FC Koeln1. FC Köln
1 : 6
Borussia DortmundBorussia Dortmund
91'

Tym razem także sędzia nie dolicza nawet minuty. Koniec meczu. Pewna wygrana BVB. Za wspólne śledzenie relacji dziękuje Szura Bartłomiej

87'

Wszyscy czekają już na końcowy gwizdek, w tym meczu już nic się wydarzyć nie może

84'

Nokaut!! Koeln rozbite!! Perisic jak w masło wchodzi w obronę i pokonuje po raz 6. bramkarza

82'

i ostatnia zmiana w tym meczu

81'

i ostatnia zmiana w zespole BVB

80'

Golll!!! Piszczek do Kagawy a ten trafia po raz drugi do bramki !! To jest pogrom!!!

78'

Gollll!!! Gundogan po akcji całego zespołu trafia do pustej bramki!!

77'

Peszko opuszcza boisko

75'

Kuba zatrzymuje na środku boiska kontrę rywali - obyło się bez kartki

73'

Druga zmiana w zespole mistrza

71'

Geromel wybija na rzut rożny mocne uderzenie Piszczka

69'

Borussia gra jak na treningu - Kolonia próbuje ale sam Podolski wiele nie zdziała. Zupełnie zniknął z pola widzenia Peszko

66'

Kagawa pada na linii pola karnego ale sędzia nie daje się nabrać na aktorstwo

64'

Seria rzutów wolnych w wykonaniu Podolskiego ale bez zagrożenia bramki

61'

Mamy zmianę w BVB

60'

30 minut do końca spotkania - BVB uspokojona kontroluje spotkanie a Koeln na razie nie umie przebić się przez mur obronny mistrzów Niemiec

57'

Po nokaucie w wykonaniu BVB chwila spokoju na boisku. A w dzisiejszym meczu mamy już 2 bramki i 2 asysty Polaków :)

54'

BVB dominuje teraz na boisku - wydaje się, że to jeszcze może nie być koniec bramek w tym spotkaniu

52'

Ale popis Polaków - Kuba rozpoczyna akcję, Kagawa zagrywa piętą do Lewego, który w końcu trafia do siatki!!

51'

Za odkopnięcie piłki po gwizdku

50'

Kontra gospodarzy - Peszko dobrze podaje do Podolskiego ale ten źle próbuje wrzucić piłkę w pole karne i obrońcy wybijają piłkę

48'

Ale piękna bramka!!!! Kagawa wykorzystał przepiękne podanie od Piszczka, który dostał podanie od Kuby i trafi z powietrza pod poprzeczkę bramki Koeln!!

46'

I mamy jedną zmianę w przerwie

46'

Gramy!

18:43

BVB po strzeleniu bramki na 1:1 złapała chyba właściwy rytm. Piłkarze Kloppa już nie wyglądali na zagubionych jak to miało miejsce na początku spotkania

18:40

Zawodnicy wracają na boisko

45'

Ani minuty nie doliczył do pierwszej połowy sędzia. Do przerwy więc 1-1.

41'

Lewandowski podaje w pole karne do Bendera ale ten nie potrafi opanować piłki, BVB zaczyna zdecydowanie lepiej grać

41'

Bender po podaniu Piszczka trafia znów głową do siatki...ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną

39'

Lanig z dystansu uderza na bramkę gości ale piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką

37'

Roman Weidenfeller świetnie nogami odbija uderzenie Podolskiego z 10 metrów.

36'

Akcja Peszko przeciw Piszczkowi - górą gracz Koeln, który piłki nie stracił ale celnie podał do kolegi z drużyny.

33'

Mecz znowu toczy się głównie w środkowej strefie boiska, gdzie obie drużyny próbują konstruować akcje ofensywne

30'

Podolski pada w polu karnym, arbiter pozostaje niewzruszony

29'

Ależ okazja Piszczka!!! Po podaniu Bendera Polak z woleja uderzył zdecydowanie za mocno!!

28'

Podolski zagrywa ręką przy próbie przejęcia piłki, wolny dla BVB

26'

Mamy wyrównanie!! Schmelzer idealnie podał na głowę Polaka, który pewnie pokonał bramkarza gospodarzy!!

24'

Błaszczykowski wywalczył rzut wolny zaraz przy bocznej chorągiewce

22'

Gundogan, strzelec zwycięskiej bramki we wtorek tym razem z 30 metrów uderza bardzo niedokładnie

21'

Kagawa próbuje wyrwać gości z marazmu. Jego akcja jednak została świetnie powstrzymana przez obrońców

18'

Kolonia kontroluje jak na razie ten mecz, goście wydają się bardzo zagubieni szczególnie w środkowej strefie boiska

15'

Pierwsze uderzenie głową Lewandowskiego ale spokojnie broni Rensing

15'

Co teraz zrobi Borussia? Mistrzowie Niemiec mają w nogach 120 minut wtorkowej dogrywki w Pucharze Niemiec.

12'

Golllllllllllllllll!!!! Novakovic po błędzie bramkarza wykorzystuje dobrą centrę partnera z zespołu !! Gospodarze wychodzą na prowadzenie !!

10'

Bez żadnego efektu wrzutka - od bramki gospodarze

10'

Kolejna okazja do wrzutki z wolnego dla Błaszczykowskiego

7'

Bardzo spokojne pierwsze minuty tego meczu, żadna z drużyn jeszcze nie stworzyła dogodnej sytuacji podbramkowych

5'

Peszko płasko wrzuca w pole karne piłkę ale nikt z kolegów nie dochodzi do piłki

4'

Spokojna gra w środku boiska jak na razie

3'

Kevin Grosskreutz na minimalnym spalonym, mogło być groźnie!

1'

Pierwszy wolny w wykonaniu Błaszczykowskiego ale wrzutka w pole karne zostaje wybita przez obrońców

1'

Zaczynają mistrzowie Niemiec

17:38

Piłkarze wychodzą na boisko

17:28

Spotkanie rozpocznie się z 10 minutowym opóźnieniem z powodu korków przed stadionem

17:02

Czy Borussia podtrzyma passę meczów bez porażki? Czy Lewandowski trafi do siatki ?? Wszystko w relacji, która rozpoczyna się już za 25 minut