Manchester rozpocznie Nowy Rok z dużym kacem moralnym po tym co się dzisiaj wydarzyło. "Czerwone Diabły" zagrały bardzo nieskutecznie, gracze Blackburn świętują !

Sensacja stała się faktem! Blackburn wygrywa na Old Traford.

Co się teraz stało w polu karnym ?! Piłka meczowa United nie wykorzystana.

92'

Jeszcze próbują gospodarze, ale w dalszym ciągu są to akcje nieskuteczne.

90'

Arbiter dolicza cztery dodatkowe minuty. To ostatnie minuty szansy dla "Czerwonych Diabłów"

89'

Ostatnia zmiana w drużynie gości.

85'

Zmiana również w MU. Rafael zmieniony przez Keana

85'

Zmiana w Blackburn

85'

Berbatov minimalnie nad bramką.

84'

Po stracie bramki do szaleńczych ataków rzucili się gospodarze, ale w dalszym ciągu nic z tego nie wynika. Manchester wykonuje natomiast mnóstwo rzutów rożnych.

81'

Hanley na dwa razy! Najpierw podbił sobie piłkę nad bramkarzem Manchesteru, po czym uderzył głową raz jeszcze do pustej bramki. 3:2 dla Blackburn !

81'

Szybka, ładna składna kontra Blackburn, ale zabrakło ostatniego podania.

75'

Bomba Valencii z ostrego kąta. Ekwadorczyk jednak nad bramką.

45'

W przerwie na placu gry pojawił się Anderson, który dotychczas niewidoczny na murawie.

71'

Bardzo ładna akcja przed polem karnym ManU zakończona strzałem Formici. Rzut rożny dla Blackburn.

66'

Fantastyczny rajd Rafaela, który odgrywa na skrzydło do Berbatova. Strzał Bułgara zablokowany, ale niewiele brakowało, aby padła bramka samobójcza.

65'

Kiepskie wybicie Pedersena rozpoczęło bramkową akcję Manchesteru, po której bramkę zdobył Berbatov.

62'

Dimitar Berbatov ! ! ! I mamy remis na Old Traford

61'

Blackburn nie gra tak zachowawczo jak w pierwszej części meczu, ale i gospodarze nie atakują zbyt ochoczo.

55'

Pierwsza zmiana w Blackburn.

55'

Dośrodkowanie Naniego z rzutu rożnego, ale od bramki rozpocznie Blackburn.

55'

Teraz może nam się zrobić mecz. Blackburn miało wygraną na wyciągnięcie ręki, a tymczasem Manchester może poczuć wiatr w żagle.

54'

Błyskawiczna odpowiedź "Czerwonych Diabłów". Rafael po błędzie obrońców dograł do Berbatova, a ten nie mógł nie wykorzystać tej szansy!

52'

Nigeryjczyk ograł obrońców Manchesteru jak tyczki na treningu i z niczego zrobiło się 0:2 dla Blackburn.

51'

Yakubu po raz drugi! Dwa do zera dla Blackburn! ! Sensacja na Old Traford.

50'

Dobra kontra Berbatova, który zagrywa do Naniego, ale ten ponownie strzela ponad bramką.

50'

Manchester odważnie rozpoczął drugą połowę meczu, ale póki co z nic z tego nie wynika.

46'

Drugą połowę rozpoczyna drużyna gości.

14:38

Manchester ma wyraźny problem ze zdobyciem bramki w dzisiejszym meczu, mimo, iż przewaga "Czerwonych Diabłów" jest spora. Mecz znakomicie rozpoczął się dla gości za sprawą faulu Berbatova i jedenastki pewnie wykorzystanej przez Yakubu. W drugiej połowie gra Blackburn raczej się nie zmieni i goście będą wyczekiwali na jakąś kontrę, jednocześnie solidnie się broniąc.

48'

Arbiter kończy pierwszą część meczu. Manchester był bliski wyrównania w końcówce tej części spotkania.

46'

Bunn znowu ratuje swój zespół! Tym razem obronił strzał Hernandeza.

44'

I znowu Nani! Ale tym razem doskonała interwencja Marka Bunna. Portugalczyk celnie uderzył czubem buta.

42'

Na strzał zdecydował się Rochina, ale jego uderzenie było bardzo kiepskie.

39'

Dobrą akcję przeprowadził Formica, lecz zagranie do Rochiny nie było zbyt dokładne.

