1 : 2
Wisła KrakówWisła Kraków
1. połowa0 : 2
93'

Koniec spotkania!! Wisła po dobrej pierwszej połowie i słabszej drugiej pokonuje Odense 1:2. Tym samym przedłuża swoje szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Europejskiej, a są one co raz większe ponieważ, Fulham uległo Twente 1:0. Za śledzenie RELACJI LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Chavez nie wróci już na boisko

93'

Faul Reginiussena na Bitonie

20:50

Wygląda to na poważny uraz Chaveza, bo nie może on teraz zejść o własnych siłach z boiska

91'

Melikson wybił piłkę na aut, ponieważ na murawie leży Chavez

90'

Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej połowy

89'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Iliev za Kirma

89'

Kadrii w pole karne, ale w pojedynku z Fallem lepszy okazał się Diaz

88'

Pojedynek jeden na jeden, Kadrii - Jovanović, wygrał Serb

87'

Fall wygrał pojedynek główkowy w polu karnym Wisły, ale dobrze ustawiony Wilk przejmuje piłkę

85'

Melikson zamiast strzelać podawał do Bitona co skończyło się stratą piłki

84'

Dośrodwanie Johanssona, z piłką minął się bramkarz Wisły, ale na jego szczęście to piłki dopadł Nunez

84'

Utaka do Johanssona, którego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla Odense

83'

Kirm podawał do Bitona, ale dobrze ustawiony Ruud odczytał intencje napastnika Wisły, który chciał mu założyć "siatkę", i przejął piłkę

81'

Długo oczekiwany zawodnik pojawia się na boisku. Mowa o Meliksonie, który zmienił Małeckiego

79'

Rzut rożny dla Wisły, ale źle rozegrany i piłkę mają zawodnicy gospodarzy

79'

Dośrodkowanie z rzutu w pole karne Wisły, niepewne wyjście Pareiki, ale na szczęście nie było większego zagrożenia bramki

78'

Jovanović w miejsce Lamey'a

77'

I znowu Biton!! Tym razem to Nunez dośrodkował w pole karne, ale napastnik Wisły znów nie strzelił bramki. Oby to się nie zemściło

77'

Małecki płasko w pole karne, Biton dwukrotnie uderzył, ale jakimś cudem oba strzały obronił Toppel

76'

Kadrii dośrodkował w pole karne, ale Pareiko dobrze ustawiony łapie piłkę

20:33

Na stadionie jest około 200 kibiców Wisły

75'

Ostatnia zmiana w Odense. Za Skoubo wchodzi Fall

74'

Paljić dośrodkowywał z lewej strony w pole karne, ale lepiej pozostawić to bez komentarza

20:32

Do końca pozostało nieco ponad 15 minut, wydaje kontrolować się przebieg meczu, ale jak mawiał Śp. Kazimierz Górski "Dopóki piłka w grze wszystko może się zdarzyć"

72'

Dobre podanie Lamey'a do Garguły, ale ten źle przyjął piłkę i ją stracił

71'

Długie podanie Christensena do Utaki, ale piłka w rękach bramkarza Wisły

71'

Faulowany Kirm, Wisła rozpocznie rzutem wolnym na własnej połowie

70'

Medny dośrodkował w pole karne, Skoubo chciał odegrać do Johanssona, ale dobrze ustawiony Diaz przejął piłkę

68'

Graguła zagrywa do Bitona, jednak czyni to niecelnie i Odense rozpoczyna kolejną akcję

67'

Garguła faulowany przez Sørensena. Wolny dla Wisły w środkowej części boiska

66'

Na szczęście to nic groźnego i obrońca Wisły wraca do gry

65'

Chavez ucierpiał w starciu z Andreasenem, potrzebna pomoc medyczna

64'

Utaka do Kadriiego, ale jego strzał minął słupek bramki Wisły. Kolejne ostrzeżenie dla Mistrzów Polski

63'

Garguła do Kirma, ale ten w dogodnej sytuacji za długo czekał z oddaniem strzału i stracił piłkę na rzecz obrońców

20:20

Wisła gra co raz gorzej, a Odense szuka okazji do wyrównania

62'

Garguła do Kirma, ale beznadziejne dośrodkowanie Słoweńca

61'

Małecki szarpnął lewym skrzydłem, ale nie zdołał celnie podać do Bitona.

