Chelsea LondynChelsea Londyn
1 : 3
WikimediaAston Villa
94'

Koniec spotkania!! Chelsea przegrywa z Aston Villą, 1:3. Mecz można podsumować jednym zdaniem: "Nie wykorzystane sytuację się mszczą". Za śledzenie RELACJI LIVE dziękuję Marcin Rogowski.

94'

Mata wysoko nad bramką

93'

Wolny dla gospodarzy około 17 metrów od bramki gości

93'

Na spalonym Bant

91'

Strzał Cole'a daleko od bramki

90'

Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej połowy

88'

Ramires z dystansu, ale wysoko nad bramką

17:45

Lampard w dziecinny sposób stracił piłkę na rzecz Irelanda, ten pomknął w stronę bramki, podał do Benta, któremu nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do bramki

86'

GOOOL!! Bent

86'

Gardner z dystansu, ale wprost w bramkarza

84'

Bannan za Petrova

17:42

Pertov otrzymał długie, prostopadłe podanie, wyszedł oko w oko z Cechem i pewnym, mocnym strzałem go pokonał

83'

GOOOL!! Petrov

83'

Bent wpadł w pole karne, zagrał do Petrova, ten był faulowany, ale sędzia nie gwizdnął!

82'

Torres w pole karne, ale za wysoko jak dla Lamparda

81'

Chelsea zamknęła gości przed ich polem karnym

79'

Gardner za Agbonlahora

79'

Bent za N'Zgobie

78'

Mata dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, do piłki wyskoczył Torres i posłał ją minimalnie nad poprzeczką!

77'

Bosingwa uderzył z około 20 metrów i tylko świetny refleks Guzana ratuje gości!

76'

Bosingwa za Ferreire

75'

Torres zagrał do Drogby, ten w dobrej sytuacji strzelił minimalnie obok bramki!

75'

Lampad zagrał w pole karne do Cole'a. Anglik był wyraźnie faulowany, ale gwizdek sędziego milczy!

17:29

Na boisko wdarł się kibic, ale został szybko spacyfikowany przez służby porządkowe

72'

Lampard przerzucił piłkę na drugą stronę boiska, ale było to zagranie do nikogo

71'

Ramires faulowany w kole środkowym boiska

70'

Meireles uderzał z dystansu, ale Panu Bogu w okno

70'

Luiz zagrywał w pole karne, ale jego zagranie zostało zablokowane przez obrońców gości

69'

Strzał Warnocka pewnie broni Cech

68'

Mata dośrodkował z rzutu wolnego, w polu karnym najlepiej znalazł się Terry, ale uderzył wysoko nad bramką

67'

Drogba faulowany po lewej stronie pole karnego. Za ten faul żółtą kartką ukarany Cuellar

66'

Cole dostał piłkę w polu karnym, chciał ją przerzucić nad obrońcą, ale mu się to nie udało. Anglik domagał się rzutu karnego za zagranie ręką, którego nie było

65'

Faul N'Zgobi na Drogbie blisko pola karnego gospodarzy

64'

Uderzenie Torresa i poprzeczka ratuje gości przed utratą bramki!

63'

Torres za Sturridge

62'

Sturridge faulowany w środku boiska

62'

Mata wbiegł w pole karne, zagrał do Sturridge'a, którego w ostatniej chwili ubiegł obrońca!

59'

Lampard w pole karne, ale dobrze ustawieni obrońcy wybijają piłkę na aut

58'

Agbonlahor strzelał z około 12 metrów, ale daleko od bramki

57'

Lampard za Romeu

57'

Meireles zagrał długą pikę w pole karne, ale tam Sturridge'a ubiegł bramkarz

17:12

Do wejścia na boisko szykuje się Frank Lampard

53'

Kontra Aston Villi. Sam na sam z Cechem wyszedł Agbonlahor....i nie ma bramki. Czech popisuje się znakomitą interwencją!

53'

Mata na lewą stronę do Cole'a, jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez obrońców

51'

Dośrodkowanie N'Zgobi z rzutu wolnego, piłka przypadkowo odbiła się od jednego z zawodników i o milimetry minęła słupek!

50'

Ramires faulował rywala w środku boiska

49'

Tym razem N'Zgobia zagrał płasko w pole karne, ale obrońcy gospodarzy byli dobrze ustawieni i przejęli piłkę

48'

Mata płasko w pole karne, ale żaden z kolegów nie zamknął tej akcji

46'

Goście rozpoczynają drugą połowę!!

17:01

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie

17:00

Jesteśmy świadkami spotkania, w którym jedna ze stron osiągnęła sporą przewagę, jednak nie potrafiła jej wykorzystać. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie bardziej wyrównana

47'

Koniec pierwszej połowy!!

46'

Mata w pole karna, ale tam faulowany był obrońca gości

46'

Drogba faulowany blisko pola karnego po prawej stronie boiska

45'

Sędzia doliczył 1 minutę do pierwszej połowy

45'

Jeden z obrońców gości zgrywał piłkę do Guzana....niewiele brakowało by Drogba przechwycił piłkę i zdobył bramkę!

