Czwartek, 3 listopada 2011, godz. 19:00
3 : 1
Rapid BukaresztRapid Bukareszt
20:57

Fantastyczny wieczór dla Legii. "Puchar jest nasz" - śpiewają kibice. Może trochę za wcześnie, ale na pewno mają się z czego cieszyć. Dziękujemy serdecznie za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne mecze z Ekstraklasa.net!

20:55

Ale to nie koniec! PSV - Hapoel 3:3 i Legia awansuje do kolejnej rundy Ligi Europejskiej! Wielka feta w Warszawie!

96'

I koniec meczu. Po fantastycznej drugiej połowie Legia wygrywa 3:1!

96'

Akcja rezerwowych - prawą stroną popędził Wolski, świetnie wyłożył piłkę do Kucharczyka, a ten zdobył bramkę mocnym strzałem.

96'

Nie uda się! 3:1! Kucharczyk!

92'

Rapid rozpaczliwie szuka wyrównania, czy uda się Rumunom wyrwać punkt?

92'

Wolski za Radovicia. Owacja na stojąco dla Serba.

91'

Zamarli kibice na trybunach - mocna wrzutka Rapidu z prawej strony. Nikt nie dostawił jednak głowy, piłka dla Legii.

90'

Druga połowa przedłużona o 3 minuty.

89'

Radović zrobił "kółeczko" w stylu Deyny, ale chwilę później podał fatalnie.

88'

Fantastyczna piłka do Pancu, Żewłakow wślizgiem ratuje Legię.

87'

Kucharczyk zmienia zmęczonego Rybusa.

85'

Trener gości wściekle gestykuluje, każe swoim piłkarzom atakować.

85'

Ljuboja walczył o piłkę jak lew. Rzut z autu dla Legii.

84'

Z kontrą wybiegał Rybus, bezpardonowo wyciął go Rui Duarte. Żółta kartka.

82'

Druga żółta kartka dla Gola i Legia będzie ten mecz kończyła w "10".

81'

Wawrzyniak (!) zakręcił obrońcami, wywalczył rzut rożny.

77'

Idealna centra Rybusa z rzutu wolnego, Komorowski musiał tylko dostawić głowę... nie dał rady. Piłka prześlizgnęła mu się po włosach.

77'

Ostra interwencja Wawrzyniaka w polu karnym Legii, rywal pada, ale sędzia każe grać dalej.

76'

Zmiana w Rapidzie. Pancu za Hereę.

76'

...i Vrdoljaka.

73'

Nadrabiamy statystyczne zaległości: żółta kartka dla Gola...

72'

Meksykańska fala na trybunach :)

71'

Dobra interwencja Kuciaka po rzucie rożnym, kibice skandują nazwisko Słowaka.

71'

Z lewej strony w pole karne Rapidu wpadł Rybus, jego strzał odbił jeszcze bramkarz, ale dobitka Radovicia była celna. 2:1 dla Legii!

69'

Gol! Radović po raz drugi!

68'

Podrażniona stratą bramki Legia rusza do ataku...

67'

Tą bramką pachniało od dobrych kilku minut. Filipe Teixeira przedarł się lewą stroną i pokonał Kuciaka. Rapid grający w "10" wyrównuje.

66'

No i stało się. 1:1.

65'

Zmiana w Legii. Żyro schodzi, za niego Gol.

65'

Bożović z woleja w poprzeczkę!

65'

Komorowski powalił w polu karnym Hereę. Sędzia nie gwiżdże.

61'

Znów Legia w opałach. Żewłakow tym razem bez zarzutu przerwał atak rywali.

60'

Teraz było gorąco w polu karnym Legii. Błąd Żewłakowa, niepewna interwencja Jędrzejczyka i Kuciak musiał ratować warszawian przed utratą bramki.

58'

Wawrzyniak prawą nogą zza pola karnego - obok bramki.

58'

Znów groźnie atakuje Legia. Rajd Żyry lewą flanką, przerzut do Rybusa, ten strzela - tylko rzut rożny.

57'

Zmiana w zespole gości. Grigorie za Sburleę.

55'

Wielkie zamieszanie w polu karnym Rapidu. Najpierw w słupek trafił Vrdoljak, ale przy dobitce Radovicia Draghia był bez szans. 1:0 dla Legii.

54'

Goooool! Miro Radović!

53'

Radović pomknął w stronę bramki przeciwnika po podaniu Ljuboi. Szybszy był Marcos Antonio.

52'

Prawą stroną popędził Deac, jednak Żewłakow wyjaśnia sytuację dalekim wybiciem.

52'

A na trybunach też ciekawie. Ogromna sektorówka zakrywa niemal całą "Żyletę".

51'

Z wysokiego "C" zaczyna Legia! Kapitalne podanie Ljuboi, Vrdoljak w polu karnym nie trafia w piłkę, ta spada pod nogi Radovicia... Serb strzela prosto w bramkarza!

48'

Ładnie zastawiał się przed polem karnym Rybus, podał do Jędrzejczyka - rzut rożny.

20:02

Zaczynamy drugą połowę!

20:00

A w meczu PSV - Hapoel nadal 1:2.

19:59

Rekord frekwencji na nowym stadionie przy Łazienkowskiej pobity - 30 786 osób zjawiło się dziś na trybunach.

19:57

W przerwie nowa świecka tradycja - życzenia dla kibiców, których zdjęcia wyświetlane są na telebimach.

19:53

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Ekstraklasa.net. Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

19:52

Legia Warszawa - Rapid Bukareszt Na razie Legia nie potrafi sobie poradzić z Rapidem, ale grając w przewadze po przerwie może rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.

47'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Nie wiadomo czy Herea wróci jeszcze do gry po przerwie.

