wartaWarta Poznań
94'

Sędzia kończy mecz

94'

Mosart próbował lobować bramkarza będąc przed polem karnym. Piłka spada na poprzeczkę !

93'

Bieńkowski efektownym wślizgiem powstrzymuje zawodnika Warty

91'

Piceluk wychodził na czystą pozycję, ale sędzia odgwizdał spalonego

90'

Sędzia dolicza 3 minuty

90'

Reiss zdobywa bramkę z rzutu karnego, ale Kamiński był bardzo bliski skutecznej interwencji.

89'

Rzut karny dla Warty. Sędzia zasygnalizował dotknięcie ręką u Petasza. Reiss podchodzi do piłki.

88'

GOOOOL ! Cudowne trafienie Ricardinho, który zalicza w tym meczu hat trick. Z narożnika pola karnego technicznym uderzeniem pokonuje bramkarza gości. Emocje sięgają zenitu !

87'

Piceluk szarżował na bramkę Wisły, ale Kamiński pewnie wychodzi do piłki

85'

GOOOOL ! Ricardinho po raz drugi wpisuje się na listę strzelców. Dobra akcja na jeden kontakt i Brazylijczyk bez większego trudu pokonuje Słowika.

84'

Grzeszczyk schodzi z boiska

83'

Mosart powalczył z Kosznikiem przy linii końcowej, ale górą zawodnik Warty

82'

Świetny strzał Petasza. Zabrakło kilku centymetrów, żeby piłka wpadła do bramki. Słowik byłby bez szans.

80'

Rzut wolny dla Wisły kilka metrów od pola karnego. Petasz podchodzi do Piłki

80'

Pierwszy zawodnik Warty został ukarany żółtą kartką

79'

Giel schodzi z boiska. Dobry występ zawodnika Warty

78'

Zagurskas schodzi z boiska

77'

Z kontrą wyszła Warta. Giel znalazł się sam na sam z Kamińskim ale fatalnie przestrzelił obok lewego słupka. To powinna być bramka.

77'

Dobra dwójkowa akcja Ricardinho z Zagurskasem. Litwin zdecydował się na strzał, który odbił się od któregoś z obrońców. Mamy rzut rożny dla Wisły.

76'

Dobry przerzut Bieńkowskiego do Jaronia na prawe skrzydło, ale później Damian fatalnie dośrodkował

73'

Ricardinho zszedł do narożnika pola karnego i oddał strzał, ale prosto w obrońcę.

73'

Stare piłkarskie porzekadło właśnie się sprawdziło. Niewykorzystane okazje się mszczą. Wisła po niewykorzystanej okazji traci bramkę.

72'

GOOOOOOOOOL ! Warta prowadzi 2:1 ! Giel wyprowadza zespół na prowadzenie.

70'

Jaroń urwał się prawą stroną. Wbiegł w pole karne i zamiast strzelać to próbował podawać wzdłuż bramki, ale nikogo tam nie było

69'

Dośrodkowanie zawodnika Warty wybija Petasz

69'

Grzeszczyk uderza zza pola karnego, ale wprost w bramkarza. Odważna próba.

67'

Piotr Giel uderzał na bramkę, ale Kamiński bez problemów broni ten strzał

65'

Schodzi Jakóbowski

63'

Zagurskas uderzył wysoko nad bramką. Strzał rozbawił publiczność.

62'

Biliński opuszcza boisko.

60'

Mosart na pozycji spalonej

60'

Petasz uderzał na bramkę z narożnika pola karnego. Minimalnie nad bramką.

58'

Dośrodkowanie w pole karne do wbiegającego Mosarta okazało się za mocne

57'

Reiss faulowany. Po raz kolejny będzie dobra okazja do wrzutki na wysokości pola karnego

55'

Podanie Ricardinho do Bilińskiego, ale napastnik był na pozycji spalonej

55'

Biliński wywalczył rzut rożny dla Wisły

53'

Jaroń podawał do Mosarta na skrzydło, ale za mocno

53'

Bieńkowski wybija piłkę na aut

52'

Strzału z przewrotki próbował Giel, ale uderzył wysoko nad bramką

51'

Dośrodkowanie zawodnika Warty wybija Jakubowski

51'

Długie podanie od obrońców do szarżującego Magdziarza - niecelne.

50'

Bieńkowski źle wykopał piłkę. Do sytuacji strzeleckiej doszedł jeden z zawodników Warty, ale uderzył obok słupka.

48'

Jaroń ledwo co wszedł na boisko, a już zarobił kartkę

47'

Sekulski schodzi z boiska

46'

Zaczynamy drugą połowę

47'

Sędzia kończy pierwszą połowę

47'

Rzut rożny dla Warty

47'

Jakubowski włączył się w akcję ofensywną. Próbował dośrodkować na głowę Bilińskiego, ale Słowik dobrze interweniuje na przedpolu

46'

Warta wyszła z kontrą 3 na 3. Jeden z zawodników mógł podawać do Piotra Giela, a ten praktycznie skierowałby piłkę do pustej bramki. Zdecydował się na strzał. Uderzył jednak niecelnie.

43'

Kolejne dośrodkowanie po rzucie wolnym wędruje w pole karne Wisły. Zawodnik Warty uderza tuż obok lewego słupka

42'

Zembrowski również został ukarany. Sędzia dziś jest bardzo surowy.

