Korona KielceKorona Kielce
4 : 0
Piast GliwicePiast Gliwice
95'

Korona rozbija Piasta 4:0. To drugie 0:4 piłkarzy Marcina Brosza w tym sezonie jednak mecz z Lechem miał zupełnie inny obraz. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

90'

180 sekund dolicza sędzia

88'

Stano opuszcza boisko na noszach i Korona chyba kończyć będzie mecz w "10"

87'

Stano faulowany przez Kędziorę.

86'

Nieporozumienie Podgórskiego z Sikorą i od bramki Szlakotin, który z pewnością się cieszy bo może dotknąć futbolówkę

82'

Rozbity Piast już nawet nie próbuje atakować bramki gospodarzy a na trybunach święto

80'

Korzym schodzi z boiska w jego miejsce Zieliński

78'

Sikora zmienił Jurado

76'

G o o o l l l l l ! ! ! ! ! Jovanović ograł Polaka jak dziecko i z ostrego kąta pokonał Trelę!! To jest pogrom Piasta w Kielcach

74'

Szekely opuszcza boisko w jego miejsce po kontuzji wraca Kamil Kuzera

73'

Piłkarze Piasta próbują...ale na próbach się kończy. Bramkarz Korony może dziś umrzeć z nudów...

69'

Zawodnicy Korony wchodzą w obronę Piasta jak w masło. Przed momentem Korzym miał dwukrotnie szansę na bramkę ale Trela dwukrotnie wybił piłkę

68'

Korzym uderza piętą i trafia w poprzeczkę!!

68'

Dośrodkowanie Podgórskiego nie dociera do żadnego z zawodników gości i kontrę mają zawodnicy Korony po której wywalczyli korner

64'

Sędzia Rynkiewicz z pewnością nie wypacza wyniku tego spotkania ale jest zdecydowanie najsłabszym aktorem tego spotkania.

61'

Lech na boisku. Zmienił Foszmańczyka

61'

Klepczyński ogląda kartkę za faul na Korzymie i nie zagra w kolejnym meczu bo jest to jego 4 kartka w tym sezonie

59'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Foszmańczyk wycofał piłkę na 6 metr do Lenartowskiego a ten będąc sam nie miał problemów z pokonaniem Treli. Błąd obrony Piasta

55'

Niewidoczny dziś jest zupełnie Wojciech Kędziora a to z reguły na jego barkach spoczywają akcje ofensywne Piasta

53'

Tomasz Lisowski za pociąganie za koszulkę Zbozienia ogląda kartkę

52'

Bezproduktywny Cicman opuszcza boisko w jego miejsce Izvolt

52'

Kędziora wywalczył rzut rożny dla Piasta

50'

Stano znokautował Jurado ale sędzia nie zareagował na uderzenie łokciem w twarz strzelca drugiej bramki w tym meczu

47'

G o o o l l l l !!!! Dośrodkowanie z rzutu wolnego Lisowskiego i po błędzie Polaka Stano pokonał Trelę po raz drugi.

46'

Korona rozpoczyna 2 połowę

19:00

Goście już na boisku, gracze Korony także pojawiają się na murawie

45'

Sędzia kończy 1 połowę spotkania. Było dużo walki, dużo zaangażowania w grze obu zespołów. Sędzia nie do końca chyba sobie poradził z tą napiętą sytuacją na boisku. Zobaczymy co będzie się działo w drugiej polowie.

45'

Za przerwanie faulem taktycznym akcji Lazdins otrzymuje kartkę

44'

W ostatnich minutach to Piast ma więcej z gry ale nie potrafi zbliżyć się pod bramkę Korony

42'

W tunelu prowadzącym do szatni miały miejsce jakieś bardzo niesportowe zachowania z udziałem Aleksandara Vukovica, Fernando Cuerdy oraz Macieja Szczęsnego

40'

Fernando Cuerda schodzi z boiska. Zmiana jak najbardziej prawidłowa bo Cuerda mógł nie doczekać do końca pierwszej połowy.

39'

Marcin Brosz powinien szybko reagować bo Cuerda jest poważnie zagrożony drugą kartką

36'

Kontratak Korony Kielce świetnie przerywa Cuerda.

