału z ponad 20 metrów, ale piłka minęła bramkę.

23'

Po świetnym fragmencie spotkania widowisko się nieco uspokoiło.

20'

Ależ okazję miał Radovic! Serb, po podabiu Ljuboji, znalazł się na czystej pozycji, ale piłkę przyjął gorzej niż skakał Robert Mateja, dzięki czmemu znalazła się ona w rękach Kelemena.

18'

Teraz było jeszcze bliżej gola! Fantastycznie zachował się Diaz w polu karnym, który zagrał w ekwilibrystyczny sposób, ale po po minięcu rywali, jego strzał trafił w słupek!

17'

Najlepsza akcja Śląska w tym spotkaniu! Po bardzo dobym podaniu Kaźmierczaka w wyśmienitej pozycji znalazł się Diaz, ale Argentyńczyk długo zwlekał z oddaniem strzału, co spowodowało, że doszli do niego obrońcy, a jego strzał minał bramkę Kuciaka.

15'

Z tego jednak nic nie wynikło, bowiem piłke głową wybił Kaźmierczak.

14'

Dość kontrowersyjna sytuacja, po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, piłkę uderzał Kosecki, ale sędzia wskazał na rzut rożny.

13'

Na lewym skrzydle akcję Legii rozpoczał Furnam, który oddał piłkę do Koseckiego, ten wycofał ją na 16 metr, gdzie stał Radović, jednak strzał Serba nie miał prawa zagrozić bramce Śląska.

12'

Kartką ukarany Tadeusz Socha.

12'

Znacznie ciekawiej niż na boisku jest na trybunach, przed chwilą do młyna dołączyli się także pozostali kibice, krycząc gromkie 'WKS!'.

9'

W grze obu drużyn, jak na razie, bardzo dużo chaosu. Zarówno Śląsk i Legia próbują przeć do przodu, ale nic z tego nie wynika.

7'

Z prawej strony dośrodkowywał Mila, ale wprost w ręce Kuciaka.

6'

Bardzo dobre podanie poszło w kierunku Radovicia, który wchodził w pole karne, ale wszystko pewnym wyjściem załatwił Kelemen.

5'

Dwójkową akcję próbowali przeprowadzić Mila i Diaz, ale niedokładne podanie tego drugiego przejął Łukasik.

3'

Początek spotkania to chaotyczna gra obu drużyn, mnóstwo strat i niedokładnych podań.

1'

Mecz rozpoczęty!

20:46

Kibice Śląska śpiewają gromie sto lat M. Kelemenowi, który obchodzi dziś urodziny.

20:44

Wspaniała zabawa na trybunach na młynie Śląska!

20:35

Arbitrem spotkania będzie Pan Daniel Stefański z Bydgoszczy.

20:33

Piłkarze obu drużyn udali się już do szatni, gdzie trenerzy przekażą im ostatnie wskazówki.

20:28

Z naszych informacji wynika, że kibice Śląska Wrocław podczas dzisjeszego spotkania zaprezentują efektową oprawę.

20:27

Cieszy fakt, że trybuny się powoli zapełniają. Wydaje się, iż w dzisiejszym meczu będzie najlepsza frekwencja w tym sezonie we Wrocławiu.

20:23

Natomiast w meczu ligowym u siebie Śląsk Wrocław po raz ostatni pokonał Legię w sezonie 2001/02.

20:22

W ostatnim spotkaniu obu drużyn górą był Śląsk, który pokonał Legię po rzutach karnych. Spotkanie rozgrywano w ramach Superpucharu Polski.

20:17

Na meczu niestety zabraknie kibiców z Warszawy, którzy mają protest.

20:13

Na stadionie nie ma jeszcze zbyt wielu kibiców. Być może część z nich odstraszył mróz, bowiem w trakcie spotkania temparatura ma spaść do minus sześciu stopni.

20:10

O wilku mowa, bowiem pojawili się właśnie piłkarze z Warszawy.

20:09

Piłkarze Śląska wyszli już na przedmeczową rozgrzewę. Z legionistów na murawie są tylko bramkarze.

20:02

Obecnie na telebimach wyświetlany jest film dokomentalny poświęcony pierwszemu w historii mistrzostwu Polski Śląska Wrocław.