41'

Jakubowski został ukarany żółtą kartką

39'

Petasz ukarany żółtą kartką za faul na Jakóbowskim

38'

Sekulski próbował wypuścić Mosarta na wolne pole, ale podanie było zbyt mocne

37'

Rzut wolny dla Warty na wysokości pola karnego. Reiss dobrze dośrodkował, ale wyskakujący do piłki zawodnicy Warty zderzyli się ze sobą

35'

Ricardinho sprytnie chciał wejść w pole karne. Minął praktycznie dwóch rywali, ale jeden z obrońców Warty skutecznie zatrzymał go wślizgiem

35'

Po raz kolejny próba górnego podania do Bilińskiego. Tym razem podawał Zembrowski, ale zbyt mocno.

33'

Warta wyszła z kontrą. Magdziarz miał piłkę, ale nie bardzo wiedział co z nią zrobić. Lekko podciął piłkę w kierunku bramki. Ani to strzał, ani to podanie.

32'

Kombinacyjnie rozegrany rzut rożny. Do narożnika podbiegł Petasz, który lekko strącił futbolówkę do idącego na obieg Sekulskiego. Dośrodkowanie jednak było zbyt słabe.

32'

Piłkę na rzut rożny wybija Magdziarz. Kolejna okazja dla Wisły do dośrodkowania.

31'

Faulowany Sekulski. Tym razem to Wisła będzie miała dobrą okazję by dośrodkować.

30'

Za mocne podanie do wbiegającego na skrzydło Wichtowskiego

30'

Garstka kibiców, która zebrała się na stadionie nie prowadzi dopingu.

26'

GOL ! Idealne dośrodkowanie Piotra Reissa wykorzystał Maciej Mysiak, który zdobywa bramkę głową.

25'

Rzut wolny dla Warty. Będzie dobra okazja by dośrodkować

24'

Biliński ścigał się ze Słowikiem o dojście do piłki zagranej na wolne pole. Przy próbie wybicia przez bramkarza gości, Biliński go zablokował. Piłka wyszła za linię końcową, ale równie dobrze mogła wpaść do bramki.

23'

Petasz długa piłka do Mosarta tym razem po ziemi. Ten piętą chciał zgrać futbolówkę do wbiegającego Ricardinho, ale zabrakło dokładności

21'

Po raz kolejny Magdziarz próbował dośrodkowania, ale zdecydowanie przesadził. Mniej siły więcej dokładności.

21'

Warta próbuje ustabilizować grę i nastawia się na atak pozycyjny. Taka gra póki co nie przynosi wymiernych korzyści w postaci okazji bramkowych

18'

Petasz powalczył z Gielem przy linii bocznej. Od autu Wisła.

18'

Biliński urwał się obrońcom i wyszedł praktycznie sam na sam z bramkarzem. Fatalnie uderzył tuż obok lewego słupka. To powinien być gol.

16'

Nieudany strzał w wykonaniu zawodnika Warty. Kamiński od bramki.

16'

Wisła prowadzi i czuje spory komfort psychiczny. Dla nich mecz mógłby skończyć się już teraz. Od dłuższego czasu ich sposób na akcję ofensywną to długie wybicie piłki przez Petasza.

14'

Magdziarz dośrodkował w pole karne, ale głową wybijają obrońcy

14'

Reiss nonszalancko się zachował. Chciał pograć akcję z klepki, ale stracił piłkę. Na całe szczęście długie podanie do Bilińskiego okazało się bardzo niecelne. Z tego mogła wyjść groźna kontra

12'

Na wolne pole wybiegał Jakóbowski, ale obrońcy Wisły dobrze przecięli próbę prostopadłego podania

10'

Kolejna próba zagrania długiego podania przez Petasza, ale po raz kolejny bez efektu

10'

Petasz próbował wypuścić Bilińskiego, który zszedł na lewe skrzydło, ale Wichtowski dobrze asekurował całą akcję

8'

Petasz niedokładnie do Zembrowskiego. Warta przejmuje piłkę i wychodzi z kontrą. Bieńkowski wykopuje piłkę przed siebie i zażegnał tym samym niebezpieczeństwo

6'

W pole karne gospodarzy wbiegał Magdziarz. Uderzył z woleja, ale wysoko nad bramką.

4'

GOOOOOOOOOOOOL ! Wisła błyskawicznie wychodzi na prowadzenie. Kamil Biliński puścił Ricardinho na puste pole, a ten płaskim strzałem po ziemi skierował piłkę do bramki. Słowik bez szans na interwencję.

2'

Pierwszy faul w meczu. Mamy rzut wolny dla Warty na środku boiska

1'

Zaczynamy

16:39

Minuty dzielą nas od pierwszego gwizdka. Czy Wisła Płock zachowa 15 miejsce w tabeli ? Czy to jednak Warta zrehabilituje się za porażkę z jesieni. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Bardzo możliwe, że w tym meczu zadecyduje dyspozycja dnia obu drużyn.

16:33

Zawodnicy rezerwowi Wisły: Boris Pesković, Daniel, Fabian Hiszpański, Damian Jaroń, Patryk Kamiński, Matar, Michał Rutkowski Zawodnicy rezerwowi Warty: Łukasz Radliński, Grzegorz Bartczak, Bartosz Bereszyński, Tomasz Foszmańczyk, Artur Marciniak, Adam Mójta, Paweł Piceluk