Sobota, 27 października 2012, godz. 13:30
Korona KielceKorona Kielce
2 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
92'

w tym momencie sędzia Borski zakończył spotkanie. Korona zasłużenie wygrała dzisiaj z Pogonią 2-1

91'

Wygląda na to, że w tym spotkaniu wynik już nie ulegnie zmianie. Szczecinianie wyraźnie nie mają pomysłu no rozmontowanie kieleckiej obrony

90'

sędzia techniczny doliczył dwie minuty do podstawowego czasu gry

89'

Atak piłkarzy Pogoni skutecznie przerywa Kijanskas

88'

Nieuznana bramka dla Korony. Bramkarz Pogoni był faulowany w polu bramkowym

87'

Janota do Żewłakowa, jednak ten szesnastym metrze nie zdołał przyjąć śliskiej piłki

86'

Kontra ''Portowców'', Lisowski przerywa akcje gości

84'

Korona nadal przy piłce. Cała drużyna Pogoni na własnej połowie

83'

Strzał Żewłakowa z przed pola karnego, bramkarz Pogoni miał trudności z obroną.

82'

Pogoń przy piłce, zawodnicy ze Szczecina sprawiają wrażenie wyraźnie podrażnionych

81'

Zmiana w Koronie. Boisko opuszcza strzelec drugiej bramki - Maciej Korzym. W jego miejsce wchodzi Łukasz Sierpina

78'

Zmiana w Pogoni, schodzi Kolendowicz, a w jego miejsce na boisku pojawił się Grzegorz Bonin

77'

Strzał Jovanovicia, dobija Korzym i jest 2-1 dla Korony!!!

75'

Kijanskas skutecznie przerywa akcję gości, piłkę na 16 metrze dostał Korzym jednak piłka odskoczyła piłkarzowi

75'

Lisowski zagranie w pole karne, ale dobrą interwencją popisał się obrońca gości, Emil Noll

73'

rzut karny próbował wymusić Adam Frącz, jednak sędzia nie dał się nabrać na efektowny upadek piłkarza Pogoni

71'

żółta kartka dla Jovanovicia

71'

Kontra Pogoni, faulowany Adam Frącz.

69'

Janota zabrał piłkę Ediemu, jednak Maciej Dąbrowski szybko naprawił sytuację

68'

Lisowski dośrodkowanie z prawej strony do Żewłakowa, ale napastnik Korony trafia w piłkę barkiem

66'

Trochę uspokoiło się na stadionie w Kielcach. Gra toczy się przeważnie w środkowej części boiska. Obie drużyny wyraźnie zwolniły tempo.

63'

Strzał Kolendowicza, jednak piłka mija poprzeczkę

62'

Edi w polu karnym, piłka zablokowana przez Stano. Rzut rożny dla Pogoni

61'

Zmiana w zespole gości, Boisko opuszcza Akahoshi, a w jego miejsce wchodzi Traore

60'

Pogoń przy piłce, Korona cofnięta na własną połowę

58'

żółta kartka dla Rogalskiego

58'

Ponownie kontra korony, w sytuacji sam na sam znalazł się Korzym, piłka kopnięta po ziemi minęła o słupek o centymetr

57'

Akcja przenosi się na połowę Korony. Edi faulowany przez Jovanovicia. Rzut wolny w wykonuje Akahoshi

55'

Kontra Korony, dośrodkowanie Sobolewskiego do Żewłakowa, jednak w ostaniej chwili piłę na rzut rożny wybija Hricko

55'

Rzut wolny dla Pogoni. Wykonuje Edi

52'

Zmiana w Koronie. Kijanskas wchodzi za Piotra Malarczyka

52'

Po wznowieniu gry przez Pogoń, Korona przechwyciła piłkę, jednak na spalonym był Korzym

50'

Korona przy piłce. Stano do Sobolewskiego ten dośrodkowanie w pole karne, piłka trafia pod nogi Lenartowskiego i mamy 1-1!!!!

49'

Uderzenie głową Frączaka, piłkę broni Małkowski

47'

Korona od pierwszych minut drugiej połowy zdecydowanie rzuciła się do odrabiania strat.

47'

Lisowski z rzutu wolnego. Z dużymi trudnościami bramkarz Pogoni piąstkował piłkę.

45'

Strzał Żewłakowa piłka uderza w słupek. Mogło być 1-1

45'

sędzia Borski rozpoczął drugą połowę

45'

Mamy zmianę w zespole Korony. Boisko opuścił Janos Szekely, a w jego miejsce wszedł Żewłakow

45'

Sędzia Borski właśnie zakończył pierwszą połowę. Gospodarze po niewykorzystanym rzucie karnym schodzą do szatni przegrywając 1-0

45'

Faulowany Jovanowić. Sędzia jednak w tym meczu nie pokazał jeszcze kartki

43'

dośrodkowanie w pole karne przez Akahoshi, piłkę głową uderza Emil Noll i jest 1-0 dla Pogoni!!

41'

Sobolewski dośrodkowanie w pole karne, piłkę broni Dusan Pernis.

40'

Sobolewski wrzuca piłkę w pole karne, jednak futbolówka spadła pod nogi obrońców ze Szczecina.

