Niedziela, 23 września 2012, godz. 14:30
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
2 : 1
GKS BełchatówGKS Bełchatów
94'

Śląsk Wrocław wygrywa z GKS 2:1. Dziękuję za wspólne śledzenie transmisji. Szura Bartłomiej

90'

Zmiana taktyczna w zespole mistrzów Polski

90'

180 sekund dolicza sędzia

90'

Seria rzutów rożnych dla Śląska

89'

Sobota wychodzi sam na sam ze Stachowiakiem ale znów zawodnicy Śląska są nieskuteczni!

87'

Zmiana w zespole Bełchatowa

87'

Strzelec jednej bramki dla GKS ogląda kartkę za faul taktyczny

87'

Elsner do Gikiewicza ten uderza na bramkę Stachowiaka, który instynktownie broni to uderzenie. W odpowiedzi Wróbel uderza na bramkę Kelemena głową wprost w ręce bramkarza.

86'

Goście stawiają wszystko na jedną kartę. Atakując dużą ilością graczy narażają się na kontry gospodarzy.

83'

Znów Śląsk wychodzi z kontrą 3 na 2 ale tym razem Socha zamiast strzelać próbował podawać do Mili i obrońcy z Bełchatowa zdążyli wrócić

81'

Patejuk, Mila i Gikiewicz w szkolny sposób zepsuli doskonałą kontrę 3 na 1.

79'

Z linii bramkowej wybija piłkę Kaźmierczak po strzale głową Szmatiuka!!

79'

Kamil Kosowski próbował dośrodkować w pole karne Kelemena ale nie było przed bramką Śląska nikogo z kolegów

77'

Kolejną akcję rozgrywają Wrocławianie. Sobota próbował zagrać do Gikiewicza ale futbolówka nie dotarła do strzelca drugiej bramki

76'

Kwadrans do końca spotkania. Śląsk powoli zaczyna dominować a podopieczni Kamila Kieresia tracą coraz szybciej siły.

73'

Trener Levy dokonuje 2 zmiany. Na boisku melduje się Socha.

72'

Dramat Bełchatowa, który po pierwszej dobrej połowie w drugiej od około 60 minuty bardzo osłabł

72'

G o o o l l l l l l !!! Asysta Mili i Gikiewicz świetnie wykorzystuje podanie od partnera pokonując Stachowiaka!!

70'

Gikiewicz po podaniu Kaźmierczaka na spalonym

68'

Zagranie Soboty do Gikiewicza i wprowadzony przed momentem na boisko napastnik Śląska nie trafia z 7 metrów w bramkę!

66'

Pierwsza zmiana w zespole Bełchatowa

65'

Wow !! Ależ uderzenie Mili lewą nogą z 30 metrów!! Piłka jednak przechodzi koło słupka

62'

i zapowiadania zmiana...Voskamp opuszcza boisko a na murawie witamy Łukasza Gikiewicza

62'

Voskamp był bliski strzelenia bramki po dośrodkowaniu Kowalczyka.

61'

Będzie pierwsza zmiana-do gry przygotowany Gikiewicz

60'

Śląsk Wrocław - GKS BełchatówŚląsk Wrocław - GKS Bełchatów

59'

Piękna akcja Bełchatowa. Bożok zagrywa do Kosowskiego ten wrzuca piłkę w pole karne i Jodłowiec wybija piłkę z pola karnego! To była bardzo ważna interwencja obrońcy, ponieważ blisko był rywal

57'

Szmatiuk zdecydowanym wejściem zatrzymuje Voskampa

55'

Oj...Kosowski z rzutu wolnego z dystansu wysoko nad bramką

54'

Tomasz Wróbel faulowany przez Elsnera i zawodnik Śląska ogląda żółtą kartkę

54'

Naprawdę świetne pierwsze minuty drugiej połowy. Tym razem pierwsza akcja Bełchatowa po której Wroński wywalczył rzut rożny. Jednak bez zagrożenia bramki Śląska po tym stałym fragmencie

49'

Znów Mila zagrywa do Jodłowca, który strąca piłkę do Kaźmierczaka i tylo refleks Stachowiaka uchronił gości do straty gola

49'

Czy rozpędzony Śląsk rozjedzie teraz gości? Zapraszam na dalszy ciąg relacji!

47'

G o o o o o o o l l l l l ! ! ! ! Tomasz Jodłowiec wykorzystuje dośrodkowanie Mili i głową pokonuje Stachowiaka !!!

46'

Bez zmian rozpoczynamy drugą połowę meczu!

15:29

Już za chwilę zacznie się druga połowa. Śląsk musi zagrać zdecydowanie skuteczniej aby myśleć o odrobieniu strat!

46'

Sędzia Musiał nic nie doliczając kończy 1 połowę meczu.

46'

Niespodzianka we Wrocławiu. Chwilę przed tą bramką świetną okazję miał Mila ale fatalnie uderzył z 17 metrów na bramkę Stachowiaka

44'

G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! Tomasz Wróbel kapitalnie wykańcza kontratak całego zespołu i spokojnym uderzeniem po ziemi pokonuje bramkarza Śląska !!!!!!!

