Widzew ŁódźWidzew Łódź
2 : 0
Ruch ChorzówRuch Chorzów
96'

Koniec meczu. Bilans Ruchu na początek sezonu to 0 punktów 0 goli zdobytych 6 straconych. Dużo pracy przed trenerem Fornalikiem

94'

Kaczmarek na wiwat...gospodarze już całkowicie rozprężeni...

90'

Aż 5 minut dolicza Szymon Marciniak

89'

G o o o o l l l l !!! Świetnie wyszedł do podania z głębi pola wprowadzony w 80 minucie Rybicki i pokonał po indywidualnej akcji Peskovica !!!

89'

...i kolejna kartka dla zawodnika Ruchu - ukarany Piech

88'

Bezmyślne zachowanie Sadloka, który brutalnie z tyłu fauluje rywala i Ruch będzie kończył mecz w "9"

87'

Pietrowski zgrywa z prawej strony do Stepinssiego, ktrory wczesnniej marnuje stuprocentowa sytuacje na podwyzszenie wyniku - trafia w poprzeczke z najblizszej odleglosci

86'

Ręką do bramki Ruchu próbował skierować piłkę Stepiński i sędzia Marciniak słusznie pokazał kartkę

84'

Rybicki pedzil sam na sam z bramkarzem, ale przegral pojedynek biegowy

84'

Długa piła Sadloka do Janoszki jednak wszystkich uprzedza Mielcarz

83'

Efektownie rzuca się Pesković broniąc strzał jednego z Widzewiaków

83'

Widzew pod bramką Ruchu, rzut z autu wykonuje Broź i mamy kolejny korner

81'

Rybicki sybko chcial zaznaczyc swoja obecnosc. Dostal pilke na polowie przeciwnika i popedizl w kierunku bramki, az nadzial sie na obroncow.

80'

Rozgrywający dobry mecz Sebastian Dudek opuszcza boisko a w jego miejsce wchodzi Rybicki

79'

Bardzo mądra gra Widzewa, który spokojnie kontroluje grę

75'

Ruch kompletnie opadl z sil w drugiej polowie. Widzew wyraznie dominuje i pewnie zmierza po zwyciesow.

73'

Maciej Sadlok zastępuje Starzyńskiego.

67'

Broz idealnie zagral na 16.metr do Kaczmarka. Ten spudlowal. Uderzyl fatalnie.

65'

Pietrowski zmienia owacyjnie zegnanego Bruno.

62'

Djokić wyrzucony z boiska za faul na Bartosiewiczu. Dyskusyjna sytuacja.

62'

Kuswik za Jankowskiego.

59'

Plac gry opuszcza strzelec bramki - Mehdi Ben Dhifallah. Za niego pojawia sie Mariusz Stepinski.

58'

Wspanialy przerzut Brozia z prawej flanki na lewa do Kaczmarka. Doswiadczony pomocnik dopadl do pilki i pomknal w kierunku bramki. Niestety w decydujacym momencie zawiodl.

56'

Ben Dhifallah upomniany.

55'

Mielcarz swietnie broni glowke Zienczuka.

55'

Lisowski za Malinowskiego. Pierwsza zmiane przeprowadza Tomasz Fornalik.

53'

Zbyt gleboka wrzutka Kaczmarka.

51'

Kaczmarek dobrze zagrał w pole karne z rogu, ale Ben Dhifallah sfaulował obrońcę.

51'

Po zmianie stron z dobrej strony stara sie pokazac Okachi. Przed chwila jego mocny strzal znalazl sie na twarzy jednego z defensorow chorzowian.

50'

Świetny odbiór Princewilla Okachiego w środku pola. Nigeryjczyk zaczął kontrę Widzewa, która zakończyła się też jego strzałem. Piłka po plechach obrońcy wychodzi na róg.

48'

Phibel znakomicie przecial dosrodkowanie Janoszki.

46'

Od srodka rozpoczal Widzew.

16:48

Obie druzyny sa juz na murawie. Zaraz zaczynamy druga czesc zabaway.

45'

Koniec pierwszej polowy. Po pierwszych 45 minutach Widzew zasluzenie prowadzi 1:0. Przepraszamy za brak polskich znakow. Dopadly nas niespodziewane problemy techniczne.

43'

GOOOOOL ! !! Ben Dhifallah wzial rozbiegl i pewnym uderzeniem zmylil bramkarza.

