dogrywka 1. połowa3 : 1
dogrywka 2. połowa3 : 1
karne5 : 6
23:20

Zasłużone zwycięstwo Ruchu! Dla Wisły sezon się już skończył i w Krakowie mogą się spodziewać dużych zmian! Za prawie 3 godziny emocji dziękuje Szura Bartłomiej!

23:18

Koniec meczu!

23:18

Ruch wygrywa 6:5!!

23:18

Nuneza strzał broni bramkarz Ruchu i goście w finale Pucharu Polski!!!

23:14

Genkow nie trafia ale sędzia uznaje że bramkarz za szybko ruszył się z bramki i mamy powtórkę, którą Genkow trafia

23:09

Strzał Szyndrowskiego świetnie broni Pareiko!!!

23:02

120'

Mamy rzuty karne!!

119'

Piłka w siatce Ruchu po strzale Małeckiego ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną!!!

118'

Wisła próbuje jakąś ostatnią akcję rozstrzygnąć losy pojedynku. Czy zdążą?

117'

Niewiele czasu do końca, spadło tempo. Chyba wszyscy czekają na rzuty karne

115'

Biton dostaje kartkę za wymuszenie rzutu karnego

114'

Błąd Czekaja, piłkę dostaje Piech ale uderza nad poprzeczką bramki Wisły

113'

Biton ponad bramką uderza głową po dośrodkowaniu Nuneza

112'

Czekaj wraca na boisko

110'

Czekaj po zderzeniu głowami z Abbottem opuszcza boisku z rozciętą głową.

109'

Czyżby o tym kto zagra w finale Pucharu Polski miały zdecydować rzuty karne?

107'

Patryk Małecki fauluje Smektałę i ogląda żółtą kartkę

106'

Biton faulowany i mamy rzut wolny

105'

Zaczynamy ostatnie 15 minut

105'

Koniec słabej pierwszej części dogrywki

104'

Genkow dostaje żółtą kartkę za brzydki faul

104'

Proste, techniczne błędy obserwujemy coraz częściej na boisku. Efekt zmęczenia jest widoczny coraz bardziej

102'

3 minuty do końca pierwszej połowy dogrywki, która nie przyniosła rozstrzygnięcia

101'

Jedna z nielicznych kontr Ruchu kończy się rzutem rożnym po wrzutce Piecha

99'

Małeckiemu to uderzenie zupełnie nie wyszło.Od bramki znów Ruch

97'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Za Jirsaka wchodzi 18-letni Uryga

97'

Josl powstrzymany przez Kirma - rzut rożny dla Ruchu

95'

Małecki do Genkowa ale łapie piłkę bramkarz Ruchu.

94'

Melikson w pole karne zbyt płasko i przejmują piłkę obrońcy

93'

Za daleko uciekła piłka Genkowowi i od bramki Ruch

91'

Pierwsza akcja Ruchu ale Smektała zablokowany przez Diaza

90'

Gramy!!

90'

za udział w przepychance

90'

90'

Mamy dogrywkę!

90'

Za starcie z Diazem

90'

180 sekund doliczone

90'

Ależ emocje!!! Będziemy mieć dogrywkę po świetnej centrze Małeckiego!!

88'

Kontra Ruchu ale Piech za mocno do Lisowskiego

87'

Wisła bardzo nerwowo w ostatnich minutach. Po bramce na 2:0 wydawało się, że gospodarze kontrolują mecz. Jednak jedna bramka Abbotta zmieniła wszystko.

85'

Szyndrowski sprytnie nabija Kirma i od bramki bramkarz Ruchu

84'

Napór Wisły trwa. Czy piłkarze Probierza zdążą?

83'

Druga zmiana w zespole Wisły

82'

Za faul na Meliksonie

82'

Czekaj źle przyjmuje piłkę, która ląduje w rękach Matko Perdijica

80'

Komplet zmian w zespole z Chorzowa na 10 minut przed końcem

78'

i mamy pierwszą kartkę dla zawodnika Wisły

77'

Ładnie Kirm w pole karne ale skutecznie obrońcy

75'

Ostatni kwadrans przed nami

74'

Palijc faulowany w środkowej strefie boiska

73'

Bomba Małeckiego ale tylko boczna siatka!! Dużo się dzieje przy Reymonta!!

72'

Melikson tym razem nie trafia w bardzo dobrej sytuacji w bramkę!!

