Poniedziałek, 26 listopada 2012, godz. 18:30

Za uwagę dziękuje państwu Wojciech Maćczak. Jednocześnie zapraszam na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

94'

Koniec meczu! Lech wywozi z Bielska trzy punkty!

92'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Ślusarskiego, ten wyłożył ją Trałce, ale strzał środkowego pomocnika Lecha pozostawmy bez komentarza.

90'

O cztery minuty przedłużone zostało dzisiejsze spotkanie.

88'

Seria błędów defensywy podbeskidzia, na szczęście dla gospodarzy bez konsekwencji.

86'

Zmiana w Podbeskidziu - boisko opuszcza Jeleń, zastępuje go Cohen.

85'

GOOOL!!! Podbeskidzie jeszcze walczy! Kamil Adamek zdobywa bramkę!

85'

Żółta kartka dla Możdżenia za faul na Adamku.

83'

Ostatnia roszada w składzie Lecha - Drewniak zastępuje Murawskiego.

80'

Druga zmiana w ekipie z Bielska - Pawela w miejsce Chmiela.

79'

Po dośrodkowaniu Możdżenia Bereszyński oddał strzał głową, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki Zajaca. To pierwszy gol młodego zawodnika w Ekstraklasie.

77'

LECH PROWADZI JUŻ 3:1!!!! BARTOSZ BERESZYŃSKI!!!

73'

Zmiana w Lechu - Bereszyński za Linettiego.

73'

To za to mecz Bartosza Ślusarskiego. Napastnik Lecha kilka chwil temu znalazł pozycję na siedemnastym metrze, oddał mierzony strzał tuż przy słupku i pokonał Zajaca. Będzie hat-trick?

72'

Lekki, zbyt sygnalizowany strzał Jelenia nie mógł zaskoczyć Buricia. Słabo wykonany rzut karny, to nie jest mecz byłego reprezentanta Polski.

70'

Burić broni słaby strzał Jelenia z jedenastu metrów!

69'

Ceesay faulował Adamka, rzut karny dla bielszczan!

68'

GOOOL!!! Bartosz Ślusarski zdobywa gola... nogą!

66'

Przedostatni zespół Ekstraklasy gra w dziesiątkę i stwarza więcej sytuacji niż Lech. Trochę to dziwne.

64'

Ależ okazję zmarnował teraz Jeleń! Po świetnym dograniu ze środka pola wyprzedził Ceesaya i strzelił lekko obok bramki Lecha. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać!

61'

Zmiana w drużynie gospodarzy: Adamek w miejsce Demjana.

59'

Świetna okazja dla Podbeskidzia, ale po dośrodkowaniu Jelenia piłkę wślizgiem wybił Ceesay!

58'

Możdżeń dośrodkowuje w pole karne... wprost na głowę Byrtka.

57'

Cienciała zablokował strzał Ślusarskiego po dośrodkowaniu Możdżenia.

56'

Żółta kartka dla Chmiela za przytrzymywanie za koszulkę Tonewa.

55'

Burić niepewnie wychodził z bramki, ale na szczęście dla Lecha w końcu się zdecydował i zdołał uprzedzić Demjana.

52'

Kolejna szansa Ślusarskiego, ale znów miał piłkę na nodze... A chwilę później z oddaniem strzału zbyt długo czekał Trałka i efekt był taki, że stracił piłkę.

50'

Bardzo dobre dośrodkowanie Możdżenia do Ślusarskiego, tyle że ten oddał strzał nogą. Jaki był skutek chyba pisać nie musimy...

49'

Na spalonym Bartosz Ślusarski.

48'

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

47'

Możdżeń przewrócił się w polu karnym Podbeskidzia po starciu z Piterem-Bucko, faulu jednak nie było.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu.

19:21

Czy sędzia słusznie postąpił, wyrzucając z boiska Pietrasiaka? Zapraszamy do dyskusji na Lech Poznań Ekstraklasa.net

45'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy mamy remis 1:1.

45'

Z rzutu wolnego w mur trafił Tonew.

45'

CZERWONA KARTKA dla Dariusza Pietrasiaka! Obrońca Podbeskidzia dał się wyprzedzić Lovrencsicsowi, a później próbował wybić piłkę spod nóg wychodzącego na czystą pozycję Węgra, co sędzia zinterpretował jako faul i wyrzucił doświadczonego zawodnika z boiska. Wydaje się, że Pietrasiak trafił w piłkę, ale nie podejmujemy się dokładnej oceny tej sytuacji.

44'

Djurdjević faulowany przez Cienciałę, który próbował ofensywnego wejścia pod pole karne Lecha.

42'

Linetty dobrze zagrywał do Lovrencsicsa, ten jednak stracił piłkę na rzecz Byrtka.

39'

Tonew dostał kolejne już w tym meczu podanie od Linettiego, ale bardzo dobrze wypchnął go Cienciała. Ze strzałem z ostrego kąta Bułgar już sobie nie poradził.

38'

Bramka dla Podbeskidzia sprawiła, że mecz zaczyna nam się od nowa. Teraz to gospodarze starają się atakować, a Lech został zepchnięty do defensywy.

36'

Dośrodkowanie Króla z lewej strony trafiło do zamykającego akcję Chmiela, ten zagrywał a kierunku Demjana. Futbolówka odbiła się od napastnika Podbeskidzia i poszybowała w górę, a wtedy Demjan wygrał walkę o pozycję z Ceesayem, wykorzystał niezdecydowanie wychodzącego z bramki Buricia i skierował piłkę do siatki.

