3 : 1
AC MilanAC Milan
1. połowa2 : 1
22:41

Zasłużona wygrana Blaugrany, choć pierwsza połowa wskazywała na zacięty bój w drugiej odsłonie. Tak się jednak nie stało i po ostatecznym ciosie na 3:1 Iniesty to Barcelona zagra ze zwycięzcą spotkania Chelsea London- Benfica Lizbona. Milan ambitnie walczył jednak widać było, że brakuje nico sił i umiejętności zawodnikom Allegriego. Żegnam się z Państwem i zapraszam na kolejne relacje LIVE. Tomasz Kozimala

94'

KONIEC!!! I Barca po raz piąty raz z rzędu w najlepszej czwórce Champions League!!!

94'

Hymn Barcy na Camp Nou i za chwilę ostatni gwizdek holenderskiego arbitra!

93'

Kartka również dla Nocerino

91'

Kartka dla Mexesa. Będzie dobra sytuacja dla Barcelony w tej końcówce

89'

Robinho! Broni Valdes! Ale wypuścił piłkę i gdyby nie obrońca Barcy to Zlatan umieściłby piłkę w siatce!

88'

Jeszcze Adriano! Ale w boczną siatkę bramki rywala!

86'

Tymczasem Cuenca ujrzał żółty kartonik

84'

Wchodzi były gracz Barcy, a obecnie Milanu- Maxi Lopez za wprowadzonego wcześniej Pato, któremu odnowiła się jednak kontuzja i nie może kontynuować gry

83'

Co raz więcej niedokładności z obu stron i żadna z drużyn nie kwapi się do ataków

81'

Seria fauli na graczach Dumy Katalonii w środku pola

81'

Tymczasem na Allianz Arena Bayern wygrywa już 2:0 z Marsylią, w dwumeczu 4:0.

80'

Jeszcze 10. minut nadziei Milanu na doprowadzenie do remisu

78'

Ostatnia zmiana w Barcie. Zszedł Fabregas. Za niego pojawił się Seydou Keita

77'

Kartka dla Robinho za faul na Iniescie

75'

Za Pique pojawia się w szeregach Blaugrany Adriano

74'

Kontuzja Pique i będzie zmiana

73'

Ibrahimović! Świetnie przejął piłke jednak Dani Alves

70'

Boateng już nie gra. Za niego pojawił się wracający po kontuzji Pato

69'

Teraz Messi do Cuenci fantastycznie zagrywał, ale ten pudłuje obok słupka

68'

Dani Alves świetnie zagrywał na prawo do Messiego zamiast uderzać i nic ztej akcji nie wyszło

66'

Kartka dla Mascherano za agresywny faul na Robinho w środku pola

63'

Zmiana w Barcie. Schodzi Xavi żegnany brawami, a z niego na plac gry pojawia się Thiago

62'

Błąd Pique! Broni jednak Valdes, jednak sędzia dopatrzył się wcześniej ręki Brazylijczyka

61'

Seedorf zszedł z murawy, zastąpił go Aquilani

60'

Boateng!!! Z głowy fantastycznie uderzał zawodnik milanu, ale nad bramka Valdesa!

60'

Boateng wywalczył korner po ataku Alvesa

59'

Nocerino zdjął piłkę z głowy Argentyńczykowi, ale wcześniej i tak odgwizdany offside

57'

Messi! W swoim stylu chciał lobować bramkarza rywali, ale wysoko nad poprzeczką

55'

Strzelał Messi, jego uderzenie zablokowali stoperzy Milanu, piłka jednak wpadła prosto pod nogi Iniesty, który z łatwością pokonał Abbiattiego na 10. metrze. Teraz dwa gole musi strzelić Milan, aby awansować!

55'

GOOOOOOOOOOL!!!! 3:1 Inesta!!!

52'

Zamieszanie w polu karnym Barcy, ale spalony dwóch graczy gości

52'

Cuenca za głęboko zacentrował piłkę i kontra Rossonerich zakończona wywalczonym kornerem przez Boatenga

51'

Korner dla Milanu dobrze rozegrany, jednak łapie piłkę Valdes

50'

Xavi uderzył!! Ale centymetry dzieliły Hiszpana od władowania futbolówki do siatki!

49'

Leży Messi i faul Boatenga.Będzie stały fragment gry dla Balugrany. Około 30. metrów do bramki Abbiatiego

47'

Zlatan! Przewraca się w polu karnym Barcy! Ale milczy gwizdek arbitra!