41'

Strzal Kaczmarka z rzutu wolnego wyraznie powedrowal ponad poprzeczka.

41'

Broz faulowany w polu karnym. Bedzie rzut karny !

38'

Dudek znow potraktowany bezpardonowo. Tym razem przez Malinowskiego.

37'

Zienczuk ukarany za przewinienie na Dudku.

35'

Ostatnie minuty przebiegaja pod dyktando gospodarzy.

34'

Po znakomitym rozegraniu rzutu roznego, Dhifallah huknal ponad poprzecza z najblizszej odleglosci. To byla stuprocentowa sytuacja !

33'

Po wrzutce Kaczmarka, Phibel minimalnie minal sie z pilka. W narozniku czyhal jednak Ben Dhifallah i natychmiast zdecydowal sie na strzal. Ruch ponownie uratowal Peskovic.

31'

Dobrze zapowiadajaca sie akcje zepsul okropnym strzalem Okachi.

29'

Z boiska wiele olbrzymia nuda. Jedni i drudzy niby cos probuja, ale na tym sie konczy.

25'

Z wrzutka Zienczuka bez problemow poradzil sobie Mielcarz.

23'

Tempo gry nieco spadlo, podobnie jak doping.

20'

Fantastyczna akcja prawa strona Lukasza Brozia. Defensor Widzewa zbiegl z prawej strony w pole karne i wystawil pilke jak na tacy do Ben Dhifallaha. W poblizu byl jednak Stawarczyk i zablokowal uderzenie.

19'

Widzew stara sie grac wysokim pressingiem i to przynosi efekty, w postaci strat rywala. Pytanie co z tego dalej przychodzi ?

17'

Widzewiacy moga mowic o szczesciu. Po zagraniu Piecha, Jankowski strzelal do pustej bramki. Wszyscy widzieli juz pilke w siatce, ale Phibel w ostatniej chwili zdolal zazegnac niebezpieczenstwo.

14'

Alez odpowiedz Widzewa. Najpierw nieudany strzal Kaczmarka przerodzil sie w dosrodkowanie, do ktorego w narozniku dopadl Mehdi Ben Dhifallah. Tunezyjczyk probowal przelobowac bramkarza, ale ten siegnal futbolowke. Jego druzyna pozostala jednak przy akcji. Swoj blad probowal naprawic Dhifallah, ale uczynil to z podobnym skutkiem co poprzednio. Pilka przelamala jednak rece Peskovicia i trafila na glowe Abbesa, ktory z glowki przymierzyl do bramki. Wczesniej jednak faulowany byl jeden zawodnikow gosci i gol nie zotal uznany.

12'

"Niebiescy" probuja zaskoczyc przeciwnikow atakami pozycyjnymi i dalekimi zagraniami w pole karne. Zdecydowanie brakuje im wykonczenia.

9'

Kolejna akcja chorzowian, ktora mogla zakonczyc sie bramka. Djokic zagral zagral z prawego skrzydla do Piecha, ktory z bliska trafil prosto w bramkarza.

7'

Okachi stracil pilke w srodku pola na rzecz Piecha. Ten natychmiast ruszyl w kierunku bramki i z latwoscia przedryblowal Abbesa i Phibela. Cala akcje zakonczyc fatalnym strzalem prosto w Mielcarza.

5'

Zienczuk usilowal uruchomic prostopadlym podaniem Jankowskiego, ale widzewiacy poprawnie zastawili pulapke ofsajdowa.

2'

Pikniki wziely sprawy w swoje rece. Sektor C prowadzi do dopingu caly obiekt przy Alei Pilsudskiego. Tymczasem Widzew wywalczyl pierwszy staly fragment. Wrzutka Marcina Kaczmarka nie sprawila jednak zadnych problemow Peskoviciowi.

1'

Piech do Jankowskiego zaczeli. Caly stadion rozpoczal od glosnego dopingu.

15:44

Obie druzyny sa juz na murawie. Trwa powitanie i wymiana proporczykow. Za chwile pierwszy gwizdek.

15:40

Do pierwszego gwizdka pozostao ratem piec minut. Jaki wynik typujecie ?

15:31

Brazylijczyk Emerson Carhalho niedawno zostal zgloszony przez Widzew do rozgrywek Ekstraklasy. Pomimo wczesniejszych spekulacji, trener Mroczkowski nie posadzil go nawet na lawce rezerwowych.