Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
19:53

Choć pierwsza połowa na to nie wskazywała, w drugiej obie drużyny odżyły i zapewniły nam niesamowite emocje w końcówce meczu! To już wszystko ze stadionu w Bielsku-Białej! Żegnamy się z Wami i zapraszamy na kolejną relację z meczu Pogoni Szczecin z Wisłą Kraków, o 20:45 w Ekstraklasa.Net! Dobrego wieczoru z polską Ekstraklasą życzą Monika Wantoła, Dominik Wardzichowski i Kamil Bywalec!

94'

KONIEC MECZU!! Podbeskidzie po dramatycznej drugiej połowie remisuje ze Śląskiem Wrocław 1:1!!!

93'

Piekne wyjście Malinowskiego, jednak zablokowany przez Jodłowca.

92'

Śląsk napiera na pole karne Podbeskidzia nie może się jednak przedrzeć przez obronę bielszczan!

91'

Kowalczyk faulowany przez Krzysztofa Króla i żółta kartka dla bielszczanina.

90'

Ostatnie trzy minuty nadziei dla obu klubów, choć czas wpływa tu na korzyść piłkarzy Śląska, którzy po raz kolejny wychodzą w stronę bramki Górali.

90'

Do drugiej części gry arbiter doliczył trzy minuty!

89'

Kolejna żółta kartka w tym meczu. Ukarany Spahić.

89'

Kontra Śląska i wysokie niecelne dośrodkowanie Kowalczyka. Od bramki Richard Zajac.

88'

Piłkarze Podbeskidzia starają się cokolwiek wypracować jednak po raz kolejny skutecznie interweniują defensorzy Śląska.

87'

Zółta kartka dla Ćwielonga po faulu na Malinowskim!

86'

Ostatnia zmiana w składzie gości! Boisko opuszcza Rok Elsen a w jego miejsce Łukasz Gikiewicz.

85'

Strata dwóch zawodników znacznie odbiła się na składzie bielszczan. Śląsk znacznie przejął przewagę i nie pozwala rozegrać żadnej dłuższej akcji.

85'

Voskamp popychał piłkarza Podbeskidzia i zostaje ukarany żółta kartką za dyskusje z arbitrem.

84'

To już takie prywatne odczucie, ale na tym boisku jest teraz jeden wielki chaos...

83'

Kolejna zmiana w składzie Śląska Wrocław. Za Stevanovicia na boisko wchodzi Piotr Ćwielong!

82'

Kolejny raz zamieszanie w polu karnym Podbeskidzia, interweniował arbiter odgwizdując spalonego!

81'

Podbeskidzie w dziewiątkę! Fabian Pawela zasłużenie otrzymuje drugą żółtą kartę!

81'

Interwencja służb medycznych nie była konieczna i od autu Śląsk Wrocław.

80'

Kontynuują grę piłkarze Śląska, choć boisku leży Robert Demjan.

80'

Kontrowersyjna decyzja sędziego, który dyktuje rzut wolny dla wrocławian po interwencji Malinowskiego.

78'

Groźnie teraz w polu karnym bielszczan!

77'

Śląsk Wrocław od rzutu wolnego a kibice Podbeskidzia wyrażają z młyna co myślą na temat drugiej żółtej kartki dla Juraja Dancika. I drobna poprawka - do starcia doszło z Sylwestrem Patejukiem.

76'

I Podbeskidzie zagra w dziesięciu! Druga żółta a więc czerwona kartka dla Juraja Dancika!

75'

Starcie Juraja Dancika bodajże z Amirem Spahiciem.

74'

Błąd Pitera-Bucko, Stefanowicz do Voskampa, ale dobry powrót Paweli ratuje piłkarzy z Bielska.

74'

I mamy zapowiadaną ostatnia już zmianę w składzie Podbeskidzia. Schodzi Sebastian Ziajka a w jego miejsce zapowiadany Piotr Malinowski!

