Poniedziałek, 17 września 2012, godz. 18:30

Koniec spotkania Lech wygrywa w Bełchatowie

94'

Raul dostaje czerwoną kartę za faul taktyczny

93'

Przy rzucie Stachowiak wchodzi w pole karne Lecha mija się z piłką, przejmuję piłke Lech pędzi na bramkę jeden z Lechitów fauluje go Raul Gonzalez Guzman i dostaje czerwoną kartkę

92'

Wróbel przegrywa walkę z Wilkiem chwile potem wywraca Henriqueza, Panamczyk leży na boisku kradnie cenne sekundy

91'

Na spalonym Kamil Kosowski

90'

4 minuty dolicza sędzia techniczny

90'

Rzut wolny dla Lecha Poznań, przy piłce ceesay .. podaje do Arboledy ten do Buricia Lech spokojnie rozgrywa piłke w końcowych minutach tego spotkania

88'

Sawala za Lacicia

89'

Stulin ukarany żółtą kartką

86'

Baran z Laciciem w obronie wymieniają piłkę zagranie do prawej strony do Raula ale ten nie ma jak wprowadzic piłki do ataku u znów akcje przegrana przez obronę

85'

Kamiński do Ślusarskiego, 50 metrowe podanie, wyżej wyskoczył Szmatiuk, po raz kolejny przegrywa główkę Ślusarski

84'

Dobra akcja Stulina ale podanie w pole karne za słabe, przejmuje je Buric

84'

Grzegorz Baran mobilizuje swoich kolegów z zespołu żeby grali do końca

83'

Luis Henriquez za Wołąkiewicza

82'

Buric od bramki, nie przejmuje tego nikt z Lecha, akcja GKS-u Stulin do Bozoka, strzela Bozok ale niecelnie..

81'

Buzałą dobrze do Bożoka, ten do Kosowskiego, wrzutka jednak przejęta przez graczy Lecha

80'

Bereszyński nie zamknął akcji Ślusarskiego blisko Lech zdobycia gola..

79'

Alan Stulin za Kamila Wacławczyka

78'

Bereszyński za Lovrencsicsa

75'

Ślusarski w 10 sekund przegrał dwa pojedynki główkowe raz z Baranem raz z Raulem

74'

Kosowski do Buzały wbiegającego w pole karne, łapie futbolówkę Buric

73'

Leży na murawie Lovrencsics, w tym czasie Mariusz Rumak przekazuje instrukcje Marcinowi Kamińskiego przy lini bocznej

71'

Faul Raula i rzut wolny dla Lecha przy piłcje juz Lovrencsics rzuta na ceesaya, ratuje to wszystko jeden z obrońców GKS-u

70'

Teraz dobra sytuacja strzela Kosowski, wystawia nogę Buzała i to mogło zmylic Buricia jednak bramkarz Kolejorza na posterunku

69'

Buzała w polu karny zostawia piłke Wróblowi ... Wróbel stał 3 metry od Buzały a ten i tak podał za lekko..

68'

Kibice Lecha wywiesili na meczu transparent "17.IX.1939 Pamiętamy" Transparent wywieszony przez kibiców Lecha Poznań "17.IX.1939 Pamiętamy" podczas meczu piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy z PGE GKS Bełchatów

67'

Kapitalne podanie Wilka do Ślusarskiego na głowę, Bartosz Slusarski bezbłędnie wykorzystuje sytuację i pokonuje Adama Stachowiaka

67'

Ślusarski 1:0 !!

66'

Dobre podanie do Buzały, były gracz Lechii Gdańsk nie opanował piłki w polu karnym, przejęli poznaniacy

65'

Basta Lacic Szmatiuk Raul.. piłka przechodzi przez wszystkich obrońców GKS-u i tylko aut dla GKS

64'

Murawski kapitalne podanie do Ślusarskiego jednak Lacic nie dał się przepchnąc

63'

Basta przejmuje piłke na własnej połowie lecz, myli się i Lech ma aut

62'

Wilk za Możdżenia

62'

Bożok kapitalnie do Buzały ten mocno uderza lecz prosto w Buricia

61'

Murawski faulowany na 30 metrze szybki rozegrał Trałka do Murawskiego ale GKS juz z kontrą

60'

Ślusarski dobrze chciał uruchomic Toneva, na miejscu był Lacic

58'

Wacławczyk w akcji z Bozokiem ten rozciąga do Wróbla, Wrobel zostawia Bożokowi a ten podaje piłke w pole karne do... Wołąkiewicza

57'

Rzut wolny po zagraniu reką Kamińskiego, zamieszanie w polu karnym Lecha, jednak żaden piłkarz w zielonej koszulce nie zdołał wbic piłki do siatki, chwile później uderzał groźnie Wacławczyk minimalnie nad poprzeczką bramki Buricia

55'

Buzała za Wrońskiego

54'

Rzut wolny z lewej strony, przy piłce Kamil Kosowski

53'

Baran ukarany żółtą kartką za faul na Trałce

46'

Ani Mariusz Rumak ani Kamil Kiereś nie dokonali zmian w przerwie

45'

GKS zaczyna drugą połowę

19:30

Obie drużyny już na boisku, za moment druga połowa spotkania w Bełchatowie

19:26

W sektorze kibiców gości widoczny transparent "17.IX.1939 Pamiętamy" dzisiaj 73 rocznica zbrojnej napaści ZSRR na Polskę.

