FC KaiserslauternKaiserslautern
0 : 1
1. FC KölnFC Koeln
93'

Koniec bardzo słabego spotkania. W tym meczu nazywanym w naszym kraju "polskim" z powodu Peszki, Borysiuka oraz Świerczoka zdecydowanie najlepiej pokazał się ten pierwszy. Były gracz Legii po 40 minutach zszedł z murawy z powodu czerwonej kartki a Świerczok był zupełnie niewidoczny. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

90'

3 minuty dolicza sędzia

88'

Ostatnia zmiana w tym meczu

88'

Zagranie ręką Świerczoka w polu karnym gości

86'

Ishak znów przed szansą-znów jednak nad poprzeczką

84'

Ishak w dogodnej sytuacji strzela mocno i Trapp musiał wykazać się sporymi umiejętnościami aby odbić to uderzenie

81'

Świerczok nie doszedł do piłki po zagraniu Sahana będąc w dogodnej sytuacji. Wydaje się, że piłkarze gospodarzy nie mają już sił na zaangażowanie się większą ilością zawodników w akcje ofensywne.

80'

Ostatnie 10 minut spotkania przed nami.

78'

Ostatni z Polaków na murawie !!

78'

Za protesty po odgwizdaniu pozycji spalonej

76'

Słabą wrzutkę spokojnie wybijają obrońcy

75'

Rzut wolny z narożnika pola karnego dla gospodarzy

74'

Czy doczeka się w tej sytuacji na swoją szansę Kuba Świerczok?

74'

Po 90 sekundach pobytu na murawie Albańczyk świetnie po wrzutce Clemensa przykłada głowę i pokonuje bramkarza!!

71'

i od razu druga zmiana

71'

Polak schodzi

69'

Sahan podaje do Wagnera a ten będąc w polu karnym Kolonii zostaje w ostatniej chwili zablokowany! To była pierwsza groźna akcja gospodarzy w tej części meczu!

65'

Poziom 20 minut drugiej połowy zdecydowanie poniżej oczekiwań. Dużo, zdecydowanie więcej można było spodziewać się po gościach, którzy przecież od samego początku grają z przewagą jednego zawodnika.

64'

Druga zmiana w zespole gospodarzy

62'

Novaković trzyma się za głowę, chwilowa przerwa w grze

61'

Bugera wybija piłkę z pola bramkowego w ostatniej chwili po dobrej centrze Sereno

58'

Słabe pierwsze 15 minut drugiej połowy oglądaliśmy do tej pory

56'

Jajalo próbował przed momentem chyba wjechać z piłką do siatki ale obrońcy Klautern wybili piłkę napastnikowi gości

55'

Po akcji Jajalo i Novakovica ten ostatni trafia do siatki ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną

54'

Kolonia bardzo wolno rozgrywa piłkę na swojej połowie.

51'

Peszko na spalonym

51'

Milivoje Novaković dostaje prezent od rywala w polu karnym ale zaskoczony tą sytuacją uderza bardzo niedokładnie

50'

Po rzucie rożnym uderzenie głową przechodzi wysoko nad poprzeczką bramki Trappa.

49'

Riechter w środkowej strefie boiska fauluje rywala, wolny dla gospodarzy

48'

Z animuszem rozpoczęli gospodarze, kotłuje się pod bramką Kolonii

46'

Zaczynają gospodarze!

46'

Pierwsza zmiana

18:32

Piłkarze wracają na boisko

18:29

Nie o takim debiucie marzył z pewnością Borysiuk. Choć wydaje się, że arbiter międzynarodowy Stark nie wszystkie faule traktuje równorzędnie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Mecz walki, co będzie w drugiej połowie?

45'

Za dyskusje z sędzią

43'

Peszko po nodze Rodneia i mamy kolejny korner

43'

Nie o takim debiucie marzył Borysiuk z pewnością...

41'

Czerwony debiut Polaka!! Stark wyrzuca Polaka z boiska po drugiej żółtej kartce!

41'

Niezbyt pewnie Trapp po wrzutce z wolnego ale obrońcy pomogli swojemu bramkarzowi.

39'

Kolejny rzut wolny dla gości.

38'

Fenomenalna interwencja Rensinga po główce Shechtera!!! Fenomenalnie!!!!

37'

Jajalo po indywidualnej akcji strzela wysoko nad bramką

36'

Za faul taktyczny na rywalu

36'

Twarda, męska walka. Nie ma finezji jest walka, która także może się podobać. Brakuje na pewno akcji podbramkowych

34'

Shechter do Jorgensena ale temu ostatniemu piłka odbija się od...głowy

32'

Kevin McKenna uprzedza Borysiuka i wybija piłkę. Polak dobrze zaczął swój debiut w Bundeslidze

29'

Dokładny przerzut Borysiuka do kolegi z zespołu ale arbiter odgwizduje spalonego

27'

Kolejny rzut rożny dla gości. FC Koeln w tej fazie meczu przeważa zdecydowanie

24'

Kevin McKenna po wrzutce z wolnego trafia w słupek!!!

23'

Clemens faulowany na połowie rywala. Rzut wolny dla gości

22'

Kto pierwszy popełni błąd?

20'

Po chwilowym przestoju Peszko próbował poderwać swoich kolegów ale w dokładnym zagraniu przeszkodziła mu...śliska murawa

18'

Kolejna chwila przestoju w grze

16'

Bugera z rzutu wolnego wprost w ręce bramkarza.

16'

Kwadrans meczu za nami. Tempo nie powala na kolana, podobnie jak i poziom piłkarski. Dominuje ostra walka w środku pola.

14'

Peszko po podaniu Mato Jajalo nie trafia w piłkę będąc 2 metry przed pustą bramką !!! Najlepsza okazja w tym meczu a obrona Kaiserslautern ewidentnie zaspała!!

13'

Sławek Peszko zza pola karnego obok słupa uderza piłkę

11'

Dick z lewej strony wrzuca do Sahana, który jednak strzela z powietrza wysoko nad bramką

10'

Chwila bardzo spokojnej gry w środkowej części boiska

8'

Bardzo ładna akcja zespołu z Kolonii ale po podaniu od Peszki Novaković się pośliznął

7'

Pogubił się Sandro Wagner w polu karnym gości i obrońcy wybili piłkę, chwilę potem znów napastnicy gospodarzy faulowali w polu karnym Koeln.

6'

Mamy pierwszy strzał w tym meczu Shechtera ale wprost w ręce bramkarza

5'

Faul w polu bramkowym i rozpoczną grę goście

4'

Pierwszy korner dla gospodarzy

3'

Nieodpowiedzialny faul McKenny i wolny dla gospodarzy

1'

Pierwsze niedokładne podanie i od bramki Trapp

1'

Zaczynają goście!

17:30

Witamy oba zespoły na murawie

17:27

Piłkarze za moment wyjdą na murawę

17:20

Były gracz Legii szybko zyskał uznanie w oczach nowego szkoleniowca. Jak Borysiuk zaprezentuje się w swoim debiucie?

17:20

Zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego spotkania

17:19

Itay Shechter wrócił do pełni sił więc na ławce usiadł Jakub Świerczok, który w dotychczasowych dwóch meczach zaczynał od początku spotkania

17:17

Borysiuk debiutuje w Bundeslidze, Świerczok tym razem na ławce. W przeciwnej drużynie Peszko - przed nami mecz z 3 Polakami w składach obu drużyn