73'

a Piotr Malinowski czeka żeby wejść na boisko...

72'

Żółta kartka dla Pitera-Bucko i rzut wolny dla Śląska Wrocław.

71'

I trzeci rzut rożny dla piłkarzy Śląska...

70'

Interwencja Dancika głową i kolejny rzut rożny dla piłkarzy Śląska.

70'

Rzut rożny dla piłkarzy z Wrocławia.

69'

Piłkarze Podbeskidzia nie dają za wygrana, jednak zanim zdążyli zagrozić Kelemenowi piłkę przejmują wrocławianie. Szykuje sie kolejna zmiana w składzie gospodarzy.

68'

Niezgodne z przepisami zagranie Stevanovica i mamy rzut wolny dla Podbeskidzia. Spokojne rozegranie Łatki.

68'

Piłkarze Śląska dalej próbują, jednak Patejuk na spalonym.

67'

Próbował oddać strzał Patejuk jednak na drodze piłki jeden z piłkarzy gospodarzy.

67'

Energia wróciła w piłkarzy Śląska i co raz częściej zagrażają bramce Górali!

66'

Dariusz Łatka faulował Stevanovicia i rzut wolny dla wrocławian. Mocne dośrodkowanie Patejuka jednak piłka ląduje w rękach Zajaca.

65'

Mocny strzał Kowalczyka jednak po raz kolejny piłkarz Śląska trafia prosto w Zajaca!

64'

Kontra wrocławian jednak dobrze reaguje defensywa bielszczan i od bramki Richard Zajac!

64'

Kolejny rzut wolny i kolejna niebezpieczna sytuacja pod bramką Śląska, w ostatniej chwili interweniuje Sobota!

63'

Faul i żółta kartka dla Jodłowca!

63'

Szybka odpowiedź Śląska, świetne podanie do Soboty i skuteczna interwencja Zajaca, a mecz staje się coraz ciekawszy!

62'

Niewiele brakowało! Zamieszanie pod bramką najprawdopodobniej uratowało piłkarzy Śląska Wrocław!

61'

Bardzo groźna sytuacja! Rzut wolny dla Podbeskidzia tuż sprzed pola karnego!

60'

Nie sięgnął piłki Sobota! A mogło być groźnie pod bramką Podbeskidzia.

60'

Pięknie Cohen wyminął piłkarzy Śląska jednak akcja przerwana przez defensywę wrocławian. W dodatku faul Paweli i Śląsk od rzutu wolnego.

59'

Żółta kartka dla Fabiana Paweli!

58'

W Podbeskidzie wstąpiła nowa energia i Adamek znów w ataku, tym razem już jednak zapędy bielszczan hamuje Kelemen!

56'

Kamil Adamek ledwo wszedł na boisko i zrobił co do niego należało! Po świetnym zagraniu Cienciały skierował piłkę do bramki Kelemena!

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gol dla Podbeskidzia!!!!!

55'

Kolejna zmiana w składzie Podbeskidzia. Za Szczęsnego na boisko wchodzi Kamil Adamek! Zobaczymy jak teraz poukłada zespół Podbeskidzia Robert Kasperczyk.

54'

Widać niewielką bo niewielką ale poprawę w grze Podbeskidzia, nie przynosi to jednak jak na razie większej zmiany sytuacji na boisku.

53'

I kolejna próba z dystansu piłkarzy Śląska, tym razem prosto w Zajaca trafia Przemysław Kaźmierczak.

52'

Śląsk Wrocław nie zamierza chyba poprzestać na jednym golu! Strzał z dystansu Stevanovicia, jednak dobrze ustawiony Zajac.

50'

Aj co to była za okazja Sebastiana Ziajki! Zawodnik Podbeskidzia jednak znacznie ponad bramką! To chyba pierwszy tak groźna okazja w tym meczu dla bielszczan!

48'

Na stadionie rozlegają się gwizdy. Kibice wyraźnie niezadowoleni z ociągania się na boisku. Wznawiamy grę!

