Sobota, 14 stycznia 2012, godz. 14:00
3 : 0
Ajax AmsterdamAjax Amsterdam U-21
90'

Koniec spotkania. Legia Warszawa pewnie pokonała młode rezerwy Ajaxu Amsterdam 3:0.

88'

Dośrodkowanie Żurka wprost na głowę Jędrzejczyka, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz.

87'

W końcowych minutach jakiegoś urazu nabawił się Traore. Na boisko wraca Kosecki.

85'

Piłkarze obu zespołów czekają już na ostatni gwizdek. Mecz od dawna jest rozstrzygnięty.

82'

Zmiana w Ajaxie: Schoop wchodzi w miejsce Brouwera.

81'

Legioniści starają się bardzo wysoko atakować wyprowadzających piłkę Holendrów.

79'

Teraz wszystkie stałe fragmenty gry dla Legii wykonuje Furman. Dobrze znalazł po rzucie rożnym Choto, który odegrał do Żurka, ale zagranie okazało się bardzo niecelne.

75'

Kamiński w miejsce Koseckiego.

74'

Furman niedokładnie dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne rywala.

71'

Kolejne zmiany w Legii. Na murawę wchodzą: Górski, Żurek, Komorowski, Łukasik.

70'

Spokojnie budują kolejny atak legioniści, którzy w kilka minut rozstrzygnęli losy tego pojedynku.

68'

Dla odmiany teraz trafili do siatki piłkarze Ajaxu, ale sędzia tego spotkania dopatrzył się faulu na Szumski. Tak więc gol nieuznany.

67'

Piękne uderzenie młodego "Kosy" z lewej nogi, po długim słupku.

66'

GOOOOLLL!!! Niesamowity Kosecki po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców!

66'

Na boisku leży kontuzjowany Lukoki.

65'

A faulowany w polu karnym był... Kosecki.

64'

GOOOOOLLL!!! Dickson Choto pewnie umieścił piłkę w siatce!

64'

Będzie rzut karny dla Legii!

63'

Uderzenie Veltmana przechodzi tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Szumskiego!

60'

Dobrą zmianę bez wątpienia dał Kosecki, który jest wyróżniającym się zawodnikiem od momentu wejścia na boisko.

58'

Asystę przy tym trafieniu zaliczył Traore.

58'

GOOOOLL dla Legii!!! Jakub Kosecki wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

53'

Mały przestój grze, na murawie nie dzieję się wiele ciekawego. Oglądamy za to sporo strat i niedokładności z obu stron.

50'

Michal Hubnik ostro potraktował Kipa. Potrzebna jest pomoc sztabu medycznego.

48'

Testowany Moussa Traore złapany na spalonym.

46'

Z kolei w Ajaxie do gry weszli: Schouw, Gravenbergh i Busse.

46'

Na boisku w drużynie Legii aż 9 nowych zawodników. Są to: Jędrzejczyk, Astiz, Choto, Kosecki, Bruce, Traore, Hubnik, Jagiełło, Furman.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu.

14:50

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w cypryjskiej Achnie nie oglądaliśmy bramek.

44'

Twarda obrona Legii sprawia wiele kłopotów Holendrom.

42'

Natychmiastowa odpowiedź: Żyro uderza prosto w bramkarza, piłkę następnie wybili bez namysłu obrońcy Ajaxu.

41'

Co za fart Legii!! Rits przelobował Szumskiego, piłka odbiła się od poprzeczki, następnie spadła na linię bramkową i wyszła w pole.

39'

Dwójkowa akcja pary Lukoki - Brouwer, którą pewną interwencją przerwał Rzeźniczak.

38'

Dośrodkowanie w pole karne Wolskiego wybił głową Veltman.

36'

Legioniści wyraźnie próbują zagrywać jak najwięcej długich piłek po ziemi do szybkich skrzydłowych i napastników. Holendrzy z kolei uparcie starają się przedzierać skrzydłami.

34'

Z rzutu wolnego dośrodkował Ariel Borysiuk, ale problemów z wyłapaniem wysokiej piłki nie miał bramkarz.

32'

Żyro sfaulowany przez Veltmana i tym razem będzie żółta kartka.

