Sobota, 27 października 2012, godz. 15:45
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
1. połowa0 : 3
104'

104'

Koniec pogromu w Bełchatowie. Gdyby Poloniści wykazali się większą skutecznością moglibyśmy być świadkami dwucyfrowego wyniku. Dziękujemy za udział w naszej relacji Live i zapraszamy na kolejne.

101'

Stachowiak uprzedził Caniego w polu karnym

100'

Zawodnicy obu drużyn czekają już chyba na końcowy gwizdek.

97'

GOOOOL!!! Piąta bramka dla Czarnych Koszul. Dobre dośrodkowanie strzałem głową wykorzystuje Gołębiewski!!

97'

Szarża Caniego, będzie korner.

96'

Bełchatowianie starają się strzelić gola honorowego, jednak niewiele im w tym meczu wychodzi.

94'

Niezłe dośrodkowanie Buzały, jednak Przyrowski bez problemu wyłapał tą piłkę.

92'

Brzyski z karnego strzela w słupek! Nie ma piątej bramki!!

91'

I faulowany w polu karnym Cani! Będzie jedenastka!!

90'

Do drugiej części meczu arbiter doliczył 12 minut. To efekt dwukrotnego odśnieżania linii boiska.

90'

Ostatnia zmiana w Polonii.

88'

Wroński próbował dograć piłkę tuż przed bramkę, ale zablokowali to podanie obrońcy gości!

86'

Polonia ewidentnie chce strzelić 5 gola w tym meczu!

84'

Ostatnia zmiana w zespole GKS-u. Za Giela na boisku melduje się Piekarski.

83'

Tylko szczęście uratowało teraz Gospodarzy przed stratą 5 gola! Ogromne zamieszanie w polu karnym Stachowiaka!

82'

Kolejna zmiana w drużynie Czarnych Koszul. Strzelca czwartej bramki zmienia Gołębiewski.

80'

Przy golu Gruzina asystował Teodorczyk.

80'

GOOOOL!! Teodorczyk podał do Dwaliszwiliego a ten bez problemu pokonał silnym strzałem Stachowiaka!! W Bełchatowie już mamy 0-4!!

79'

Tym razem strzelał Piątek, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki Stachowiaka.

78'

Teodorczyk wykłada piłkę Brzyskiemu. Ten uderza, ale piłka przelatuje obok słupka!

78'

Zaczynamy. To już 3 raz w 2 połowie.

75'

Linie ponownie wymagają odśnieżenia.

74'

Dobra asekuracja Baszczyńskiego i od bramki rozpocznie Przyrowski.

74'

Dwaliszwili szarżował w polu karnym i trafił w słupek!!

71'

Pierwsza zmiana w zespole gości. Adama Pazio zmienia Tomasz Hołota

71'

Brzyski do Wszołka, ale ten drugi złapany na spalonym.

70'

Próba ataku gospodarzy, jednak nie wychodzą dziś bełchatowianom akcje ofensywne.

69'

Linie, które przed chwilą zostały odśnieżone ponownie są słabo widoczne. Czy niedługo czeka nas kolejna przerwa w meczu?

66'

Niezdecydowanie obrońców gospodarzy próbował wykorzystać Teodorczyk. Będzie rzut rożny.

64'

Po powrocie na boisko zdecydowanie lepiej prezentują się bełchatowianie, którzy są zdecydowanie bardziej agresywni.

64'

Zamieszanie w polu karnym Przyrowskiego po rzucie wolnym. Bramkarz Czarnych Koszul rozpocznie jednak wznowieniem od własnej bramki.

63'

Kontra polonistów, jednak Brzyski zamiast podać do dobrze ustawionych partnerów uwikłał się w drybling i stracił piłkę.

62'

Zaczęli bełchatowianie od rzutu rożnego, jednak nic z tego nie wyszło. Po chwili próbował Buzała i będzie kolejny korner.

61'

Zawodnicy wracają już na boisko. Linie zostały wymalowane kolorem czerwonym. Za chwile wznawiamy spotkanie!

61'

Cały czas trwa przerwa w meczu. Czy po wznowieniu zawodnicy GKS-u będą w stanie zmienić obraz meczu?

54'

Przerwę wykorzystują także rezerwowi zawodnicy, którzy są zapewne mocno zmarznięci.

54'

Chwila przerwy w meczu, trzeba odśnieżyć linie boiska. Piłkarze schodzą do szatni.

54'

Najlepsza okazja na zdobycie gola dla Bełchatowa w tym meczu. Po szarży Wróbla strzelał Buzała, jednak niecelnie.

17:04

To nie pomyłka. To są zdjęcia z Bełchatowa. Mamy dziś 27 października... BełchatówBełchatówBełchatów

52'

Dużo niedokładności w grze obu zespołów, prawdopodobnie spowodowane jest to ciężkimi warunkami atmosferycznymi.

51'

Spokojnie rozpoczęli drugą część gry Poloniści, mają dużą przewagę i nie forsują tempa. Mimo tego są ciągle w natarciu.

49'

Próba ataku Polonii, Wszołek szarżował, ale w ostatniej chwili źle podał i stracił piłkę.

48'

W Bełchatowie pada coraz mocniej, murawa jest już praktycznie biała. Czy piłkarze dadzą radę utrzymać wysokie tempo gry z pierwszej połowy?

46'

Druga zmiana w drużynie z Bełchatowa. Za Madeja wchodzi Wroński.

46'

Zaczynamy!

16:56

Piłkarze wracają już na murawę, za chwile początek drugiej połowy meczu.

45'

Rzut rożny dla gości, po którym nie było niebezpieczeństwa i arbiter zakończył pierwszą połówkę.

45'

Arbiter Tomasz Musiał doliczył jedną minutę do pierwszej częsci meczu.