48'

Ucierpiał jeden z piłkarzy Śląska i po raz kolejny konieczna jest interwencja służb medycznych na boisku.

47'

Faulowany Damian Szczęsny i rzut wolny dla Podbeskidzia będzie egzekwował Krzysztof Król!

46'

Intuicyjny strzał Kaźmierczaka jednak poradził sobie Richard Zajac.

45'

I przewidywana zmiana w składzie Podbeskidzia. Za Mateja Nathera na boisku pojawił się Liran Cohen!

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania!

18:59

Piłkarze powoli wracają na murawę. Już za chwilę druga połowa spotkania TS Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Śląsk Wrocław. Jak na razie gra bielszczan pozostawia wiele do życzenia i wygląda na to że w przerwie Robert Kasperczyk wprowadzi przynajmniej jednego nowego zawodnika.

46'

Sędzia Gil kończy pierwszą połowę! Podbeskidzie przegrywa ze Śląskiem Wrocław 0:1!

46'

Wreszcie Podbeskidzie stara się zaatakować, piłka jednak po zamieszaniu pod polem karnym wychodzi na aut i zaczynają piłkarze z Bielska-Białej.

45'

Voskamp na spalonym.

45'

I druga połowa meczu przedłużona przez sędziego o jedną minutę!

44'

Nieudane dośrodkowanie Kowalczyka do Voskampa.

43'

Łatka do Szczęsnego ale skutecznie interweniuje Jodłowiec.

42'

Stanowczo przestrzelił Matej Nather w tym dośrodkowaniu. Fatalne zagranie piłkarza Podbeskidzia i piłka już na połowie bielszczan.

41'

Podbeskidzie kontruje! Dośrodkowanie Łatki i... rzut rożny dla bielszczan.

40'

Patejuk!!! Niewiele brakowało by Śląsk zwiększył swoje prowadzenie! Duże szczęście Zajaca!

40'

Wydawało się że już Podbeskidziu uda się wyprowadzić akcję na lewej stronie, jednak passę wreszcie celnych podań między bielszczanami szybko przerwali piłkarze Śląska.

39'

Szybkie wyjście wrocławian jednak arbiter przerywa grę odgwizdując faul Kowalczyka.

38'

Voskamp wyraźnie niezadowolony z pracy sędziego. Arbiter nie zauważył faulu na zawodniku Śląska.

37'

Tym razem groźnie pod bramką Śląska, Demjan wyszedł do przodu jednak interweniuje Jodłowiec.

36'

Dośrodkowanie Nathera do Demjana, jednak bielszczanin na spalonym.

35'

I tego nie da się tego ukryć. Gra Podbeskidzia jest niesamowicie chaotyczna, zawodnikom brakuje pomysłu na rozegranie akcji i trener Kasperczyk będzie miał o czym rozmawiać z piłkarzami w czasie przerwy.

34'

Faul Szczęsnego na Patejuku i z połowy boiska z rzutu wolnego wrocławianie.

34'

Podbeskidzie wychodzi do przodu jednak piłkę przejmuje Amir Spahić.

32'

Śląsk znowu atakuje. I mamy zamieszanie na boisku. Od rzutu wolnego piłkarze Podbeskidzia.

32'

Dyskusyjna kartka dla Dancika.

32'

Zagranie ręką Juraja Dancika.

28'

Faul Kazimierczaka i od wolnego bielszczanie. Prosty błąd Cienciały. Na spalonym Johan Voskamp.

27'

Podbeskidzie wydaje się być bezsilne wobec gry piłkarzy z Wrocławia. Niecelne podania i szybkie straty nie pozwalają zbudować groźnej akcji i doprowadzić do wyrównania.

25'

Tym razem rzut wolny dla Podbeskidzia. Demjan przytrzymywany przez Grodzickiego.

24'

Nieprzepisowo przerwana akcja Stevanovicia przez Ziajkę i od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze Śląska.

