AC MilanAC Milan
0 : 0
FC BarcelonaFC Barcelona
22:37

Bez zapowiadanego gradu goli na San Siro, ale emocji nie brakowało, szczególnie w pierwszej połowie. Barca miała jeszcze wyśmienitą okazje na to, aby objąć prowadzenie, ale wynik nie uległ zmianie i zapowiadają się ogromne emocje w rewanżu na Camp Nou za tydzień. Zapraszam Państwa serdecznie na kolejne relacje LIVE. Tomasz Kozimala

93'

Koniec tego spotkania!

92'

Xavi strzelał obok bramki i będzie ostatnia akcja meczu dla gospodarzy

90'

3. minuty doliczył sędzia!

89'

El Shaarawi upada w polu karnym, ale nie ma mowy o "11"

87'

Barca teraz powinna prowadzić!!! Messi wpadł w pole karne Rossonerich wyśmienicie interweniował Abbiati, a dobitkę Tello wybili stoperzy Milanu!!!

86'

Pedro faulowany w okolicy środkowego pola boiska.

82'

Faul Puyola na połowie Milanu, nie ma jednak kartki dla Hiszpana

81'

Wspaniale z bramki wyszedł Abbiati i swoja interwencja ratuje Milan przed utrata bramki, gdyż dobrze wchodził w pole karne Tello!

78'

Messi!!! Ale teraz wspaniale blokuje Mexes i po rzucie rożnym Puyol głową uderza obok lewego słupka gospodarzy!

77'

Zmiana również w Barcie. Boisko opuszcza Chilijczyk Sanchez, zastępuje go Pedro Rodriguez

75'

Zmiana w Milanie: Mesbah wchodzi za Neste

74'

Składna akcja Barcy i po wymianie kilku podań Tello zdecydował się na strzał, ale tylko w boczna siatkę Abbiatiego!

73'

Tymczasem w drugim spotkaniu Ligi Mistrzów OM przegrywa z Bayernem Monachium 0:2

72'

Barca zamknięta na swojej połowie

70'

Ambrosini zobaczył żółtą kartkę od szwedzkiego sędziego

69'

Tello w pojedynku z Bonerą i górą zawodnik Milanu

67'

Zmiana w Milanie. Za Boatenga Holender- Emanuelson

66'

Teraz za długo piłkę przy nodze holował Messi i został w ostatnim momencie zablokowany. Korner dla gości

65'

Tello za Inieste w ekipie z Hiszpanii

63'

Barca próbuje zaskoczyć Rossonerich atakiem pozycyjnym, ale nie przynosi to na razie rezultatu

61'

Kartka dla Keity za faul w środku pola na Ambrosinim

60'

Boateng został brutalnie sfaulowany przez Keite, sędzia jednak nie zareagował

59'

25. metrów do bramki Abbiatiego, ale Messi strzela nad poprzeczkę Milanu

57'

Nesta otrzymał żółty kartonik za faul na Messim po kontrze Blaugrany

55'

Akcja Milanu! Niepotrzebnie jednak El Shaarawy chciał podawać w polu karnym Barcy, zamiast strzelać na bramkę Alvesa!

55'

Fauluje Boateng. Utyka Dani Alves, ale już wszystko w porządku

54'

Nocerino ucierpiał w starciu z Keita i stały fragment gry dla gospodarzy. Po jego wykonaniu Ibra złapany na spalonym

52'

Messi fauluje Seedorfa, ale bez kartki dla Argentyńczyka

51'

Zmiana w Milanie. 20 letni El Shaarawy zastępuje kontuzjowanego Robinho

49'

Z murawy nie podnosi się Robinho i gra fair play Barcy. Piłka wybita na aut. Milan chwilowo w "10"

48'

Po akcji Alvesa, kontratakował Milan. Nic z tego jednak nie wyszło

47'

Alez uderzył potężnie Iniesta! Piłka mija jednak prawy słupek Abbiatiego!

46'

Oba zespoły bez zmian

46'

Druga polowa rozpoczęta! Od środka boiska gospodarze!