47'

Minuta doliczona już minęła, a Herea zniesiony na noszach.

45'

Na boisku leży Herea po starciu z Borysiukiem.

44'

Ljuboja dobrze zagrał w pole karne do Radovicia, ten jednak źle przyjął piłkę.

43'

Rybus ładnie technicznie uderzył pod poprzeczkę i w ostatniej chwili na rzut rożny wybił bramkarz.

42'

Żółta kartka dla Grigore za faul na rozpędzonym Rybusie.

40'

Tymczasem w Eindhoven na razie niespodzianka. PSV przegrywa z Hapoelem 1:2.

39'

Herea uderzył z rzutu wolnego tuż nad bramką.

38'

Borysiuk fauluje przed polem karnym, ale nie ma na szczęście żółtej kartki. Będzie jednak groźny rzut wolny.

37'

Grigore uderzył z dystansu, ale obok bramki Kuciaka, który mimo to wyciągnął się jak długi.

36'

Tym razem Draghia wygarnął piłkę spod nóg Ljuboji. Zaczynają zazębiać się akcje Legii.

34'

Po błędzie Draghii Radović zabrał mu piłkę przed polem karnym i odegrał do Ljuboji, który na pustą bramkę, w której stał tylko obrońca nie trafił.

33'

Dobra okazja Legii ale tylko rzut rożny. Wrzucił Radović, ale poradzili sobie rywale.

31'

Cały czas próbują atakować Rumunii, na razie nie widać przewagi liczebnej Legii.

29'

Szybko reaguje trener Lucescu. Z boiska schodzi niewidoczny Cassio. W jego miejsce Grigore.

27'

Teraz Legii powinno pójść łatwiej. Do tej pory przewagę miał Rapid, ale teraz gra może się wyrównać.

26'

Za dyskusję kartkę dostał także Bożović.

26'

Legia gra w przewadze! Drugą żółtą kartkę dostał Dan Alexa!

25'

Żewłakowa po wrzutce wybija na rzut rożny, już ósmy! dla gości. Legia nie wykonywała na razie żadnego.

24'

Kuciak dobrym wyjściem zatrzymał Deaca. Na szczęście dla Legii, tylko rzut rożny.

23'

Bardzo mocna wrzutka na długi słupek i ponownie rzut rożny, tyle że z drugiej strony.

22'

Rzut rożny dla gości po interwencji Żewłakowa, który jednak ucierpiał w starciu.

20'

Seria strat z jednej i drugiej strony na połowie gości.

19'

Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul.

18'

Przekombinowali z wyprowadzeniem pozycyjnej... kontry Legioniści i stracili piłkę pod polem karnym Rapidu.

17'

Żyro prostopadle zagrał do Ljuboji, ale uprzedził go Marcos Antonio i odegrał do bramkarza.

16'

Rybus indywidualnie przedarł się w pole karne prawą stroną, ale jego strzał został zablokowany.

15'

Alexa ukarany żółtą kartką za przytrzymywanie Radovicia.

13'

Ponownie Żyro z dystansu. Tym razem po ziemi i celnie, ale broni Draghia.

12'

Żyro uderzył z dystansu, ale sporo obok bramki. Pierwsza próba zawodników Legii, którzy mają problemy ze stworzeniem okazji.

11'

Wawrzyniak fauluje 20 metrów od pola karnego. Wrzutka w pole karne Deaca i musiał piąstkować Kuciak. Później Legia miała problem z wybiciem piłki z własnego pola karnego.

9'

Za mocna piłka Żyro do Wawrzyniaka i od bramki zacznie Draghia.

8'

Pierwsze minuty wyraźnie dla Rapidu, który atakuje i częściej przebywa na połowie Legii.

8'

Po wrzutce niepewnie odbił piłkę Kuciak, a później obrońcy wybili na czwarty już rzut rożny.

7'

Trzeci rzut rożny dla Rumunów, tym razem wybijał piłkę Borysiuk.

5'

Wrzutka na długi słupek, Kuciak źle wyliczył lot piłki i główka zawodnika Rapidu minęła minimalnie słupek.

5'

Dośrodkował Deac, ale ponownie rzut rożny,

4'

Pierwszy rzut rożny dla Rapidu po interwencji Komorowskiego.

2'

Szybka akcja Radovicia z Ljuboją, ale Burca w ostatniej chwili wyłuskał piłkę.

1'

Legia rozpoczęła od faulu w środku pola. Jest czas na ustawienie się w defensywie.

1'

Rozpoczęli goście.

18:58

Zespoły wychodzą już na boisko. Legia na biało-czarno, goście na bordowo-biało.

18:56

30 tysięcy kibiców dzisiaj na Łazienkowskiej. Padł rekord frekwencji. A "Sen o Warszawie" w takim wykonaniu robi wrażenie.

18:43

Znamy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych Legii zasiądą: Skaba, Gol, Astiz, Kucharczyk, Rzeźnicak, Wolski i Ohayon. Rezerwowymi gości będą: Straton, Ezequias, Grigore, Pancu, Oros, Grigorie i Apostol.

17:33

Dzisiaj uruchomiliśmy nową aplikację mobilną Ekstraklasa.net LIVE! Dzięki niej możecie śledzić relacje z meczu Legii z Rapidem z pokładu Waszego iPhona (ściągnij!) lub telefonu z systemem Android (śiągnij!)

16:25

Witamy w relacji live na niemal 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Mamy dla Was ciekawostkę. Dziś, około godziny 12 nasz fotoreporter Maciej Leszczełowski spotkał w pobliżu Złotych Tarasów piłkarzy Rapidu Bukareszt. Zakupy się udały. Jak będzie w meczu? Piłkarze Rapidu pod Dwrocem Centralnym przed meczem z Legią w Warszawie