Rzut rożny dla Man Utd po zablokowanym podaniu Jonesa.

Danny Welbeck uderza na bramkę, ale jego uderzenie jest niecelne.

82'

Ostatnia zmiana w Queens Park Rangers. Boisko opuszcza Jay Bothroyd, a pojawi się za niego Campbell

78'

Michael Carrick uderza na bramkę, piłka odbija się od słupka ,ale nie wpada do bramki gości.

71'

Samba Diakite schodzi ,a za niego pojawił się Wright-Phillips.

74'

Oraz Jones za Da Silve.

74'

Kolejne zmiany w Manchesterze United. Z boiska schodzi Paul Scholes, za niego pojawi się Cleverley.

73'

Żółta kartka dla Rafaela da Silva za niesportowe zachowanie.

71'

Dwie zmiany w QPR. Taarabt schodzi z boiska ,a za niego na boisku pojawi się Tommy Smith.

68'

2:0!! Paul Scholes zdobywa bramkę po pięknym uderzeniu z dystansu. To jego 105 gol w Premier League!

67'

Da Silva próbuje podawać w polu karnym, ale piłkę wybijają obrońcy Rangers.

62'

Pierwsza zmiana Manchesteru. Za Ashleya Younga na boisku pojawił się Ryan Giggs.

58'

Powinno być 2:0 dla Manchesteru United. Rafael da Silva znalazł się w sytuacji jeden na jednego z bramkarzem QPR. Ale Paddy Kenny obronił uderzenie obrońcy United.

57'

Kontratak piłkarzy Manchesteru United zakończone niecelnym uderzeniem Paula Scholesa.

54'

Z rzutu wolnego dośrodkowuje Adel Taarabt, piłkę wybija poza boisko Evra. Ku zaskoczeniu piłkarzy gości sędzia pokazuje, że od bramki rozpocznie David de Gea.

54'

Rzut wolny dla QPR.

52'

Seria podań piłkarzy Manchesteru United zakończona wybiciem piłki przez obrońce QPR Neduma Onuoha.

48'

Valencia podaje do Welbecka, Piłkarz Manchesteru zdobywa bramkę, jednak w momencie podania znalazł się na pozycji spalonej i gol nie został uznany.

46'

Rozpoczynamy II połowę.

47'

Koniec pierwszej połowy. Manchester United po błędzie sędziego prowadzi z Queens Park Rangers 1:0.

46'

Paul Scholes uderza na bramkę ,ale niecelnie.

44'

Carrick podaje do Scholesa. Ale piłkę przejmują piłkarze gości.

42'

Posiadanie piłki 79% Manchester United, 21% Queens Park Rangers.

39'

Scholes podaje do Valencii, pomocnik United dośrodkowuje, ale uderzenie głową Welbecka jest niecelne.

35'

Wayne Rooney uderza zza pola karnego, ale kolejna dobra interwencja bramkarza QPR.

33'

Taarabt uderza w polu karnym na bramkę, jednak jego strzał zablokował ślizgiem Johny Evans.

31'

Na bramkę uderza Evra, ale bardzo niecelnie.

27'

Rooney podaje do Valencii, pomocnik Manchesteru podaje piłkę do angielskiego napastnika United, jednak jego uderzenie zablokowane przez obrońców gości.

24'

Rooney dośrodkowuje z prawej strony boiska. Głową uderza Ashley Young, jednak minimalnie niecelnie.

22'

Taarabt uderza, jest rykoszet i David de Gea jest zmuszony do przeniesienia piłki nad poprzeczką.

18'

Błędna decyzja sędziego w tej sytuacji. W momencie podania Young znajdował się na pozycji spalonej. Także Shaun Derry nie faulował go.

17'

Gooollll! Pewne uderzenie Rooneya. Czerwone diabły prowadzą 1:0.

15'

I czerwona kartka dla Shauna Derryego

14'

Rzut karny dla Manchesteru United.

10'

Pierwsza akcja w meczu piłkarzy gości. Nedum Onuoha podaje, ale piłkę przejmują obrońcy United.

7'

Lepsze uderzenie Ronneya niż poprzednie, ale piękną paradą popisuje się bramkarz QPR.

6'

Faulowany Ashley Young i kolejna szansa dla gospodarzy.

5'

Było zamieszanie w polu karnym gości ,ale brak strzału na bramkę przez piłkarzy Manchesteru.

5'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

4'

Rooney uderza na bramkę, piłka odbija się od jednego z obrońców i wychodzi poza boisko.

3'

W ataku piłkarze United, rzut wolny po faulu na Valencii.

1'

Mecz rozpoczynają piłkarze gospodarzy.

14:25

Sędzią dzisiejszego pojedynku jest Lee Mason.

14:24

W drużynie gości rezerwowymi zawodnikami są : Gabbidon, Campbell, Young, Černý, Wright-Phillips, Zamora, Smith.

14:24

Na ławce rezerwowych gospodarzy usiądą : Jones, Giggs, Ji-Sung Park, Hernández, Cleverley, Amos, Pogba.

14:20

Czerwone diabły są liderem Premier League z dorobkiem 76 punktów, natomiast QPR walczy o utrzymanie i zajmuje obecnie 17 miejsce w tabeli.

14:16

Witam podczas relacji LIVE z meczu pomiędzy Manchesterem United oraz Queens Park Rangers.