71'

Niepokorny Małecki na boisku w miejsce aktywnego Ileva!

70'

Ruch w półfinale!!! Abbott pokonuje bramkarza z 11 metrów

68'

Karny dla Ruchu!!!!!!!!!!!! Janoszka wg sędziego faulowany w polu karnym!

67'

Straka wrzuca piłkę w pole karne i Lewczuk nie trafia w piłkę w dogodnej sytuacji!!!

66'

Genkow wyłożył piłkę przed pustą bramkę ale najszybszy był...Lewczuk, który uratował swój zespół przed stratą bramki

66'

Zmiana nr 2 w Ruchu

64'

Wisła dąży do zdobycia kolejnych bramek. Dziś niezwykle aktywny jest Ilev - po raz kolejny wywalczył rzut rożny

62'

Akcja Ilieva - piłkę z 5 metra wybija Lewczuk.

61'

Bardzo kontrowersyjne decyzje w tym meczu podejmuje niekiedy sędzia z Warszawy

59'

Pierwsza zmiana w zespole Ruchu

59'

Nic z tego. Źle to rozegrali zawodnicy z Krakowa

58'

Podanie do bramkarza i Matko Perdijić łapie piłkę w ręce. Arbiter gwiżdże rzut wolny pośredni z 8 metrów!

56'

Ruch w ataku pozycyjnym. Akcja Piecha ale Janoszka nie trafił w piłkę z 7 metrów!!!

55'

Jeszcze słowo o bramce na 2:0. Gdyby Matko Perdijić był bardziej zdecydowany to być może wyprzedziłby Izraelczyka

53'

Teraz Ruch musi się rzucić do ataku bo taki wynik premiuje gospodarzy!

52'

Wojciech Grzyb prosto w ręce bramkarza dośrodkowuje piłkę

51'

Matko Perdijić wybija piłkę poza polem karnym

49'

Fantastyczna kontra Wisły!! Świetnie wybił piłkę Pareiko, piłka przeleciała przez całe boisko a Izraelczyk uprzedził bramkarza Ruchu kierując futbolówkę do siatki.

48'

Dobry początek Ruchu. Janoszka z Piechem jednak stracili piłkę na rzecz defensorów Wisły.

47'

Oba zespoły bez zmian. Czy Waldemar Fornalik zmotywował swoich zawodników do bardziej zdecydowanej gry? Przekonamy się już za moment

46'

Wisła rozpoczyna drugą połowę!

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie

45'

za faul na Kirmie

45'

Ruch Chorzów w natarciu w ostatnich sekundach pierwszej połowy ale brakuje strzałów na bramkę

44'

Janoszka pada w polu karnym ale sędzia Borski pokazuje, żeby młody napastnik Ruchu wstał. Kartki za wymuszenie jednak Pan Borski nie zdecydował się pokazać

43'

Nunez bardzo groźnie wrzucił piłkę pod bramkę Ruchu jednak obrońcy wybili piłkę i w szybkiej kontrze Piech z Jankowskim próbowali przedostać się pod pole karne Wisły. Udało się to ale Piech będąc już w polu karnym został zablokowany

42'

Janoszka-kapitan Ruchu fauluje na wysokości własnego pola karnego Meliksona. Z wolnego Nunez

40'

Kirm faulowany na połowie Ruchu. Sędzia Borski upomina Malinowskiego a z wolnego Melikson do Genkowa, który tym razem do piłki nie dochodzi. Wisła jest coraz groźniejsza!

39'

Fatalnie Czekaj i piłka była przez moment przed polem karnym Wisły ale już wszystko wraca do normy w tym meczu-tzn. Wisła atakuje Ruch się broni i czeka na kontry

37'

Ale okazja Genkowa!!! Bułgar z 5 metrów w idealnej sytuacji nie trafia w bramkę głową po wrzutce Jirsaka.

36'

Ilev do Jirsaka ale ten drugi zablokowany przy próbie dośrodkowania.

34'

Ale piękne uderzenie Meliksona z 25 metrów po którym bramkarz Ruchu piąstkuje piłkę przed siebie!! Było groźnie!!

