Wisła KrakówWisła Kraków
90'

Koniec meczu! W Chorzowie Ruch wygrał z Wisłą Kraków 3:1

90'

Jeszcze zamieszanie w polu karnym Ruchu, ale żaden z wiślaków nie skierował piłki do bramki. Najbliżej piłki był Genkow

90'

Skurcz złapał Djokicia, który przez chwilę leżał na boisku

90'

Niedzielan już pędził na bramkę Wisły, ale wcześniej był na spalonym

88'

Strzał z wolnego Zieńczuka w długi róg, obok krakowskiej bramki

86'

Małecki chciał kopnąć piłkę, a przy okazji także Lisowskiego i sędzia odgwizdał faul

85'

Skutecznie wypiąstkował piłkę Pareiko po dośrodkowaniu Smektały z prawej flanki

83'

Melikson zatrzymany przez Stawarczyka na 40 metrze

81'

Niebezpieczna zabawa z piłką zawodników Wisły, naciskanych przez Niedzielana. Ostatecznie to jednak napastnik Ruchu faulował Diaza i otrzymał żółtą kartkę, ku oburzeniu kibiców Niebieskich.

80'

Wisła stara się atakować, ale dobrze gra obrona Ruchu.

78'

Rzut wolny dla Wisły przy prawym narożniku pola karnego gospodarzy. Kombinacyjne rozegranie, ale Garguła dośrodkował prosto w mur.

75'

Zaraz po bramce, jeszcze przed wznowieniem gry żegnany owacjami schodzi Arkadiusz Piech. W jego miejsce Andrzej Niedzielan.

74'

Do piłki podszedł Abbott i po ziemi umieścił ją przy lewym słupku obok Pareiki, który rzucił się w drugą stronę!

73'

Rzut karny dla Ruchu! Żółtą kartką za faul ukarany Jaliens!

72'

Zmiana w Wiśle. Z boiska schodzi Wilk, w jego miejsce Jirsak.

70'

W analogicznej sytuacji rzut wolny pod bramką Ruchu. Garguła jednak wrzucił tak mocno, że wyszedł mu strzał, który w powietrzu wyłapał Perdijić i zatrzymał piłkę w polu, na linii końcowej.

68'

Bardzo pasywnie przy bramce zachowała się obrona Wisły. W stronę Pareiki ruszyło czterech zawodników Ruchu i bramkarz Wisły nie miał szans na dobrą interwencję.

68'

Przed polem karnym faulowany Lisowski. Z rzutu wolnego wrzucał Zieńczuk, a w polu karnym piłkę musnął Szyndrowski i pokonał Pareikę!

66'

Pojedynek biegowy Diaza z Piechem i obrońca Wisły wykopał piłkę w trybuny.

65'

Dobrą okazję stworzyła teraz Wisła, jednak po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę na 5 metrze wybił Grodzicki.

64'

Iliev schodzi z boiska. W jego miejsce Patryk Małecki!

64'

Jakub Smektała zmienił Łukasza Janoszkę.

63'

Ależ okazja Piecha! Dostał piłkę w polu karnym, uwolnił się od krycia, jednak na 11 metrze za bardzo się odchylił i posłał piłkę ponad bramką.

60'

Paweł Abbott za Macieja Jankowskiego

58'

Świetna akcja Wisły na pełnej szybkości, prostopadłe podanie Garguły do Ilieva, który dośrodkowywał w pole karne, gdzie żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki

56'

Rafał Grodzicki - za dyskuje

55'

Ładna akcja Ilieva po prawej stronie, ale dobra interwencja Szyndrowskiego zatrzymała Serba

53'

Żelijko Djokić - za faul na Meliksonie

52'

"Złodzieje, złodzieje" krzyczą teraz kibice. Jankowski przyjął piłkę w polu karny, ale został powstrzymany przez Diaza. Sędzia uznał, że faulu nie było, ale kibiców to nie przekonało.

51'

I jeszcze płaski strzał z dystansu Szyndrowskiego, piłka minęła bramkę Wisły jednak w bezpiecznej odległości

51'

Ależ zakotłowało się w polu karnym! Janoszka zakiwał się z czterema obrońcami i spod nóg piłkę wybił mu Lamey.

50'

Akcja prawą stroną, wrzucał w pole karne Iliev, tam wyskoczył do piłki Genkow, zawisł w powietrzu i pewnym strzałem głową posłał piłkę w okienko. Bardzo ładna bramka Bułgara i świetna asysta Ilieva.