43'

Po dośrodkowaniu Maty nie było żadnego zagrożenia bramki Guzana

43'

Uderzenie Drogby przebiło się przez mur i mamy rzut rożny dla Chelsea

42'

Romeu faulowany dosłownie na linii pola karnego. Idealna sytuacja do zdobycia gola dla gospodarzy

41'

Cole i Terry chcieli zagrać na jeden kontakt, ale zupełnie im to nie wyszło

40'

Z rzutu wolnego uderzał Drogba, ale wysoko nad bramką

40'

Meireles faulowany na wprost bramki około 30 metrów od niej

39'

Ferreira w pole karne, ale wprost na głowę obrońcy gości

37'

Pojedynek biegowy Luiz vs Agbonlahor wygrał zawodnik gospodarzy

35'

Meireles zagrał w pole karne, tam do piłki dopadł Drogba, zgrał do Maty, a Hiszpan w idealnej sytuacji zamiast do bramki trafił w obrońce!

34'

Meireles z dystansu, ale lepiej pozostawić to bez komentarza

33'

Ireland zgrywał piłkę w pole karne, ale uczynił to wprost w ręce Cecha

32'

Terry ukarany żółtą kartką, za brutalny faul w środku boiska

31'

Powinien być kolejny karny dla gospodarzy, za zagranie piłki ręką w polu karnym

30'

Dośrodkowanie Ferreiry, ale wprost pod nogi obrońców

16:29

N'Zogbia wpadł w pole karne, podał do Irelanda, ten oddał strzał, piłkę z linii końcowej wybił Terry, ta spadła znów pod nogi Irelanda, który skierował ją do pustej bramki

28'

GOOOOL!! Ireland

28'

Po dośrodkowaniu N'Zogbi piłkę wybili obrońcy

27'

Dośrodkowanie Warnocka zablokowane przez obrońców. Rzut rożny dla gości

26'

Aston Villa ruszyła do odrabiana strat, ale jak na razie jej ataki nie przynoszą pożądanych efektów

16:23

Pewne płaskie uderzenie Drogby i Chelsea prowadzi

23'

GOOOOOOL!!! Drogba

22'

Karny dla Chelsea!

21'

Dośrodkowanie Sturridge'a w pole karne i piłkę wypiąstkował Guzan

20'

Drogba uderzał z dystansu, ale daleko od bramki

18'

Strzał Sturridge z narożnika pola karnego...ależ niewiele brakowało do szczęścia, piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką!

18'

Ireland podawał do Petrova, ale uczynił to niecelnie i piłkę mają gospodarze

17'

Ramires szykował się do strzału z dystansu, ale za długo to robił i stracił piłkę

15'

Konta gości. Mocny strzał po ziemi oddał Albrighton, ale Cech pewnie złapał piłkę

15'

Cole dośrodkował z lewej strony w pole karne, ale obrońcy ofiarną interwencja wybyli pikę daleko od bramki

13'

Mata dośrodkował z rzutu rożnego, wybita piłka spadła pod nogi Meirelesa, ten oddał strzał, ale wysoko nad bramką

12'

Romeu chciał sprytnie zagrać do Drogby, ale ten był dobrze pilnowany i nie doszedł do piłki

10'

Terry faulowany w środku boiska

9'

Kolejne złe dośrodkowanie Maty z cornera

9'

Dośrodkowywał Mata z rzutu rożnego i znów mamy corner

9'

Dośrodkowanie Maty zablokowane i mamy rzut rożny

8'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i niewiele brakowało by Clark głową skierował piłkę do siatki!

7'

Faul Luiza w środku boiska

7'

Ferreira schodził do środka boiska, ale uczynił to zbyt nonszalancko i stracił piłkę

6'

Dobre podanie Maty w pole karne do Sturridge'a, ale Anglik źle przyjął sobie piłkę

4'

Rzut rożny wykonywali goście, ale piłkę pewnie złapał Cech

3'

Mata dośrodkowywał w pole karne, ale wprost na głowę obrońców

3'

Ramires faulowany po prawej stornie boiska. Będzie dobra okazja dla Chelsea

1'

Po dośrodkowaniu Maty z rzutu rożnego obrońcy gości wybyli piłkę

1'

Sturridge zagrał w pole karne, tam znalazł się Mata, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców. Rzut rożny dla gospodarzy

1'

Gospodarze rozpoczynają spotkanie!!

15:56

Zawodnicy wychodzą już na murawę

15:49

Jeśli dzisiaj Chelsea wygra to umocni się na 4 pozycji. Natomiast wygrana gości sprawi, że odskoczą oni na bezpieczną odległość od strefy spadkowej

15:45

Ławka rezerwowych Aston Villa: Bannan, Bent, Delfouneso, Gardner, Hutton, Marshall, Weimann

15:43

Ławka rezerwowych Chelsea: Turnbull, Bosingwa, Hutchinson, Lampard, Malouda, Kalou, Torres

15:42

Witam państwa w RELACJI Live z meczu Premier League, w którym to Chelsea podejmie na własnym stadionie Aston Ville