GKS BełchatówGKS Bełchatów
1 : 1
Korona KielceKorona Kielce
15:21

GKS po raz pierwszy w tym spotkaniu zdobywa punkty a w zasadzie punkt, GKS mial przewagę, zagrał dobre spotkanie, Korona miała trochę mniej sytuacji ale wywozi z Bełchatowa cenny punkt

93'

Koniec spotkania

92'

Stachowiak do Kosowskiego ten do Wróbla kapitalnie Wrobel jeden na jeden w polu karnym i przegrywa ten pojedynek z defensorem Korony

91'

3 minuty dolicza sędzia techniczny

90'

żółta kartka dla Lacicia za faul na Lisowskim

89'

Kijanskas dostaje żółtą kartkę za faul na Stulinie

88'

Stachowiak od bramki do Basty ten jedna za głęboko zagrywa prosto do bramkarza Korony

87'

Basta dobrze uruchomił prostopadłym podanie Wróbla ten ni to strzela ni to podaje.. od bramki zacznie Małkowski

86'

Tomasz Lisowski upomniany żółtą kartką za faul na Maku

85'

Kosowski zgubił piłkę na lewej stronie przejmuje piłkę Korona Paweł Sobolewski przejmuję piłkę, jest dzisiaj prawdziwym motorem napędowym dla Korony Kielce wrzuta w pole karne ale gdzieś tam dopatrzył się arbiter faulu na Sobolewskim ...

84'

Faul Lacicia i rzut wolny dla Korony z około 25 metrów ale wrzutka w pole karne ląduje na głowie Szmatiuka

84'

Tadas Kijanskas w miejsce Macieja Korzyma

83'

Ostra rywalizacja o każdą piłkę między zawodnikami GKS-u i Korony tym razem faulował Miro Bożok od rzutu wolnego Korona

83'

Kapitalna sytuacja GKS-u strzał na bramkę lecz broni to Małkowski

83'

Paweł Golański ukarany czerwoną kartką

80'

Bożok do Stulina, ten ze skrzydła mocno dośrodkowuje i na raty łapię piłkę Małkowski

79'

Remis w Bełchatowie, Korona w całym meczu nic wielkiego nie pokazywała a Bełchatów w drugiej połowie wyraźnie spuścił z tonu

78'

Paweł Sobolewski pewnie pokonuje Adama Stachowiaka z rzutu karnego

76'

Szymon Sawala fauluje w polu karnym Macieja Korzyma w prostej sytuacji

76'

Nie wykorzystali tego stałego fragmentu najlepiej Bełchatowianie piłka w rękach Małkowskiego

75'

Dobrze rozegrany rzut wolny piłka do Stulina na skrzydło i rzut rożny dla GKS-u

74'

Stulin przytomnie do Maka ten robi kóleczko jednak faulowany przez Golańskiego GKS ma rzut wolny

74'

Zółtą karktą ukarany Alan Stulin

73'

Zieliński za Żewłakowa

72'

Korzym już rozgrywa piłkę na połowie GKS-u do Jovanovica ten do Janoty ten do Stano.. Pavol Stano strzał na bramkę!! .. po raz kolejny kapitalna interwencja Stachowiaka

71'

Stachowiak po raz kolejny ratuje GKS...

70'

Czwarty rożny dla Korony ale bez trudu łapię piłkę Stachowiak

69'

Stachowiak teraz kapitalnie wybronił strzał jednego z Kielczan ale ucierpiał przy tej interwencji golkiper GKS-u

69'

Alan Stulin za Kamila Wacławczyka

68'

Rzut wolny dla Korony w okolicach środka boiska a przy linii gotowy do wejścia Stulin

67'

Mak do Bożoka, wszystko pod bramką Korony lecz Bozok rozciąga grę i piłka wraca na połowę GKS-u

66'

Faul Wacławczyka na Lisowskim, zawodnik Korony domaga się kartki dla gracza GKS-u