42'

Millllaaaa!!! Świetna akcja pomocnika Śląska. Wszystko idealnie wychodziło do momentu oddania strzału, który już zupełnie nie sprawił kłopotów Stachowiakowi

40'

Lacic ze spokojem zagrywa piłkę głową do Stachowiaka

39'

Pięć minut do końca pierwszej, jak do tego momentu ciekawej połowy

37'

Mila miękko w pole karne ale piłkę pewnie łapie Stachowiak. Po kontrze Wroński fauluje Amira Spahica w walce o piłkę

37'

Voskam faulowany i będziemy mieć rzut wolny dla Śląska

35'

Najlepsza okazja dla Śląska - fenomenalne zagranie Kaźmierczaka z głębi pola do Elsnera, który uderza z woleja w długi róg ale piłka przelatuje obok słupka!

34'

Uderzenie z 30 metrów Soboty, Stachowiak " na raty" łapie piłkę

34'

Bardzo dobrze w dogodnej sytuacji dla Śląska Patejuka zatrzymuje Basta

32'

Fatalne zachowanie Spahica, przejmuję futbolówkę Kosowski ale zbyt długo zwlekał w doskonałej sytuacji ze strzałem i w końcu jego uderzenie spokojnie złapał bramkarz Śląska

31'

30'

Pół godziny za nami i w kolejnej akcji zawodnicy z Bełchatowa

30'

Po błędzie Basty piłkę przejął Mila podał do Kowalczyka, który jednak zdołał wywalczyć tylko rzut z autu

27'

Chwile oddechu teraz mają bramkarze - gra toczy się w środku boiska

24'

Śląsk już nie atakuje tak pewnie jak na początku spotkania. Przed momentem do środka boiska zszedł Sobota ale jego podanie do Patejuka było niedokładne

21'

Patejuk...jego uderzenie pozostawmy bez komentarza

21'

Odwróciły nam się role w tym meczu, od kilku minut to Bełchatów ma przewagę a Śląsk broni się na swojej połowie

18'

Kolejna szansa dla Bełchatowa - Wróbel uderza na bramkę, blokuje Jodłowiec

18'

Kosowski bardzo dobrze dorzuca piłkę przed bramkę Śląska ale Sawala uderza piłką nad bramkę

17'

Kosowski w pole karne wykłada piłkę do kolegów ale Voskamp uprzedza rywali. Mamy korner

15'

Kaźmierczak z 40 metrów uderza na bramkę - piłka przelatuje nad poprzeczką

15'

Ale szansa Bełchatowa. Młody Wroński przed fantastyczną szansą na gola będąc sam na sam z Kelemenem, który odważnym wyjściem ratuje swój zespół

12'

Bardzo dobre dośrodkowanie Mili na głowę do Voskampa, który oddaje uderzenie wprost w ręce Stachowiaka

10'

Młody bo zaledwie 19-letni Wroński zupełnie nie wyczuł intencji doświadczonego Kamila Kosowskiego i piłka wpadła w ręce bramkarza Śląska

9'

Mamy uderzenie Kosowskiego na bramkę z 20 metrów jednak bardzo niecelne

8'

Bozok faulowany przez Elsnera. Bełchatów stara się odciążyć linie defensywne po początkowym naporze Mistrza Polski

5'

Kolejna szarża Soboty, który jest o tempo szybszy od obrońcy. Wrzucenie piłki w pole karne jednak nie stwarza dogodnej okazji dla Śląska

4'

Sobota ograł Bastę miękko wrzucił w pole karne i Sawala głową musi wybijać na rzut rożny

3'

Po wrzutce Patejuka środkowy obrońca Bełchatowa Lacić wybija piłkę na aut

1'

Pierwsza akcja GKS ale Basta źle przyjął podanie od Kosowskiego

1'

Gramy!

14:28

Przywitanie kapitanów i losowanie stron

14:28

Wszystko gotowe, z kilka chwil zaczynamy!

14:23

Dziś wraca do podstawowej "11" Śląska Sebastian Mila po przerwie spowodowanej zawieszeniem

14:20

Arbitrem tego meczu będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Sędzia młodego pokolenia uznawany za jednego z najlepszych polskich arbitrów. W tym sezonie Musiał prowadził 3 spotkania:Pogoń - Lechia 0:2; Lech - Górnik 0:0 oraz Ruch - Korona 1:1.

14:16

Rezerwowi GKS: Łukasz Budziłek, Alan Stulin, Mikołaj Grzelak, Paweł Giel, Bartłomiej Bartosiak, Piotr Piekarski, Piotr Witasik.

14:16

Rezerwowi Śląsk: Rafał Gikiewicz, Patrik Mraz, Mateusz Cetnarski, Mariusz Pawelec, Piotr Ćwielong, Tadeusz Socha, Łukasz Gikiewicz.

14:15

Stanislav Levy zmienił metody treningowe. Pytanie czy taka dość istotna zmiana wpłynie pozytywnie na drużynę? Dziś kolejny test Śląska.

14:13

Szpital w Bełchatowie sprawił, że dziś na ławce rezerwowych trener Kiereś ma samych młodych zawodników

14:01

Znamy już składy obu zespołów

13:57

Faworytem tego meczu jest oczywiście Śląsk, który w lidze nie przegrał od 3. spotkań, zupełnie inna sytuacja jest w Bełchatowie. Goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Czy będzie to ostatni mecz Kamila Kieresia w charakterze szkoleniowca GKS?

13:46

Już za 45 minut początek meczu we Wrocławiu. Mistrz Polski zagra z ostatnim w tabeli GKS Bełchatów. Mecz ten będzie debiutem nowego szkoleniowca Śląska we Wrocławiu.