Kolejny faul gości. Tym razem na murawę upada Capel.

Carrico faulowany przez dwóch zawodników Legii.

Wolski uderza z linii pola karnego i nogą broni Rui Patricio!

Kuciak wychodzi z bramki na 25. metr i świetnie przerywa atak Sportingu.

Carrico agresywnym wślizgiem atakuje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

88'

Ostatnia zmiana w Legii. Za Janusza Gola wchodzi Michał Hubnik.

86'

Lekko trącona piłka, Insua oddaje potężny strzał, ale piłka przelatuje kilka metrów obok bramki.

86'

Kolejny rzut wolny, szykuje się kombinacyjne rozegranie.

85'

Vrdoljak zagrywa ręką i zostaje ukarany żółtą kartką.

84'

GOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Sportingu! Nie tak miało być! Rzut wolny przy bocznej linii, Fernandez uderza bezpośrednio na bramkę i trafia do siatki tuż przy długim słupku!

82'

Wolfswikel uderza głową, cudowna internwecja Kuciaka, ale zawodnik Sportingu i tak faulował Wawrzyniaka.

81'

Janusz Gol ściera się z Fernandezem i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

80'

Skurcze łapią również golkipera Sportingu.

79'

Vrdoljak uderza z rzutu wolnego, ale trafia nad porzeczką!

78'

Stały fragment gry zostanie wyegzekwowany równo z 16. metra.

77'

Pereirinha zmienia Izmailova.

77'

Joao Pereira fauluje legionistę kilka centymetrów od pola karnego, żółta kartka.

76'

Capel traci piłkę po skutecznym odbiorze Rybusa.

75'

Izmailoc za linią boczną. Łapią go skurcze.

73'

Xandao zmienia Rodrigueza w barwach Sportingu.

70'

Za Carrillo wchodzi Capel.

70'

Dośrodkownaie, strzał głową i wznowi Patricio.

69'

Rafał Wolski zmienia Jakuba Rzeźniczaka.

69'

Carrillo leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej.

69'

Wolski szykuje się do wejścia na murawę.

68'

Dośrodkowanie Vrdoljaka z rzutu rożnego, Carrillo wybija głową poza linię końcową i będzie kolejny korner.

66'

Jędrzejczyk podaje do Kuciaka, piłka odbija się od zawodnika Sportingu i dzięki temu golkiper Legii może złapać piłkę.

64'

Vrdoljak walczy na środku boiska o piłkę, początkowo udaje mu się ją przejąć, ale kilka sekund później ją traci.

62'

Wawrzyniak stara się wyprowadzić akcję, ale zostaje zablokowany przez Carrico.

60'

Żyro zostaje zmieniony przez Kucharczyka.

59'

I kolejna kartka, do protokołu wpisuje się Ljubuja za dyskutowanie z arbitrem.

58'

Kolejna kara indywidualna dla zwodnika Legii. Żółty kartonik obejrzał Janusz Gol za wyraźne protesty.

57'

Rybus zostaje ukarany żółtą kartką za próbę wyłudzenia rzutu karnego.

56'

Wrzucenie piłki na 5. metr z rzutu rożnego i piąstkuje Kuciak.

55'

Insua dośrodkowuje w pole karne, a Kuciak przenosi ją nad poprzeczką.

54'

Groźna kombinacyjna akcja Sportingu zostaje przerwana wślizgiem przez Żewłakowa.

53'

Po dośrodkowaniu piłka opuszcza linię końcową i Kuciak wznowi spod własnej bramki.

52'

Jędrzejczyk fauluje Izmailova i będzie okazja do dośrodkowania dla gospodarzy.

51'

Niecelne podanie Izmailova i piłkę główkuje Żewłakow.

48'

Izmailov faulowany przez legionistę.

47'

Insua oddaje piłkę na rzecz Legii.

46'

Carrillo atakuje prawym skrzydłem, ale gubi piłkę.

46'

Zaczynamy drugą połowę licząc na gole w wykonaniu Legii!

22:06

Sporting również pojawia się już na placu gry.

22:04

Legia już na murawie.

21:54

Bezbarwne spotkanie w piwreszej połowie liczymy na bardziej emocjonującą drugą odsłonę.

45'

Koniec pierwszych 45. minut!

44'

Michał Żyro zagrywa ręką przy linii bocznej, ale Sporting wznawia z autu.

43'

Kolejny atak gospodarzy i kolejne wybicie legionistów na połowę.

42'

Dośrodkowanie Pereiry, ale piłkę z pola karnego wybija Żewłakow.

40'

Rybus wrzuca piłkę w pole karne, ta trafia w rękę obrońcy, ale arbiter nie wskazuje na wapno nie dopatrując się celowości tego zagrania.

39'

Faul na Rybusie na połowie gości. Żółty kartonik dla Carrillo.

38'

Zagranie na dobieg do Ljuboji, ale napastnika Legii wyprzedza ofensor.

37'

Rzeźniczak wdaje się w drybling, a następnie za długo przetrzymuje piłkę pod nogą i w efekcie futbolówka przechodzi na korzyśc gospodarzy.

