Wisła KrakówWisła Kraków
2. połowa2 : 0
23:25

97'

Koniec! Pogoń w dobrym stylu ograła Wisłę! Przy pierwszej bramce pomógł sędzia, lecz z przebiegu całego spotkania to Portowcy byli lepszą drużyną! W tym ciekawym meczu trzeba wyróżnić Meliksona i całą defensywę Pogoni!

95'

Żółta kartka dla Dąbrowskiego

75'

Szewczyk za Gargułę. Umknęła nam ta zmiana ;)

94'

Dąbrowski jako wysunięty napastnik! Pokazał czemu gra na obronie, a nie w ataku. Strzał piłkarza wysoooko ponad bramką.

93'

Rzut wolny z szesnastu metrów dla Wisły! Melikson w mur!

91'

Jovanovic w prostu sposób ograł pod linią końcową trzech piłkarzy Pogoni! Rożny dla Wisły

90'

Traore odwrócił się w polu karnym i strzelił obok słupka!

90'

Aż 7 minut doliczył sędzia!

87'

Pogoń przeprowadziła kolejną groźną akcją, lecz Edi nie wykorzystał doskonałego podania od Traore.

86'

Dobra akcja Wisły lecz Genkow nie doszedł do prostopadłego podania.

84'

Akcja Wisły! Strzał Meliksona broni na raty Janukiewicz!

81'

Traore zbyt długo holował piłkę przed polem karnym Wisły i zmarnował dobra akcję.

80'

Szałek za Pietruszkę

81'

Wiśniewski za Frączczaka

80'

Rogalski oddał niesygnalizowane uderzenie na bramkę Pareiki. Piłka odbiła się od Bunozy i wyszła na róg.

79'

Bardzo dobrze spisuje się defensywa Pogoni. Dąbrowski z Hernanim czyszczą wszystkie kontrataki Wisły.

78'

Kilka kółek w polu karnym Pogoni zrobił Boguski lecz jedynym efektem tej akcji był kontratak Portowców.

76'

Kolejna groźna akcja Portowców! Tym razem strzał Traore obronił Pareiko.

75'

Do gry Wisły wkrada się nerwowość. Po błędzie gości z kontratakiem wyszła Pogoń. Hricko posłał długą dokładną piłkę na dobieg Do Aki. Japończyka dogonił jednak Bunoza, który wyjaśnił sytuację.

74'

Groźnei pod bramką Pogoni. Podanie Meliksona w pole karne bardzo dobrze wybił Hernani

72'

Melikson przygasł i ofensywna gra Wisły zaczyna wyglądać słabo.

70'

Jovanovic za Burligę, który ma już na koncie żółtą kartkę.

68'

Brzydki faul Burligi na Traore. Żółta kartka dla zawodnika Wisły.

67'

Przy wybiciu piłki Djousse nabawił się urazu. Zmiana w Pogoni.

64'

Kibice Wisły zgromadzeni na meczu nie mają powodów do radości Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

65'

Kontuzja Djousse! Traore gotowy do zmiany

63'

Zmiana w Wiśle. Boguski za Chrapka

63'

Dąbrowski wyczyścił piłkę spod nóg Genkowa. Wisła naciera.

62'

Doskonałą piłkę dostał Djousse, który złym przyjęciem zmarnował doskonałą sytuację!

59'

Po rzucie rożnym głową uderzał Chrapek! W doskonałej sytuacji nie trafił w bramkę!

56'

Kolejny bardzo groźny kontratak Pogoni! To musiało się tak skończyć! Edi dostał piłkę przed polem karnym po czym wyłożył "patelnie" Kolendowiczowi. Ten ostatni nie miał innego wyjścia jak podwyższyć wynik!

57'

KOLENDOWICZ !

55'

Kolejny kontratak Portowców po doskonałym przejęciu Pietruszki! Z dystansu uderzał Frączczak, lecz piłka odbiła się od obrońcy Wisły i wyszła na rzut rożny.

54'

Pogoń wysokim pressingiem zmusiła Pareikę do błędu. Aut na wysokości pola karnego

52'

Wisła naciera, a Pogoń szuka swoich szans w groźnych kontratakach. Po dośrodkowaniu Ilieva Genkow wpadł na Janukiewicza. Obaj leżą na murawie.

