Widzew ŁódźWidzew Łódź
92'

Koniec spotkania. Widzew rzutem na taśmę ratuje punkt.

92'

Broź wybił piłkę Paweli na rzut rożny. Ostatnia szansa bielszczan na zwycięstwo.

91'

Dancik ogląda żółtko.

90'

Trzy minuty doliczone.

87'

To debiutancki gol młodego pomocnika w najwyższej klasie rozgrywkowej.

87'

GOOOOOOL!!!! Błąd obrony Podbeskidzia. Sokołowski bezmyślnie zagrał w obrębie własnego pola karnego, prosto pod nogi Nowaka, który pewnie z 11.metrów trafił między słupki.

86'

Nowak dosłownie podał piłkę do golkipera miejscowych. Widzew próbuje atakować, ale nie ma żadnego pomysłu i za grosz dokładności.

84'

Sasal posyła n ławkę Chmiela. ZA niego pojawia się Malinowski.

81'

Wrzutka Nowaka z boku pola karnego. Nikt nie zdołał sięgnąć futbolówki.

80'

Demjan bawił się z Abbesem w polu karnym Dragojevicia. Z ostrego kąta ucelował w boczną siatkę.

77'

Rybicki za Kaczmarka.

77'

Teatr w wykonaniu Dudka na który dał się nabrać arbiter. W konsekwencji Demjan ujrzał żółty kartonik.

75'

Po wrzutcwe Brozia, Kaczmarek chciał chyba zbić szybę w jednym z pobliskich bloków.

73'

Łatka za Cohena.

72'

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź</p><p>

71'

Bezmyślny, czytelny strzał Alexa bez problemów łapie Bąk.

71'

Uderzenie Dudka z rzutu wolnego przeleciała z metr nad poprzeczką

69'

Byrtek ukarany za przewinienie na "rajdującym" Okachim.

65'

Nowak za Bartoszewicza.

65'

Strzał Kaczmarka zza pola karnego. Piłka skozłowała tuż przed bramką, ale Bąk pewnie interweniował.

63'

WIdzew nie może przedrzeć się przez obronę rywala.

61'

Alex pojawia się za Radzio.

60'

Wspaniały moment gospodarzy! Podbeskidzie wychodzi na prowadzenie. Z siedemnastu metrów zaskakujący, płaski strzał Chmiela wylądował w prawym, dolnym rogu.

59'

Widzew rusza z odpowiedzią. Strzał Radzio z prawej strony trafia w boczną siatkę

58'

GOOOOOOL!!!! Podbeskidzie doprowadza do remisu! Krótko rozegrany rzut rożny, Demjan z prawej strony zagrał do Paweli, który z pierwszej piłki przymierzył do bramki. Duży błąd Abbesa, ,który nie dopilnował krycia.

55'

Wrzutka Brozia ląduje w rękach bramkarza.

56'

Cohen zagrał na wolej do Sokołowskiego. Strzał zablokował Bartoszewicz.

54'

Fabian Pawela za Irka Jelenia. To nie był znowu jego mecz. Czy ostatni w barwach Podbeskidzia?

53'

Próbował uderzać sprzed pola karnego Okachi - jednak zablokowany. Piłka dotarła do Radzio, a ten zagrywał już bardzo źle.

51'

Byrtek skiksował w polu karnym po zagraniu Dudka. Murawa ma chyba jeszcze większy wpływ na poczynania piłkarzy w drugiej połowie.

50'

Wrzutka Kaczmarka z rzutu wolnego, ale na spalonym kilku graczy Widzewa.

47'

Ziajka zagrywał w pole karne z prawej strony do Demjana, ale szybciej do piłki doślizgał się Dragojević.

46'

Zaczynamy mecz po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Wrzutka Demjana powędrowała wysoko nad poprzeczką.

42'

Broź miał dużo szczęścia - zagrał piłkę ręką tuż przed pole karnym. Skończyło się na strachu i rzucie wolnym.

40'

Abbes główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Futbolówka wyszła poza plac po jednym z zawodników miejscowych.

39'

Kaczmarek zbiegł z lewej strony do środka w pole karne. Piłkę na rzut rożny wybił Bućko.

36'

Byrtek przytomnym wślizgiem zatrzymał szarżującego Stępińskiego.

34'

32'

Fantastyczna wrzutka Kaczmarka do niepilnowanego w polu karnym Radzio., Młody pomocnik świetnie złożył się do strzału głową. Piłka po poprzeczce wyszła poza linię końcową.

32'

Po wrzutce z kornera, Byrtek główkował prosto w ręce Dragojevicia.

30'

Kolejna świetna interwencja Phinela. Tym razem wybił piłkę Jeleniowi.

30'

Widzew kilka razy mógł wyjść ze znakomitą kontrą, ale zawsze zahaczał się o miejscowych defensorów.

27'

Chmiel wychodził na czystą sytuację z Dragojeviciem. Sędzia Jakubik niesłusznie odgwizdał pozycję spaloną. To mogła być groźna sytuacja!

26'

Ziajka "z partyzanta" uderzył Phibela. Obyło się bez szwanku.

23'

Podbeskidzie stara się ogryźć, ale nie bardzo im to wychodzi. Przynajmniej na razie.e

20'

Winowajcą rzutu karnego był Dancik. Przepraszamy za pomyłkę :)

21'

Kaczmarek ukarany żółtą kartką.

20'

GOOOOOL!!!! Do piłki w swoim setnym występie w Ekstraklasie podszedł Broź. Strzelił pewnie po ziemi w prawy róg. Bąk nawet nie drgnął.

19'

Wypuszczony podaniem w tempo Kaczmarek padł ścięty w polu karnym przez Byrtka. Mamy rzut karny!

18'

Demjan ograł Abbesa, ale pomógł sobie przy tym ręką.

15'

Świetne górne zagranie Kaczmarka do Bartkowskiego w pole karne. W porę zdołał się wrócić jeden ze stoperów.

14'

Rzut rożny dla łodzian rozegrany na dwa kontakty. Wrzutka Brozia wyraźnie minęła boisko

12'

10'

Znów groźnie pod bramką Widzewa. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ziajka znów szukał szczęścia zza pola karnego, ale jak należy zachował się Dragojević.

9'

Świetne podanie Ziajki z prawego skrzydła do Demjana, który podrzucił sobie piłkę do góry i oddał zaskakujący strzał zza pola karnego, który na raty wypiąstkował na korner Dragojević.

8'

Podbeskidzie stara się zbudować zagrożenie. Brakuje jednak dokładności i pomysłu na sforsowanie uważnej obrony gości.

7'

Demjan bez pomysłu kontynuował akcję ofensywną. Zupełnie nieprzemyślany strzał poleciał daleko od światła bramki.

6'

Kaczmarek dośrodkował z prawej strony prosto w ręce bramkarza.

4'

Widzewiacy wypuścili prostopadle Stępińskiego. Dobrym wyjściem z bramki popisał się Bąk.

3'

Podbeskidzie od początku stara się zaatakować. Z 14.metrów szczęścia spróbował Chmiel, ale na posterunku był bramkarz Widzewa.

1'

Zaczynamy! Od środka Widzew.

14:30

Piłkarze obu drużyn uczcili minutę ciszy śmierć holenderskiego sędziego zamordowanego przez zawodników podczas spotkania.