GKS BełchatówGKS Bełchatów
1 : 1
lechiaLechia Gdańsk
93'

Koniec meczu. W Bełchatowie podział punktów. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszamy na kolejne relacje Live w Ekstraklasa.net!

93'

Zakrwawiony nos Brożka.

92'

W ataku Bełchatowianie, ale brak jest groźnych sytuacji.

91'

Sędzia przedłużył spotkanie o 3 minuty

90'

I za Madeja Bartosiak.

90'

Podwójna zmiana w GKS-ie. Za Buzałe Wroński

89'

Faulowany Deleu

87'

Szmatiuk w ostatniej chwili przeciął podanie Łazaja do Dudy!

86'

Zółtą kartką ukarany Oualembo.

86'

Ręką pomagał sobie Deleu

84'

Ostatnia zmiana w Lechii. Za Wiśniewskiego wchodzi Duda

83'

Ależ bomba Wróbla!!!! Po rzucie wolnym obrońcy wybili piłkę przed pole karne, tam dopadł do niej Wróbej i huknął z 16 metrów tuż nad bramką!!

82'

Zółtą kartką ukarany Pietrowski.

81'

Druga zmiana w Lechii. Za Machaja na boisku melduje się Oualembo.

80'

Wybili jednak piłkę obrońcy z Gdańska.

79'

Rzut wolny dla GKS-u z 25 metrów od bramki Buchalika

77'

Wróbel fenomenalnie podał do Buzały, który w końcu nie był na spalonym, ale Buchalik wypchnął napastnika do boku i strzał przeszedł obok bramki Lechii!!!

75'

Dośrodkowanie Sawali wylądowało prosto w "koszyczku" Buchalika

74'

Strzał Machaja przeleciał niewiele ponad poprzeczką bramki Stachowiaka.

73'

W grze obu zespołów jest dużo niedokładności.

70'

Zmiana u gospodarzy. Za Bożoka wchodzi Simić

68'

Po niezłym początku drugiej połowy teraz ewidentnie spadło tempo gry. Obie drużyny czekają na ruch rywala.

66'

Po dośrodkowaniu Wróbla główkował Sawala, ale tuż nad poprzeczką!

65'

Żółtka kartka dla Wróbla za rozpoczęcie gry przed gwizdkiem.

64'

Oskrzydlająca akcja Madeja, będzie rzut rożny.

62'

Bożok ukarany za ostry faul na Ricardinho.

60'

Lechia w natarciu. Piłkarze trenera Kaczmarka są ewidentnie uskrzydleni zdobytą bramką i dążą do strzelenia kolejnej!

60'

Kolejna próba Ricardinho zza pola karnego, ale niecelnie.

58'

GOOOOL! Pewnie wykorzystał rzut karny sam poszkodowany! Mam już remis w Bełchatowie!

57'

RZUT KARNY dla Lechii!!!! Fatalny błąd Wilusza a chwile później faul!

55'

Pierwsza zmiana Lechii. Za Rasiaka wchodzi Łazaj

54'

Bełchatowianie oddali trochę pola zawodnikom Lechii i czekają na wyprowadzanie kontr.

53'

"I jeszcze jeden i jeszcze raz" Buzała na spalonym.

52'

Tradycyjnie spalony Buzały

50'

Na boisku leży Machaj.

48'

Tuż po przerwie mamy już duże emocje! Teraz Lechia będzie musiała ruszyć do przodu aby nie przegrać na boisku "czerwonej latarni" rozgrywek.

47'

GOOOOL!!!!!! Łukasz Madej wykończył akcję Wacławczyka! W Bełchatowie 1-0!!

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy spotkania w Bełchatowie. Do przerwy remis 0-0 z lekkim wskazaniem na GKS Bełchatów. To gospodarze stworzyli sobie lepsze okazje do strzelenia gola. Na stadion GKS-u wracamy już za 15 minut!

45'

Do pierwszej połowy sędzia dolicza 1 minutę.

45'

Tym razem na spalonym Wiśniewski.

43'

Wacławczyk z dystansu!! Dobry strzał, ale poradził sobie Buchalik.

42'

Hattrick Buzały. Już trzeci raz na spalonym.

39'

Kolejna próba Raula zza pola karnego, ale ponownie wysoko nad bramką.

38'

Po rzucie wolnym nie było większego zagrożenia. Lechia w tej połowie jest bezbarwna.

37'

Żółta kartka dla Barana! Będzie rzut wolny z boku pola karnego!

36'

Wróbel z 16 metrów!! Broni Buchalik!

34'

Buzała otrzymał piłkę w polu karnym, ale został w ostatniej chwili zablokowany!! To mogła być bramka!!