46'

Rozpoczęliśmy drugą odsłonę spotkania! Od środka Rossoneri! Obydwie ekipy bez zmian

21:38

Czy Zlatan Ibrahimović zdoła jeszcze odwrócił losy spotkania? Zapraszamy na drugą połowę, a w międzyczasie można zobaczyć zdjęcia prosto z Camp Nou!

FC Barcelona - AC Milan

21:34

Po dwóch rzutach karnych i widocznej dominacji Barcelony na Camp Nou gospodarze wygrywają 2:1. Milan jednak nie składa broni i strzela kontaktowego gola, co daje podopiecznym Allegriego nadzieje na korzystny rezultat w drugiej połowie, na którą już teraz serdecznie zapraszam:)

47'

koniec pierwszej połowy!

46'

Rzut wolny za faul na Ambrosinim tuż za polem karnym Barcy! A w strzałach 12:1 na korzyść Blaugrany

44'

Znów Messi przypadkowo strącił piłkę w polu karnym jednak fenomenalnie broni bramkarz gości

42'

Messi!!! 2:1 GOOOOOOOOOOOL!!! Tym razem w lewą stronę bramki Abbiatiego!

41'

Jest jednak karny dla Barcy!!! Po faulu Nesty

41'

Powtórzony rzut rożny po przepychankach w polu karnym Milanu i kartka dla Nesty

40'

Xavi!! Odbita piłka od obrońcy Milanu i po jego uderzeniu mamy korner dla Barcy

39'

Fabregas! "Ukąsił", ale bezbłędnie Abbiati

38'

Messi z rzutu wolego z ok. 40. metrów, ale źle "bił" piłkę Argentyńczyk w pole karne Milanu i futbolówka w rękach golkipera gości

21:22

36'

Xavi!! Groźny strzał, ale Abbiati na posterunku! Wspaniałe widowisko z obydwu stron!!

35'

Rozpędzają się zawodnicy Rossonerich! Barca nieco przygaszona i atakuje Milan

33'

1:1 Nocerino GOOOOOOOOOL!!!! Wspaniałe podanie Ibrahimovicia i Milan jedną noga w półfinale!!!!

30'

Faul na Messi i potężnie strzelał z 35. metrów Dani Alves, ale piłka odbita od któregoś z jego kolegów i nie ma nawet kornera

26'

Dani Alves! "Wjechał" w Abbiatiego i ewidentnie faulował bramkarza Milanu

25'

Fabregas! Słabo jednak uderzał zza pola karnego i brani Abbiati

24'

Do Bieruniok- zdjęcia nie posiadam, ale w dolnej części transmisji widać symulację jak oprawa wygląda:)

23'

Robinho! Dobre uderzenie, ale wprost w ręce golkipera gospodarzy

23'

Fabregas znalazł się w polu karnym Rossonerich, ale nie zdążył wyprzedzić stopera gości i nie było zagrożenia

21'

Błąd pomocników Barcy i strata, jednak stracili również piłkę gracze Milanu

20'

Korner dla Milanu, gdyby nie odbita piłka przez obrońców Barcelony w doskonałej sytuacji znalazłby się Robinho!

19'

Długa piłka na Puyola, ale Hiszpan nie doszedł do piłki

18'

Korner dla Dumy Katalonii po niezłej akcji Xaviego

17'

Na spalonym teraz Ibra, świetnie obrońcy Blaugrany i Valdes od bramki

16'

Tymczasem Bayern wygrywa z Marsylią na Allianz Arena 1:0

15'

Barcelona złapała swoje tempo i stara się zdominować Rossonerich

13'

Akcja gości, ale Boateng mimo dojścia do futbolówki nie zdążył uderzyć na bramkę Valdesa w polu karnym Barcy

11'

Za wcześniejszy faul kartkę zobaczył Antonini

11'

GOOOOOOOOOL!!! Messi!!!!!! 1:0 dla Barcelony!

10'

Znów Messi!!! Wspaniała akcja. Wyszedł sam na sam z Abbiatim i niepotrzebnie odegrał piłkę do partnera, który gubi ją , później faul Antoniniego na Messim, który odzyskał piłkę i mamy karnego dla Barcy!!!

9'

Pressing Barcy na połowie Milanu i podopieczni Allegriego mają trudności z wyjściem z własnej połowy

8'

Ależ akcja Katalończyków! Fantastyczne podanie górą od Xaviego do Argentyńczyka, ale ten minimalnie pudłuje z prawej nogi obok słupka Rossonerich!!!

6'

Messi w swoim stylu ogrywa stoperów Milanu, ale jego strzał broni Abbiati!

