Korona KielceKorona Kielce
2 : 1
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
90'

Korona zatem cieszy się z pierwszego zwycięstwa w obecnym sezonie. Podbeskidzie mimo ambitnej postawy przegrywa dziś w Kielcach i dalej pozostaje bez wygranej. Dziękujemy za uwagę zapraszamy na kolejne relacje z Areny Kielc.

90'

Koniec spotkania! Korona wygrywa po dobrym spotkaniu z Podbeskidziem 2:1 i tym samym zdobywa pierwszy komplet punktów w obecnych rozgrywkach.

90'

Indywidualnie Jovanović, jednak bez porozumienia z Sobolewskim.

90'

Lenartowski trzymany za koszulkę w narożniku boiska traci piłkę. rozpoczyna Podbeskidzie.

90'

Własnie rozpoczynamy 4 dodatkowe minuty doliczone przez arbitra, ależ emocje w Kielcach!

89'

Kartka za brutalny faul na Kijanskasie.

88'

Napór Podbeskidzia trwa, Korona co chwilę groźnie kontratakuje czy zawodnikom starczy czasu na zmianę rezultatu przekonamy się za kilka minut.

86'

Ostatnia zmiana w Koronie, na boisko wbiega Kijanskas, plac gry opuszcza Sierpina.

85'

Korner dla Korony, wykonuje Jovanović

84'

Lisowski "zdejmuje" piłkę z głowy Adamkowi i dalej bez zmiany rezultatu.

83'

Złe dośrodkowanie i okazji do kontry dla Korony.

80'

Ostatnie dziesięć minut rozpoczęte, Podbeskidzie dalej w ataku na bramkę Małkowskiego.

78'

Faul na Janocie w środkowej strefie boiska, kartka dla zawodnika Podbeskidzia.

76'

Sierpina marnuje idealną okazję! trzech zawodników Korony znalazło się sam na sam z Zajacem , Sierpina wybrał strzał prosto w bramkarza... dalej 2:1.

74'

Kolejna kartka dla zawodnika gospodarzy, tym razem ukarany Jovanović.

72'

Akcja Sobolewskiego zatrzymana przez Komana.

72'

Festiwal zmian trwa dalej, w miejsce Żewłakowa wchodzi Michał Janota.

69'

Korona usiłowała szybko odpowiedzieć na trafienie Chmiela, jednak strzał Jovanovića nad bramką Zajaca.

69'

Trzy minuty wcześniej ostatnią zmianę wykorzystał trener gości. Na placu gry pojawił się Piotr Malinowski.

67'

Podbeskidzie zdobywa bramkę kontaktową!

66'

Bliski szczęścia Adamek , ofiarna acz skuteczna interwencja Małkowskiego, który wybija piłkę na rzut rożny.

63'

Pierwsza zmiana w kieleckim zespole , miejsce strzelca bramki Korzyma zajmie Kamil Kuzera.

62'

Dobra okazja Podbeskidzia i pewna interwencja Małkowskiego.

59'

Na stratę gola zmianą reaguje trener Podbeskidzia. Plac gry opuszcza Ziajka jego miejsce zajmie Pawela.

56'

Fantastycznie do drużyny po przerwie spowodowanej kontuzją powrócił Maciej Korzym, który zdobył drugą bramkę dla Korony. Po ograniu obrońcy znalazł się on sam na sam z Zajacem i tej okazji nie zmarnował. Korona pewnie podwyższa prowadzenie.

55'

Korona prowadzi już 2:0 !

54'

Od pierwszych minut drugiej połowy częściej przy piłce jest Podbeskidzie,Korona próbuje strzelać z dystansu. Jeśli goście odważniej zaatakują będziemy świadkami jeszcze lepszego sportowego widowiska. Oby tak było.

51'

Korzym wychodzi zwycięsko z pojedynku z trzema obrońcami gości, jednak przejmujący piłkę Sobolewski marnuje dogodną do zdobycia gola sytuację.

49'

Na trybunach w Kielcach zasiada dziś 6143 osoby, w tym kilkanaście osób z Bielska Białej, którzy przyglądają się poczynaniom swoich ulubieńców.

46'

Jednej zmiany dokonał w przerwie trener Kasperczyk, na placu gry pojawił się Kamil Adamek

46'

Goście rozpoczynają drugą połowę spotkania.

19:02

Piłkarze Podbeskidzia już na murawie, czekamy na gospodarzy i rozpoczynamy drugą część meczu.

19:00

W przerwie meczu miała miejsce uroczystość wręczenia pucharów dla drużyny 12 latków Korony Kielce, którzy w ostatnim czasie wywalczyli brązowe medale Mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej.

45'

W tym momencie arbiter kończy pierwszą część gry. Korona prowadzi z Podbeskidziem 1:0.

45'

Cohen w pole karne, lecz Małkowski odprowadza piłkę wzrokiem za linię końcową.

45'

Do pierwszej części arbiter dolicza 2 minuty, wolny dla Podbeskidzia.

44'

Pierwsza kartka dla Podbeskidzia, ukarany Chmiel za faul na Jovanoviću.

