Dziękuję za uwagę.

97'

Juventus wraca na szczyt po pamiętnej aferze Calciopoli. Tytuł nr. 28 dla Juve stał się faktem.

22:44

Inter zrównuje się punktami z Napoli, ale nie poprawia to ich sytuacji w walce o LM.

22:41

A więc znamy mistrza Włoch, którym jest Juventus. Na San Siro zaś, świetne widowisko. Inter podniósł się z kolan i potrafił przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść!

94'

Koniec meczu! Inter - Milan 4:2!

93'

Koniec meczu w Trieście. Juve wygrywa 2:0.

93'

Jeszcze Cambiasso, ale obok bramki! Juventus świętuje już na stadionie w Trieście!

91'

3 minuty doliczone do tego meczu.

89'

Uderzenie Maicona palce lizać!

88'

To już chyba pewne! Znamy mistrza Włoch w sezonie 2011/12, a jest nim Juventus! Milan nie zdąży już strzelić trzech bramek.

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! MAICOOOOON!!! Niesamowite uderzenie, które rzuca Milan na kolana!

84'

Sneijder schodzi, a za niego Cordoba, który rozegra ostatni mecz na San Siro w barwach Interu!

81'

3 bramki w derbach, to nie lada wyczyn. Przed Milanem teraz także nie lada wyczyn! Jeśli chcą zachować nadzieje na Scudetto muszą strzelić dwie bramki!

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! MILITOOOOOOOOOO!!! HAT-TRICK ARGENTYŃCZYKA!

78'

Rzut karny dla Interu. Ręką zagrywał Nesta!

78'

Schodzi Muntari, w jego miejsce Cassano.

77'

Spóźniony van Bommel.

76'

Zmiana w zespole Interu. Boisko opuścił Alvarez, za niego Pazzini.

76'

WIADOMOŚCI Z DRUGIEGO MECZU: Samobójczy gol zawodnika Cagliari i mamy 2:0 dla Juve

74'

Sneijder znów straszy sprzed pola karnego, ale znów Amelia. Za dużo miejsca ma Holender w środku pola.

73'

Sneijder uderzył podkręconą piłkę, Amelia na posterunku!

71'

Świetna akcja kombinacyjna Milanu! Piłkę wymienili Nocerino i Boateng, a z 12. metrów strzelał Abate. Dobrze jednak Julio Cesar!

69'

Robinho przyjął piłkę klatką piersiową w polu karnym i szybko oddał strzał. Piłka szybuje jednak wysoko ponad bramką.

67'

Rozgrzewa się Antonio Cassano.

67'

Szansę na strzał miał Muntari, ale za długo przymierzał się do uderzenia i znalazł się w trudnej pozycji.

65'

Akcja Interu, ale strzał Milito blokuje Yepes.

63'

Yepes znalazł się w polu karnym Interu i oddał strzał głową, jednak niecelnie!

63'

Zmiana w zespole Nerazzurrich. Schodzi Guarin, za niego Obi.

62'

Robingo indywidualnie wchodzi w pole karne i uderza na bramkę Cesara, ten jednak dobrze interweniuje!

59'

Strzał Maicona z dystansu, ale równie nieudany jak wcześniejsze uderzenie Ibry.

57'

Dobry atak pozycyjny Rossonerich wykończony strzałem Ibrahimovicia z półwoleja. Uderzenie jednak bardzo słabe.

56'

Alvarez ukarany żółtą kartką.

55'

Muntari po rzucie rożnym blisko strzelenia bramki! Piłka minimalnie obok słupka!

55'

Żółta kartka dla Ibry.

54'

Boateng zagrywa w pole karne do Abate, ten wzdłuż bramki po ziemi, ale blokowany.

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MILITOOOO! Potężny strzał z rzutu karnego!

52'

Rzut karny dla Interu! Abate fauluje Milito!

51'

Pada Samuel w polu karnym, gwizdek sędziego milczy!

51'

Sneijder potężnie uderza z 40. m. i sprawia wiele problemów Amelii, który szczęśliwie interweniuje!

48'

22. gol Ibry w tym sezonie Serie A.

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! IBRAHIMOVIC!! Ibra szybkim zwodem wchodzi w pole karne i nie daje szans bramkarzowi Interu!

46'

Zaczynamy drugą połowę!

66'

43'

Żółtą kartką był ukarany jeszcze Julio Cesar.

21:38

Chwila na ochłonięcie i wracamy za moment!

50'

Koniec pierwszej połowy spotkania! Niesamowite widowisko na San Siro!

49'

Ukarany także Zanetti.

48'

Zółta kartka dla Nocerino.

47'

3 minuty dolicza sędzia do tej niezwykle emocjonującej pierwszej połowy!

45'

Bez szans był Julio Cesar przy tym uderzeniu. Nie pomogły nawet prowokacje przed strzałem pod adresem Ibrahimovicia.

45'

GOOOOOOOOOOLLLL!!!! Ibrahimovic!!! Zlatan nie myli się w tym sezonie z jedenastego metra!

44'

Powtórki pokazują, że nie powinno być jedenastki.