5'

Błąd obrońców Blaugrany, ale piłka wyekspediowana w pole i kontra Barcy

4'

Ibrahimović! Pique świetnie i czysto wygarnął mu jednak futbolówkę, ta jeszcze dotknęła Szweda i od bramki Valdes

3'

Pierwsza akcja gospodarzy, ale kiks Iniesty i od bramki zacznie Abbiati

2'

Spokojnie Katalończycy wymieniają podania między sobą na środku boiska

1'

Zaczynamy wielki rewanż na Camp Nou! Rozpoczęła Barca!

20:42

Zawodnicy już na murawie. Rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów i za chwilę bój o półfinał Champions League!

20:38

Już za około 7. minut pierwszy gwizdek holenderskiego arbitra!

20:34

Ciekawostką jest, że Messi w ostatnich siedmiu spotkaniach z drużynami włoskimi nie strzelił bramki. Zobaczymy czy dziś niezmordowany Argentyńczyk przełamie niemoc strzelecką

20:32

Organizatorzy zawodów zapowiadają perfekcyjnie przygotowaną murawę w przeciwieństwie do tej z San Siro, na którą narzekali Katalończycy.

20:28

Patrząc na ostatni mecz (0:0) czeka nas dziś rewanż gigantów futbolu. Miejmy nadzieję na dużo sytuacji podbramkowych i grad goli w stolicy Katalonii. Tego będzie również oczekiwać komplet publiczności, który przygotował niesamowitą oprawę złożoną z 20 tysięcy kartek- "Sempre junts", czyli "Zawsze razem".

20:19

Aby tradycji stało się zadość zapraszam do komentarzy i obstawiania wyników na forum:) A na dzisiejszą relację "akcja po akcji" zaprasza Tomasz Kozimala

20:16

Już tylko niespełna pół godziny dzieli nas od tego emocjonującego spotkania. Przypominam, że ostatnie starcie tych drużyna na Camp Nou zakończyło się remisem 2:2, dziś taki wynik dałby awans Milanowi.

20:00

Ławka rezerwowych Barcelony: Pinto, Thiago, Keita, Adriano, Alexis, Pedro, Tello

19:59

Ławka rezerwowych Milanu: Amelia, Bonera, Yepes, Aquilani, Emanuelson, Pato, Maxi Lopez

19:58

Znamy już składy obu zespołów! Od pierwszych minut w barwach Barcy zamiast Alexisa Sancheza zagra Isaac Cuenca. To jedyna niespodzianka jaką zafundowali nam obaj trenerzy.

19:24

Przypominamy pierwszy mecz w Mediolanie (0:0). To nie my wybieraliśmy podkład muzyczny do tego wideo.

19:16

Mecz sędziować będzie dziś Björn Kuipers z Holandii. Arbiter prowadził do tej pory 3 mecze Barcelony i żadnego Milanu. Bilans meczów Blaugrany, w których sędziował Kuipers to dwa zwycięstwa i remis. Holendrowi na liniach asystować będą jego rodacy: Sander van Roekel i Erwin Zeinstra. Arbitrem technicznym będzie Bas Nijhuis.

19:00

Ciekawostką dwumeczu jest fakt, że mimo zamiany koszulek w pierwszym spotkaniu w Mediolanie, również w rewanżu Barcelona zagra w swoim pierwszym komplecie, a Milan będzie musiał grać w trykotach wyjazdowych.

17:40

Historia dotychczasowych meczów Barcelony z Milanem (bilans: 5 zwycięstw Barcelony, 5 remisów, 5 wygranych Milanu):

16:42

Massimiliano Allegri nie krył natomiast, że głównym problemem jego drużyny był brak czasu na specjalne przygotowania do meczu:

Graliśmy przeciwko nim kilka dni temu i jesteśmy przygotowani. Barcelona to wciąż najlepszy zespół na świecie, ale podczas spotkania będą dwa lub trzy kluczowe momenty, które musimy dobrze rozegrać.
16:38

Pep Guardiola przed meczem jest bardzo ostrożny i chwali rywali:

Muszę przygotować zespół na sytuację, w której Milan strzeli nam bramkę. Włoska ekipa ma możliwość zdominowania nas na boisku, co pokazała w pierwszym spotkaniu. Kiedy nie przeważają, umiejętnie się bronią. W tym są od nas lepsi.
16:32

"Sempre junts", czyli "Zawsze razem" - taka kartoniada przywita dziś piłkarzy obu zespołów na Camp Nou. Utworzy ją 20 tysięcy kartek.

Kartoniada

15:18

Piłkarze Milanu w dobrych humorach ćwiczyli wczoraj na oficjalnym treningu na płycie Camp Nou. Zobacz zdjęcia!