Polonia WarszawaPolonia Warszawa
1 : 2
Lech PoznańLech Poznań
19:56

To tyle z meczu warszawskiej Polonii z Lechem Poznań! Żegnamy się z Wami i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji LIVE w Ekstraklasa.Net!

19:54

A z trybun w kierunku piłkarzy Polonii gromkie "Czy wygrywasz czy nie...!"

94'

I KONIEC! Polonia Warszawa przegrywa na własnym boisku z Lechem Poznań 1:2!

94'

Jedną ręką ratuje Mariusz Pawelek Polonię od utraty kolejnej bramki!

93'

Do głosu dochodzą jednak goście z Poznania! Ostatnie sekundy meczu!

92'

Mariusz Pawełek już na środku swojej połowy i mogło być gorąco, bramkarz uratował jednak sytuacje wybijając piłkę głową. To już ostatnie chwile spotkania i coraz większa determinacja wśród Polonistów.

91'

I jeszcze żółta kartka dla Bartosza Ślusarskiego za faul na Baruchyanie!

91'

O trzy minuty sędzia Stefański przedłużył to spotkanie!

90'

Polonia nie odpuszcza i nadal stara się nadrobić straconą bramkę. Dobra praca defensywy Lecha. Ile przedłuży drugą połowę arbiter?

89'

I jeszcze jedna zmiana w składzie Lecha. Schodzi Lovrencsics, a za niego na boisku pojawia się Bereszyński.

88'

Zmiana również w składzie Lecha Poznań. Drugą linię wzmocni Djurdjević. Zastępuje strzelca drugiego gola dla poznaniaków, Aleksandara Tonewa.

86'

Była to ostatnia akcja Teodorczyka w tym meczu. W jego miejsce zadebiutuje Mateusz Michalski.

86'

Warszawiacy nie odpuszczają! Stuprocentowa sytuacja zmarnowana przez Teodorczyka!

84'

A Polonia znów w ataku! Przepiękny strzał Wszołka z lewej nogi, niestety tuż nad narożnikiem bramki!

83'

Za niedługo kolejna zmiana - z konieczności - w Polonii Warszawa. Problemy Teodorczyka ze skurczami.

83'

Aj było blisko! W okolice okienka mierzył Ubiparip.

82'

Kolejna zmiana w składzie warszawskiej Polonii. Baruchyan za Dieme.

81'

Groźne dośrodkowanie Tonewa, ale dobrze interweniuje Dieme i wybija piłkę.

80'

Wydaje się że piłkarze Lecha grają na czas. Kolejne wybicie na aut i od linii bocznej Todorovski.

78'

Piłkarze Polonii nie dają za wygraną. Pomimo straty gola nadal starają się zagrozić bramce poznaniaków.

77'

Rzut wolny dla Polonii jednak dośrodkowanie skutecznie wybijają piłkarze Lecha.

75'

I jeszcze raz Tonew! Tym razem po raz kolejny obok bramki Pawełka.

74'

Zagranie w pole karne i Tonew z dwudziestego metra z wielką mocą trafia w poprzeczkę i do bramki!

73'

GOOOOOL! Gol dla Lecha Poznań! 1:2!

72'

Piłka po mocnym strzale Toneva z 26. metra przeleciała przez mur i obok bramki Pawełka.

71'

Rzut wolny dla Lecha Poznań! Świetna okazja dla Poznaniaków.

70'

Henriquez próbuje dośrodkować, ale piłka szybuje wysoko nad poprzeczką.

69'

Świetne mocne uderzenie z dystansu Adama Pazio, ale piłka odbija się od bramkarza.

69'

Do dośrodkowania Murawskiego w wyniku małej przepychanki w polu karnym nie dochodzi żaden z piłkarzy Lecha i kontra Polonii.

68'

Tym razem przy piłce utrzymują się zawodnicy Lecha Poznań i kolejny rzut rożny dla poznaniaków.

66'

Lechowi udało się wyjść ze swojej połowy. Rzut rożny dla poznaniaków. Strzał z dystansu Murawskiego bardzo pewnie broni Pawełek.

66'

Oj przestrzelił z dystansu Dwaliszwili i po raz kolejny Lech od własnej bramki.

64'

Jeśli trener Rumak chciał zmianą trochę uspokoić sytuację na boisku, to nie przyniosło to efektu. Polonia cały czas w natarciu i rzut rożny dla Czarnych Koszul. Piłka w rękach bramkarza.

63'

I czas na zmianę w składzie Lecha. Z boiska schodzi Mateusz Możdżeń a w jego miejsce wchodzi Vojo Ubiparip.

62'

Polonia cały czas stara się atakować. Gołębiewski przewrócony w polu karnym Lecha, jednak sędzia nie dyktuje rzutu karnego i gra toczy się dalej.

60'

Zamieszanie pod polem karnym Lecha jednak piłka wyrzucona w stronę środka boiska.

59'

Pierwsza zmiana w składzie Polonii. Za Tomasza Brzyskiego na boisku pojawia się Władimer Dwaliszwili.

58'

Polonia bliska wyjścia na prowadzenie, sytuację ratuje Burić.

