LiverpoolLiverpool
2 : 1
manchester unitedManchester United
93'

Koniec! Liverpool zrewanżował się Manchesterowi za poprzedni rok i wyeliminował Czerwone Diabły! Za miło spędzone 90 minut dziękuję Bartosz Czekała.

91'

Dimitar Berbatov za Giggsa.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Liverpool chciało pójść za ciosem, ale Dirk Kuyt minimalnie obok słupka!

88'

Evra kompletnie odpuścił krycie Dirkowi Kuytowi który dostał świetną piłkę w pole karne i nie pomylił się! Manchester w ciężkiej sytuacji!

88'

Dirk Kuyt!

84'

Na spalonym Kuyt.

79'

11 minut do końca meczu - czy któraś z drużyn przechyli zwycięstwo na swoją korzyść?

76'

I pierwsza zmiana w Manchesterze. Za Scholesa na boisku pojawił się Hernandez.

73'

Kuyt mocno bił piłkę z prawej strony prosto w golkipera Czerwonych Diabłów.

72'

I 3 zmiana w zespole The Reds. Za Gerrarda melduję się Bellamy.

71'

Dobry pomysł Gerrarda - zaskakujące rozwiązanie wybrał kapitan The Reds i ni to podawał ni to strzelał, ale piłka zmierzała pod poprzeczkę bramki Manchestery, ale dea Gea na miejscu.

68'

Niezłe uderzenie Carricka z dystansu, ale minimalnie obok słupka.

66'

62'

62'

61'

Od kilku minut gra przeniosła się do środkowej części boiska.

56'

Liverpool przed ogromną szansą! Jeden z napastników The Reds znalazł się w świetnej pozycji strzeleckiej,ale dopadło do niego dwóch graczy i zabrali mu piłkę.

54'

Liverpool rozpoczęło lepiej, ale znowu wraca wszystko do podobnego scenariusza z pierwszej połowy i to Manchester szuka gola.

52'

Piłka w kierunku Welbecka, ale ciut za mocno.

49'

Gerrard próbował "wtargnąć" w pole karne, ale obrońcy United świetnie go zatrzymali.

48'

Drugą połowę lepiej rozpoczął Liverpool, ale jak na razie bez skutku. Szukają swoich szans po dośrodkowaniach.

46'

Wracamy na Anfield - oba zespoły już na boisku. Drugą część gry rozpoczyna Liverpool.

46'

I koniec pierwszej części spotkania. Na Anfield do przerwy wynik 1:1 - mecz dobry, zacięty, dużo walki i spięć podbramkowych. Wracamy do relacji za 15 minut

46'

Sędzia doliczył 1 minutę.

42'

Valencia dośrodkował z prawej strony po nodze jednego z obrońców The Reds, piłka nabrała trochę innego toru lotu, ale Reina ją spokojnie złapał.

39'

Ależ akcja! Rafael z prawej strony świetnie dośrodkował na nogę Parka który kropnął z całej siły i zasłonięty Reina nie miał prawa tego obronić!

39'

Park Ji-Sung!!

34'

Manchester próbuje zagrozić bramce The Reds, ale im to kompletnie nie wychodzi.

31'

Valencia z prawej strony wrzucał w pole karne, ale bez kłopotów piłkę wyłapał Reina.

27'

Po stracie bramki widać, że Manchesterowi będzie się o niebo ciężej grało.Liverpool prowadzi i w tej chwili zapewnia sobie awans do następnej rundy.

24'

Mecz robi się coraz ciekawszy - Gerrard dostał piłkę na 20 metr i kropnął wysoko nad bramką.

21'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Carroll zablokował golkipera Manchesteru i tym samym zrobił miejsce Aggerowi który wpakował piłkę głową do bramki! Niewykorzystane sytuacje Manchesteru się zemściły!

21'

Daniel Agger!

19'

Jak na razie The Reds wyglądają na zagubionych na boisku... Manchester konstruuje akcje i jest coraz bliżej strzelenie bramki.

18'

Ależ akcja Valenci który zdecydował się kropnąć z ok. 20 metrów i trafił w słupek!

13'

W ostatnich kilku minutach dużo niedokładności na boisku.

10'

Dużo walki na boisku, ale póki co to Manchester gra lepiej i odważniej.

8'

Bardzo dobre zgranie piłki Parka do Giggsa który mocno kropnął, ale prosto w ręce!

7'

Downing popełnił na środku boiska duży błąd tracąc piłkę, ale Czerwone Diabły nie skorzystały z wyprowadzenia szybkiej, dokładnej kontry.

4'

Świetne uderzenie Rodrigueza, z problemami de Gea!

3'

Evra próbował "wejść" w pole karne, ale bardzo dobrze zatrzymali go defensorzy Liverpoolu.

1'

Od początku Manchester ruszył do ataku, ale dośrodkowanie w kierunku pola karnego Liverpoolu wyłapał bez problemów Reina.

13:46

Początek spotkania. Rozpoczęły Czerwone Diabły.

13:44

Piłkarze już na murawie. Za chwilę rozpocznie się pojedynek gigantów!

13:34

Witam serdecznie w relacji live z meczu na Anfield gdzie Liverpool zmierzy się w ramach FA CUP z Manchesterem United. Spotkanie rozpocznie się za kilkanaście minut. Znamy już także składy obydwu zespołów.