Na boisku pojawili się kibice, którzy wraz z piłkarzami świętują zdobycie tytułu!

Koniec meczu! Manchester City mistrzem Anglii!!!

94'

Żółta kartka dla Aguero za ściągnięcie koszulki po bramce.

93'

Ależ emocje! Balotelli podaje do Aguero. A ten w polu karnym oddaje strzał nie do obrony!

93'

GOlllllllll ! Sergio Aguero!

92'

Doskonałe uderzenie z główki, po dośrodkowaniu z lewej strony- to bramka Dzeko

91'

Goollll Dzeko! 3,5 minuty do końca meczu! Jedna bramka do mistrzostwa!

91'

Balotelli uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale fantastycznie broni bramkarz QPR.

90'

Balotelli uderza, rzut rożny dla City.

89'

Dośrodkowywania City, są wybijane przez obrońców QPR.

86'

Zabaleta dośrodkowuje, rzut rożny dla gospodarzy.

84'

Uderzenie Balotelliego wprost w mur. A dośrodkowanie Dzeko wybite przez obrońców QPR.

83'

Clichy faulowany. Rzut wolny dla City z 30 metrów!

82'

Dzeko przekłada piłkę na prawą nogę, ale fatalnie uderzył na bramkę!

80'

Clichy fatalnie dośrodkowuje. I od bramki rozpoczną QPR.

80'

Kompany składał się do strzału, ale piłkę wybili obrońcy QPR.

78'

Bothroyd otrzymuje żółtą kartkę po faulu na włoskim napastniku City.

77'

Zmianę wcześniej przeprowadził także trener QPR. Bothroyd zmienił Zamorę.

77'

Ostatnia zmiana w City. Balotelli zastępuje Teveza. Czy Włoch zostanie bohaterem City?

76'

Także Nasri uderzał na bramkę, ale bardzo niecelnie.

73'

Tevez uderzał, jednak bardzo niecelnie.

72'

Tevez uderza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale kolejną interwencją popisuje się Kenny.

71'

Tevez otrzymał piłkę, ale się pogubił i wybił mu ją spod nóg jeden z obrońców QPR.

69'

Na bramkę uderza Nasri. Rzut rożny dla City.

69'

Gareth Barry schodzi z boiska. Zastępuje go Edin Dżeko.

69'

Dobre uderzenie Silvy, jednak minimalnie nad bramką QPR!

65'

Traore dośrodkował z lewej strony, a bramkę z główki zdobył Jamie Mackie!

65'

Gooollll! Jamie Mackie!

63'

Dośrodkowywał Clichy, ale wprost w ręce bramkarza gości.

60'

Kolejna okazja City, ale fantastycznie broni Kenny!

59'

Zmiana w QPR. Z boiska schodzi Cisse, a zastąpił go Traore.

57'

Rzut rożny wykonywał Tevez. Uderzył w mur, na bramkę uderzył jeszcze Nasri. ale dobra interwencją popisał się bramkarz QPR.

57'

Dalej przerwa w grze. Barton schodząc z boiska kopnął w nogę Aguero. Szykuje się długa kara dla piłkarza QPR w przyszłym sezonie!

55'

Joey Barton otrzymuje czerwoną kartkę za faul na Tevezie!

53'

Na lini pola karnego pada Tevez. Krótka przerwa i narada głównego sędziego z asystentem.

52'

Zabaleta uderzył zza pola karnego, lot piłki zmienił Sergio Aguero, ale minęła ona bramkę QPR.

48'

Lot piłki źle obliczył Lescott i dzięki niemu w sytuacji 1 na 1 znalazł się Djibril Cisse, który zdobył wyrównującą bramkę.

48'

Gooollll! 1-1! Cisse!

46'

I dobre rozpoczęcie Manchesteru City. Clichy podaje na krótki róg, na bramkę uderza Silva. Dobrym refleksem popisuje się jednak bramkarz QPR.

46'

Drugą połowę rozpoczynają piłkarze Manchesteru City.

16:58

Fatalne wiadomości dla kibiców Queens Park Rangers. Bolton prowadzi 2:1 i na razie QPR zajmuję miejsce spadkowe w Premier League.

48'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Sędzia dolicza 3 minuty do pierwszej połowy.