57'

Obaj ukarani piłkarze w dość nieprzyjemnej sytuacji starli się przy linii bocznej boiska.

57'

Żółta kartka także dla Henriqueza.

56'

Żółta kartka dla Teodorczyka.

56'

Nieprzyjemna sytuacja na boisku i przepychanki między piłkarzami obu drużyn, szybko rozgonione przez sędziów. Czy będzie czerwona kartka...?

54'

Kolejny, tym razem bardzo lekki strzał Możdżenia. Broni Pawełek.

53'

Na trybunach jak na razie z mniejszym rozmachem niż w pierwszej połowie. Może nie wszyscy wrócili jeszcze z przerwy...

51'

Dobra akcja Lecha i strzał na bramkę Możdżenia, jednak dobra interwencja Pawełka. Bramkarz wypuścił piłkę z rąk jednak sytuację szybko uratował Todorovski.

50'

Polonia stara się atakować, jednak bardzo dobrze jak na razie radzi sobie defensywa Lecha Poznań.

48'

Dynamiczna i szybka akcja Lecha, Tonew lewym skrzydłem wbiegł w pole karne, ale zabrakło skuteczności.

46'

Niecelny strzał Brzyskiego z dystansu.

45'

Druga połowa spotkania Polonia Warszawa - Lech Poznań rozpoczęta! Żaden z trenerów nie wprowadził w przerwie żadnych zmian w składzie.

19:02

Już za moment początek drugiej połowy meczu! Na razie we wspaniałym widowisku jakie sprawili nam piłkarze Polonii i Lecha mamy remis 1:1.

18:57

Trałka wrócił i strzelił. Przeraźliwe gwizdy żegnały w przerwie byłego kapitana Polonii na Konwiktorskiej. T-Mobile Ekstraklasa. Polonia Warszawa - Lech Poznań

18:54

Czeka nas naprawdę interesująca i trzymająca w napięciu druga połowa spotkania! Obie strony wykazują wole walki i determinację zapewniając nam piękne widowisko na stadionie przy Konwiktorskiej!

47'

Sędzia Daniel Stefański kończy pierwszą połowę spotkania!

45'

Kartka dla Pawła Wszołka za próbę wymuszenia rzutu karnego. Do pierwszej polowy meczu doliczona jedna minuta!

44'

Zagranie Wszołka z prawej strony i z kilku metrów pięknym technicznym strzałem Łukasz Teodorczyk pokonuje bramkarza poznaniaków!

43'

GOOOOOL! Mamy wyrównanie! Teodorczyk dla Polonii Warszawa!

43'

Polonia znów w ataku! Kapitan Polonistów niedokładnie jednak trafia w piłkę po dośrodkowaniu kokoszki.

42'

Gołębiewski trochę za mocno do Brzyskiego, ten do Piątka i piękny strzał z półobrotu! Poznaniaków ratuje świetna interwencja Burić'a!

41'

Strzał Piątka blokuje Wołąkiewicz i rzut rożny dla Polonii. Piłka jednak z powrotem w posiadaniu poznaniaków.

39'

Kapitalne dośrodkowanie piłkarza Polonii jednak czujność w polu karnym zachował Arboleda.

35'

Po rzucie rożnym i strzale Murawskiego z dystansu do piłki doszedł nie pilnowany Trałka i skierował piłkę do siatki Pawełka!

33'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gol dla Lecha Poznań!

33'

Strzał z dużego dystansu Gołębiewskiego, bez szans na jakiekolwiek zagrożenie bramce Lecha. A na trybunach "Cześć i Chwała Bohaterom!".

31'

I doczekaliśmy się oprawy w wykonaniu kibiców Polonii. Kibice przygotowali wielką flagę z podpisem "Stare Miasto wiernie Ciebie będziem strzec" i symbolami narodowymi. Na trybunach rozbrzmiewa Mazurek Dąbrowskiego.

30'

Indywidualny atak zakończony dobrym strzałem Pazio, trafia jednak prosto w bramkarza.

29'

Z zawodnikiem już wszystko w porządku i znów Lech w natarciu.

28'

A na murawie leży Lovrencsics.

27'

Groźnie pod polem karnym Polonii! Zawodnicy Lecha jednak nie są na razie w stanie przełamać obrony warszawiaków. Pomimo niezłego podania od Murawskiego brak wykończenia i od bramki Pawełek.

24'

Tomasz Brzyski bezpośrednio na bramkę ale bardzo pewnie interweniuje bramkarz Kolejorza.

24'

Faul Ceesaya i rzut wolny bezpośredni dla Polonii!

24'

I do głosu znów dochodzi Lech Poznań! Murawski nie wykorzystuje okazji i strzela ponad bramką!

22'

Twarde wejście Arboledy w Gołębiewskiego. Rzut wolny dla Polonii i znów warszawiacy spokojnie przy piłce.

20'

Polonia utrzymuje się przy piłce jednak jak na razie nic z tego nie wynika.

18'

I Lech w ataku! Po raz kolejny strzał z dystansu Możdżenia. Broni Pawełek.

17'

Kolejna świetna akcja Polonii! Wszołek do Teodorczyka, ale ten traci piłkę na wysokości linii pola karnego.