34'

Ładna akcja Kędziory. Piłkę wybija na aut Lenartowski

32'

Jurado otrzymał kartkę za niesportowe zachowanie

32'

Nerwowo na boisku w Kielcach.

30'

Podgórski wycięty przez Kijanskaka i mamy kartkę

30'

Szlakotin pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Podgórskiego

26'

Hiszpan w końcu doczekał się kartki. Cuerda za faul na Szekelym otrzymuje kartkę.

25'

Niebezpiecznie lewą nogą strzela z daleka Sierpina minimalnie obok bramki

24'

Łotysz Lazdins spróbował skopiować wyczyn Szekelego z 2 minuty ale zrobił to bardzo niedokładnie i piłka przeleciała nad bramką

23'

Świetny drybling Cicmana, który minął 2 rywali ale zagrał w pole karne niedokładnie

21'

Oleksy strzela głową pod poprzeczkę ale świetnie broni bramkarz Korony

19'

Cuerda na boisku i od razu...fauluje Korzyma

19'

Kędziora popychany w polu karnym przez obrońcę jednak sędzia nie reaguje

18'

Piast przez moment w "10"

17'

Cuerda brzydko zaczepiony przez Foszmańczyka zwija się z bólu

15'

Dramatycznie słaby jest początek tego spotkania w wykonaniu gości. Kwestią czasu chyba będą kolejne bramki dla Korony jeżeli piłkarze z Gliwic się nie obudzą

14'

Pierwsza szansa dla gości po dośrodkowaniu Podgóskiego Fernando Cuerda głową nie trafia w piłkę

11'

Polak na środku boiska fauluje Korzyma i znów wracamy pod bramkę Treli

10'

Kolejny faul Cicmana. Zawodnik, który zastąpił w 1 składzie Izvolta pracuje na żółtą kartkę

8'

Pierwsze minuty to zdecydowana dominacja Korony. Piast zepchnięty na swoją połowę broni się.

8'

Korzym jak dziecko kolejny raz ograł Cuerdę ale napastnik gospodarzy źle zagrał w pole karne

7'

Szekely faulowany przez Cicmana

6'

Drugi błąd Cuerdy, który w krótkim odstępie czasu dwukrotnie źle odbija piłkę

5'

Szekely znów świetnie wyprzedza statycznie grającego Cicmana i odbiera piłkę. Od autu Korona

4'

Ołeksij Szlakotin świetnie broni w sytuacji sam na sam z Kędziorą

2'

G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Fantastyczny początek gospodarzy !!! Po wyrzucie z autu Stano przedłuża piłkę do Szekelyego, który mocnym uderzeniem z 16 metrów pokonuje Trelę.

1'

Pierwsze starcie Stano z Kędziorą. Napastnik leży na boisku ale faulu nie było

1'

Zaczynają goście!!

18:00

Kapitanowie Lisowski oraz Podgóski rozlosowali strony za moment zaczynamy!!

17:58

Witamy oba zespoły na murawie

17:55

Spotkanie pomiędzy Koroną a Piastem rozpoczyna 13 serię spotkań w ramach rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy

17:53

Początek spotkania już za 7 minut.

17:48

Sędzią głównym tego meczu będzie Jarosław Rynkiewicz

17:47

Zawodnicy rezerwowi Piasta: Jakub Szumski, Adrian Klepczyński, Łukasz Krzycki, Jan Buryan, Matej Izvolt, Tomas Docekal, Adrian Sikora

17:46

Zawodnicy rezerwowi Korony: Wojciech Małecki, Kamil Kuzera, Grzegorz Lech, Krzysztof Kiercz, Łukasz Jamróz, Marcin Żewłakow, Michał Zieliński

17:41

Przedmeczową zapowiedź można przeczytać tutaj

17:21

W zespole gości dwie zmiany: nie zagrają pauzujący za nadmiar żółtych kartek Zganiacz oraz Izvolt, który nie znalazł uznania w oczach Marcina Brosza. W ich miejsce zagrają odpowiednio Lazdins oraz Cicman.

17:17

Znamy już składy obu drużyn. W zespole Korony zmiana na pozycji bramkarza podyktowana kontuzją Małkowskiego