21:35

Niezła pierwsza odsłona tego spotkania. Może nie ma fajerwerków i brakuje bramek, ale na pewno sytuacji do zmiany rezultatu nie brakowało. Barca kontroluje grę i stwarza sytuacje pod bramką Rossonerich, ale Milan nie pozostaje dłużny i to właśnie gospodarze mogli już prowadzić dwoma trafieniami, gdyby nie słaba skuteczność Ibrahimovicia. Zapraszam do obejrzenie drugiej połowy tego pojedynku za niespełna 15. minut!

45'

Koniec pierwszej połowy! Bez bramek

44'

Pressing Dumy Katalonii i Milan ma problemy z wyjściem z własnej polowy

43'

Xavi oddal strzał na bramkę Milanu, ale "Panu Bogu w okno"

41'

Robinho uderzał na bramkę Valdesa, ale po rykoszecie piłka ląduje w rekach bramkarza Blaugrany i Milan nie ma nawet rzutu rożnego

39'

Iniesta! Strzał z lewej strony, ale obok słupka Milanu

37'

Kontra Milanu! Ibra zagrywał na prawo. Piłka trafia pod nogi Seedorfa, jednak po jego strzale na spalonym był Robinho i ob bramki Valdes

35'

Sanchez!!! Sam na sam z Abbiatim, ale miał obrońcę Milanu na plecach i nie zdążył oddać strzału, później jeszcze Mexes w ostatniej chwili wybija piłkę, a nadbiegał już tam Messi

33'

Dani Alves z prawej strony dośrodkowywał piłkę w pole karne, ale po strzale Sancheza piłka ląduje w polu

32'

Teraz Messi! Ale piłka po strzale odbija się od obrońców Rossonerich i trafia w ręce Abbiatiego

31'

Barca utrzymuje się przy piłce i stwarza sytuacje, ale groźniejsze strzały oddawali gracze Milanu

30'

Boateng! Uderzał zza pola karnego Valdesa i wysoko nad poprzeczka Hiszpana

29'

Wrzutka Alvesa, ale świetnie z bramki wychodzi Abbiati

27'

Argentyńczyk znów faulowany przez Ambrosiniego, ale sędzia jest pobłażliwy dla gracza Milanu

25'

Xavi!!! Świetna sytuacja w stylu Barcy, ale broni Abbiati. Gwizdy na San Siro Barca znów przy piłce

22'

żółta kartka dla Seedorfa

21'

Milan atakuje i znów Szwed w nie niezłej sytuacji, jednak jego podanie przejął Pujol

20'

Zlatan!!! Dostał wspaniale prostopadle podanie, ale zmarnował 100% okazje!!! Broni Valdes!

19'

Sanchez blisko był przejęcia futbolówki i Chilijczyk mógł znaleźć się sam na sam z Abbiattim

17'

Piłka w siatce, ale spalony Messiego po strzale Daniego Alvesa!

16'

Alez niekonwencjonalne zabranie Blaugrany! Piłka krotko rozegrana i po ładnej klepce graczy Barcelony Sanchez faulowany w polu karnym przez Abbiatiego, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego!

15'

Ambrosini fauluje Messiego i ok. 30. metrów do bramki Abbiatiego

14'

Barca konstruuje atak pozycyjny, ale obrońcy Milanu niezłe się spisują

12'

Messi póki co jest skutecznie odłączany od podań kolegów z drużyny i nie miał jeszcze okazji "zatańczyć" z futbolówką

10'

Przyspiesza Barca i z najbliższej odległości nie trafił Alves, który dobijał strzał Messiego. Wcześniej jednak podniesiona chorągiewka bocznego sędziego i Brazylijczyk był na spalonym

9'

Ambrosini długie podanie do Robinho, ale na posterunku stoperzy gości

7'

Messi! Potknął się jednak Argentyńczyk, piłka trafiła do Keity, ale ten i tak był na spalonym

6'

Nesta faulował Messiego tuz przed własnym polem karnym

5'

Odpowiedz Barcy. Messi szarżował lewa strona boiska i dośrodkowywał w pole karne gospodarzy, ale nie było tam nikogo z graczy Barcy

4'

Znów Boateng!!! Alez sytuacja Rossonerich!!! Dobijał jeszcze Robinho, ale szczęśliwie broni Valdes na spółkę z kolegami z obrony!

3'

Boateng! Ale jego strzał po rykoszecie ląduje w rekach Valdesa

2'

Seedorf faulowany w środku pola

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczęła Blaugrana!

