Bayern MonachiumBayern Monachium
2 : 0
Olympique MarsyliaOlympique Marsylia
90'

Koniec! Dwie różne połowy. Pierwsza piękna, druga bardzo słaba Bayern awansuje do Półfinału.

89'

Sędzia dolicza 2 minuty

87'

Jedna z nielicznych akcji w drugiej połowie. Lahm po rajdzie nabija obrońcę i mamy rzut rożny.

86'

Druga połowa powoli się kończy.....na szczęście! Wieje nudą...

78'

Mecz stał się pełną chaosu gierką...dramat

76'

Schodzi bohater dzisiejszego meczu - Olić. Za niego Gomez.

75'

Kolejna zmiana w Marsylii

70'

Kroosa zmienia Pranjić.

67'

Mecz po przerwie zupełnie inny, znacznie mniej interesujący.

64'

Żółta kartka dla Alaby.

64'

Za zmęczonego Remy'ego wchodzi Kabore.

62'

Mocny strzał Kroosa obok bramki.

53'

Indywidualna akcja Riberyego, który wpadł w pole karne i uderzył na bramkę OM.

50'

Marsylczycy starają się atakować od pierwszych minut drugiej połowy. Są dłużej przy piłce, ale groźnie pod bramką Neuera jeszcze nie było.

46'

Przepraszamy za opóźnienie spowodowane kłopotami technicznymi.

46'

Zaczynamy drugą część meczu!

21:33

Bayern Monachium - Olympique Marsylia

45'

Koniec pierwszej połowy. Bardzo ciekawe spotkanie. Bayern całkowicie zdominował rywali, choć i Francuzi mieli swoje 3 dogodne sytuacje. Po dwóch trafieniach Olicia mamy wynik 2:0 dla gospodarzy.

45'

Sędzia dolicza jedną minutę.

45'

Franck Ribery trochę zagalopował się w dryblingu, ale rzut rożny wywalczył.

41'

Dość niespodziewana zmiana. Muellera zmienia Rafinha.

40'

To "wisiało już w powietrzu". Świetna kontra Ribery - Alaba - Olić zakończona skutecznym strzałem tego ostatniego.

38'

Ivica Olić po raz drugi !

37'

Po dłuższej przerwie mamy akcje Olympique. Jednak dośrodkowanie Remy'ego bez problemów wyłapuje Neuer.

35'

Kroos trafia w słupek! Ależ świetnie gra Bayern.

31'

Trwa napór Bayernu! Ribery trafia w podbramkowym zamieszaniu w Mandande, a dośrodkowanie Alaby zablokowali obrońcy.

29'

Dwa "piekielnie" mocne strzały Niemców! Najpierw Kroos z 20 metrów, a kilka sekund później Tymoshchuk ! broni nie bez problemów Mandanda.

23'

Najwidoczniej Ivica Olić za bardzo uwierzył w swoje możliwości. Oddał strzał " panu Bogu w okno" .

21'

Indywidualna akcja Lahma, wpadł w pole karne, ale szybko zneutralizowali jego atak defensorzy z Francji.

19'

Piękny strzał oddał Mbia !! Instynktownie broni Neuer.

13'

Niesamowita akcja Riberego, który tym razem na prawej stronie minął dwóch obrońców i idealnie wystawił piłkę Oliciowi. Rezerwowoy napastnik Bayernu się nie pomylił. W tym meczu dogrywki już nie będzie.

13'

Ivica Olić! Jest już 1:0 dla Bayernu!

12'

Bardzo dobra szansa dla Marsylii. Jeremy Morel strzelał z pola karnego, ale Neuer instyktownie broni nogami!

8'

Pierwsza dobra akcja marsylczyków. Z pola karnego uderzał Loïc Rémy, ale pewnie piłkę złapał Manuel Neuer.

4'

Bardzo zmotywowany Ribery, od początku meczu szarpie na lewym skrzydle. Najpierw stracił piłkę, ale w kolejnej akcji wywalczył już groźny rzut wolny.

2'

Pierwsza akcja Bayernu, ale Toni Kroos z 16 metrów uderzył bardzo niecelnie.

1'

Zaczynamy mecz w Monachium!

20:20

Witamy w relacji z ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów między Bayernem a Olympique Marsylia. Pierwszy mecz Bawarczycy pewnie wygrali 2:0. Dlatego Jupp Heynckes posadził dziś na ławce rezerwowych swoje asy: Mario Gomez i Arjen Robbena.

20:18

Ławka rezerwowych Olympique: Andrade, Traore, Sabo, Kabore, Amalfitano, Gignac, Ayew

20:17

Ławka rezerwowych Bayernu: Butt, Rafinha, Contento, Robben, Pranjić, Petersen, Gomez