50'

Groźny kontratak Pogoni zmusił Pareikę do wyjścia przed pole karne. Bramkarza Wisły próbował później przelobować Akahoshi, lecz pomylił się o kilkadziesiąt centymetrów.

47'

Pareiko nadal na murawie.

46'

Doskonała sytuacja Pogoni! Kolendowicz dostał doskonałą piłkę od Ediego po czym odegrał do wbiegającego w pole karne Djousse. Ten minął się z piłką, a dobijać próbował Kolenda. Wpadł jednak na bramkarza za co dostał żółtą kartkę.

45'

Drugą połowę rozpoczęli goście. 9675 kibiców na trybunach. Spodziewaliśmy się lepszej frekwencji.

21:41

Na trybunie prasowej zdania są podzielone. Kolendowicz na pewno odegrał rolę życia, lecz Bunoza dał mu do tego bardzo dobry powód.

45'

Koniec pierwszej, bardzo emocjonującej połowy! Oglądamy ciekawy, szybki i otwarty mecz. Bramka Ediego, który wczoraj skończył 38 lat to doskonała zachęta do obejrzenia drugiej połowy na którą serdecznie zapraszam!

44'

Żółta kartka dla Genkowa za symulowanie

42'

Trybuny eksplodowały! Bramka dla Pogoni może sprawić, że mecz stanie się jeszcze ciekawszy!

41'

Ediiiiiiiiiiii!!!!!!! Goooooooooooooool!!

39'

Karny dla Pogoni! Przewracany w polu karnym Kolendowicz!

38'

Meksykańska fala na stadionie! Gorąco zarówno na boisku jak i na trybunach!

36'

Kolejna akcja Wisły. Melikson doskonale zauważył niepilnowanego Gargułę. Strzał tego ostatniego pewnie broni Janukiewicz!

35'

Tym razem groźnie z drugiej strony boiska! Melikson dośrodkował w pole karne. Dobrze pilnowany był jednak Genkov

34'

Buryga faulował Rogalskiego tuż przed polem karnym! Strzał Aki wysoko nad bramką.

33'

Genkov na spalonym! Mogło być bardzo groźnie!

33'

Kolejny strzał z dystansu! Pietruszka przebiegł kilkadziesiąt metrów po czym oddał bardzo mocny strzał. Pareiko końcami palców przeniósł piłkę nad bramką! Po rzucie rożnym powstało ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły. Ostatecznie piłka w rękach golkipera.

31'

W ataku Wisła! Większość piłek przechdzi przez bardzo aktywnego dzisiaj Izraelczyka.

30'

Melikson ograł jak dziecko Hernaniego po czym wpadł w pole karne. Obrońcom Pogoni udało się wybić piłkę na rzut rożny. Po stałym fragmencie z ostrego konta ponownie uderzał Melikson. Janukiewicz broni na raty.

28'

Hernani w wyjątkowej roli jako skrzydłowy bardzo ładnie uwolnił się obrońcy po czym dośrodkował w pole karne Wisły. Niestety dla Portowców piłka nie trafiła na głowę żadnego z piłkarzy ze Szczecina

25'

Oglądamy wyrównane, ciekawe spotkanie. Obie drużyny mają swoje sytuacje, lecz jak narazie obaj bramkarze zachowują czyste konto

24'

Koleiny dziwny faul odgwizdany na korzyść piłkarzy Białej Gwiazdy. Sędzia często przerywa grę.

22'

Kontratak Portowców zakończył się strzałem Donalda. Jego uderzenie nie sprawiło jednak kłopotów bramkarzowi Wisły.

20'

Kolendowicz dostał prostopadłe podanie w pole karne. Próbował dośrodkować lecz piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Wisły i wyszła na rzut rożny. Po wznowieniu z kornera pięknym technicznym strzałem popisał się Edi. Nie bez kłopotów wybronił to uderzenie Pareiko.

18'

Bardzo mocny wiatr w Szczecinie. W tej połowie sprzyja graczom Wisły...

