Koniec spotkania. Po słabym spotkaniu Pogoń na własne życzenie traci dwa punkty.

BRAMKA DLA JAGIELLONII! Dzalamidze głową pokonuje Janukiewicza!

Dobra interwencja Dąbrowskiego, który powstrzymał szarżującego Norambuenę.

81'

Żółta kartka dla Roberta Kolendowicza

80'

Jagiellonia próbuje atakować, ale robi to na tyle nieporadnie, że nie stwarzają większego zagrożenia pod bramką Janukiewicza.

77'

Żółta karta dla Pietruszki, nie wiadomo do końca za co.

73'

Co ciekawe Rogalski był bardzo blisko opuszczenia Pogoni w letnim okienku transferowym. Teraz wygląda na to, że właśnie od niego trener Skowronek zaczyna ustalanie składu. Rogalski kolejną pewna interwencją potwierdził, że pozostawienie go w drużynie było dobrą decyzją.

72'

Piękny strzał Rogalskiego z rzutu wolnego i jeszcze lepsza interwencja Słowika. Rzut rożny dla Pogoni.

71'

Akahoshi faulowany przed polem karnym. Pazdan za to zagranie obejrzał żółtą kartkę

67'

Mosnikov już przy linii bocznej z boiska zejdzie Edi Andradina. Słabszy występ Kapitana Pogoni w tym meczu.

64'

Tarnowski za Plizgę

64'

Tymczasem zmiana w Jagiellonii. Gajos za słabo prezentującego się Kupisza

62'

Spadło tempo spotkania. Do zmiany szykuje się Mosnikov. Wygląda na to, że będzie kolejny debiut w drużynie Pogoni.

60'

Akahoshi ładnie uwolnił się spod opieki Bandrowskiego. Ten ostatni spóźnioną interwencją faulował Japończyka za co obejrzał żółtą kartkę

58'

Michał Pazdan uderzył Ediego łokciem w twarz, lecz sędzia był daleko i tego nie zauważył

55'

Dosyć niespodziewana bramka dla Portowców. Portowcy dłużej pograli piłką co przyniosło efekt. Akahoshi zamieszał obrońcą Jagi na jedenastym metrze i strzałem pod poprzeczkę pokonał Słowika.

54'

AKAHOSHI GOOOOOOOOOOL

52'

Niestety na boisku nadal nie dzieje się nic ciekawego. Na negatywne wyróżnienie zapracował słaba postawą Adrian Budka.

48'

Drugą część spotkania lepiej rozpoczęła Jagiellonia. Goście atakują głównie skrzydłami, lecz nie przynosi to większego efektu.

45'

Rozpoczęli goście

16:48

Piłkarze już na murawie. Miejmy nadzieje, że w drugiej połowie obejrzymy ciekawsze spotkanie.

46'

Koniec pierwszej połowy

45'

Bardzo dobre dogranie Zwolińskiego do wbiegającego w pole karne Akahoshiego. Japończyk zbyt długo czekał z oddaniem strzału i zmarnował doskonałą sytuację.

45'

Minutę doliczył sędzia

42'

Dzalamidze bardzo dobrze radzi sobie z defensywą Pogoni. Brakuje tylko dobrego ostatniego dogrania.

38'

Niepewna interwencja Słowika, który wybił piłkę wprost pod nogi Kolendowicza. Skrzydłowy Pogoni próbował dograc piłkę do Zwolińskiego, lecz młodego napastnika uprzedził Michał Pazdan.

35'

Gorąco pod bramką Pogoni. Janukiewicz broni strzał Dzalamidze, a piłkę z linii bramkowej wybija Hernani.

33'

Niepewna interwencja Janukiewicza po strzale Dzalamidze.

33'

Kibice gości tak cicho weszli na stadion, że dopiero po pięciu minutach zauważyliśmy ich obecność.

31'

Bardzo groźny strzał Plizgi minimalnie nad bramką Janukiewicza!

30'

Zmiana w Pogoni. Kontuzjowanego Djousse zmieni Łukasz Zwoliński. Jest to debiut 19 letniego wychowanka Pogoni w ekstraklasie. Kibice skandują jego nazwisko,

29'

Luka Pejovic groźnie dośrodkował w pole karne Pogoni. Z piłką minimalnie minął się Grzyb.

28'

Na boisku leży Djousse, który zderzył się z jednym z obrońców Jagi.

26'

Groźny strzał Kupisza na rzut rożny wybija Janukiewicz

23'

Akahoshi znalazł się niepilnowany przed polem karnym. Japończyk huknął z dystansu lecz doskonałą interwencją popisał się Słowik.

22'

Kontratak gości. Kupisza zatrzymał Dąbrowski, a piłka wyszła na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z kontratakiem wyszli Portowcy, lecz po raz kolejny nic z tego nie wyszło.

21'

Z kontratakiem wyszli Portowcy. Rozpędzonego Dąbrowskiego faulował Ukah. Piłkarz Jagiellonii ukarany żółtą kartką.

19'

Jedynym jasnym punktem w drużynie Pogoni jest Rogalski, którego wszędzie pełno. Tym razem doskonale zaasekurował Frączczaka przy kontrataku Jagielonii

19'

Obudziła się Pogoń,. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Akahoshi lecz Słowik pewne wypiąstkował piłke za pole karne.

16'

Dobre dogranie Frączczaka do Djousse. Napastnik miał okazję wyjść sam na sam ze Słowikiem, lecz nie opanował piłki.

15'

Nawet Edi notuje dzisiaj wiele niecelnych zagrań.

14'

Dzalamidze ograł kilku obrońców w polu karnym Pogoni i wyłożył piłkę przed pole karne Pilzdze. Strzał tego ostatniego baaardzo niecelny.

13'

Pietruszka wszedł dynamiczne w pole karne Jagi faulując przy okazji Michała Pazdana.

11'

Plizga wyszedł z szybkim kontratakiem i wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie jednak nie przyniosło zagrożenia dla bramki Janukiewicza

10'

Oglądamy pierwszoligową kopaninę. Dziesiątki niecelnych zagrań obniżają jakość tego "widowiska"

5'

Pierwsze minuty spotkania upływają w sennej atmosferze. Ani Jaga, ani Pogoń nie kwapią się do przeprowadzania agresywniejszych ataków.

3'

Pierwsza akcja Jagiellonii. W polu karnym na piłce przewrócił się jednak Dzalamidze. Gospodarze zażegnują niebezpieczeństwo

1'

Rozpoczęli Portowcy

15:38

Kibice w Szczecinie mają nadzieję, że w drugiej połowie zadebiutuje w ekstraklasie wychowanek Pogoni Łukasz Zwoliński. Utalentowany napastnik strzelił w ubiegłych rozgrywkach dla drużyny rezerw ponad czterdzieści bramek.

15:34

Spotkanie z trybun obejrzy dzisiaj opiekun bramkarzy reprezentacji Polski. Jest to dobra i zaskakująca wiadomość dla Radosława Janukiewicza. Wobec problemów Polskich bramkarzy w zachodnich klubach golkiper Portowców może zostać chwilowo numerem trzy w kadrze Waldemara Fornalika.

15:33

Jagiellonii Białystok brakuje dzisiaj żądeł do kąsania. Najbardziej wysuniętym zawodnikiem będzie Dawid Plizga

15:31

W składzie Portowców jedna zmiana względem meczu z Lechem Poznań. Na prawej obronie nie zobaczymy będącego ostatnio w słabej formie Petera Hricko.