Pod bramką Pogoni na murawie leży Zbozień po zderzeniu z bramkarzem

Kędziora po podaniu Cicmana marnuje 100% okazję !!!

Kolejne dobre uderzenie Świerczoka broni Janukiewicz

82'

Ostatnia zmiana w zespole Piasta

81'

Kapitalnie Świerczok próbował zaskoczyć Janukiewicza z połowy boiska!! Brakło niewiele!!!

80'

Hernani w ostatniej chwili blokuje Świerczoka w polu karnym

77'

Izvolt...fatalnie obok bramki z 10 metrów. Słabo dziś poczyna sobie nowy nabytek Piasta

75'

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin</p><p>Piast Gliwice - Pogoń Szczecin</p><p>

73'

Polak schodzi a witamy na boisku Krzckiego

71'

A sędzia Borski skorzystał z bidonów zawodników aby ugasić pragnienie:)

69'

4219 kibiców dziś przy Okrzei

67'

Podgórski z rzutu wolnego i Zbozień głową uderza nad poprzeczką.

63'

Trelllaaaa !!! Świetnie broni uderzenie rywala z 16 metrów !!!

62'

Świerczok w walce o piłkę fauluje Hernaniego

60'

....druga zmiana w Pogoni

60'

Zmiana nr 1 w zespole Pogoni....

60'

Robert Kolendowicz z 5 metrów nie trafia na pustą bramkę !! Wcześniej w poprzeczkę trafił Golla

58'

Debiut w barwach Piasta Jakuba Świerczoka. Z boiska zszedł Jurado

58'

Seria kilku spalonych po stronie Pogoni

54'

Kolendowicz po podaniu od Andradiny na spalonym

52'

Za faul na Pietruszce

51'

Rogalski mając już kartkę na koncie brzydko fauluje Rubena i będziemy mieć rzut wolny

49'

Rogalski leży na murawie ale pomoc lekarska nie będzie potrzebna

48'

Druga połowa, a przynajmniej jej początek podobny do początku meczu.

48'

46'

Piast zaczyna drugie 45 minut

18:59

45'

Sędzia Borski kończy pierwszą połowę meczu.

45'

Sędzia dolicza minute

44'

Alvaro fauluje Rogalskiego i dostaje kartkę...kolejną już w tym sezonie

41'

Bonin z boku wrzuca piłkę w pole karne i Zbozień wybija ją na rzut rożny

38'

Ciężko powiedzieć czy za to zagranie czy za dyskusję z arbitrem

37'

Andradina kopnął w głowę Trelę, który leży na murawie. Zaznaczmy,że nie było to celowe.

36'

Piast ma przewagę. Kolejny korner dla gospodarzy. Sędzia wcześniej uspokaja piłkarzy w polu karnym

32'

Po akcji Rubena mamy korner

30'

Edi w dobrej sytuacji naciskany przez Oleksego traci piłkę

30'

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin</p><p>

28'

Andradina trafia w poprzeczkę z rzutu wolnego!! Ależ odpowiedź Portowców

27'

Wojciech Kędziora pewnie z 11 metrów!!!!

25'

Karny dla Piasta

25'

Za brzydki faul na Rubenie Jurado kartkę ogląda Rogalski

23'

Andradina w ciemno zagrywa do Bonina ale pomocnik Pogoni na spalonym

20'

Mariusz Zganiacz po zagraniu Rubena Jurado uderza z 16 metrów obok słupka

19'

Izvolt dośrodkował w pole karne...od bramki Janukiewicz

15'

Zbozień z prawej strony do Rubena i Hiszpan głową nie trafia w bramkę

14'

Walka, walka, walka ale okazji podbramkowych niewiele...

12'

Niezawodny Ruben Jurado uderza z 16 metrów i piłka przelatuje blisko prawego okienka Janukiewicza

11'

Gra Piasta w pierwszych minutach nie wygląda dobrze. Dużo niedokładności - Pogoń jest doskonale ustawiona w środkowej strefie boiska

8'

Dużo walki, dużo niedokładności. Tak wyglądają pierwsze minuty tego meczu

6'

Hricko próbował wjechać do bramki Treli...mamy rzut rożny o którym błąd popełnia Trela ale obrońcy sobie poradzili

5'

Ruben fauluje rywala i piłka wraca do gości, którzy też natychmiast ja tracą

3'

Przy piłce grająca w białych strojach Pogoń ale pierwsza akcja kończy się niepowodzeniem

1'

Gramy!!!

17:58

Witamy na boisku oba zespoły wyprowadzane przez arbitrów z Warszawy

17:55

Około 100 kibiców ze Szczecina rozpoczęła doping dla swojej drużyny

17:50

Połowa na której rozgrzewała się Pogoń jest już pusta, Piast także powoli schodzi do szatni

17:48

W tym momencie najbardziej tłoczno...jest na loży prasowej. Na stadionie spodziewane jest około 5 tysięcy kibiców

17:45

Do szatni schodzą już zawodnicy Pogoni, gospodarze jeszcze na murawie

17:37

Piłkarze Piasta już na rozgrzewce, kibice zaczynają się schodzić z trybun płynie muzyka. Za 20 minut początek spotkania

17:27

Trela w bramce przygotowuje się także do gry

17:24

Goście już na rozgrzewce

17:12

W Gliwicach w tym momencie lekki wiatr ale nie pada choć w ciągu dnia kilkakrotnie deszcz padał

17:10

Kibice Pogoni powoli zbierają się na trybunie gości.

17:06

W składzie Piasta rzuca się w oczy obecność na ławce rezerwowych Jakuba Świerczoka. Jeżeli były zawodnik m.in. Polonii Bytom jest zdrowy to szkoleniowiec z pewnością nie zawaha się skorzystać z jego uslug

17:04

17:01

Zawodnicy pozostający do dyspozycji trenera Skowronka to: Dusan Pernis, Błażej Radler, Takafumi Akahoshi, Donald Djousse, Adam Frączczak, Mateusz Lewandowski, Mateusz Szałek

16:59

Ławka rezerwowych Piasta: Jakub Szumski, Jan Buryan, Łukasz Krzycki, Pavol Cicman, Tomasz Bzdęga, Adrian Sikora oraz Jakub Świerczok

16:58

Składy obu zespołów już znamy. W zespole gospodarzy jedna zmiana - za Cicmana zagra od pierwszej minuty Izvolt. Trener Skowronek specjalnie nie zaskoczył.

16:48

Na nieco ponad 60 minut przed rozpoczęciem meczu witamy ze stadiony przy Okrzei gdzie miejscowy Piast w meczu 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy zagra z Pogonią Szczecin.