4 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
1. połowa2 : 1
92'

Arbiter kończy mecz. Fulham wygrywa zasłużenie, będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Wisła przegrała to spotkanie głównie w obronie i praktycznie żegna się z Ligą Europy. W fazie pucharowej będziemy mieć prawdopodobnie tylko warszawską Legię. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Szura Bartłomiej.

91'

Od momentu zejścia Bruda i Garguły w drużynie Mistrza POLSKI grał jeden Polak ! Czy to właściwa droga do sukcesu ?? W rozgrywkach krajowych może ale w międzynarodowych..niekoniecznie.

90'

2 minuty doliczone

90'

Dominacja gospodarzy jest ogromna. Pareiko przed momentem uratował Wislę przed stratą bramki po strzale Duffa

88'

Ostatnia zmiana w tym meczu

87'

Sidwell z daleka uderza do opuszczonej przez Pareiko bramki ale uderzenie to zostaje zablokowane.

87'

100 mecz Wisły w europejskich pucharach zakończy się wysoką porażką.

85'

Biton zablokowany przez Bairda w polu karnym

83'

Luźna, ładna akcja Fulham od połowy boiska przerwana jednak przez bramkarza Wisły. Goście nie istnieją na murawie od kilku minut

81'

Jaliens głową trafia ... w słupek bramki Fulham

79'

Rzut rożny, Sidwel głową trafia w Pareikę ale dobitka już w siatce. To już koniec Wisły.

78'

Co zrobił teraz Kirm?? Bramkarz Fulham nie jest zawodnikiem Wisły przecież...

77'

Ostatnia zmiana w meczu w zespole Fulham

75'

Kwadrans pozostał do końca meczu. Wisła obecnie zupełnie nie wygląda na drużynę, którą byłoby stać na zmianę wyniku

73'

Na boisku pojawia się młody Frei

71'

Genkow uderza głową nad bramką po dość przypadkowym odbiciu piłki w polu karnym Fulham

69'

Ostatnie minuty to zdecydowana dominacja Fulham. Dobra gra przez 20 minut całego meczu to zdecydowanie za mało jak na mecze w Lidze Europy.

69'

Kapitan Wisły zamiast szukać faulu powinien skupić się na grze...

66'

Za faul na Zamorze

66'

Za mocny atak na rywala

65'

Po strzeleniu 3 bramki gospodarze wydają się kontrolować przebieg meczu. Na co stać będzie jeszcze Wisłę?

63'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy

60'

Podwójna zmiana w Wiśle

60'

60'

Baird głową po dośrodkowaniu z kolejnego już rzutu wolnego wprost w ręce Pareiki

59'

Iliev za moment wejdzie na boisko

59'

Ależ rozegranie rzutu wolnego. Trzy podania zawodników Fulham i Johnson trafia po raz drugi w tym meczu. Asystował Zamora a wszystko rozpoczął Murphy.

57'

Za faul

57'

Palijć fauluje Johnsona i powtórka z drugiej strony boiska sytuacji sprzed momentu

56'

Ładnie Łukasz Garguła uderza w róg ale bramkarz świetnie łapie futbolówkę

54'

Będzie dobra okazja. Garguła faulowany 20 metrów od bramki Fulham

53'

Zamora ogrywa Lameya podaje do Dufa, którego uderzenie łapie Pareiko. Co na boisku robi Jaliens????

53'

Łukasz Garguła zbyt lekko uderza z 30 metrów i spokojnie piłkę łapie bramkarz

52'

Zamora źle przyjmuje piłkę, która ląduje w rękach bramkarza Wisły

51'

Znów Nunez przez szansą ale tym razem Kelly wyjaśnia sytuację. Dobry fragment gry Wisły

49'

Z kłopotami Schwarzer po strzale Nuneza na rzut rożny wybija piłkę

48'

Spokojny początek drugiej połowy

47'

Pierwsza szybka akcja Fulham. Zbyt mocna jednak piłka do Dempseya

46'

Drugą połowę zaczynają gospodarze

22:06

Zawodnicy wracają na boisko

45'

Koniec pierwszej połowy. Wisła przegrywa 1:2 i w drugiej połowie z pewnością zrobi wszystko aby zmienić obraz meczu

45'

Biton z lewej nogi z daleka wprost w bramkarza Fulham

45'

Arbiter dolicza 2 minuty

44'

Za "spięcie" z Zamorą

44'

Za "spięcie" z Jaliensem

42'

Clint Dempsey próbował przelobować bramkarza Wisły i do szczęścia zabrakło mu niewiele!!

