Koniec spotkania na Emirates Stadium.

90'

Arbiter główny doliczył 4 minuty.

89'

Ramsey jeszcze raz próbuje strzelić gola i oddaje strzał z dystansu. Piłka koczuje jednak w rękach Cernego.

87'

Straszne zamieszanie w polu karnym podczas rzutu wolnego dla QPR. Piłka po tym zamieszaniu została wypluta przed pole karne, a tam uderzył ją Smith i pomylił się rażąco.

84'

Arsenalowi ewidentnie się nie śpieszy. Spokojnie rozgrywają piłkę między sobą.

81'

QPR próbuje zagrozić bramce Szczęsnego. Podanie Taarabta choć groźne to nie doszło do adresata.

79'

Z boiska schodzi Armand Traore, zastąpi go Bradley Orr.

78'

Van Persie dobrze wbiegł w pole karne, odegrał do Gervinho, ale Afrykańczyk myli się nie chybnie.

76'

Roszada również po stronie Arsenalu. Gervinho pojawia się na placu gry. Schodzi Walcott.

76'

Smith zmienia słabo spisującego się Mackiego.

74'

Szczęścia poprzez nurka w polu karnym szukał Jamie Mackie. Lecz sędzia nie nabrał się na aktorstwo atakującego QPR.

72'

Po strzelonym golu Arsenal mocno uspokoił grę.

71'

Matthew Connolly uderza z powietrza nad bramką po rzucie rożnym.

69'

Mecz jest na moment przerwany. Mikel Arteta odnosi jakąś kontuzję.

68'

Zmiana w środku pola Arsenalu. Rosicky wchodzi w miejsce Arshavina.

68'

Adel Taarabt groźnie uderzył na bramkę Arsenalu. Szczęsny musiał interweniować.

67'

Prowadząc 1:0 i grając u siebie drużyna Arsenal nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie.

65'

Zmiana w linii ataku QPR. Bothroyda zmienia DJ Campbell.

63'

Arshavin otrzymał niezłe podanie w centrum pola karnego. Jednak strzał Rosjanina został zablokowany.

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!! 1:0 dla Arsenalu. Arshavin dobrze posłał piłkę do Van Persiego. Snajper Kanonierów wybiegł sam na sam i pokonał bramkarza rywali, spokojnym strzałem po ziemi.

60'

Francis Coquelin dobrze blokuje centre z prawej flanki Rangersów.

58'

Wysoko stojąca obrona QPR została przeszyta prostopadłym podaniem to Walcotta. Anglik wybiegł sam na sam i fatalnie spudłował. Była to najlepsza sytuacja dla Kanonierów.

56'

Arsene Wenger dokonuje zmiany w zespole Arsenal. Z boiska schodzi Thomas Vermaelen. W jego miejsce wchodzi Francis Coquelin.

56'

Za staranowanie Theo Walcotta żółtą kartkę ujrzał Young.

54'

W Londynie Theo Walcott nie może pogodzić się z decyzją sędziego Martina Atkinsona, który odgwizdał spalonego.

53'

Dwa razy groźnie na bramkę Polaka uderzali napastnicy Rangersów, jednak dwa razy dobrze interweniował Szczęsny.

52'

QPR wykorzystuje statyczną grę Arsenalu i sami zaczęli przeważać na Emirates.

51'

Dobrze przedziurawili obronę Arsenalu piłkarze QPR kilkoma podaniami. Jednak ostatnie odegranie Phillipsa już nie dokładne. Szkoda tej akcji.

49'

Arteta przed polem karnym zwodem ściął do lewej nogi i oddał niegroźny strzał.

48'

Jamie Mackie na spalonym po groźnym podaniu od Phillipsa.

46'

Gwizdek arbitra rozpoczął drugą połowę.

45'

Koniec I połowy tego słabego widowiska.

45'

Dwie minuty dolicza arbiter główny do pierwszej odsłony gry.

44'

Po strzale z woleja z nad pola karnego Aarona Ramseya, piłkę z linii bramkowej wybija Barton.

43'

Po dośrodkowaniu Artety, piłkarze Arsenalu zgłaszają do arbitra dotknięcie ręką przez obrońce QPR w polu karnym.