50'

Gooooooool! Wisła wyrównała po bramce Cwetana Genkowa!

48'

I zapowiadana zmiana. Michał Czekaj opuszcza boisko, w jego miejsce Jaliens. Już wszystko jasne. Czekaj utyka, widocznie nabawił się urazu.

48'

Przejął piłkę Genkowa, zagrał na wolne pole do Ilieva, ale jego dośrodkowanie z prawej strony było za mocne

47'

Jaliens gotowy do wejścia na boisko. Dziwne, że nie wszedł od razu w przerwie.

47'

Na trybunach zasiadło dzisiaj 6600 kibiców.

46'

Rozpoczęli drugą połowę gospodarze

19:31

Piłkarze wracają już na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy spotkania!

19:25

Ruch Chorzów - Wisła Kraków Kibice gospodarzy mają powody do radości. Ich zespół prowadzi do przerwy 1:0 i gra bardzo dobrze. Fani Białej Gwiazdy, zważywszy na wynik na razie nie okazują swojego entuzjazmu i spokojnie zajmują swoje miejsca w sektorze gości.

19:20

Występ czirliderek w przerwie meczu Ruch Wisła W przerwie kibiców rozgrzewa występ czirliderek Ruchu Chorzów.

46'

Do przerwy Ruch prowadzi z Wisłą 1:0

45'

Okazja na wyrównanie dla Wisły! Po dobrej akcji gości z bliskiej odległości strzał zdołał oddać Nunez, ale świetną interwencją popisał się Perdijić. Odbitą piłkę wybili jeszcze obrońcy.

44'

Ruch Chorzów - Wisła Kraków Kibice Ruchu cały czas aktywnie prowadzą doping i mają powody do radości.

44'

Piech wycofał piłkę do Zieńczuka na piętnasty metr, a ten uderzył z pierwszej piłki wysoko ponad bramką

42'

Strzał Piecha, który zakończył się golem był pierwszym jaki oddali chorzowianie

42'

Strzał z rzutu wolnego Szyndrowskiego bez problemów wyłapał Pareiko.

41'

Efektowna i co najważniejsze efektywna interwencja Perdijicia po centrze z rzutu wolnego Lameya. Chorwat wyskoczył wysoko i pewnie chwycił piłkę

41'

Marcin Malinowski - za faul na Meliksonie

40'

Piech wyszedł sam na sam z Pareiką i mimo ofiarnej interwencji bramkarza płaskim strzałem zdobył pierwszego gola. Czekaj gonił jeszcze ambitnie napastnika Ruchu, ale był zbyt wolny

39'

Piech goooool!

38'

Za mocne dośrodkowanie Zieńczuk i w polu karnym Janosza mógł podnieść głowę i odprowadzić tylko piłkę wzrokiem

36'

Dobra okazja Wisły po akcji prawą stroną. Iliev wrzucił piłkę na 5 metr a tam obrońca uprzedził Genkowa i tylko rzut rożny.

36'

Szyndrowski dość szczęśliwie zatrzymał Ilieva i od bramki Perdijić

34'

Pojedynek biegowy Czekaj-Piech wygrał Wiślak, który miał znacznie bliżej do piłki, wykorzystał tę przewagę i spokojnie podał do Pareiki

32'

"Niebiescy gol" śpiewają kibice Ruchu, którzy cały czas aktywnie dopingują swój zespół. Około 300 osobowa grupa kibiców Wisły na razie cicho siedzi na swoich miejscach w sektorze gości.

31'

Przedzierał się środkiem Lisowski, ograł kilku rywali i wydawało się, że Diaz dotknął piłki ręką, ale sędzia nakazał grać dalej.

31'

W strzałach na razie Wisła oddała pięć strzałów, w tym trzy celne. A chorzowianie ani jednego

30'

Ruch Chorzów - Wisła Kraków Na razie gra dosyć wyrównana, z optyczną przewagą Wisły, która więcej gra piłką. Stuprocentowych sytuacji na razie brak, a naszym zdaniem najlepszy na boisku do tej pory jest Iliev.

28'

Po długim podaniu Ilieva piłkę przed polem karnym przyjął Genkow i wdał się w drybling z Grodzickim. Wydawało się, że już go ograł, jednak ostatecznie sędzia uznał, że faulował.