58'

Beznadziejne dośrodkowanie Nuneza z tego rzutu wolnego

58'

Mendy sfaulował Gargułę przy bocznej linii na wysokości pola karnego Odense.

57'

Było groźnie po wolnym ale dobrze zachował się Lamey

56'

Żółtą kartkę otrzymuje Osman Chavez za faul na Utace

56'

Schodzi z boiska Rasmus Falk Jensen, a za niego wchodzi Bashkim Kadrii

55'

Żółtą kartkę otrzymuje Chris Sorensen za faul na Gargule.

54'

Kontra Wisły, za mocne podanie Kirma do Bitona.

20:13

Falk otrzymał dobra podanie, wykorzystał potkniecie się Lamey'a i pokonał bezradnego Pareike

51'

GOOOOL!! Rasmus Falk Jensen

50'

Kontra Wisły. Małecki zagrał do Bitona, ten odegrał do Kirma, który wystawił piłkę Gargule, ale jego strzał przeleciał minimalnie obok bramki Odense

48'

Garguła miękko w pole karne, ale tam faulowany był Ruud

48'

Biton faulowany przez Sørensen około 30 metrów na wprost bramki Odense

47'

Małecki w kierunku Bitona, ale piłkę z pola karnego wybił Christensen

47'

Ruud płasko dośrodkował z prawej strony, Diaz wybił piłkę na rzut rożny, po którym nie było żadnego zagrożenia bramki Wisły

46'

Wisła rozpoczyna drugą połowę

19:50

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

19:49

Do przerwy Wisła prowadzi 0:2. Jesteśmy świadkami dobrego meczu Wisły, Odense potrafi zagrozić "Białej Gwieździe" tylko po stałych fragmentach gry. Jeżeli gra dalej będzie tak wyglądała to Krakowianie nie przegrają tego meczu. W rozgrywanym równolegle meczu Twente - Fulham mamy bezbramkowy remis. Na drugą połowę zapraszam za 15 minut.

47'

Koniec pierwszej połowy!

47'

Po starciu z Bitonem, urazu doznał Christensen, ale to chyba nic poważnego

46'

Po dośrodkowaniu, obrońcy wybili przed pole karne gdzie dopadł do niej Ruud, uderzył z prostego podbicia, ale wysoko nad bramką

46'

Dośrodkowanie Johanssona wybili obrońcy Wisły i mamy rzut rożny

45'

Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy

44'

Skoubo do Utaki ten chciał odegrać mu w pole karne, ale piłkę wybił Paljić. Do piłki dopadł jeszcze Utaka ale faulował Nuneza

43'

Strzał Falla z linii pola karnego, daleko od lewego słupka bramki

42'

Małecki chciał szybko zagrać piłkę do Kirma, ale dobrze ustawiony Ruud ją przejął

41'

Dośrodkowanie Sørensena, piłka trafia w Diaza i niewiele brakowało by strzelił on bramkę samobójczą

41'

Rzut wolny dla Odense niedaleko prawego narożnika boiska, po faulu Diaza na Fallu

40'

Kirm z dystansu, ale daleko od bramki

38'

Małecki zagrał przed pole karne, ale jego intencji nie zrozumiał Nunez

38'

Lamey do Małeckiego, ten dośrodkował z prawej strony, ale nikt nie zamknął tej akcji. Od bramki gospodarze

36'

Krótko rozegrany i strzał Garguły zablokowany przez obrońców

36'

W rewanżu Biton uderzał z prawej strony pola karnego, ale świetna interwencja Toppela. Rzut rożny dla Krakowian

35'

Ależ okazja Odense, Diaz za długo zwlekał z wybiciem piłki, przejął ją Utaka i uderzył, ale pewnie Pareiko

35'

Na boisko, z tamponami w nosie wrócił Wilk

34'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka w rękach bramkarza Wisły

34'

Ni to dośrodkowanie, ni to strzał Falla, ale na posterunku Pareiko, który wybił piłkę na rzut rożny

32'

Johansson chciał minąć Chaveza, ale obrońca Wisły był dobrze ustawiony i przejął piłkę

32'

Cezary Wilk ma dość mocno rozbity nos, lekarze starają się zatamować krwawienie.