23'

Jak na razie statystyka strzałów korzystna dla Śląska, ale przed nami jeszcze ponad godzina meczu!

23'

Piękny mocny strzał Stevanovicia! Dobre zgranie Voskampa i uderzenie z pierwszej piłki, jednak prosto w bramkarza gospodarzy i z problemami Richarc Zajac.

21'

Piłka nie dotarła do Paweli i od bramki zacznie Kelemen.

21'

Rzut wolny dla Podbeskidzia. Matej Nather.

21'

Kolejna okazja zmarnowana przez Podbeskidzie, zabrakło dokładności i po raz kolejny bielszczanie nie są w stanie zagrozić bramce Śląska.

19'

Od wrzutu z autu rozpoczęli bielszczanie, jednak po raz kolejny Góralom brakuje skuteczności.

18'

Piłkarze Podbeskidzia starają się wyprowadzić jakąkolwiek akcje, jak na razie jednak nie przynosi to efektu i od bramki Kelemen.

17'

Nieudane podanie Patejuka do Voskampa i od autu piłkarze Podbeskidzia.

17'

Kwadrans gry za nami i wydaje się że to piłkarze Śląska są w przewadze.

14'

Trzeba przyznać że młyn Podbeskidzia prezentuje się dziś zaskakująco korzystnie. Kibice nie cichną pomimo że ich drużyna przegrywa...

14'

A na boisku znów leży piłkarz Śląska. Ucierpiał tym razem Amir Spahić. Szybko się podnosi. Mimo wszystko wygląda na to że to on zawinił i rzut wolny dla Górali.

12'

Śląsk nadal atakuje, okazji jednak nie wykorzystał Sylwester Patejuk zablokowany przez Pitera-Bucko!

10'

Rzut wolny dla Podbeskidzia niewykorzystany przez Górali.

9'

Stracony gol to efekt nadal powtarzających się błędów w defensywie Górali. Wystarczy przypomnieć przegrany 1:3 wyjazdowy mecz z Legią Warszawą... Doping na stadionie jednak nie cichnie.

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Waldemar Sobota wyminął zawodników Podbeskidzia i z okolic linii pola karnego precyzyjnym strzałem wyprowadził wrocławian na prowadzenie.

6'

I zmiana w drużynie Śląska. Za kontuzjowanego Cristiana Diaza na boisku pojawia się Johan Voskamp.

6'

Wrocławianie na razie w dziesiątkę. Dobra interwencja Pitera-Bucko nie pozwoliła piłce dotrzeć do Patejuka i wyjść do przodu.

6'

Gotowy do wejścia Johan Voskamp, ale gra jeszcze toczy się dalej.

3'

I chyba konieczna będzie zmiana w Śląsku Wrocław już na początku meczu. Poważnemu urazowi po starciu z Dancikiem uległ Diaz.

2'

Gra toczy się w środku pola. Wyrównana choć chaotyczna walka nie pozwala nam na razie wyłonić faworyta tego meczu.

1'

ZACZYNAMY! Od środka piłkarze Podbeskidzia!

17:59

Tak jak zapowiadano, z rąk prezesa Podbeskidzia, Marka Glogazy, Sylwester Patejuk w podziękowaniu za blisko cztery lata gry w bielskim klubie odbiera pamiątkową koszulkę i szalik!

17:57

Wychodzą! Na murawie meldują się zawodnicy obu klubów. Kto dopisze do swojego konta trzy punkty? Czy nowy trener wniesie świeżość do wrocławskiej ekipy? A może to Podbeskidzie wygra pierwszy raz w lidze od marca? Obie drużyny muszą wygrać. Obie chcą wygrać. Przed nami dziewięćdziesiąt minut miejmy nadzieję niezwykle emocjonującego pojedynku!

17:54

Na stadionie w Bielsku już rozbrzmiewa słynny Janosik... czekamy na piłkarzy!