27'

Zderzenie Garguły z Grodzickim tuż przed polem karnym gospodarzy i sędzia odgwizdał rzut wolny dla Ruchu. Po prawej stronie chęć uczestnictwa w tej akcji zgłaszał Iliev, ale żaden z kolegów go nie zauważył

25'

Przed polem karnym trochę miejsca znalazł sobie Daniel Brud i uderzył płasko, jednak problemów z interwencją nie miał Perdijić.

24'

Dośrodkowanie Janoszki, a głową próbował strzelać Jankowski, ale nieczysto trafił w piłkę

23'

Piech przedzierał się lewą stroną jednak pewną interwencją popisał się Lamey. Na razie pewna gra obrony Wisły.

23'

Podanie Meliksona na prawe skrzydło do Lameya na tyle niedokładne, że z atutu grę wznowili chorzowianie

21'

Celne uderzenie Garguły w środek bramki i odbił piłkę przed siebie Perdijić, gdzie pomógł mu Grodzicki, który zażegnał niebezpieczeństwo

19'

Zieńczuk za długo trzymał piłkę przy nodze na 40 metrze i z zaskoczenie wybił mu ją wracający Brud

19'

Długie podanie do Meliksona, który dał się złapać na spalonym. Zresztą i tak nie przejąłby piłki

17'

Nieporozumienie Ilieva i Genkowa na środku boiska przy linii bocznej i w konsekwencji goście oddali chorzowianom piłkę zupełnie za darmo

15'

Rzut rożny mieli goście, a wszystko zakończył lekki strzał Czekaja w środek bramki, gdzie czekał już na piłkę Perdijić

12'

Gdyby Garguła opanował piłkę wyszedłby sam na sam, ale podanie było jednak za mocno i pomocnik Wisły nie miał większych szans powodzenia

10'

Doskonała okazja dla Ruchu po dośrodkowaniu z prawej strony. W polu karnym bliski zamknięcia akcji był Piech, jednak piłka wyszła za linię końcową.

9'

Cezary Wilk - za faul

9'

Jeszcze dobre dośrodkowanie Ilieva wzdłuż bramki, tyle że osamotniony w szesnastce Ruchu Genkow nie doszedł do piłki

6'

Dośrodkowanie z prawej strony Ilieva i groźny strzał głową Genkowa, jednak obok słupka. Perdijić nie był do końca pewny czy futbolówkę minie jego bramkę

6'

Kolejna centra z wolnego gości nie zaskoczyła chorzowian. Tym razem za krótko dośrodkowywał Lamey

5'

Dośrodkowanie Garguły łatwo przechwycił Perdijić

3'

Faulowany na trzydziestym metrze był Genkow i Wisła będzie miała pierwszą groźną okazję

2'

Prostopadłe podanie Piecha do Jankowskiego, który biegł ile miał tylko sił w nogach, ale i tak nie miał szans, by dogonić piłkę

18:31

Rozpoczął się mecz w Chorzowie

18:24

Ruch Chorzów - Wisła Kraków W sektorze gości rozwieszone już wszystkie transparenty.

18:23

Ruch Chorzów - Wisła Kraków Kibiców Ruchu już coraz więcej. Trybuny powoli się zapełniają.

18:20

Piłkarze skończyli już rozgrzewkę, trybuny cały czas się zapełniają, a z boiska ściągnięty zostaje emblemat Pucharu Polski.

18:10

Ruch Chorzów - Widzew Łódź Na murawie trwa rozgrzewka, a trybuny powoli się zapełniają. Kibice na razie jednak rozproszeni po całych trybunach.

18:04

Ruch Chorzów - Wisła Kraków Sektor gości prezentuje się na razie nieco pustawo, ale powoli przybywają kolejni kibice, rozwieszający transparenty. Na dzisiejszym spotkaniu pojawi się 300 sympatyków Białej Gwiazdy.

18:03

Wisła-rezerwowi: Jovanić, Jaliens, Paljić, Jirsak, Kirm, Małecki, Szewczyk

18:03

Ruch - rezerwowi: Pesković, Lewczuk, Niedzielan, Starzyński, Smektała, Grzyb, Abbott

18:02

Znamy już składy w jakich zagrają dziś obie drużyny. Waldemar Fornalik w porównaniu z meczami ligowymi dokonał tylko jednej zmiany w środku pola. Za Strakę zagra Lisowski. Michał Probierz również nie oszczędza swoich najlepszych zawodników

18:00

Na sektorze gości pojawili się pierwsi kibice gości, którzy wywiesili transparenty "Nieobliczalni" i "Wisła Sharks".