31'

Utaka szarżował na lewej stronie boiska, ale przesadził z tym rajdem i wyjechał z piłką poza pole gry. Od bramki Wisła

28'

Za zdjęcie koszulki Małecki otrzymał żółty kartonik

19:28

Perfekcyjnie wyprowadzona kontra Wisły. Małecki otrzymał idealną piłkę na lewej stronie, zszedł do środka boiska i atomowym strzałem pokonał Toppela

28'

GOOOOL! Patryk Małecki

27'

Lamey wygrał przepychankę z jednym z obrońców, podał do Garguły, ten przedłużył do Bitona, ale uczynił to za mocno i piłkę mają zawodnicy Odense

26'

Sędzia orzekł że w walce Mendy - Wilk faulował zawodnik Wisły. Odense rozpocznie rzutem wolnym na własnej połowie

25'

Lamey wzdłuż linii bocznej do Bitona, ale piłkę przejmuję dobrze ustawiony Christensen

19:23

Widać, że po stracie bramki w graczach Odense obudziła się sportowa złość bo to oni mają teraz zdecydowana przewagę na boisku

20'

Andreasen uderzył z tego wolnego i gdyby piłka leciała w światło bramki to Pareiko nie miał by tu dużo do powiedzenia

20'

Wilk faulował niedaleko własnego pola karnego i będzie dobra okazja dla Odense z rzutu wolnego

19:19

Nunez przepuścił piłkę do Garguły, ten odegrał do Bitona, który uderzył z tak zwanego "dużego palca" i Wisła prowadzi z Odense

18'

GOOOOOL!!! Dudu Biton

17'

Po dośrodkowaniu Johansson, w dogodnej sytuacji, główkował nad poprzeczką

17'

Rzut rożny dla Odense po wybiciu piłki przez Chaveza

15'

Za nami 15 minut spotkania, w którym to Wisła ma lekką przewagę, ale to Odense miało lepszą sytuację do zdobycia gola.

14'

I mamy pierwszą zmianę. Za Høegha wszedł Reginiussen

12'

Na boisku leży jeden z zawodników Odesne, Høegh i wszystko wskazuje na to że będzie konieczna zmiana

12'

Garguła wycofał piłkę do Lamey'a ten starał się prostopadle zagrać do Bitona, ale dobrze ustawiona obrona Odense zażegnuje zagrożenie

10'

Strzał Małeckiego z około 20 metrów i piłka poleciała 20 cm obok lewego słupka bramki Odense

9'

Garguła na prawą stronę do Lamey'a ale Mendy dobrze przeczytał tą sytuacje i nabił Holendra, aut dla gospodarzy

8'

Próba długiego zagrania Wilka do Małeckiego, ale dobra interwencja Christensena

6'

Dośrodkowanie Małeckiego, przeszło przez całe pole karne, po drugiej stronie boiska piłkę starał się zatrzymać Kirm, ale nie zdążył i mamy aut dla Odense

5'

Wilk przerzucił do Kirma, ale zawodnik Wisły przegrał pojedynek jeden na jeden z Mendy'ą

4'

Utaka rozpoczął rajd po lewej stronie boiska, ale dobra interwencja Chaveza i niebezpieczeństwo zażegnane

3'

Prostopadłe podanie do Kirma, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale posłał piłkę wysoko nad bramką Toppela

2'

Dośrodkowanie z lewej strony, piłkę głową uderzył Andreasen, ale minimalnie nad poprzeczką

1'

Pierwsza akcja Odense, ale piłkę na aut wybił Chavez

1'

Mecz rozpoczęli piłkarze gospodarzy!!

18:58

Gracze Odense w biało-niebieskich strojach, a zawodnicy Wisły zagają w czerwonych trykotach

18:56

Sędzia z Francji wyprowadza oba zespoły na murawę

18:56

Nie widać wielkiego zainteresowania tym meczem ze strony kibiców, na stadionie w Odense dużo wolnych miejsc

18:50

Czy Wisła podtrzyma jeszcze teoretyczne szanse na awans do 1/16? Dowiemy się już za około dwie godziny

18:45

18:44

W pierwszym składzie mistrzów Polski znalazło się miejsce dla rekonwalescenta Patryka Małeckiego. Z kolei Maor Melikson rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

18:42

To będzie dla obu drużyn mecz ostatniej szansy na pozostanie w Lidze Europejskiej również wiosną. Tylko zwycięzca będzie mógł myśleć o wyjściu z grupy, pod warunkiem jednak, że w drugim dzisiejszym spotkaniu, w Enschede, padnie korzystny wynik, czyli Fulham nie wygra z Twente.