16'

Brzyski z rożnego, zamieszanie pod bramką Lecha i od bramki Poznaniacy.

14'

Był rzut wolny, teraz rzut różny dla Polonii!

13'

Zółta kartka dla Mateusza Możdżenia po faulu na Wszołku. Rzut wolny!

13'

a kibice Polonii na trybunach bawią się w najlepsze :)

12'

Napisaliśmy to o sekundę za wcześnie! Mocny strzał Tonewa i Polonię ratuje poprzeczka!

11'

Po pięknym początku Warszawiaków przy piłce utrzymują się piłkarze z Poznania, cały czas jednak nie udaje się zagrozić bramce Mariusza Pawełka.

9'

Rzut wolny dla Lecha Poznań po faulu na Tonewie.

9'

Kibice Polonii robią wszystko by udowodnić, że dobrze się stało, że Polonia pozostała w Warszawie. bardzo głośny doping dziś na Konwiktorskiej.

6'

I dalej Polonia w ataku! Wszołek po podaniu od Dieme. W ostatniej chwili reaguje obrońca Lecha.

5'

Polonia atakuje! Teodorczyk sam na sam z bramkarzem, jednak Buric obronił jego strzał.

1'

ZACZYNAMY! Od środka boiska rozpoczynają piłkarze warszawskiej Polonii!

17:57

Piłkarze obu drużyn na boisku! Już za chwile początek kolejnego spotkania drugiej kolejki ekstraklasy: Polonia Warszawa - Lech Poznań! Przeżyjcie ten mecz razem z nami!

17:56

Już za moment piłkarze wyjdą na boisko! A my już wiemy, ze w trakcie meczu kibice warszawskiej Polonii zaprezentują oprawę związaną z Powstaniem Warszawskim!

17:52

W wyjściowym składzie Polonii tylko jedna zmiana. Jak już wspominaliśmy w meczu nie zagra Tomasz Hołota. W jego miejsce trener Piotr Stokowiec do pierwszego składu wystawił Dieme Yahiya'ego.

17:48

I znamy już składy w jakich drużyny Polonii i Lecha wyjdą na dzisiejszy mecz! Trener Rumak po meczu z Ruchem nie dokonał żadnych zmian w wyjściowym składzie. Jedyna zmiana na ławce rezerwowych. W miejsce Jakuba Wilka pojawił się Tomasz Kędziora.

17:38

"Po dwóch zwycięstwach - w Pucharze Polski i ostatnio, z Lechią Gdańsk - mamy na pewno chłodne głowy. Myślę, że zawodnicy są bardzo zmotywowani. Wiemy z kim i o co gramy. O zmotywowanie zawodników stara się prezes; pierwsza premia za Lechię Gdańsk została już wypłacona, ustalona jest następna, za mecz z Lechem. Pomimo wszystkich zawirowań wydaje się, że wychodzimy na prostą. Na pewno nie zabraknie zdrowia i zaangażowania." - powiedział na wczorajszej konferencji trener Polonii, Piotr Stokowiec (źródło: Polonia Warszawa)

17:30

Sezon dla Lecha nie zaczął się równie kolorowo, bo chociaż poznaniacy w pierwszej kolejce rozgromili u siebie Ruch Chorzów aż 4:0, to bardzo szybko odpadli z eliminacji Ligii Europejskiej i Pucharu Polski, ulegając odpowiednio AIK Sztokholm i Olimpii Grudziądz.

17:24

W oczekiwaniu na składy i początek meczu wróćmy na chwilę do poprzedniej spotkań. Gospodarze dzisiejszego meczu są na pewno w dobrych humorach. Pomimo niedawnych wydarzeń związanych z niedoszłymi przenosinami klubu do Katowic sezon dla Polonii rozpoczął się wyśmienicie. Piłkarze z Warszawy awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski pokonując Miedź Legnica aż 3:1! Takim samym wynikiem zakończył się pierwszy mecz Czarnych Koszul w tym sezonie ekstraklasy z Lechią Gdańsk.

17:17

W składzie Kolejorza pod znakiem zapytania stoi występ Bartosza Ślusarskiego, który przypomnijmy podczas środkowego treningu doznał urazu kostki. Wszystko wyjaśni się już za chwile, kiedy ogłoszone zostaną składy w jakich obie drużyny wybiegną na boisko.

17:16

Na boisku na pewno nie zobaczymy dzisiaj Tomasza Hołoty, który nabawił się kontuzji w spotkaniu pierwszej kolejki z Lechią Gdańsk. Zagrać nie będzie mógł również Jacek Kiełb, wypożyczony do dzisiejszego rywala "Czarnych Koszul".

17:00

Już za godzinę inauguracja sezonu w Warszawie. W pierwszym meczu na Konwiktorskiej "Czarne Koszule" podejmą poznańskiego Lecha. Obie drużyny w poprzedniej kolejce ekstraklasy nie dały szans swoim przeciwnikom. Która po dzisiejszym spotkaniu dopisze do swojego konta trzy punkty? Już teraz zapraszamy na relację live z tego spotkania w Ekstraklasa.net!