33'

Janoszka tyłem do bramki oddaje lekki strzał z którym bramkarz nie ma problemu

32'

Od bramki bramkarz Ruchu po nieudanej akcji Kirma

31'

Wisła mówiąc popularnie "ciśnie" gości. Raz już się udało zdobyć bramkę. Czy napór gospodarzy przyniesie zamierzony efekt? Za nami już pół godziny gry

30'

I kolejny korner dla Wisły, Ilev głową uderza nad poprzeczką

28'

Trener Fornalik jest coraz bardziej zdenerwowany widząc poczynania swoich zawodników

27'

Piech traci piłkę na rzecz Nuneza w środkowej strefie boiska. Kolejna akcja Wisły - strzela Iliev ale wysoko nad poprzeczką

26'

Przypadkowa ręka Lisowskiego przerywa dobrą akcję gości

24'

Na boisku wreszcie mamy żywsze tempo. Strzela Nunez, arbiter odgwizduje spalonego.

24'

Po tej bramce Ruch musi zagrać odważniej bo teraz z pewnością Wisła będzie dążyć do zdobycia drugiej bramki.

23'

A za faul ukarany został Straka

22'

Pewnie!! W przeciwny róg w którym znalazł się bramkarz

22'

Iliev faulowany mamy karny!!

21'

Jirsak zbyt mocno w pole karne Ruchu. Znów Wisła w przewadze.

19'

Chwila spokoju na murawie. Ruch próbuje rozgrywać swoje akcje. Przed momentem faulowany Piech ale piłkę szybko tracą Chorzowianie

16'

Piłka w siatce Ruchu po strzale bezpośrednio z wolnego Nuneza ale sędzia gola nie uznaje.

14'

Iliev w kolejnej akcji zatrzymany przez Stawarczyka. Wolny z wysokości 16 metrów dla Wisły

13'

Wisła na własnej połowie konstruuje kolejną akcję

10'

Pierwsze 10 minut to zdecydowana przewaga zespołu Michała Probierza. Ruch ustawiony na grę z kontry.

9'

No i mamy pierwszy strzał. Łukasz Garguła po akcji Meliksona zostaje zablokowany. Mamy korner.

8'

Nunez z rzutu rożnego wprost na głowę Stawarczyka, który wybija piłkę jednak wprost na nogę Garguły

7'

Pierwsza akcja Ruchu pod bramką Wisły, jednak Diaz wybija piłkę

6'

Genkow leży na murawie - chwila przerwy w grze

4'

Matko Perdijić od bramki

3'

Iliew miękko w pole karne ale wybija Malinowski. Przy piłce jednak dalej Wisła

1'

Wisła zmotywowana przystąpiła do tego meczu. Pierwszy faul na połowie Ruchu.

1'

Zaczynają goście!

20:29

Zawodnicy na boisku, za moment sędzia zagwiżdże po raz 1

20:28

Pesković, Smektała, Abbott, Lewiński, Starzyński, Niedzielan, Josl - rezerwa gości

20:27

Jovanić Małecki Biton Lamey Uryga Szewczyk Stanek

20:26

Czy mecz zakończy się po 90 minutach? A może będzie dogrywka? A może karne? Już za chwilę przekonamy się o wszystkim w naszej relacji

20:17

Powoli kończy się rozgrzewka, niedługo zaczynają się emocje, a my zaczynamy naszą relację live

20:04

Do rozpoczęcia meczu około 25 minut

18:37

Kibice Ruchu Chorzów wybierają się do Krakowa na rewanżowe spotkanie w półfinale Pucharu Polski. Przy Reymonta 22 pojawi się tysiąc kibiców z Chorzowa, bowiem tyle wejściówek na wtorkowe spotkanie zamówili fani „Niebieskich” jak informuje oficjalny serwis klubu z Krakowa.

18:35

Arbitrem tego spotkania będzie Marcin Borski. Sędzia z Warszawy w tym sezonie prowadził dwa mecze z udziałem "Niebieskich". Jeden był wygrany, a jeden zakończył się porażką Ruchu. 39-letni arbiter trzykrotnie w tym sezonie prowadził także mecze z udziałem Wisły, z których piłkarze z Krakowa wychodzili zwycięsko. Ostatni pojedynek sędziowany przez Borskiego miał miejsce w Gdańsku i wówczas Biała Gwiazda pokonała Lechię 2:0.

18:30

Przypomnijmy, że ani Rafał Grodzicki ani Cezary Wilk nie zagrają w tym spotkaniu - co oznacza, że obie drużyny będą mieć nowych kapitanów

18:29

W pierwszym spotkaniu Ruch pokonał Wisłę 3:1 i to piłkarze ze Śląska są bardzo blisko finału Pucharu Polski