17:51

Reksio już na boisku czeka na bohaterów dzisiejszego meczu ;)

17:49

Przy okazji znamy już terminarz 8. kolejki Ekstraklasy: w wyjazdowym meczu z GKSem Bełchatów Podbeskidzie zmierzy się w sobotę 20 października o 13:30, zaś Śląsk Wrocław wyjedzie do Gdańska na niedzielę 21 października na 14:30.

17:45

Specjalnie dla użytkownika "wrocław" pytającego o sektor gości zasięgnęliśmy języka i już wiemy: klatka została otwarta wyjątkowo dla nieco ponad dwudziestu niepełnosprawnych sympatyków wrocławskiego klubu.

17:30

Na stadionie powoli przybywa kibiców a na płotach pojawiają się pierwsze flagi sympatyków Górali. Już za pół godziny pierwszy gwizdek sędziego!

17:25

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przed meczem uhonorowany zostanie Sylwester Patejuk, zawodnik Śląska Wrocław, który w zeszłym sezonie grał w barwach Podbeskidzia. Piłkarz ma otrzymać koszulkę ze złotą 13!

17:22

Niespodzianka w Bielsku-Białej! Otwarto klatkę i na meczu zameldowała się grupa kibiców Śląska Wrocław! A na boisku rozgrzewają się już również piłkarze gości.

17:20

Na rozgrzewkę przy oklaskach nielicznej jeszcze bielskiej publiczności wybiegli już piłkarze Podbeskidzia.

17:19

Na ławce rezerwowych Śląska Rafał Gikiewicz, Piotr Ćwielong, Mateusz Cetnarski, Łukasz Gikiewicz, Patrik Mraz, Johan Voskamp i Mariusz Pawelec.

17:17

Na ławce rezerwowych Podbeskidzia zasiądą: Mateusz Bąk, Damian Byrtek, Liran Cohen, Mariusz Sacha, Piotr Malinowski, Kamil Adamek i Piotr Koman

17:17

Znamy już składy w jakich drużyny wyjdą na dzisiejsze spotkanie i już prezentujemy po lewej!

17:04

Na stadionie w Bielsku-Białej jak na razie nie pada, więc miejmy nadzieję że frekwencja dopisze. Jak informowała strona bielskiego klubu, na dzisiejsze spotkanie wyprzedano większość wejściówek!

16:54

Kapitan Górali, Marek Sokołowski, zapowiada walkę o trzy punkty:

Ten mecz będzie troszeczkę inny niż poprzedni z Legią. Będziemy musieli wywalczyć trzy punkty. Śląsk miał tam jakiś dołek formy i wydaje mi się, że zmiana trenera może wywołać większą ambicję u tych zawodników. Każdy będzie chciał się pokazać przed nowym szkoleniowcem. Jesteśmy w stanie wygrać u siebie. Pokazaliśmy z Wisłą Kraków, że całkiem nieźle to wygląda. Potrzebna jest nam koncentracja przez całe 90 minut, by dowieźć korzystny rezultat.

Powiedział na łamach Przeglądu Sportowego

16:48

Oczywiście nie chcę mówić, że nie mam tremy, ale nastawienie jest pozytywne. Podbeskidzie jest zespołem bardzo dobrze zorganizowanym i walecznym, który szybko potrafi przejść z defensywy do ataku. W pewnych fragmentach gry stara się także stosować mocny pressing i na to musimy być przygotowani.

Powiedział na czwartkowej konferencji nowy trener zespołu z Wrocławia, Stanislav Levy.

16:39

Już za niecałe półtorej godziny w Bielsku-Białej drugi mecz T-Mobile Ekstraklasy w tym sezonie. Kibice "Górali" czekają na przełamanie i wreszcie pierwsze zwycięstwo od dziesięciu ligowych spotkań. Śląsk Wrocław pod przewodnictwem nowego trenera będzie chciał udowodnić, że zasługuje na miano Mistrza Polski. Ze Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej wita Was na żywo Ekstraklasa.Net!