37'

Manchester próbuje, stara się prowadzić grę, ale wygląda to dobrze tylko do 16-20 metra Blackburn. Trzeba przyznać, że to goście mają wynik pod kontrolą i nie spieszy się im w tym meczu.

32'

Po rzucie rożnym dla Blackburn, faulowany w polu karnym był De Gea.

32'

Znowu blisko zdobycia bramki Manchester! Tym razem mocno, ale niecelnie uderzył Nani. Trzeba przyznać, że Portugalczyk jest niezwykle aktywny od początku meczu.

29'

Hernandez ładnie strzela zza pola karnego, ale minimalnie niecelnie.

28'

Ależ blisko był teraz Manchester. Dośrodkowanie z rzutu rożnego o mały włos nie skończyło się bramką na 1:1

24'

Dobrza wrzutka Naniego, ale pewnie piłkę łapie Mark Bunn.

23'

Gospodarze mają widoczną przewagę, lecz przez pierwsze dwadzieścia minut nie potrafią sforsować defensywy Blackburn. Goście z kolei poza rzutem karnym nie stworzyli sobie groźnej sytuacji pod bramką MU.

20'

Jeszcze jedna akcja skrzydłem Manchesteru, ale strzał głową Naniego zbyt lekki. Poprawka zza pola karnego Parka również nie była zbyt dokładna.

20'

Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Naniego, ale nawet taka innowacja nie przyniosła bramki.

19'

Rafael faulowany w okolicach pola karnego. Rzut wolny dla MU

16'

Yakubu pewnie wykorzystuje jedenastkę i mecz na Old Traford rozpoczyna się sensacyjnie!

14'

Mamy rzut karny dla gości! Berbatow faulował Sambę we własnym polu karnym

13'

Ależ przewagę osiągnął Manchester. Świetnie skrzydłem poszedł Evra, a chwilę później dobrze zagrał Park. Jednak gospodarzom brakuje ostatniego podania, by wykończyć skutecznie akcje.

11'

Fatalnie wykorzystał ten rzut wolny Nani, który chwilę później fauluje rywala, za co ukarany zostaje pierwszą kartką w tym meczu.

10'

Faulowany gracz Manchesteru. Rzut wolny z okolic pola karnego Blackburn!

8'

Z minuty na minutę rośnie przewaga "Czerwonych Diabłów". Nani bierze na siebie ciężar gry. Widać, że Portugalczyk dobrze czuje się w dniu dzisiejszym.

7'

Kolejna ładna akcja Manchesteru zakończona jednak niecelnym strzałem Naniego.

5'

Dobra akcja Manchesteru United! Świetnie podanie od Naniego w pole karne, ale sytuacji nie zakończył Hernandez.

2'

W strefie środkowej faulowany Park. Odważny początek Blackburn w środku pola.

1'

Spotkanie rozpoczęli gracze Manchesteru.

13:43

Już za kilka chwil rozpocznie się spotkanie Manchesteru United z czerwoną latarnią ligi. Stadion gospodarzy wypełniony niemal po brzegi, co zwiastuje znakomitą atmosferę podczas najbliższych 90 minut.

13:39

31 grudnia 1941 roku urodził się Sir Alex Ferguson, więc zwycięstwo byłoby dla niego najlepszym urodzinowym prezentem.

13:31

Ławka rezerwowych Blackburn: Jake Kean, David Goodwillie, Simon Vukcevic, Josh Morris, Jordan Slew, Amine Linganzi, Nick Blackman

13:31

W drużynie gospodarzy zagrają: Devid de Gea Rafael Michael Carrick Phil Jones Patrice Evra Nani Antonio Valencia Ji-sung Park Danny Welbeck Javier Hernandez Dimitar Berbatov

13:29

Drużyna gości rozpocznie dzisiejsze zawody w następującym składzie: Mark Bunn Jason Lowe Chistopher Samba Grant Hanley Steven N'Zonzi Morten Gamst Pedersen Adam Henley Radoslav Petrović Ruben Rochina Mauro Formica Yakubu Ayegbini

13:24

Ławka rezerwowych Manchesteru: Lindegaard, Anderson, Diouf, Pogba, W.Keane, Cole, Fryers

01:00

Za niespełna trzy kwadranse w Manchesterze rozpocznie się spotkanie "Czerwonych Diabłów" z drużyną Blackburn Rovers. Faworytem spotkania są oczywiście gospodarze, ale piłka nożna to gra niespodzianek. Początek meczu o godzinie 13:45. Witam i zapraszam na śledzenie relacji LIVE w ekstraklasa.net !