Standard LiegeStandard Liege
1 : 2
Anderlecht BrukselaAnderlecht Bruksela
96'

Koniec!! Anderlecht wygrywa mecz na szczycie. Patrząc natomiast z perspektywy Wisły jeżeli zespół Kazimierza Moskala nie przestraszy się rywali i do przygotowań podszedł poważnie to jak najbardziej ma szanse w czwartkowym meczu. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

93'

Zmiana nr 2 w Anderlechcie

90'

i ostatnia zmiana wśród gospodarzy

90'

Końcowe zmiany

89'

Za brzydki faul

88'

Golll!!! Świetnie napastnik Fiołków położył Bolata i spokojnie trafia do siatki !! Lider prowadzi na 2 minuty przed końcem

87'

Mujangi Bia uderza z 20 metrów na bramkę Prato ale...piłka wychodzi na aut boczny

85'

Końcówka meczu zdecydowanie w żaden sposób nie zachwyca kibiców

84'

Druga zmiana

84'

Zmiana nr 1

84'

Po chwilowym przyspieszeniu gości teraz dużo spokoju na murawie.

75'

Gol!!! Po błędzie bramkarza mamy wyrównanie!!

77'

Fiołki w natarciu, kotłuje się pod bramką Standardu ale bez efektu bramkowego

75'

Pocognoli fauluje Suareza, wolny dla Anderlechtu w okolicach pola karnego

73'

Walczy Anderlecht, mądrze bronią się gospodarze. Kto okaże się bardziej przebiegły i skuteczniejszy w swoich dążeniach?

69'

Bolat na raty łapie piłkę po rzucie rożnym, dwadzieścia minut do końca meczu

67'

Mbokani w polu karnym głową jednak przegrywa pojedynek z obrońcą

66'

Guillaume Gillet pada w polu karnym po akcji z Jovanovicem ale tym razem sędzia nie dopatrzył się przewinienia

65'

Bardzo mało ciekawy, wręcz nudny fragment spotkania oglądamy w tym momencie

61'

Mbokani!!!!Głową po wrzutce Suareza Czarnoskóry napastnik Anderlechtu wysoko jednak nad poprzeczką!

59'

Walka, walka, walka charakteryzuje ten mecz. Ciekawe czy zobaczymy jeszcze bramki w tym spotkaniu. Oba zespoły wiedzą, że jużza 4 dni czekają je ważne i trudne mecze.

56'

Proto w roli ostatniego obrońcy wybija piłkę z rzutu wolnego jakieś 40 metrów od swojej bramki

55'

Stoper Anderlechtu wraca do gry

54'

Cheikhou Kouyate leży na murawie i opatrywany jest przez sztab medyczny

52'

Zatrzymał się Suarez myśląc, że będzie rzut rożny jednak ambitny obrońca Standardu uratował piłkę. W kontrze Proto uprzedza Cyriaca w dogodnej sytuacji!

51'

Spokojne pierwsze minuty drugiej części spotkania. Żadna z drużyn nie potrafi uzyskać zdecydowanej przewagi

48'

Kolejna dziwna decyzja arbitrów. Mujangi Bia nie był na spalonym w dogodnej sytuacji. W odpowiedzi rzut wolny z 27 metrów ale piłka zatrzymuje się na obrońcach Standardu

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście!

45'

Na sam koniec połowy

45'

Koniec pierwszej połowy meczu

44'

Mamy kolejną kartkę w tym meczu. W żółtych kartkach remis.

43'

Nic godnego odnotowania nie dzieje się w tym momencie na boisku. Oba zespoły jakby czekały już na przerwę

41'

Pięć minut do końca pierwszej wyrównanej części meczu. Gdyby nie błąd sędziego to w tym meczu powinno być 0:0.

39'

Napastnik Anderlechtu wraca na boisko i będzie mógł kontynuować grę

37'

Matias Suarez leży na murawie

34'

Kolejna szansa gospodarzy ale skutecznie obrońcy Anderlechtu. Goście w kolejnej akcji, która ma dać wyrównanie

31'

Kwadrans do końca pierwszej części tego meczu.

30'

Proto kolejny raz ratuje swój zespół przed stratą bramki!

29'

Anderlecht stara się na małej przestrzeni rozgrywać piłkę ale zawodnicy z Brukseli są nieskuteczni i niedokładni. Przed momentem Suarez stracił piłkę i była szansa dla gospodarzy!

27'

i będzie poprawka

26'

I mamy korner dla Fiołków

25'

Kilka bardzo ostrych starć w środkowej strefie boiska.

24'

Gorąco w polu karnym Anderlechtu!! Proto wykazał się fenomenalnym instynktem po strzałach Mujangi Bia i strzelca pierwszej bramki Tchite !!

22'

Mbokani w akcje pod bramką gospodarzy ale bramkarz Standardu szybkim wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo

21'

Mujangi Bia idealnie dostaje piłkę 4 metry od bramki Proto ale bramkarz Anderlechtu fenomenalnie wprost broni nogami!!

19'

A polski obrońca Marcin Wasilewski pauzuje w tym meczu za żółte kartki.

18'

Cyriac faulowany, będzie rzut wolny. Po bramce dla gospodarzy chwila spokoju na murawie

15'

Strzelec gola dla Standardu po podaniu od Cyriaca traci piłkę. W odpowiedzi piłka przenosi się pod bramkę Standardu ale w zamieszaniu skutecznie broni Bolat

14'

Anderlecht próbuje odrabiać straty. Kolejny raz Jovanović zatrzymany tym razem przez Gakpe

11'

Standard prowadzi szczęśliwie bo rzutu karnego nie powinno być! Faul był ewidentnie przed linią pola karnego!

10'

Jovanović w polu karnym Standardu ale dobrze blokowany szybko traci futbolówkę

9'

Mujangi Bia wprost w ręce Proto

8'

Tchite pewnie z rzutu karnego!! Faul jednak Juhasza miał miejsce przed polem karnym!! Ewidentny błąd sędziego!!

7'

za faul

5'

Spokojne pierwsze minuty tego meczu w wykonaniu obu zespołów. Żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi

2'

Rzut wolny dla Standardu blisko narożnika pola karnego, Pocognoli jednak nad poprzeczką

1'

Pierwsza akcja Anderlechtu ale Mbokani zatrzymany

1'

Zaczynamy!!

14:31

Standard dzisiejsze spotkanie musi wygrać aby niwelować stratę w tabeli do dzisiejszych rywali a jednocześnie - w czwartek czeka ich ważny mecz z Wisłą

14:30

Zawodnicy wychodzą na boisko a my znamy już składy obu drużyn

14:24

Już za moment początek szlagierowego meczu w lidze belgijskiej. Kibiców Wisły z pewnością ciekawi jak wypadnie rywal Krakowian w Lidze Europy.