45'

Koniec pierwszej połowy GKS Lech 0:0

45'

Kebba Ceesay słownie upomniany przez sędziego za faul na Baranie

44'

Murawski rozpędza się lecz nie udane podanie do Ślusarskiego, piłkę przejmuje GKS

43'

Wymiana pozycji Wróbla z Kosowskim, "Kosa" teraz na lewym a Wróbel na prawym skrzydle

42'

GKS stara się przycisnąc drużynę Lecha jednak sporo niedokładnych podań na połowie gości

40'

Faul Wacławczyka na Możdzeniu

39'

Faul na Wrońskim jednak sędzia dopatrzył się tylko spalonego

37'

Zółta kartka dla Trałki za faul na Bozoku

35'

Aut dla Lecha, próba ataku, spokojnie w obronie Bełchatów.

34'

Dośrodkowanie najpierw z lewej, później z prawej strony, ale Ślusarski po wrzutce Ceeseya główkował ponad bramką.

34'

Faul Lacicia, leży Łukasz Trałka, gwizdy wśród kibiców.. trybuny nie zgadzają się z decyzją arbitra

30'

Strzał zdołał oddać Ślusarski, ale pewnie broni Stachowiak.

29'

Bardzo niecelne uderzenie Wrońskiego po rzucie rożnym. Piłka na aucie.

28'

Korner dla Lecha, ale wszystko wyjaśnia Lacic.

27'

Okres nudniejszej gry, niewiele działo się na boisku przez ostatnie kilka minut.

23'

Lovrencsics ukarany żółtą kartką za faul na Wacławczyku

23'

Z rzutu wolnego wrzucał Lovrencsics, ale zbyt mocno.

20'

To była idealna okazja do zdobycia bramki dla gospodarzy. Bożok dobrze wszedł w pole karne i uderzył, ale słupek to jednak nie gol!

19'

Miroslv Bożok uderza w słupek ...

17'

Kolejny zablokowany strzał GKS-u, tym razem próbował Basta

16'

Bożok i GKS rusza z kontrą, nie potrzebnie zwolnił Wacławczyk, GKS ma aut

14'

Tonev do Murawskiego , reprezentant Polski oddaje strzał ale po raz kolejny za lekko

12'

Murawski dobrze zagrywa z głębi pola na Ślusarskiego, wychodzi do piłki Stachowiak wybijając na aut, jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, spalony

12'

Dobra okazja GKS-u, Basta dobrze podaje do Wróbla ten uwalnia się dwóm obrońcom Lecha, ale jego strzał podobnie jak chwile wcześniej strzał Ślusarskiego pozostawia wiele do życzenia

10'

Strzał Ślusarskiego na bramkę Stachowiaka, lecz niecelnie i za lekko ..

8'

Dobre podanie z głębi pola do Lovrencsisca, ten zagrywa do Ślusarskiego który zostawia piłke ceesey'owi, strzał techniczny tuż nad spojeniem bramki Stachowiaka

7'

Lech atakuje prawą stroną, piłka w pole karne, wyjaśnia Lacic

5'

Wrzutka Raula w pole karne, wybicie piłki przez obrone Lecha wprost do Wacławczyka, ten jednak oddał strzał w trybuny..

4'

Dobra współpraca na prawej stronie Miro Bożoka i Kamila Kosowskiego, jednak strzał "Kosy" zablokowany

2'

Lovrencsics wrzucał w pole karne, jednak najwyżej wyskoczył Kamil Kosowski wybijając piłkę z pola karnego GKS-u

1'

Lech zaczyna od ataku, faul na 30 metrze, rzut wolny dla Lecha

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczęli

18:29

Obie drużyny już na płycie głównej, przywitanie zespołów, losowanie połów i wymiana pamiątkowych proporczyków.

18:23

Do pierwszego gwizdka sędziego Tomasza Wajdy nie całe 10 minut, na stadion w Bełchatowie wciąż wchodzą kibice, jednak nadal sporo pustych krzesełek na Sportowej 3, w sektorze gości komplet.

18:19

Ławka rezerwowych Lecha Poznań : Krzysztof Kotorowski, Tomasz Kędziora, Jakub Wilk, Vojo Ubiparip, Szymon Drewniak, Luis Henriquez, Bartosz Bereszyński.

Ławka rezerwowych GKS-u Bełchatów : Łukasz Budziłek, Piotr Witasik, Mikołaj Grzelak, Szymon Sawala, Paweł Giel, Alan Stulin, Paweł Buzała

18:16

Witamy na ostatnim meczu 4 kolejki T-mobile ekstraklasy. W Bełchatowie ostatnia w tabeli drużyna GKS-u podejmie trzeci zespół Lecha Poznań. GKS walczy o pierwsze ligowe punkty natomiast ekipa Mariusza Rumaka ma okazje wskoczyc drugą pozycje w tabeli