35'

Żółtą kartką ukarany Wawrzyniak. Zawodnik Legii faulował Carrillo.

34'

Próba kombinacyjnego zagrania w wykonaniu Rybusa, ale piłka opuszcza plac gry.

33'

Kolejne zagranie w pole karne, piłka na trzecim metrze zostaje sparowana przez Kuciaka!

31'

Próba dośrodkownia Fernandeza, ale zagranie blokuje Komorowski.

30'

Żyro fauluje w ofensywie.

30'

Gospodarze wycofują do Patricio, a ten zostaje zmusznoy do wybicia piłki w aut.

91'

5 minut doliczone do tego spotkania.

28'

Insua uderza z dystansu, ale piłka mija linię końcową z dala od bramki Kuciaka.

27'

Zagranie w szesnastkę Legii, ale piłka zostaje szybko wybita na połowę.

26'

Sporting Lizbona - Legia Warszawa

25'

Rzeźniczak przerywa akcję Sportingu i gospodarze wznowią z linii bocznej.

24'

Szybkie i niedokładne wznowienie Sportingu z autu.

22'

Kolejne dośrodkowanie Rybusa z 40. metra, ale piłka ponownie spada na głowę obrońcy gospodarzy.

21'

Ljuboja odgrywa piłkę klatką piersiową, ale zostaje przy tym faulowany. Arbiter odgwizduje przewinienie.

20'

Fernandez próbuje dorzucić piłkę w pole karne Legii, ale ta trafia na trybuny.

19'

Rybus stara się dośrodkować w pole karne, ale futbolówka trafia na głowę obrońcy. Chwilę później Jędrzejczyk za mocno zagrywa do Ljuboji i piłka opuszcza plac gry.

17'

Dośrodkowanie w pole karne i doskonała interwencja Dusana Kuciaka.

16'

Wolfswinkel zostaje faulowny przy linii bocznej i goście za chwilę wznowią na 50. metrze.

15'

Ljuboja świetnie przedostaje się między dwoma obrońcami Sportingu i uderza głową nad bramkarzem, ale piłka nie trafia do siatki!

12'

Uderznie z rzutu wolnego, Kuciak odbija przed siebie, a następnie Insua zagrywa futbolówkę wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z zawodników Sportigu do niej nie dochodzi!

12'

Kolejny rzut wolny, teraz ponownie przenosimy się pod bramkę warszawiaków.

11'

Po dośrodkowaniu Rybusa, głową uderza Wawrzyniak, ale piłka nie kieruje się w stronę światła bramki.

10'

Tym razem stały frgment gry dla Legii.

9'

Dośrodkowanie w pole karne zostaje skutecznie przerwane przez dobrze ustawionych obrońców gości.

8'

Kolejny faul Legii, Żewłakow zatrzymuje Carrillo na 40. metrze od bramki.

6'

Faulowany zawodnik Sportingu i gospodarze wznawiają na połowie boiska.

5'

Sporting atakuje, ale za dużo zawodników Legii znalazło się na własnej połowie i gospodarze zostali zmuszeni do wycofania piłki.

4'

Zagranie w pole karne, Kuciak wychodzi z bramki i wybija piłkę poza szesnastkę.

3'

Słabe dośrodkowanie Rybusa i piłka wychodzi poza linię końcową. Z piątego metra wznowi Rui Patricio.

2'

Jędrzejczyk nabija rywala przy linii końcowej i Legia wznowi z rzutu rożnego.

1'

Na samym początku szansa dla Rybusa, ale w porę został on zatrzymany przez defensywę gospodarzy.

1'

Zaczynamy pierwsze 45 minut!

21:03

Kibice Legii zdążyli już odpalić materiały pirotechniczne na trybunach w postaci racy.

21:03

Obie drużyny wystąpią w formacjach 4-4-2.

21:01

Zawodnicy wychodzą na murawę. Sporting w białych trykotach, a Legia w zielono-czarnych wyjazdowych kompletach.

20:54

Wisła Kraków po remisie 0:0 ze Standardem Liege odpadła z europejskich pucharów. Tak, więc na pokładzie Ligi Europejskiej znajduje się już tylko legia Warszawa, której dalsze losy poznamy za około dwie godziny.

20:53

Przypominamy, że Legia, aby awansować dalej potrzebuje wygrać to spotkanie bądź zremisować w rezultacie wyższym niż 2:2.

20:50

Sporting: Rui Patrício, Alberto Rodríguez, Daniel Carrico, Anderson Polga, Joao Pereira, Emiliano Insua, Stijn Schaars, Marat Izmailov, Matías Fernandez, Ricky van Wolfswinkelm André Carrillo Rezerwa: Marcelo, Xandao, Capel, Pereirinha, Andre Santos, Renato Neto, Ribas

20:50

Legia: Dusan Kuciak, Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak, Marcin Komorowski, Jakub Rzeźniczak, Janusz Gol, Ivica Vrdoljak, Maciej Rybus, Danijel Ljuboja, Michał Żyro Rezerwa: Skaba, Kiełbowicz, Inaki Astiz, Wolski, Żurek, Hubník, Kucharczyk