42'

Gramy u siebie, Wisełko gramy u siebie - znów kibice Wisły bardziej słyszalni

40'

Duff minął jak dziecko Palijca ale strzał Irlandczyka nad poprzeczką bramki

38'

Chwila ostrej walki w środkowej strefie boiska.

36'

Biton przegrywa pojedynek biegowy z Kellym i piłka w rękach bramkarza Anglików

35'

Wilka z Kirmem rozgrywają piłkę na linii pola karnego Fulham i w końcu ten ostatni uderza piłkę, która trafia w ręce bramkarza

33'

Strzał Duffowi po akcji z Zamorą zupełnie nie wyszedł

33'

Lamey z dystansu uderza ale wysoko nad bramką

32'

Kibice z Krakowa w dalszym ciągu nie ustają w gorącym dopingu dla swoich ulubieńców

30'

Przepiękne uderzenie Andyego Johnsona !! Po rzucie rożnym mocne uderzenie z woleja, piłka trafia w słupek i wpada w okienko !! Kolejny błąd obrony Wisły!!

29'

Po ogromnym zamieszaniu w okolicach pola karnego Wisły Risse uderza z 16 metrów obok bramki

28'

Duff zablokowany przez Lameya

26'

"Jazda, jazda, jazda Biała Gwiazda słychać na trybunach"

24'

Andy Johnson upomniany przez sędziego po brzydkim faulu

24'

Nerwowo na boisku, Anglicy zaczynają się niecierpliwić

23'

Piękna akcja Kirma-Biton ale Słoweniec fatalnie zagrywa w polu karnym tracą piłkę. Szkoda, była wielka szansa

21'

Kelly leży na boisku po zderzeniu z Palijcem

20'

Lamey dośrodkowuje w pole karne ale obrońcy wybijają piłkę, następnie Brud minął się z piłkę i zaczynają gospodarze

18'

Biton wraca na boisko

17'

Gra po strzeleniu przez Wisłę bramki się wyrównała. Gospodarze już nie są tak pewni siebie.

15'

Biton opatrywany poza boiskiem

14'

Straszny, kolejny błąd Jaliensa, Lamey wybija jednak piłkę po zbyt lekkim uderzeniu Johnsona na róg. Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia

11'

Ależ odpowiedź gospodarzy!! Po strzale Johnsona piłka ląduje w siatce ale arbiter z Turcji odgwizduje słusznego spalonego. Ale ogromny błąd obrony Wisły

10'

Wyrównanie !! Świetna akcja Biton-Garguła i Słoweniec pokonuje Schwarzera. Mamy remis!!

8'

Wisła próbuje ale Anglicy są świetnie zorganizowani w obronie.

6'

Biton strzela niecelnie z 20 metrów

6'

Wisła przegrywa 0:1. Śliczna akcja Fulham - Zamora wygrywa pojedynek z Diazem a Duff bez problemu pokonuje Pareikę

5'

Pierwsza akcja Wisły, Kirm zagrywa wzdłuż pola karnego ale obrońcy Fulham wybijają na rzut autowy

3'

Duff z narożnika pola karnego uderza na bramkę ale świetnie reprezentant Estonii

2'

Fulham w natarciu, Wisła na swojej połowie czeka na rywala

2'

Na spalonym gracz Fulham, od rzutu wolnego rozpocznie Pareiko

1'

Zaczyna Wisła

21:04

Sędzią meczu Halis Özkahya z Turcji

21:03

Kapitanem Białej Gwiazdy jest Cezary Wilk

21:01

Piłkarze powoli wychodzą na murawę, za moment początek spotkania.

20:53

Do meczu już tylko 10 minut. Emocja coraz większe

20:14

Na 45 minut poznaliśmy zestawienia obu zespołów

19:50

Faworytem spotkania są z pewnością gospodarze ale pierwsze spotkanie pokazało, że faworyt nie zawsze wygrywa. Jak będzie tym razem?

19:45

Niewiele ponad godzina dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego. Dla Wisły to mecz praktycznie "o być albo nie być" w dalszej części Ligi Europy.

17:41

Dzisiaj uruchomiliśmy nową aplikację mobilną Ekstraklasa.net LIVE! Dzięki niej możecie śledzić relacje z meczu Wisły z Fulham z pokładu Waszego iPhona (ściągnij!) lub telefonu z systemem Android (śiągnij!)