Wisła KrakówWisła Kraków
1 : 0
Odense BKOdense BK
22:34

Wisła wygrywając z Odense w dzisiejszym meczu zapewniła sobie trzecie spotkanie w Atlantic Cup. W grze Wisły widać już na tym etapie przygotowań dużo pozytywów. W dzisiejszym meczu z dobrej strony pokazał się Czekaj, który może być groźnym rywalem w walce o pierwsza jedenastkę dla chociażby Chaveza. Do optymalnej formy zdaje się wracać Melikson. Wszystko idzie w dobrym kierunku.

90'

Koniec spotkania.

89'

Larsen próbował w sposób przypominający przewrotkę pokonać Pareike, jednak skończyło się tylko na strachu.

87'

Lamey, Palijc, Brud wchodzą w miejsce Jovanovica, Diaza oraz Nuneza

84'

Biton zdecydował się uderzyć z ostrego kąta. Piłkę pewnie łapię Toppel.

82'

Dobra próba Meliksona uruchomienia Ilieva, jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

76'

Sorensen z linii pola karnego uderza nad poprzeczką bramki Wisły.

73'

Pierwsze zmiany w Wiśle. Wchodzą na plac gry: Iliev, Biton i Jirsak. Zmienili oni Gargułę, Genkowa i Małeckiego

68'

Garguła w dogodnej sytuacji zagrywa do Wilka,a strzał byłego piłkarza Korony Kielce zostaje zablokowany

64'

Pareiko wyrzuca piłkę wprost pod nogi Gislasona. Lecz chwilę potem Estończyk łapię piłkę po strzale napastnika Odense. Bramkarzowi Białej Gwiazdy daję się we znaki mocny wiatr wiejący w twarz.

61'

Grający z wiatrem Duńczycy co raz częściej zagrażają bramce Pareiki.

57'

Po wrzutce Garguły z rzutu wolnego, głową próbował skierować futbolówkę do bramki Diaz, lecz uderzył zbyt słabo.

55'

Sorensen popisał się piękną "ruletą" w środkowej strefie boiska.

53'

Piłkarze zmagają się z silnym wiatrem, który powiewa w portugalskim Faro.

50'

Rzut rożny dla Odense. Ruud dośrodkowuje, lecz Genkow wygrywa walkę w powietrzu.

47'

Żółta kartka dla Garguły za symulowanie faulu w polu karnym.

46'

Wiślacy rozpoczynają drugą część gry.

21:48

Jak na razie Wisła prezentuje się dobrze. Oprócz bramki Meliksona, stworzyła sobie kilka akcji, które powinny skończyć się kolejnymi trafieniami. Oby tak dalej.

45'

Przerwa

45'

Meliskon przebiegł z piłką pół boiska. W ostatniej fazie akcji uciekła mu piłka.

44'

Sorensen zdecydował się na strzał z około czterdziestu metrów. Piłkę pewnie łapie Pareiko.

43'

Piłkarze obu drużyn czekają już chyba na przerwę. Tempo gry zdecydowanie spadło.

38'

Garguła pada w polu karnym. Sędzia nie wzruszony, nie dyktuje jedenastki.

37'

Diaz główuje po dośrodkowaniu Małeckiego obok słupka bramki Toppela.

34'

Dobry cross Czekaja do Meliksona, jednak piłka wychodzi poza plac gry

29'

Dobry okres gry mistrzów Polski. Wisła stwarza sobie dużo sytuacji strzeleckich.

28'

Genkow po podaniu Jovanovica uderza wprost w bramkarza Odense.

25'

Piłka w bramce po strzale Małeckiego, jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną. Wcześniej stuprocentową okazję marnuje Jovanovic, który huknął w poprzeczkę w sytuacji sam na sam.

23'

Nunez oddaje bardzo mocny strzał z około 40 metrów. Toppel musiał się wyciągnąć, aby złapać futbolówkę. Dobra decyzja pomocnika Wisły.

21'

Gislason silnie strzela z dystansu. Piłka mija słupek bramki Wisły o centymetry.

19'

Dobre prostopadłe zagranie Skoubo do Gislasona, lecz skutecznie zastawił piłkę Jovanovic.

13'

Pareiko dał pokaz swojej gry nogami. Obrońcy wraz z estońskim bramkarzem dali pobiegać napastnikom Odense, spokojnie rozgrywając między sobą piłkę.

11'

Garguła minął na pełnej szybkości dwóch rywali zagrał idealnie w tempo Meliksonowi, a ten dopełnił formalności silnym strzałem w długi róg bramki Toppela

10'

GOOOOL! Melikson. Fantastyczna asysta Garguły!

10'

Patryk Małecki wyszedł na to spotkanie mało skoncentrowany. Stracił piłkę po raz kolejny w środkowej strefie boiska.

6'

Szybka akcja Wisły. Genkow zatrzymany w bocznej strefie boiska.

4'

Dobre dośrodkowanie Małeckiego, mało brakowało, aby stoper Odense wbił sobie piłkę do własnej bramki.

1'

Rozpoczyna Odense.

20:57

Obie drużyny wychodzą już na murawę.

20:47

W finale Atlantic Cup zmierzą się Dinamo Zagrzeb oraz FC Midtjylland, którzy dziś w bezpośrednim spotkaniu zremisowali 1-1. Aby Wisła znalazła się na trzecim miejscu, wystarczy jej dziś remis.

20:39

W składzie Odense próżno szukać dziś strzelca bramki dla Duńczyków w meczu z Fulham. Baye Fall wrócił do Lokeren, z którego to wypożyczony był do Odense w poprzednim sezonie.

20:37

Zapraszamy na relację z trzeciego spotkania krakowskiej Wisły na towarzyskim turnieju Atlantic Cup. Biała Gwiazda zmierzy się z Odense BK. Duńczycy w dużym stopniu przyczynili się do awansu krakowian do 1/16 Ligi Europejskiej.