34'

GOOOOL!!! Mamy remis w Bielsku! Robert Demjan strzelcem gola!

32'

Linetty obsłużył bardzo dobrym prostopadłym podaniem Tonewa, a tego powstrzymał wślizgiem Byrtek.

31'

Podbeskidzie chwilowo w dziesiątkę, przy linii bocznej opatrywany jest Demjan.

29'

Po straconej bramce Podbeskidzie nie może złapać rytmu, z kolei Lech nabrał wiatru w żagle. Przewaga poznaniaków rośnie.

26'

Głową Ślusarski strzelać potrafi, ale nogą już nie. Po dograniu Lovrencsicsa miał bardzo dobrą okazję, ale przegrał pojedynek z ofiarnie interweniującym Zajacem.

25'

Z rzutu rożnego dośrodkował Henriquez, a Ślusarski strzałem głową pokonał Zajaca. Lech prowadzi 1:0, a 31-letni napastnik zdobył swojego szóstego gola w tym sezonie.

24'

GOOOOL!!! Co się odwlecze to nie uciecze! Bartosz Ślusarski daje prowadzenie Lechowi!

22'

Pierwsza bardzo dobra akcja Lecha w dzisiejszym meczu. Murawski zagrał do Ślusarskiego, ten świetnie odegrał do Tonewa, a strzał Bułgara obronił Zajac.

22'

Odnotujmy pierwszy strzał Ireneusza Jelenia. To tyle, bo więcej uwagi tej próbie nie opłaca się poświęcać.

21'

Bardzo niefortunna interwencja Pietrasiaka, któwy zatrzymał piłkę we własnym polu karnym wślizgiem. Na szczęście dla niego w okolicy nie było żadnego lechity i Zajac zdążył z interwencją.

20'

Ceesay wybił piłkę głową wprost pod nogi Ziajki, ale ten chybił.

19'

Lovrencsisc huknął w 25 metrów - bardzo mocno i bardzo niecelnie.

18'

Zmiana w drużynie Lecha: boisko utykając opuszcza Ubiparip, a zastępuje go Tonew.

16'

Wygląda na to, że Ubiparip nie będzie jednak w stanie kontynuować meczu, przygotowany do wejścia na boisko jest już Tonew.

15'

Z ostrego kąta próbował Lovrencsics, piłka minimalnie mija bramkę Zajaca.

13'

Ceesay dobrze powstrzymał Demjana, od bramki rozpocznie Burić. Pewnie gra na środku obrony przesunięty z prawej strony Gambijczyk.

11'

Po dośrodkowaniu Nathera piłkę pewnie łapie Jasmin Burić.

10'

Ubiparip odczuwa jeszcze skutki starcia z rywalem, na chwilę opuszcza boisko, by skorzystać z pomocy masażystów.

8'

Ubiparip upada w polu karnym Podbeskidzia, ale wydaje się, że sędzia podjął słuszną decyzję, nie dyktując rzutu karnego.

7'

Cienciała dobrze blokuje dośrodkowanie Ubiparipa, a później po wrzutce Murawskiego z własnego pola karnego piłkę wybili obrońcy Podbeskidzia.

6'

Ceesay dobrze zatrzymuje rajd Ziajki prawą stroną boiska.

5'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu, za faul na Linettim ukarany został Byrtek.

4'

W pierwszych minutach przycisnęło nieco Podbeskidzie.

3'

Po dośrodkowaniu Chmiela z rzutu wolnego zakotłowało się nieco w polu karnym Lecha, ostatecznie sytuację wyjaśnił Ceesay.

2'

Na połowie Lecha Djurdjević fauluje Demjana.

1'

Rozpoczęli piłkarze Lecha.

18:29

Mamy przywitanie kapitanów, w Podbeskidziu pod nieobecność Sokołowskiego z opaską na ramieniu zagra Cienciała.

18:29

Podbeskidzie zagra dzisiaj w białych koszulkach i niebieskich spodenkach, z kolei Lech na granatowo.

18:28

Sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy wyprowadza już oba zespoły na murawę, za chwilę zaczynamy!

18:27

Nie tak dawno Ireneusz Jeleń chciał 600 tysięcy Euro za podpis na umowie z Lechem Poznań. Kolejorz warunków nie przyjął, w związku z czym temat sprowadzenia byłego reprezentanta Polski do stolicy Wielkopolski upadł tak szybko, jak się pojawił. Ciekawe, czy dziś udowodni, że był wart tych pieniędzy.

18:21

Rezerwowi Lech: Krzysztof Kotorowski, Marcin Kamiński, Szymon Drewniak, Patryk Wolski, Aleksandar Tonew, Bartosz Bereszyński, Piotr Reiss.

18:20

Rezerwowi Podbeskidzie: Mateusz Bąk, Liran Cohen, Juraj Dancik, Kamil Adamek, Damian Szczęsny, Fabian Pawela, Piotr Koman.

18:16

Podbeskidzie również nie zagra dziś w optymalnym składzie, trener Marcin Sasal nie może skorzystać z usług Marka Sokołowskiego i Dariusza Łatki.

18:11

Znamy już wyjściowe składy obu zespołów. Trener Mariusz Rumak zdecydował, że pod nieobecność Manuela Arboledy i Huberta Wołąkiewicza na środku obrony zagrają Kebba Ceesay i Ivan Djurdjević. Na prawej stronie defensywy wystąpi z kolei Mateusz Możdżeń.

18:04

17:56

Nieco ponad pół godziny zostało do rozpoczęcia meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała z Lechem Poznań. Relację LIVE z tego spotkania poprowadzi dla państwa Wojciech Maćczak.