44'

Gospodarze próbowali przebić się przez defensywę polonistów, ale pod zdecydowanym kryciem podopiecznych Piotra Stokowca nie bili w stanie rozegrać płynnej akcji.

42'

Długie podanie do Wszołka od Tomasza Brzyskiego. Paweł Wszołek znalazł się w idealnej sytucji "oko w oko" ze Stachowiakiem. Miał bardzo dużo czasu jednak posłał piłkę obok słupka.

40'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Czarnych Koszul. Gospodarze wyszli z nich obronną ręką.

39'

Za Kamila Kosowskiego wchodzi Raul Guzman Gonzalez

38'

Kolejny atak Polonii. Gospodarze grają fatalnie i co raz gubią się w rozegraniu piłki. Paweł Wszołek strzelał z kilku metrów, ale bardzo lekko. Stachowiak z problemami złapał futbolówkę.

36'

Po nieudanym rzucie rożnym dla polonistów kontratak wyprowadzali gracze gospodarzy. Ich ofensywna akcja została skutecznie przrwana przez Cotrę.

34'

Tomasz Brzyski mocno uderzał z daleka, ale Stachowiak zdołał przerzucić piłkę nad poprzeczką na rzut rożny.

32'

W doskonałej sytuacji w polu karnym znalazł się Teodorczyk, jednak strzałem głową nie zdołał pokonać Stachowiaka. W tej sytuacji znakomcie centrował Todorovski.

29'

Polonia deklasuje Bełchatów. gospodarze są zupełnie zagubieni po stracie trzech bramek. "Czarne Koszule" ponowni miały okazję do zdobycia bramki.

28'

Rzut rożny dla Polonii Brzyski do Teodorczyka i 3;0

26'

Znowu strzela Wróbel tym razem trafia w Buzałę..

24'

GKS rozgrywa piłkę Giel do Basty ten do Bozoka który zagrywa do Wrobla na 5 metr ten z półwoleja strzela tuz obok bramki

24'

Adam Stachowiak zaczyna od bramki, GKS jednak od razu traci piłkę do której dopada Wszołek znów strzela z ostrego kąta ale teraz dobrze broni stachowiak

22'

Bełchatów bez pomysłu rozgrywa jak na razie chyba najsłabszy mecz w tym sezonie, a Polonia lekko wykorzystała to że jest ślisko i strzela 2 bramki

20'

Brzyski 2:0 !!

19'

Wacławczyk do Buzały w pole karne ten zamiast strzelac oddaje piłke Wacławczykowi i GKS traci piłkę

18'

GKS miał okazję do wyrównania po rzucie wolnym strzelał Sawala ale piłke minęła okienko bramki Przyrowskiego

17'

Dobre podanie dostał Wszołek w pole karne, wyciągnał sie jak długi Adam Stachowiak aby wyciągnąc piłke Wszołkowi z pod nóg ta dostała poślizgu i z bardzo ostrego kąta do pustej bramki strzela Wszołek

15'

GOL Paweł Wszołek

14'

Giel do Kosowskiego na lewe skrzydło ale nie miał szans dojsc do tej pilki Kamil Kosowski

12'

Dobry pomysł miała Polonia, podanie na Dwaliszwiliego który był w polu karny odegrał piłke na Teodorczyka jednak piłka nabrała poślizgu i wyszła za linię końcową

11'

Pazio do Wszołka ten ogrywa Wacławczyka.. strzela ale na drodze piłki która leciała w swiatlo bramki stał Dwaliszwili

9'

Wacławczyk do Madeja ten wpada w pole karne podaje lecz przecina to podanie jeden z obrońców Polonii piłka trafia wprost pod nogi Bożoka który strzela obok bramki

8'

Rzut wolny dla Polonii .. Brzyski .. i piąstkuje Stachowiak na rzut rożny

7'

Bożok do Madeja .. pośliznął się Madej przejmuje piłkę Polonia piłka do Brzyskiego na lewe skrzydło ten chciał podcinką zaskoczyc Stachowiaka ale strzelił nad bramkę

6'

Wszołek do Teodorczyka w pole karne a ten trafia w słupek ..

4'

ciężko operowac piłką zawodnikom obu drużyn, piłka nabiera poślizg na zmarznietej murawie

2'

Dobra piłka do Buzały ten oddaje do Wróbla przed pole karne, Wróble strzela po ziemi.. piłka mija bramkę Przyrowskiego

1'

Brzyski lewą stroną próbuje zagrac do Teodorczyka ale bez powodzenia

1'

Rozpoczęli gospodarze

15:53

Na biało zespół z Warszawy , czarne spodenki zielone koszulki to zespół z Bełchatowa

15:52

Obydwie jedenastki wychodzą już na płytę główną boiska

15:46

Kibice z Bełchatowa już zaczynają doping, fani z Warszawy dopiero wchodzą na sektor gości

15:44

Płyta boiska jest zmrożona, na razie jej stan wydaję się byc o niebo lepszy niż w Kielcach, zobaczymy jednak na jak długo..

15:43

Niska frekwencja na meczach GKS-u w tym sezonie to norma, dzisiaj z powodu warunków pogodowych stadion na kilka minut przed meczem świeci pustkami

15:40

Witamy w Bełchatowie. Temperatura odczuwalna -2 stopnie celsjusza, zima zaskoczyła piłkarzy ekstraklasy więc mecz w Bełchatowie zacznie się z lekkim opóźnieniem

14:18

Rano w Bełchatowie spadł śnieg i taka właśnie pogoda - śnieg z deszczem - zapowiadana jest na godziny, w których odbędzie się spotkanie. Możemy się spodziewać ciężkich warunków do gry, śliskiej murawy, na której piłka może sprawić wiele psikusów zawodnikom obu zespołów.