Piast GliwicePiast Gliwice
15:26

Dziękujemy za uwagę!

15:25

W drugiej połowie także zobaczyliśmy bramki, strzelali je jednak tylko piłkarze Piasta Gliwice, którzy wygrali spotkanie 3:1.

94'

Koniec spotkania! Piast Gliwice wyjeżdża z Bełchatowa z trzema punktami.

92'

Po dośrodkowaniu Bożoka starał się uderzać Mikołaj Grzelak, ta sztuka mu się jednak nie udała.

90'

Sędzia zdecydował się doliczyć 4 minuty do regulaminowego czasu spotkania.

90'

Ostatnia zmiana także w Piaście Gliwice. Kędziorę na boisku zastąpi młody Radosław Murawski.

86'

Mimo gry w osłabieniu, nadal częściej przy piłce znajdują się piłkarze gospodarzy. Dośrodkowanie Madeja zostało wybite na rzut rożny.

83'

Nieodpowiedzialne zachowanie Grzegorza Barana mogło doprowadzić do kontuzji Podgórskiego, na szczęście strzelec dwóch bramek w tym spotkaniu, może grać dalej.

82'

Czerwona kartka dla kapitana Bełchatowian za brutalny faul na Podgórskim.

79'

Kędziora znalazł się z piłką w polu karnym, zamiast podawać zdecydował się na strzał, który został zablokowany przez obrońcę gospodarzy.

75'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Pawła Buzałę, strzelca bramki dla gospodarzy, zastępuje Mikołaj Grzelak.

74'

Wrzutka z rzutu wolnego Podgórskiego, na bramkę uderzał Docekal, ale zostało ono zablokowane przez Bełchatowian, Podobnie było przy dobitce kolejnego gracza Gliwiczan.

72'

Bełchatów stara się nieporadnie atakować. Buzała oddał strzał, ale niecelnie.

71'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Wacławczyk, piłkę przedłużał Wilusz. Żaden z zawodników GKS-u Bełchatów nie zrozumiał jego intencji i od bramki rozpocznie Trela.

65'

Piłkę w bramce umieszcza Kędziora, który znalazł się jednak na pozycji spalonej.

63'

Druga zmiana w Piaście Gliwice. Za Adriana Sikorę pojawi się kolejny napastnik : Tomas Docekal.

62'

Żółta kartka dla Bożoka za ostry atak na Zganiaczu.

61'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, piłkę w polu karnym wycofał Adrian Sikora, a Tomasz Podgórski precyzyjnym uderzeniem umieścił ją w bramce.

60'

Goollll Podgórski!!!

59'

Z lewej strony dośrodkowywał Gonzalez, ale uderzenie Wacławczyka zostało zablokowane przez obrońców Piasta Gliwice.

55'

Natomiast w miejsce Wrońskiego pojawił się Simić.

55'

Dwie zmiany w GKS-ie Bełchatów: z boiska schodzi Witasik, a zastępuje go Bożok.

51'

Kolejna ładna bramka w tym meczu! I bardzo podobna do tej strzelonej przez Bełchatów. Podgórski podał do Kędziory, następnie piłka trafiła do Sikory, któremu pozostało umieścić ją w bramce. Jest to chyba pierwsza bramka po powrocie do T-mobile Ekstraklasy.

50'

Goollllll! Sikora!

14:36

W pierwszej połowie żółtą kartkę otrzymał Paweł Buzała, za dyskusję z arbitrem.

46'

W przerwie nastąpiła jedna zmiana w drużynie Piasta Gliwice. Z boiska zszedł Bzdęga, a zastąpił go Lazdins.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

14:21

Spotkanie nie stało na najwyższym poziomie, ale nie mamy na co narzekać. W pierwszej połowie zobaczyliśmy dwie ładne bramki i miejmy nadzieję że po przewie będzie podobnie.

46'

Koniec pierwszej połowy. GKS Bełchatów remisuje do przerwy z Piastem Gliwice 1-1!

45'

Do regulaminowego czasu pierwszej części spotkania sędzia doliczył jedną minutę.

43'

Indywidualnie przedrzeć się starał Łukasz Madej, ale piłkę bez problemu odebrał mu Klepczyński.

41'

Niczym Cristiano Ronaldo do wykonywania rzutu wolnego podszedł Tomasz Podgórski. Po jego uderzeniu piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

39'

Gooollll! Podgórski!!!

36'

Kolejna akcja gospodarzy. Z lewej strony dośrodkowywał Sawala, ale piłkę na rzut rożny wybił jeden z obrońców Piasta Gliwice.

34'

Po chwili za faul taktyczny żółty kartonik zobaczył Mateusz Matras.

33'

Pierwsza żółta kartka w spotkaniu wędruje do Tomasz Podgórskiego za faul na Gonzalezie.

32'

Zbyt dużo swobody przed polem karnym miał Buzała i zdecydował się na uderzenie. Minęło ono jednak bramkę strzeżoną przez Trelę.

30'

Zbyt często piłkarze Piasta starają się konstruować akcję podając daleką piłkę do Kędziory. Tym razem zagranie Zganiacza było zbyt mocne.

27'

Szybka kontra GKS-u Bełchatów zakończona fatalnym podaniem Wrońskiego do Buzały.

25'

Madej dośrodkowywał do Buzały, ale piłkę z głowy zdjął mu Trela.

21'

Koronkowa akcja Bełchatowa i zasłużone prowadzenie. Wacławczyk podaje do Madeja, następnie piłka trafia do Buzały, a on umieszcza ją w bramce.

20'

Paweł Buzała Gollll!

19'

Posiadanie piłki to 59% - 41% dla GKS-u Bełchatów.

17'

Kolejny rzut wolny dla Piasta Gliwice, dośrodkowywał Podgórski, jednak piłka trafiła w ręce Stachowiaka.

15'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Bzdęga, a piłka trafiła do Zbozienia, jednak jego strzał głową był niecelny.

12'

Z lewej strony dośrodkowywał Oleksy, nieporadność Wilusza starał się wykorzystać Sikora, ale piłka minęła słupek bramki GKS-u Bełchatów.

8'

Groźna akcja Gks-u Bełchatów. Najpierw w polu karnym uderzał Wacławczyk, próbował także dobijać Buzała, ale tym razem odbiła się ona od jednego z obrońców.

5'

W polu karnym padł Kędziora, ale nie mogło być mowy o jedenastce dla Piasta.

3'

Ponownie w pole karne gospodarzy do Adriana Sikory podawał Podgórski, ale tym razem piłka znalazła się w rękach Adama Stachowiaka.

2'

Od początku w ataku piłkarze gości. Za obrońców wybiegł Sikora, i znalazł się z piłką w polu karnym gospodarzy, ale jego uderzenie na rzut rożny wybił Stachowiak.

1'

Rozpoczynamy pierwszą połowę!

13:18

Sędzią tego spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

13:15

Mecz z wysokości trybun obserwował będzie trener Brosz co jest następstwem zawieszenia przez Komisję Ligii za wydarzenia z końcówki meczu z Polonią Warszawa.

13:13

Dla piłkarzy z Bełchatowa będzie to kolejny ważny mecz w walce o utrzymanie. Choć za nami dopiero połowa sezonu, to eksperci już teraz typują, że skład drużyn, które po sezonie opuszczą najwyższą klasę rozgrywkową jest już znany i jedną z tych drużyn jest właśnie Bełchatów.

13:12

Witamy podczas relacji z meczu 15. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, gdzie w Bełchatowie miejscowy GKS, podejmie Piasta Gliwice.