33'

Machaj fatalnie wykonał ten stały fragment gry. Piłkę wybił pierwszy obrońca z Bełchatowa.

32'

Faulowany Brożek, będzie rzut wolny i być może niezła okazja na zdobycie gola.

32'

Ricardinho wpadł w pole karne, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany!

29'

Deleu dobrze zablokował Buzałę i unicestwił akcję gospodarzy.

26'

Kolejny raz na spalonym Buzała

25'

GKS w natarciu, jednak gospodarzom brakuje dokładności.

23'

Z dystansu próbował Raul, ale jego strzał był bardzo niecelny.

22'

NIe milkną śpiewy kibiców Brunatnych. Dziś jest wyjątkowo dobra atmosfera na stadionie.

19'

Na spalonym Buzała

19'

Ricardinho pada w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

17'

Machaj z rzutu wolnego z 30 metrów!! Z najwyższym trudem obronił Stachowiak!

17'

Jak na razie widowisko nie porywa atrakcyjnością. Lechia bez Razacka ma ewidentne problemy ze skonstruowaniem akcji ofensywnej. Lepsze okazję do zdobycia gola miał zespół GKS-u.

14'

Przed szansą Sawala! Otrzymał piłkę od Wróbla na 16 metrze, ale jego uderzenie powędrowało nad poprzeczką!

13'

Oba zespoły próbują rozgrywać piłkę w środku pola. Gra staje się przez to powoli nudna.

11'

Rasiak doszedł do górnej piłki i oddał strzał głową. Był on jednak bardzo słaby i Stachowiak nie miał najmniejszych problemów ze złapaniem piłki.

9'

Sytuację Wacławczykowi wypracował Raul, jednak młodemu zawodnikowi Brunatnych zabrakło pod bramką przeciwnika zimnej krwi.

8'

Wacławczyk z 8 metrów strzela ponad poprzeczką!!

6'

Nieporozumienie między zawodnikami Lechii i piłka spokojnie ląduje w rękach Stachowiaka

5'

Zawodnicy GKS-u grają agresywnie, są niesamowicie zmobilizowani do walki!

3'

Baran wybija piłką spod nóg Machaja.

3'

Odezwał się głośny doping kibiców Lechii, którzy przyjechali za swoją drużyną do Bełchatowa.

1'

Pierwsza akcja Bełchatowian, piłke wybili jednak obrońcy.

1'

Zaczynamy! Pierwsza piłka dla Bełchatowa!

13:28

Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę zaczynamy pierwszy sobotni mecz 13 kolejki Ekstraklasy!

13:22

Poprzednie spotkanie obu tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Lechii Gdańsk 3-1. Bramki zdobywali dla Lechii - Traore, Madera i Grzelczak a dla GKS-u - Żewłakow.

13:20

Do rozpoczęcia spotkania pozostało 10 minut. Pewne jest jedno - w dzisiejszym spotkaniu aura nie będzie przeszkadzała piłkarzom jak miało to miejsce w debiucie Michała Probierza na ławce trenerskiej Bełchatowa.

13:14

Kibice w Bełchatowie ciągle jeszcze wierzą w powstanie swojej drużyny i marsz w górę tabeli. Już za około 2 godziny zobaczymy czy stanie się to od dzisiejszego meczu.

13:06

Niewątpliwym atutem drużyny z Bełchatowa jest osoba trenera Michała Probierza. Jest on jedynym w tym sezonie trenerem, który potrafił zatrzymać Lechię Gdańsk na wyjeździe. Trenując jeszcze Wisłę Kraków Probierz pokonał na stadionie w Krakowie Lechię 1-0.

13:02

W składzie Lechii brakuje gwiazdy tego zespołu - Abdou Razacka Traore. Czarnoskóry napastnik nabawił się kontuzji kręgosłupa podczas spotkania z Widzewem Łódź. Z pewnością ten fakt uspokaja nieco trenera Michała Probierza, ponieważ Razack jest zdecydowanie najlepszą "armatą" gdańskiej Lechii.

12:58

W ramce po lewej stronie widoczne są już składy obu zespołów. Podaje teraz nazwiska piłkarzy, którzy zasiądą w dzisiejszym meczu na ławkach rezerwowych. GKS: Bartosiak, Basta, Piekarski, Podleśny, Simić, Witasik, Wroński. Lechia: Duda, Janicki, Mayoral, Sobczak, Zyska, Łazaj, Oualembo.

12:56

Witamy serdecznie na relacji live z meczu 13 kolejki Ekstraklasy! W Bełchatowie miejscowy GKS podejmie zespół Lechii Gdańsk. Czy gospodarze uświetnią zwycięstwem jubileusz 35-lecia klubu? Na to pytanie poznamy odpowiedź już niebawem!