Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
0 : 2
Piast GliwicePiast Gliwice
96'

Piłkarze Jagiellonii przegrali po słabym meczu z Piastem. Zasłużone zwycięstwo gliwiczan.

96'

Arbiter kończy to żenujące widowisko. Piast Gliwice pierwszy raz wygrywa w Białymstoku.

95'

Czerwoną kartką został ukarany Euzebiusz Smolarek za bezpardonowe potraktowanie rywala.

92'

Za Kędziorę szedł Adrian Sikora.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o cztery minuty.

90'

Faul na Dżalamidze. Żółtą kartką ukarany Cicman

86'

Kolejny rzut wolny dla białostoczan piłka mija bramkę tuż nad poprzeczką. Jednak bramkarz gości zderza się z jednym z obrońców i na chwilę traci przytomność. Na boisku pojawiają się masażyści obu zespołów oraz lekarz. Na szczęście po kilku minutach wszystko wraca do normy.

81'

Końcówka spotkania należy do Jagiellonii. Tym razem strzelał Ebi Smolarek jednak tuż nad bramką.

78'

Może teraz piłka w końcu wyląduje w siatce Piasta Gliwice. Jagiellonia ma rzut wolny, do piłki podchodzi Dawid Plizga uderza bezpośrednio na bramkę jednak piłka ociera tylko boczną siatkę.

75'

Można powiedzieć, że na boisku wieje nudą. Spotkanie to jest najsłabszym dotychczasowym meczem Jagiellonii w tej rundzie. Zanosi się na to, że Piast po raz pierwszy wywiezie punkty z Białegostoku.

72'

Za Podgórskiego wchodzi Cicman.

70'

Tym razem żółto-czerwoni mieli do wykonania trzy rzuty rożne. Niestety w żadnym z nich nie zdobyli bramki

65'

Jagiellonia w dzisiejszym spotkaniu wygląda tak jakby chciała a nie mogła sprawić chociaż trochę radości kibicom. Najpierw strzela Dzalamidze broni Trela, następnie próbuje Smolarek jednak ponownie górą bramkarz gości

61'

Faul na Euzebiuszu Smolarku.

60'

Za Frankowskiego wchodzi Maciej Gajos.

60'

Kolejna ostatnia zmiana w Jagiellonii. Za Tomasza Frankowskiego pojawia się Maciej Gajos. A Piast cały czas w natarciu.

58'

Za Rubena wszedł Alvaro Jurado.

57'

GOOOL!!!!!! Mariusz Zganiacz ponownie pokonuje Łukasza Skowrona

56'

Bardzo dobre crossowe podanie do Tarnowskiego jednak wychodząc na doskonałą pozycje minął się z piłką. Chwile później piłka ponownie pojawiła się w polu karnym Piasta. Ponownie zabrakło wykończenia akcji

53'

Początek tej części gry piłkarze Jagiellonii zaczęli można powiedzieć z charyzmą. W dogodnej sytaucji do zdobycia bramki znalazł się Smolarek. Jednak nie zdołał uderzyć piłki głową bo wszedł w kontakt z rywalem i się przewrócił

50'

Fenomenalna akcja Jagielloni. Z bocznego sektora boiska podawał Dżalamidze, następnie piłkę przejął Frankowski jednak nie mógł nic z nią zrobić bo był powstrzymywany przez rywala,

48'

Ebi Smolarek, który debiutuje na stadionie przy Słonecznej został przywitany gromkimi bramkami.

46'

Za Kupisza wszedł Ebi Smolarek.

46'

Plizga zastąpił Rafała Grzyba.

45'

Piłkarze już na środku boiska. W Jagiellonii pojawił się Dawid Plizga oraz Euzebiusz Smolarek. Na placu gry nie zobaczymy Tomasza Kupisza oraz Rafała Grzyba

45'

Sędzia Daniel Stefański kończy tą słabą I połowę spotkania. Jagiellonia raziła nieskutecznością a pilkarze Piasta wykorzystali nadarzającą się okazję.

44'

Chwile później Jagiellonia miała groźną sytuację jednak podobnie jak wcześniej raziła nieskutecznością

42'

Fenomenalny strzał Tomasza Podgórskiego z okolic 40 metrów. Interweniujący Łukasz Skowron był wręcz bez szans.

40'

Kolejna akcja Piasta, jednak do zdobycia bramki zabrakło trochę umiejętności.