41'

Arbiter spotkania, Pan Martin Atkinson pokazuje żółty kartonik zawodnikowi Arsenalu Johanowi Djourou.

40'

Centra w "16" Arsenalu, jednak najwyżej do piłki wyskoczył Szczęsny.

38'

Thomas Vermaelen ukarany żółtą kartką za faul na Phillipsie.

37'

Kolejny rzut rożny dla Kanonierów, ale znowu dośrodkowanie nie znajduje swojego nadawcy.

34'

W Londynie mamy właśnie rzut rożny dla Arsenalu z prawej strony boiska. Per Mertesacker uderzył z powietrza prosto w rękę Gabbidona, ale sędzia każe grać dalej.

32'

Jamie Mackie z Queens Park Rangers na pozycji spalonej.

31'

Bardzo dalekie i bardzo dokładne podanie Vermaelena do Van Persiego. Ten sprytnie mija rywala i potężnie uderza z woleja, jednak nie dokładnie strzela.

29'

Dobre podanie prostopadłe z głębi pola do Ramseya, jednakże Walijczyk jest na spalonym i grę zaczną piłkarze QPR.

28'

Joey Barton jako pierwszy ukarany karą indywidualną. Tak jak już wspominałem, jest to jego 5 kara w tym sezonie przez co nie zagra w następnym meczu.

27'

Johan Djourou dobrze dogrywa piłkę do będącego w polu karnym Van Persiego. Holender zwodem mija rywala i podcina piłkę nad wchodzącym wślizgiem Cernym. Piłka minimalnie mija bramkę.

25'

Arshavin posyła mocno bitą piłkę w pole karne w stronę Van Persiego. Holender dość niechlujnym ustawieniem ciała próbował zbić piłkę i pokonać Cernego. Jednak futbolówka mija bramke QPR.

23'

Mnóstwo niedokładności po obu stronach. Akcje zaczepne nie znajdują swojego rozwiązania, zazwyczaj groźne sytuację kończą się niedokładnym podaniem.

20'

Phillips znowu się rozpędził z piłką, dlatego faulem zatrzymywał Anglika Song.

19'

Joey Barton po ładnej akcji Phillipsa oddaje strzał z dystansu, jednak futbolówka daleko od bramki Szczęsnego.

18'

Arshavin z Ramseyem wymieniają piłkę w rogu boiska. Jednak po zwodzie Rosjanina Arsenal traci piłkę.

17'

Van Persie znużony postawą kolegów, wziął sprawy we własne nogi. Trzy udane dryblingi w polu karnym i strzał prosto w golkipera Rangersów to wynik starań Holendra.

15'

Rzut rożny dla Kanonierów. Centra Van Persiego, do której najwyżej skacze Kościelny, ale Francuz przegrywa pojedynek główkowy ze stoperem QPR.

13'

Po groźnej sytuacji dla QPR gra wróciła do swojej pierwotnej postaci, bardzo ospałej i statecznej.

10'

Aaron Ramsey wzięty w kleszcze. Piłka odebrana Walijczykowi powędrowała do Phillipsa, ten szybkim rajdem minął rywala i podał prostopadle do Taarabta, ten dobiega do piłki i sam na sam z pojedynku górą wychodzi Szczęsny,

9'

Jay Bothroyd po pierwszych słabych minutach gry spróbował sprawdzić dyspozycję Polaka i strzałem po ziemi uruchamia naszego rodaka w bramce Arsenalu.

6'

Arsenal spokojnie próbuje przejąć kontrolę nad tym spotkaniem. Powolne, lecz dokładne rozgrywanie na 30-40 metrze przed bramką Cernego.

5'

Uważnie dziś musi zagrać piłkarz QPR Joey Barton. Jeśli były piłkarz Newcastle obejrzałby żółty kartonik zostanie zawieszony na następne spotkanie za 5 karę meczową.

4'

Piłkę z prawej flanki w pole karne wrzuca Theo Walcott, ale zagranie Anglika mocno nie dokładne.

2'

Jamie Mackie przepycha się nie udolnie na prawym skrzydle, przez co traci futbolówkę.

1'

Pierwsze uderzenie piłki przez zawodników QPR co inauguruje nam początek spotkania.