20:42

AC Milan - FC Barcelona Tak prezentują się dziś trybuny stadionu.

20:42

Prawie komplet, bo 80 tys. widzów będzie oglądało to widowisko na San Siro! Wspaniała oprawa na Giuseppe Meazza, a tymczasem hymn Ligi Mistrzów!

20:40

Tylko parę minut dzieli nas od pierwszego gwizdka szwedzkiego arbitra! Miejmy nadzieje na emocje równe tym z pamiętnego finału LM w Stambule, kiedy to Milan podejmował FC Liverpool Jerzego Dudka. Wszyscy doskonale pamiętamy, jak to spotkanie się zakończyło po wspaniałym występie naszego golkipera i "Dudek dance". Jeśli wierzyć zapowiedziom trenerów obydwu ekip i piłkarzom dzisiejszy mecz poziomem powinien co najmniej równać się z tamtym finałem Champions League!

20:35

AC Milan - FC Barcelona Kibice w Mediolanie przygotowali oprawę dla Ibry.

20:34

Ławka Barcelony: Jose Pinto (BR), Fabregas, Alcantara, Rodriguez, Muniesta, Montoya, Tello

20:32

Ławka AC Milan: Marco Amelia (BR), Mesbah, Aquilani, Lopez, Emanuelson, Yepes, El Shaarawy

20:29

Składy obu drużyn prezentujemy z lewej strony. Natomiast znamy już ławkę rezerwowych Milanu i Barcy.

20:26

Za niespełna 20 minut będziemy świadkami tego niezwykłego piłkarskiego spektaklu, a ja tradycyjnie zapraszam na śledzenie relacji "minuta po minucie"

20:23

Zapraszam na typowanie wyniku tego spotkania, jak zwykle na forum Ekstraklasa.net!

20:22

Milan będzie rywalizował na tym poziomie Champions League pierwszy raz od sezonu 2006/2007. Dodatkowym smaczkiem spotkania będzie występ Ibrahomovicia, który jest w świetnej formie. Szwed występujący niedawno w "Dumie Katalonii" z pewnością będzie chciał udowodnić działaczom Barcy, ze za szybko z niego zrezygnowali.

20:19

Na wczorajszej konferencji przedmeczowej Josep Guardiola bardzo pewnie wypowiadał się o swojej drużynie i jej grze: "Myslę, że jest to bardzo interesujący mecz i nie potrzebujemy dodatkowej motywacji. Nasza drużyna jest gotowa. Messi jest najlepszym zawodnikiem drużyny, która gra wspaniałą piłkę. Musimy być skupieni i solidni w defensywie, ale pokazać postawę ofensywną i grać z odwagą. Jeżeli chcemy awansować, to musimy zdobyć bramki".

20:17

Massimiliano Allegri zapowiada bardzo ofensywna i odważną grę swojego zespołu: "Jesteśmy gotowi na to wyzwanie. To będzie bardzo trudny ćwierćfinał przeciwko najlepszej drużynie w Lidze Mistrzów UEFA, musimy rozegrać wielki mecz. Dwa poprzednie mecze z Barceloną były bardzo różne. Pierwszy [2:2 na Camp Nou] był bardziej defensywny, a drugi [2:3 na San Siro] bardziej otwarty, z wieloma okazjami dla obu zespołów. W tym drugim spotkaniu podjęliśmy ryzyko i popełniliśmy błędy w obronie, na które nie można sobie pozwolić z drużyną pokroju Barcelony. Musimy tego uniknąć"

20:13

Witam Państwa z relacji LIVE. Dziś na San Siro o 20:45 początek pierwszego spotkania ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów pary AC Milan- FC Barcelona. Włosi zmierzą się z ostatnim triumfatorem Champions League. Katalończycy w obecnej edycji prestiżowych rozgrywek pokonali właśnie na Giuseppe Meazza Milan 2:3, natomiast w Barcelonie padł remis 2:2. Obie drużyny spotkały się ze sobą w rozgrywkach UEFA 13. razy. Barca zdołała pokonać mediolańczyków pięcio krotnie, zaś Milan wygrał cztery razy. Szkoleniowcy obydwu drużyn zapowiadają wielki spektakl i dużo bramek.