65'

Pierwszy rzut rożny dla GKSu- w narożniku Kamil Kosowski.. piłka wybita przed pole karne, przejmuję ją Mak ale faulowany przez Sobolewskiego i rzut wolny dla GKS

64'

Michał Janota efektownie zagraniem z pięty zakłada siatkę Adrianowi Baście jednak dużego pożytku Korona z tego nie miała

63'

Mateusz Mak będzie pełnił rolę prawego skrzydłowego natomiast Tomasz Wróbel nadal pozostaję jedynym wysuniętym napastnikiem

62'

Moment gry Korony na połowie GKS-u lecz Kielczanom brakuje ostatniego podania otwierającego drogę do bramki

61'

Lisowski szukał zagraniem Sobolewskiego, Basta na aut

60'

Rzut wolny dla GKS-u z okolicy rzutu rożnego, ale zagranie Kamila Kosowskiego przeszło 2 metry nad głowami napastników..

58'

Mak za Wrońskiego

58'

Michał Mak juz gotowy do wejścia przy lini bocznej

57'

Sobolewski dobrze zagrywa piłkę do Lisowskiego na lewą stronę ale wszystko to kończy się autem dla GKS-u

56'

Łukaszowi Wrońskiemu nie można odmówić potencjału lecz dzisiaj porusza się na boisku tak jak gdyby zapomnial zjeść śniadania

55'

Strzał Korzyma z narożnika pola karnego.. broni Stachowiak

54'

Szmatiuk świetnie uruchamia Wrońskiego jednak jego wrzutka ląduje prosto w rękach Małkowskiego..

53'

Wacławczyk do Wróbla, rozpędza się GKS, podanie na prawe skrzydlo do Basty, ale wrzuta prawego obrońcy GKS-u pozostawia wiele do życzenia.. od bramki Małkowski

52'

Dobre uderzenie Tomasza Wróbla tuż nad poprzeczką bramki Małkowskiego

51'

Wróbel traci piłkę , odbiera ja Sobolewski podaje do Jovanovicia ten strzela ale strzal zablokowal jeden z obrońców GKS

50'

GKS po raz kolejny źle wyprowadza piłke do ataku, Korona przejmują ją na połowie Bełchatowian lecz też nie potrafi stworzyć sobie sytacji

49'

Szansa na kontrę Gks-u Kosowski do Wróbla, ale strzelec bramki nie zabrał się z tą piłką do przodu, przy piłce Korona

49'

Żółta dla Wrońskiego

48'

Udany drybling Michała Janoty na połowie boiska podanie do Pawła Sobolewskiego, który wrzuca piłkę w pole karne na Marcina Żewłakowa, ale łapie piłkę Adam Stachowiak

45'

Po przerwie na placu gry za Łukasza Sierpine pojawia się Michał Janota

45'

Sędzia Tomasz Garbowski rozpoczyna drugą połowę

45'

Tomasz Garbowski gwiżdże w 1 połowie po raz ostatni. Bełchatów po ładnej bramce Wróbla prowadzi 1-0

45'

Arbiter doliczył 2 minuty

44'

Golański podcina Bożoka 18 metrów od bramki Korony i ogląda kartkę

44'

Kolejna kontra gospodarzy zatrzymała się na 20 metrze od bramki Małkowskiego

43'

Ładnie wyjaśnił kontrę Korony Baran. Po chwili na strzal decyduje się Sobolewski z 20 metrów lewą nogą. Siła była odpowiednia ale celność pozostawiała wiele do życzenia

39'

Wroński przegrał pojedynek biegowy z Lisowskim tuż przed bramką Małkowskiego

38'

Świetny doping w wykonaniu kibiców gości jest doskonale słyszalny w Bełchatowie. Czy zawodnicy zagrają na tak wysokim poziomie także?