43'

Rzut karny dla Milanu! Boateng pada w polu karnym, ale wydaje się, że w piłkę trafił Julio Cesar!

40'

Milan zagościł na dłużej pod polem karnym Interu.

38'

Massimiliano Allegro już w pierwszej połowie był zmuszony dokonać dwóch zmian.

37'

Ibrahimovic strzela z bliska!! Julio Cesar nie daje się zaskoczyć!

36'

Tymi ofiarnymi interwencjami Abbiati kończy udział w tym meczu! Bramkarz czerwono-czarnych nabawił się kontuzji. Za niego Amelia!

35'

Przy pierwszej interwencji spora kontrowersja. Czy Abbiati wybił piłkę z linii, czy już zza? Nawet po powtórkach ciężko określić tę sytuację!

34'

Niesamowita sytuacja na San Siro! Cambiasso strzelał głową, niesamowicie interweniował Abbiati! Chwilę później strzał Snejdera znów ofiarnie broni golkiper Milanu!

31'

Van Bommel uderza sprzed pola karnego! Piłka po rykoszecie ląduje w rękach dobrze interweniującego Julio Cesara!

30'

Głupia strata Ibry, jego błąd efektownym wślizgiem naprawia Abate.

26'

Ryzykownie grał Maicon pod własną bramką, ale Julio Cesar wyjaśnia nieporozumienie.

23'

Niedobry początek tego meczu dla Rossonerich.

22'

Koniec meczu dla kontuzjowanego Daniele Bonery. Za niego wchodzi młody i niedoświadczony De Sciglio.

21'

Ależ widowisko na San Siro!

20'

Lucio pakuje piłkę do siatki, ale jest na spalonym! Wcześniej strzelał Sneijder, a jego strzał odbijał Abbiati.

18'

Nerwowo robi się poza linią boczną, a także na płycie boiska. Robinho wyrywa piłkę z rąk jednego z ludzi sztabu szkoleniowego Interu. Dochodzi do pierwszych spięć!

16'

Inter za ciosem! Guarin potężnie uderza z dystansu, piłka nieznacznie mija bramkę!

14'

GOOOOOOOOOOOLLLL!!! DIEGO MILITO! Błąd Mario Yepesa, który łamie linię obrony.

13'

Ależ okazja! Robinho dośrodkowuje z lewej strony w pole karne, do piłki dochodzi Ibrahimovic i z bliskiej odległości uderza ponad bramką!

11'

Mocne dośrodkowanie w pole karne Abbiatiego, ten jednak spokojnie wyłapuje piłkę.

10'

Sporo fauli w pierwszej fazie gry.

6'

W drugim meczu Juventus szybko strzela bramkę za sprawą Mirko Vucinica!

6'

Sneijder ostro potraktowany przez Muntariego, sędzia nie pokazał jednak żółtej kartki.

3'

Pierwsza akcja Milanu. Ibrahimovic zagrywa za linię obrony do Robinho, szybszy Julio Cesar.

1'

Zaczynamy wielkie Derby della Madonnina! Rozpoczynają niebiesko-czarni!

20:44

Na San Siro słychać już hymn Interu, a piłkarze wychodzą na murawę. Już za moment początek wielkich emocji!

20:41

Niesamowite oprawy kibiców obu drużyn na stadionie.

20:36

Zapraszam do dyskusji na temat meczu i typowania wyników spotkania Inter - Milan.

20:31

W trakcie naszej relacji będziemy śledzić wynik drugiego meczu mającego znaczenie w walce o Scudetto. Równolegle rozgrywane będzie spotkanie Cagliari - Juventus. Na pewno będę Was informował o najważniejszych informacjach z tego meczu.

20:25

Ławki rezerwowych: Inter: Castellazzi, Cordoba, Ranocchia, Palombo, Obi, Pazzini, Zarate Milan: Amelia, Mexes, De Sciglio, Gattuso, Aqulani, Lopez, Cassano

Sędzia: Nicola Rizzoli

20:22

Dziś bardzo emocjonujący dzień dla fanów piłki nożnej. W lidze angielskiej City pokonało Newcastle 2:0 i postawiło przedostatni krok w drodze po mistrzostwo kraju. Ostatni krok za to postawili zawodnicy Śląska Wrocław, którzy wywalczyli Mistrzostwo Polski. Na deser kolejny ważny mecz, tym razem w Serie A. Pierwszy gwizdek coraz bliżej!

19:57

Składy obu drużyn: Inter: Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo; Guarin, Cambiasso, Zanetti; Sneijder, Alvarez, Milito.

Milan: Abbiati, Abate, Nesta, Yepes, Bonera; Nocerino, Van Bommel, Muntari; Boateng, Ibrahimovic, Robinho.

19:56

Witam wszystkich na relacji LIVE z meczu derbowego pomiędzy Interem Mediolan, a AC Milan. Stawka dzisiejszego meczu jest większa niż zwykle, bo do końca sezonu we Włoszech tylko dwie kolejki. Milan potrzebuje wygranej aby zostać w grze o Scudetto, Inter potrzebuje punktów aby zachować szanse na awans do Champions League. Początek spotkania za niespełna 50 minut. Zapraszam!