17'

A wszystko przez to, że zmiana w składzie Wisły nastąpiła w ostatniej chwili przed spotkaniem. Prawdopodobnie Arkadiusz Głowacki doznał kontuzji. Opaskę kapitana założył Cezary Wilk.

17'

W rozpisce meczowej był błąd. Na boisku jest Jaliens, a na ławce Głowacki

17'

Tak jak mówiłem! Tym razem Hricko próbował pokonać Pareikę. Piłka minęła jednak lewy słupek bramki Wisły.

15'

Kolejny strzał z dystansu Wilka. Jak tak dalej pójdzie to obejrzymy dzisiaj ładną bramkę strzeloną z dużej odległości.

13'

Zaskakujący strzał Wilka z dystansu obok bramki Janukiewicza.

11'

Bardzo groźny kontratak Wisły po błędzie Portowców. W pole karne wpadł Melikson po czym oddał strzał. Piłka odbiła się od obrońcy gospodarzy i wyszła na rzut rożny. Po wznowieniu gry niecelnym dośrodkowaniem popisał się Iliev.

9'

Pierwsze minuty upłynęły ze wskazaniem na Pogoń. Teraz uaktywnili się goście. Z dystansu uderzał Chrapek.

7'

Bardzo groźnie Wisła! Po wymianie kilku podań w polu karnym Pogoni obrońcy wybijają piłkę.

6'

Kolejna próba Frączczaka. Tym razem strzał zablokowany przez obrońcę Wisły.

5'

Kolejny strzał Pogoni. Z dystansu płasko i niegroźnie Aka.

4'

Groźnie Pogoń. Rogalski pociągnął na prawym skrzydle po czy posłał płaską piłkę w pole karne. Obrońcy Wisły wybili ją na rzut rożny.

3'

Pierwszy strzał na bramkę Wisły. Odważnie z dystansu Frączczak. Piłka minęła jednak bramkę Pareiki w bezpiecznej odległości.

2'

Pierwsza akcja Wisły. Rzut rożny wykonuje Michał Chrapek. Krótko rozegrany korner przejęli Portowcy

1'

Rozpoczęli Portowcy!

20:44

Piłkarze już na murawie. Miejmy nadzieję, że na boisku będzie gorąco!

20:38

Piłkarze czekają w tunelu na wejście na murawę

20:23

Stadion imienia Floriana Krygiera powoli się zapełnia. Miejsca na stadionie są numerowane, a niektórzy kibice już teraz siadają w dolnych rzędach. Bariera 10 tysięcy powinna zostać dzisiaj złamana.

20:17

W składzie Pogoni zabrakło Bonina i raczej nikogo to nie dziwi. Za postawę w ostatnich dwóch meczach należy mu się odpoczynek od poważnej piłki w rezerwach lub młodej ekstraklasie. Brakuje też kontuzjowanych Bartosza Ławy i Adriana Budki.

20:16

W składzie Wisły szansę na poprawę dostał słabo grający ostatnio Pareiko. Dodatkowo do Szczecina przyjechał Boguski. Jego obecność to wynik spóźnienia samolotu, na pokładzie którego do Polski leciał Chavez.

20:13

W oczy rzuca się młoda ławka rezerwowych Pogoni Szałek(20), Golla(20), Wiśniewski(20), Lewandowski(19). Szansę na wyjście od pierwszej minuty dostał Akahoshi. Dzisiejszy mecz to też idealna okazja do debiutu przed Mosnikovem.

20:09

Wisła: Pareiko, Burliga, Bunoza, Głowacki, Frederiksen, Melikson, Garguła, Wilk, Iliev, Chrapek, Genkow.
Ławka: Miśkiewicz, Jaliens, Boguski, Jovanovic, Sikorski, Uryga, Szewczyk

20:06

Portowcy: Janukiewicz, Dąbrowski, Edi(k), Pietruszka, Hricko, Frączczak, Djousse, Kolendowicz, Rogalski, Akahoshi, Hernani.

Ławka rezerwowych: Pernis, Szałek, Golla, Wiśniewski, Mosnikov, Lewandowski, Traore

20:04

Na taki mecz czekali kibice w Szczecinie ponad 5 lat! Portowcy podejmą Wisłę Kraków i będzie to najbardziej markowy rywal od dłuższego czasu.