39'

Szekely faulowany przez Hricko. Zawodnik leży na murawie

38'

Pogoń przy piłce, wygląda na to, że obroniony karny dodał skrzydeł zawodnikom ze Szczecina

35'

Sobolewski nie strzela karnego!! Pernis pięknie obronił strzał piłkarza z Kielc.

34'

Stano faulowany w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny!!

33'

Tempo gry wyraźnie spadło. Pojedynek toczy się głównie w środkowej części boiska.

31'

Korona przy piłce podanie Sobolewskiego do Janoty, Hricko wybija na aut.

30'

Strzał Akahoshiego, piłka przeleciała dwa metry od słupka.

28'

Lisowski przerzuca piłkę na lewe skrzydło do Malarczyka, piłkarz Korony uderzając z trzydziestu metrów posłał piłkę w trybuny

26'

Znakomita interwencja Małkowskiego. Mogło być 1-0 dla gości!

26'

Dośrodkowanie Frączaka, piłkę w polu karnym źle wybił Kiercz. Rzut rożny dla Pogoni.

25'

Pogoń przy piłce. Edi do Akahoshi, ale Stano wyjaśnia sytuację wybijając piłkę głową.

23'

Kontra Korony, strzał Janoty piłka mija słupek o dosłownie centymetr!!

21'

Brazylijczyk nie stworzył zagrożenia pod bramką Korony. Od bramki rozpoczyna Małkowski

21'

Rzut wolny dla Pogoni, wykonuje Edi.

20'

''Portowcy'' dużo piłek starają się grać na Ediego, jednak Brazylijczyk jest bardzo dobrze kryty przez kieleckich obrońców.

19'

Faulowany Lenartowski. Od rzutu wolnego w środku boiska rozpocznie Malarczyk

17'

Jovanović wystawił piłkę Lenartowskiemu, jednak uderzenie piłkarza Korony pozostawia wiele do życzenia. Od bramki wznawia Pernis.

15'

Piłkarze ze Szczecina przy piłce, dośrodkowanie w pole karne z lewego skrzydła, obrona Korona zażegnała zagrożenie wybijając piłkę na aut.

13'

Dobry odbiór Kiercza w obronie, aut dla Pogoni

12'

Korona wypracowała sobie przewagę, Pogoń sprawia wrażenie jakby nie miała pomysłu na grę w takich warunkach

11'

Stano uderzał głową, piłka minimalnie przeleciała obok słupka.

11'

Dobry odbiór Janoty, przerzucenie piłki na drugą strone. Róg dla Korony

9'

Sobolewski zagrywa w pole karne, piłka trafiła pod nogi Janoty który mocnym strzałem chciał zaskoczyć bramkarza gości

7'

Edi mocno uderzył ze stałego fragmentu gry. Bramkarz Korony miał spore trudności z obroną.

6'

Edi faulowany przez Jovanovicia w środkowej częsci boiska.

5'

Lisowski zagrywa w pole karne, ale nie sprawiło to większych trudności bramkarzowi Pogoni, Dausanowi Pernisowi.

3'

Jovanović podanie do Korzyma, ale obrońca ''Portowców'' był na posterunku.

2'

Kiepskie warunki nie przeszkadzają piłkarzom w wymianie szybkich podań.

1'

pierwsza interwencja Małkowskiego i Korona przy piłce

1'

Pierwszy gwizdek. Spotkanie rozpoczęli goście.

13:43

Piłkarze wchodzą właśnie na murawę, za chwilę sędzia Borski rozpocznie spotkanie. Stan murawy pozostawia wiele do życzenia, ale miejmy nadzieję, że nie przeszkodzi to piłkarzom w stworzeniu ciekawego widowiska.

13:39

Pracownicy uwijają się na murawie, aby coś jeszcze poprawić. Sędziowie mieli uwagi głównie do stanu pola karnego, gdzie piłka w ogóle nie chciała się odbijać. Wysypano tam sporo piasku... Przy wszystkim nie pomaga aura, bo w Kielcach wciąż leje...

13:37

- Murawa jest jak gąbka. Najważniejsze jest zdrowie piłkarzy i atrakcyjność spotkania - mówi Leszek Ojrzyński, który nie jest zachwycony stanem murawy na stadionie w Kielcach. Czekamy na decyzję sędziów, czy mecz będzie mógł się odbyć.

13:27

Korona - Pogoń

13:05

Rezerwowi:

Korona - Szlakotin, Kijanskas, Sierpina, Papka, Foszmańczyk, Żewłakow Foszmańczyk.

Pogoń - Janukiewicz, Radler, Szałek, Mosnikov, Bonin, Budka, Traore

12:59

Znamy już składy obu drużyn. W Koronie mała niespodzianka, od pierwszych minut na boisku zobaczymy Janosa Szekely. Marcin Żewłakow ponownie na ławce rezerwowych.

12:58

Serdecznie witamy ze Stadionu w Kielcach. Przed chwilą otrzymaliśmy komunikat, że spotkanie zacznie się o 15 minut później. Przyczyną takiego opóźnienia jest padający od wczoraj w Kielcach deszcz ze śniegiem, co spowodowało spore nasiąknięcie boiska wodą. W tej chwili sędziowie badają stan murawy.