44'

Jeszcze tylko dwie minuty potrwa pierwsza część spotkania, w której zespołem przeważającym i zasłużenie prowadzącym jest Korona. Podbeskidzie co prawda po stracie gola przeprowadziło kilka ataków, jednak to akcje gospodarzy były zdecydowanie bliżej bramkowego zakończenia.

41'

Skuteczna interwencja Jovanovića przerywa atak Podbeskidzia.

40'

kororna-podbeskidzie

39'

Decyzją arbitra ławkę trenerską musi opuścić trener bramkarzy Korony Maciej Szczęsny.

38'

Robert Demjan płaskim strzałem po ziemi bliski zdobycia bramki dla gości.

37'

Rzut wolny z ok. 20 metra dla Podbeskidzia po faulu Pavola Stano.

36'

Dośrodkowanie Jovanovića zablokowane, rożny dla Korony.

34'

Chwilowa przerwa w grze na murawie leży kontuzjowany Jovanović, służby medyczne udzielają mu pomocy.

31'

Faul , tym razem Chmiel przewraca Sobolewskiego w narożniku boiska.

29'

Decyzje arbitra Bartosza Frankowskiego wyraźnie nie podobają się miejscowym kibicom, tym razem nie odgwizdany faul Komana na Korzymie.

27'

Kolejna sytuacja Korony, tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Sierpina.

26'

Kartka dla atakującego Lisowskiego, który zdaniem arbitra próbował wymusić rzut karny.

25'

Sam na sam z bramkarzem gości Lisowski.

24'

Zasłużona kartka dla Lenartowskiego za faul na Chmielu.

23'

Bardzo dobrze dla Korony rozpoczyna się to spotkanie, Podbeskidzie wydaje się być lekko zaskoczone przebiegiem spotkania.

19'

Doskonałe zagranie Sobolewskiego do znajdującego się w polu karnym Zewłakowa, który precyzyjnym strzałem nie daje szans bramkarzowi gości.

19'

Gol dla Korony!

16'

Pierwszy kwadrans spotkania upłynął pod znakiem przewagi Korony, która głównie prawą stroną za sprawą aktywnego Pawła Sobolewskiego próbuje znaleźć drogę do bramki Zajaca. Goście z Bielska skutecznie odpierają ataki gospodarzy co jakiś czas odpowiadając na nie kontratakiem.

14'

Ziajka fauluje Jovanovića i wolny dla Korony

12'

Lenartowski wygrywa pojedynek z Robertem Demjanem

11'

Aktywny Sobolewski znów przedziera się prawą stroną i kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

8'

Kartką ukarany Paweł Golański za faul na Liranie Cohenie.

8'

Dośrodkowanie Sobolewskiego wprost w ręce Zajaca.

8'

Kolejny aut dla Korony na wysokości pola karnego.

5'

Dobra odpowiedź Króla i równie skuteczna interwencja kieleckich obrońców.

5'

Akcja prawą stroną boiska Sobolewski z Golańskim i obrońcy ratują się wybijając piłkę na aut.

3'

Skuteczna interwencja Lenartowskiego i grę wznowi Korona.

1'

Pierwszy rzut wolny w meczu dla zawodników Podbeskidzia z narożnika boiska.

1'

Rozpoczynają zawodnicy z Kielc.

17:59

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie, już za moment rozpoczynamy spotkanie,które będzie jubileuszowe dla Pawła Golańskiego,który po raz setny zagra w barwach Korony.

17:53

Póki co na stadionie w Kielcach niewielka liczba kibiców, miejmy nadzieję, że sympatycy żółto-czerwonych dotrą jeszcze na stadion i stworzą doskonałą atmosferę w trakcie spotkania z Podbeskidziem.

17:49

Witam serdecznie z Areny Kielc gdzie za niespełna kwadrans rozpocznie się spotkanie drużyn walczących o pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.

17:37

korona kielce

17:21

Rezerwa Podbeskidzia: Bąk, Byrtek, Sacha, Malinowski, Adamek, Pawela, Nather

17:20

Rezerwa Korony: Szlakotin, Kijanskas, Kuzera, Lech, Janota, Foszmańczyk, Zieliński

17:16

Korona Kielce, tydzień temu zdobyła pierwszy punkt w sezonie, remisując z Ruchem Chorzów,1:1. Podobny wynik padł w Bielsku, gdzie miejscowe Podbeskidzie, kończąc mecz w ''9'' zremisowało z mistrzem Polski, również 1:1.

17:00

Za dokładnie godzinę, na przeciwko siebie, staną zawodnicy drużyn, które jeszcze w tym sezonie nie odniosły zwycięstwa. Na przedmeczowych konferencjach prasowych, trenerzy oraz piłkarze obu ekip zapewniali, że będzie to mecz walki. Czy Korona i Podbeskidzie, które rozpoczną piątą kolejkę T-Mobile Ekstraklasy, stworzą widowisko, które swoim poziomem, chociaż na chwilę pozostawi w cieniu, dzisiejszy mecz derbowy w Warszawie?