4 : 0
SC FreiburgSC Freiburg
1. połowa4 : 0
92'

Koniec meczu w Dortmundzie. Borussia wygrywa pewnie zdobywając 4 bramki i pieczętując tytuł Mistrza Niemiec. BVB pobiła rekord wszechczasów w ilości zdobytych punktów - 81 nikt jeszcze nie zdobył. Dziękujemy za wszystkie relacje live z ligi niemieckiej i zapraszamy już po EURO na kolejne relacje na żywo z meczów Bundesligi.

88'

Kibice już szykują się aby wbiec na murawę po zakończeniu spotkania

87'

Potknął się Hinkel będąc w dobrej sytuacji przed bramką Borussii

85'

Wszyscy już w Dortmundzie czekają na końcowy gwizdek i rozpoczęcie świętowania.

82'

I mamy także ostatnią zmianę w tym meczu

82'

Schodzi jeden z bohaterów tego meczu - Kuba Błaszczykowski w jego miejsce Barios

80'

Barios za moment wejdzie na ostatnie 10 minut na boisko. Będzie to jego ostatni występ bo po zakończeniu sezonu przenosi się do Chin

78'

Sebastian Freis znoszony na noszach kończy udział w tym meczu.W jego miejsce Białorusin Putsilo

75'

Głowami zderzyli się Subotić i Freis.

74'

Kehl ładnie wyszedł do główki po centrze Gundogana i minimalnie chybił po strzale głową

73'

Centra Kuby Błaszczykowskiego wprost na nogę obrońcy i mamy aut na wysokości pola karnego po którym Lewandowski wywalczył rzut rożny

69'

Nic, kompletnie nic nie wychodzi dziś gościom

67'

Doskonałe podanie od Subotica do Lewandowskiego, który świetnie przyjmuje piłkę wychodzi sam na sam z bramkarzem i ... lobując go trafia w poprzeczkę

65'

Wspomniany Perisić zmienia Kagawę. Był to prawdopodobnie ostatni mecz Japończyka w Dortmundzie w barwach BVB.

64'

Błaszczykowski dogrywa w polu karnym do Lewandowskiego ale Robert w gąszczu nóg się pogubił i piłkę przejęli rywale

62'

Perisić już przygotowany do wejścia na boisko

59'

Lewandowski głową strzela w słupek!!!

59'

Schmelzer przed szansą na piąta bramkę ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i obrońcy sobie poradzili z tym atakiem

58'

Bardzo swobodnie w ostatnich minutach grają gospodarze, goście są całkowicie bez pomysłu na grę i zatrzymanie rozpędzonych mistrzów

54'

Schodzi Łukasz Piszczek w jego miejsce Mario Goetze

52'

Za moment na boisku pojawi się Gotze

50'

Daniel Caligiuri przedzierał się lewą stroną ale skutecznie blokował go Schmelzer i od bramki zaczął grę Weidenfeller

49'

Spokojnie, bardzo spokojnie rozpoczęła Borussia tą drugą część meczu.

47'

Pierwszy rzut wolny w drugiej połowy dla Freiburga ale cała akcja wykonana za wolno, zbyt statycznie

46'

Drugą połowę zaczynają mistrzowie Niemiec

16:24

Za tydzień o 20 finałowe spotkanie Pucharu Niemiec w którym Borussia zmierzy się z Bayernem. Czy mając w perspektywie to spotkanie Klopp zmieni po przerwie część składu? Już za moment początek drugiej połowy.

45'

Zakończenie fenomenalnej pierwszej połowy w wykonaniu Borussii. Po dwóch golach Lewandowskiego i Błaszczykowskiego mistrz prowadzi 4:0. Czy w drugiej części podwyższy wynik meczu? Zapraszam po przerwie:)

45'

Daniel Caligiuri z daleka wysoko nad bramką

43'

Dortmund dziś bawi się piłką a goście bezwiednie biegają za rywalami

41'

Kagawa sam na sam z bramkarzem ale źle trafia w piłkę i jego lekki strzał broni bramkarz

39'

Ale mecz!!!!! Przepiękny lob Kuby Błaszczykowskiego po podaniu Kagawy i BVB prowadzi już 4:0 a wszystkie bramki strzelili Polacy!!!