31'

Z rzutu rożnego dośrodkował Rybus, najwyżej wyskoczył Komorowski, ale uderzenie ponownie nad bramką.

28'

Dobrze piłkę w pole karne posłał Lukoki, zgubił obrońcę de Kamps, lecz na szczęście dla Legii, pomylił się nieznacznie.

27'

Agresywne wejście jednego z graczy Ajaxu w nogi Kucharczyka. Sędzia upomniał zawodnika.

25'

Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego przez legionistów, piłka wycofana przez Rzeźniczaka dotarła do Komorowskiego, który uderzył nad bramką.

23'

Ależ niebezpiecznie! Dośrodkowanie Rybusa w pole karne przejął Kucharczyk, który nie był wstanie przycelować do siatki w znakomitej sytuacji. To powinien być gol.

22'

Rozgrywają piłkę gracze Legii, ale ciągle bez rezultatu bramkowego.

19'

Dużo dobrych prostopadłych piłek posyłają zawodnicy Legii do Michała Kucharczyka, którego ponownie uprzedził Hahn.

18'

Podobna sytuacja, przy czym pod holenderską bramką. Wrzutkę ze stałego fragmentu gry pewnie chwycił golkiper młodego Ajaxu.

16'

Mogło być groźnie pod bramką Jakuba Szumskiego. Holendrzy egzekwowali rzut wolny z ponad 20 metrów, jednak dośrodkowanie było zbyt mocne i wyszło za linię końcową.

14'

Najpierw znakomita interwencja w defensywie Jakuba Rzeźniczaka, a po chwili jego wyczyn powtórzył Janusz Gol. Do tego był jeszcze faulowany.

12'

Cały czas w natarciu legioniści, którzy rozpoczynają kolejną akcję wrzutem z autu.

10'

Pierwsze 10 minut po raz kolejny naznaczył swoją obecnością bramkarz Ajaxu, który nie dał się zaskoczyć po strzale Kucharczyka.

8'

Gracze Legii rozpoczynali od rzutu wolnego, ale uderzenie Macieja Rybusa przeszło wysoko nad poprzeczką.

6'

Sam na sam z bramkarzem znalazł się Michał Kucharczyk, ale niepotrzebnie próbował kiwać! Hahn nie dał się nabrać.

5'

Spokojnie rozgrywają futbolówkę podopieczni Macieja Skorży, którzy starają się szanować piłkę.

3'

Już na początku Michał Żyro znalazł się w bardzo dobrej sytuacji do strzelenia pierwszej bramki, ale górą w tym pojedynku bramkarz młodego Ajaxu.

1'

Rozpoczęli legioniści. Gramy!

13:59

Oba zespoły wychodzą na murawę.

13:43

Ławka rezerwowych Ajaxu Amsterdam U-21: van der Hart, Schouw, Gravenbergh, Busse, de Sa, El Hashouri, Schoop.

13:42

Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Marijan Antolović, Dickson Choto, Artur Jędrzejczyk, Maciej Górski, Inaki Astiz, Michal Hubnik, Daniel Łukasik, Jakub Kosecki, Dominik Furman, Kamil Kamiński, Aleksander Jagiełło, Albert Bruce, Moussa Traore, Bartosz Żurek.

13:40

Zespół Ajaxu U-21 przebywa na wyspie Afrodyty od niedzieli. Holendrzy mają jeszcze mniej czasu na przygotowania niż Legia, bowiem wznawiają rozgrywki pod koniec stycznia.

13:36

Zawodnicy Legii przebywają na zgrupowaniu na Cyprze od poniedziałku, lecz dopiero na sobotę zaplanowano pierwszy sprawdzian typowo piłkarski. W trakcie tygodnia największy nacisk położono na treningi siłowe i wytrzymałościowe. Nie pominięto zajęć taktycznych.

13:31

W cypryjskiej Ayia Napie legioniści rozegrają pierwszy sparing przed rundą wiosenną Ekstraklasy. Rywalem zespołu Macieja Skorży będzie Ajax Amsterdam U-21. Relację przeprowadzimy za oficjalną stroną klubową Legii Warszawa.