38'

Kolejna próba Jagiellonii jednak jak poprzednie została zakończona przed polem karnym rywala.

35'

Tym razem pod bramką znalazł się Ruben Fernandez jednak został uprzedzony przez Ukah

33'

I po raz kolejny Nika Dżalamidze w swoim popisowym rajdzie. Jednak brakuje mu ostatniego podania do dobrze ustawionego rywala. Piłka w polu karnym wpadła wprost pod nogi obrońcy z Gliwic.

31'

Kolejny faul dla Piasta.

30'

Kolejny kontratak Jagi jednak Modelskiego w polu karnym rywali poniosła fantazja i tym razem bramkarz gości był bezrobotny

28'

Wśród rozgrzewających się piłkarzy Jagiellonii jest również Euzebiusz Smolarek.

27'

Zagranie ręką piłkarza z Gliwic i żółta kartka dla Adriana Klepczyńskiego

25'

Do rozgrzewki ruszył Mido, który jeszcze nie dawno występował w Jagiellonii

23'

żółtą kartką został ukarany Łukasz Tymiński

22'

Bramkarz Piasta Dariusz Trala postanowił wybrać się przed własne pole karne. Jednak wycieczka ta zakończyła się przymusowym wybiciem piłki głową.

19'

Kolejna groźna akcja Jagiellonii rozpoczął Tarnowski dograł piłkę do Frankowskiego ten jednak podał do partnera, który strzelił tuż nad bramką

17'

Po ciekawym początku poziom w tym fragmencie meczu znacznie spadł.

15'

Sędzia asystent dopatrzył się faulu Tomasza Kupisza, jednak to raczej zawodnik z Białegostoku był bezpardonowo powstrzymywany przez rywala.

14'

Kolejne zamieszanie pod bramką Jagiellonii. Jednak białostoczanie wychodzą z szybkim kontratakiem, dokładnie Dżalamidze przeprowadził rajd w bocznym sektorze boiska.

13'

Pierwsza niepewna interwencja Łukasza Skowrona.

11'

Piłkarze Jagiellonii są stroną przeważającą podczas tego spotkania. Można powiedzieć, że bramka wisi w powietrzu.

10'

Świetny strzał głową Tomasza Frankowskiego.

9'

Jednak pewnie interweniuje Łukasz Skowron

8'

rzut wolny dla zespołu gości

7'

Pierwszy rzut rożny dla Piasta i od razu zamieszanie przed bramką Łukasza Skowrona

4'

Gra toczy się na połowie rywali. Jak na razie to podopieczni Tomasza Hajty rozpoczęli spotkanie z wysokiego C

2'

Groźna akcja Jagiellonii sam na sam z bramkarzem Tarnowski

1'

Na razie gra toczy się w środku pola

1'

Zawodnicy rozpoczęli pierwszą połowę.

13:25

W zespole gości na ławce rezerwowych zasiada były piłkarz Jagiellonii Mido.

13:23

Trybuny na stadionie przy ulicy Słonecznej jak na razie świecą pustkami. Czy piłkarze dostosują się poziomem do atmosfery na trybunach przekonamy się już za niespełna pięć minut.

13:19

Jeśli jeszcze ktoś nie zapoznał się z zapowiedzią spotkania to zapraszamy do lektury

13:17

W drużynie Jagiellonii brakuje kontuzjowanych: Tomasza Bandrowskiego, Tomasza Zahorskiego i Tomasza Porębskiego.

13:15

Goście dzisiejszego meczu - zawodnicy Piasta, jeszcze nigdy nie wygrali w Białymstoku i z pewnością powinno to stanowić dla nich dodatkową motywację do walki o tzry punkty. Tym bardziej, że ostatnie dwa mecze mogłyby sugerować, że zespół jest na fali wznoszącej, a duet Wojciech Kędziora (zeszłoroczny król strzelców 1. ligi) i Ruben Jurado wygląda z meczu na mecz coraz bardziej obiecująco.

13:12

Rezerwowi Piasta Gliwice: Szmatuła, El Mehdi Sidqy, Bzdęga, Sikora, Krzycki, Cicman, Alvaro Jurado

13:11

Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn: Rezerwowi Jagiellonii: Słowik, Plizga, Smolarek, Pawlik, Dźwigała, Pejović, Gajos.