45'

Zmiana w City. Kontuzjowanego Yaya Toure, zastąpi na boisku Nigel de Jong.

44'

Aguero oddaje strzał zza pola karnego, jednak niecelny.

43'

Posiadanie piłki to 79% do 21% dla Manchesteru City.

39'

City obejmują prowadzenie. Yaya Toure podał piłkę w pole karne do Zabalety. Argentyńczyk oddał uderzenie. Piłkę na rękach miał bramkarz QPR Paddy Kenny, jednak wpadła ona do bramki. W obecnej chwili mistrzem Anglii są Obywatele.

39'

Goooollll Zabaleta!

37'

Aguero dośrodkowywał z lewej strony, ale nikt z piłkarzy City nie doszedł do podania.

35'

Piłkę w polu karnym otrzymał Nasri i wycofał ją do Silvy. Hiszpan jednak oddał niecelne uderzenie na bramkę.

33'

Joey Barton blokuje strzał Silvy.

31'

Yaya Toure podał do Davidy Silvy, który w polu karnym wymieniał piłkę z Tevezem, jednak obrońcy QPR nie pozwolili na oddanie strzału.

28'

Lewą stroną próbował atakować Clichy, ale fantastycznie piłkę odebrał mu Jamie Mackie.

27'

David Silva uderzył wprost w mur, Obywatele próbowali ponowić akcję, ale piłkę wybili obrońcy QPR.

26'

Przed polem karnym Shaun Wright-Phillips zagrał ręką i mamy dobrą okazję dla City.

25'

Cisse uderzał na bramkę z rzutu wolnego, ale wprost w ręce bramkarza Manchesteru City.

24'

Djibril Cisse faulowany przez Barry'ego. Dobra okazja dla drużyny gości.

23'

W pole karne próbował się przedrzeć Silva, ale nie pozwolili na to obrońcy QPR.

22'

Zła informacja dla Obywateli, gdyż United prowadzą już 1:0 po bramce Rooney'a.

21'

Krótka przerwa w grze, gdyż na boisku leży Barton, który zderzył się z Garethem Barrym

19'

Kolejna akcja przeprowadzana z lewej strony, ponownie dośrodkowywał Silva, jednak piłkę wybili stoperzy gości.

17'

Z ostrego kąta strzał na bramkę oddał David Silva, ale piłka w rękach Paddy Kenny'ego.

16'

Silva dośrodkowywał z lewej strony, ale piłka znalazła się w dłoniach bramkarza QPR.

15'

Od kilku minut piłkarze obu drużyn próbują dostać się pod pole karne przeciwnika, ale nie oddają żadnego strzału na bramkę.

13'

Dobą informacją dla kibiców QPR jest to, że Bolton przegrywa 1:0 po 10 minutach gry.

11'

Piłkarze Manchesteru dążą do zdobycia bramki, jednak nie potrafią dojść do dogodnej sytuacji.

6'

Sergio Aguero przejął piłkę i próbował podawać ją do Teveza. Piłka dotarła do Toure, który jednak oddał strzał ponad bramką Paddy Kenny'ego.

5'

Rzut rożny zakończył się dalekim wybiciem piłki jednego z obrońców.

4'

Carlos Tevez wdarł się w szesnastkę. Piłkę na rzut rożny wybili obrońcy gości.

1'

Od pierwszych sekund w posiadaniu piłki są Obywatele.

1'

Rozpoczynamy pierwszą połowę!

15:58

Sędzią spotkania jest Michael Dean.

15:51

Ławka rezerwowych Queens Park Rangers: Gabbidon, Taarabt, Campbell, Bothroyd, Traoré, Buzsaky, Černý

15:49

Ławka rezerwowych Manchesteru City : Richards, Milner, Džeko, Kolarov, Pantilimon, de Jong, Balotelli

15:47

Pełną zapowiedź spotkania znajdziecie tutaj

15:46

Jeśli Obywatele zwyciężą powinni zostać mistrzami Anglii, gdyż mało prawdopodobne jest żeby Czerwone Diabły miały na koniec sezony lepszy bilans bramkowy, ponieważ obecnie City mają go o osiem bramek lepszy.

15:45

Witamy podczas relacji z meczu ostatniej kolejki Premier League, w którym Manchester City podejmie na Etihad Stadium Queens Park Rangers.