37'

Błąd Fluma w przyjęciu i aut dla Borussii

35'

Lewandowski po podaniu ze środka pola na pozycji spalonej

34'

Pięknie dziś gra mistrz Niemiec

32'

Za faul w środku boiska na Schmelzerze

31'

Rosenthal zmieniony przez Fluma

30'

Pierwszy celny strzał gości Freisa ale spokojnie broni bramkarz

30'

Szykuje się pierwsza zmiana w zespole gości

29'

Lewandowski pociągany ewidentnie za koszulkę w polu karnym ale sędzia nie wiedzieć czemu nie gwiżdże faulu!!

27'

Lewandowski po raz drugi!!!! Piszczek pięknie wpadł w pole karne oddał strzał, ośmieszył obrońcę. Bramkarz jeszcze zdołał odbić piłkę ale przy dobitce Lewego był już bez szans!!

22'

Mistrz Niemiec prowadzi 2:0 a bramki strzelili Kuba Błaszczykowski oraz Robert Lewandowski. Czyż to nie pięknie wygląda ?:)

20'

21 bramka Polaka w tym sezonie!!!!Przepiękne podanie z połowy boiska do polskiego napastnika, który świetnie przyjął piłkę i spokojnie skierował ją do siatki.

19'

Freis bardzo łatwo zatrzymany przez Piszczka

17'

Borussia kontroluje grę, przed momentem kolejna szansa Błaszczykowskiego jednak tym razem Polak przestrzelił

15'

Świetna centra Gundogana i Lewandowskiemu brakło centymetrów aby głową pokonać bramkarza rywali

14'

Hummels znów prostopadle z lewej strony do Błaszczykowskiego ale młody bramkarz gości łapie piłkę na linii pola karnego. Za moment po akcji Kagawy kapitan BVB strzela z 16 metrów i piłka wychodzi na rzut rożny

13'

Jedna z nielicznych akcji gości, wrzutka w pole karne ale Guede na pozycji spalonej

11'

Walczą Polacy w tym meczu. Przed momentem najpierw Błaszczykowski a potem Lewandowski stoczyli ostre starcia z rywalami

9'

Kolejna prostopadła piłka Kehla do Lewandowskiego i niewiele brakowało, żeby polski napastnik przejął piłkę

7'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Borussii ale obrońcy spokojnie wybijają piłkę

6'

Kapitalne prostopadłe podanie do Kuby i kapitan reprezentacji Polski strzela piękną bramkę!! Podawał Gundogan.

4'

Kagawa próbuje zagrać do Lewandowskiego ale Hohn przerwał tą akcję po raz kolejny

2'

Bardzo szybko rozpoczęli swoją akcję gospodarze. Piszczek zagrywał jednak niedokładną piłkę do Gundogana i piłkę przejęli goście

1'

Goście rozpoczynają!

15:32

Przywitanie obu drużyn, bramkarz oraz kapitan mistrzów Niemiec otrzymali upominki od rywali

15:28

Piękna oprawa tego spotkania stworzona przez kibiców gospodarzy

15:28

Piłkarze obu zespołów już w tunelu. Za moment pojawią się na boisku

15:26

W Dortmundzie deszczowo ale na trybunach radość. Dziś koniec fantastycznego sezonu dla Borussii w Bundeslidze. Czy BVB będzie rekordzistą pod względem zdobytych punktów? Wystarczy dziś wygrać :)

15:22

Na 10 minut przed pierwszym gwizdkiem zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego meczu. Jak się okazuje Klopp do spotkania podszedł bardzo poważnie, ponieważ skład jaki wystawił w tym momencie to najlepsze możliwe zestawienie Borussii.

15:08

Dziś o ustanowienie dwóch rekordów grają BVB. Największej ilości zdobytych punktów w lidze oraz ilości meczów bez porażki

14:58

Za pół godziny rozpocznie się ostatni ligowy mecz Borussii Dortmund w tym sezonie. Mistrz Niemiec zagra na własnym boisku z SC Freiburg. Zapraszamy na relację na żywo