36'

Wynik ten to zdecydowanie niespodzianka. Bełchatów to przecież "czerwona latarnia" ligowej tabeli a poza tym gola strzelił najniższy na boisku zawodnik..głową. Nie świadczy to dobrze o obronie Korony

34'

G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Znakomite dośrodkowanie Kosowskiego i Tomasz Wróbel głową pokonuje Małkowskiego!!!

33'

Dobre dośrodkowanie Kosowskiego ale żaden z kolegów nie doszedł do piłki i ta wpadła w ręce Małkowskiego

32'

Sierpina dobrze zablokowany przez Bastę i od bramki zacznie Stachowiak

30'

Lacic do Bożoka ten do Kosowskigo, który uderza z 16 metrów obok lewego słupka Małkowskiego

29'

Faul Wróbla w środku pola, wolny dla Korony

27'

Lacic z lewej strony próbował wrzucić w pole karne Korony ale pewnie piłkę złapał Małkowski

26'

Bełchatów przyjmuje rywali na swojej połowie czekając na kontry

23'

Baran do Wróbla, ten próbował zagrać do Bożoka, jednak był zbyt niedokładny.

22'

Szarża Kosowskiego lewą flanka, wydawało się, że "Kosa" był faulowany, jednak sędzia nakazał grać dalej.

19'

Indywidualna akcja Wróbla, jednak zawodnik GKS-u nie zdołał minąć dwójki defensorów Korony.

17'

Rzut wolny dla Korony z ponad 20 metrów. Paweł Golański znakomicie uderzył ze stałego fragmentu gry, futbolówka trafiła jednak w poprzeczkę, dobitka Korzyma była bardzo niecelna.

15'

Sędzia ukarał Stachowiaka żółtą kartką za protesty.

14'

Stachowiak wypuścił piłkę po strzale Stachowiaka. Golkiper Brunatnych protestował jeszcze twierdząc, że był faulowany.

13'

Baran zagrywał do Bożoka, ale ten zamiast zagrywać do partnera oddał piłkę Tomaszowi Lisowskiemu. Beznadziejne zagranie Bożoka.

12'

Grzegorz Baran ukarany żółta kartką przez sędziego Garbowskiego.

10'

Łukasz Wroński przyjął piłkę w szybkim ataku na 25 metrze, jednak nie uczynił z tej sytuacji większego pożytku.

9'

Korona przeprowadza kolejny atak prawą stroną. Jak na razie zaodnicy z Kielc atakuja jedynie właśnie tą flanką.

7'

Kosowski dogrywał w pole karne, piłka trafiła na 15 metrze do Bożoka. Słowak strzelił jednak lekko i w środek bramki

6'

Z prawego skrzydła na wysokości pola karnego dośrodkował Lisowski, ale to zagranie pozostawiamy bez komentarza.

5'

Na prawym skrzydle szarżował Jovanović, minął dwóch defensorów bełchatowian, jednak zagranie w pole karne było niedokładne.

3'

Prostopadłe zagranie Wrońskiego do Wróbla. Pełniący dziś rolę napastnika w GKSie Wróbel na spalonym.

2'

Lenartowski zagrywał piłkę do Korzyma, ten przedłużył do Żewłakowa, jednak połapali się w tym defensorzy Bełchatowa.

1'

Zaczęliśmy spotkanie w Bełchatowie.

13:27

Zawodnicy obu drużyn wyszli już na boisko w Bełchatowie. Na trybunach zasiadła zaledwie garstka kibiców. Spotkanie poprowadzi Tomasz Garbowski z Opola.

13:18

Ławka rezerwowych Korony: Ołeksij Szlakotin, Mateusz Bodzioch, Tadas Kijanskas, Michał Janota, Grzegorz Lech, Łukasz Jamróz, Michał Zieliński.

13:12

Ławka rezerwowych GKS-u Bełchatów: Łukasz Budziłek, Mikołaj Grzelak, Alan Stulin, Piotr Witasik, Paweł Giel, Piotr Piekarski, Michał Mak