Piątek, 7 października 2011, godz. 17:00
2 : 0
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
91'

Koniec! Wielkich emocji nie było, ale widzieliśmy kilka ciekawych akcji. Legia wygrywa 2:0 po bramkach Radovicia i Kiełbowicza.

89'

Legioniści w polu karnym jak dzieci we mgle... Na szczęście dla nich, Szałachowski nie wykorzystał ich niezdecydowania.

86'

Trochę zamieszania w polu karnym gospodarzy, ale sytuację wyjaśnia Żewłakow.

86'

Ładnie znalazł się w polu karnym Stromecki, strzał z ostrego kąta... słupek!

84'

Aut dla Legii. Skok przez bandę Jędrzejczyka... Niezłe lądowanie, choć bez telemarku. 17,5 pkt.

83'

"Młode Wilki" Legii wyraźnie odstają od swoich bardziej doświadczonych kolegów.

82'

Tym razem Stefańczyk ruszył prawą stroną, lecz jego dośrodkowanie było beznadziejne.

80'

Stefańczyk mocno, ale niecelnie. Do Kiełbowicza trochę mu brakuje...

79'

Kaczmarek faulowany tuż przed polem karnym, może być groźnie.

79'

Na Pepsi Arenie brakuje nie tylko kibiców, ale i... chłopców od podawania piłek. Zawodnicy sami przeskakują bandy i przynoszą je z trybun.

77'

Może lekko przesadziłem. Jagiełło owszem, spróbował ograć dwóch rywali "ruletką" a'la Zidane, ale coś mu się chyba pomyliło i stracił piłkę.

75'

... i Jagiełło za Górskiego. Czy gość z takim nazwiskiem poprowadzi Legię do zdobycia kolejnych bramek?

74'

Jeszcze dwie zmiany w Legii: Stromecki za Łukasika...

74'

Na boisku nudno jak w studio TVP na wieczorze wyborczym...

71'

Doskonałe podanie Kiełbowicza przez prawie całe boisko, Jędrzejczyk doszedł do piłki przed Olszewskim, ale nie zdołał jej opanować. Od bramki ŁKS.

69'

Było gorąco (choć to może złe słowo przy takiej pogodzie) pod bramką Antolovicia! Szałachowski stanął oko w oko z bramkarzem Legii, Chorwat górą w tym pojedynku!

67'

Ależ bramka Tomka Kiełbowicza, bezpośrednio z rzutu wolnego, w samo "okienko" bramki Olszewskiego.

67'

Jędrzejczyk faulowany tuż przed polem karnym ŁKS-u. Do piłki podchodzi Kiełbowicz...

65'

Jeszcze jeden strzał Rzeźniczaka - tym razem po ziemi, ale baaardzo niecelnie.

63'

Srdja Kneżević uparcie nazywany przez spikera "Sergio" czyżby pan Wojtek Hadaj doszukał się u Serba hiszpańskiej krwi?

63'

... i Żewłakow za Kneżevicia.

62'

Zmiany w Legii: Czarnecki za Manu...

62'

Smoliński na kilkumetrowym spalonym.

61'

Przez ostatnie kilka minut strat na boisku było więcej niż celnych podań.

60'

Rajd Rzeźniczaka zakończony strzałem, ale blokowało go trzech obrońców.

56'

Kneżević nie dość, że gra marnie, to jeszcze bez głowy. Faulowany przez Smolińskiego mógł kontynuować akcję, ale wolał kopnąć piłkę na aut. Piłka dla ŁKS-u.

55'

Manu pobiegł prawą stroną, powstrzymał go Pruchnik. Tym razem czysto.

53'

Oooj, zaostrzyła nam się gra. Brutalne wejście Pruchnika, Manu mocno ucierpiał.

52'

Lewą stroną popędził Żurek, ale podanie do Górskiego kompletnie bez pomysłu. Strata.

51'

Potrzebna będzie pomoc medyczna... Zawodnik ŁKS-u schodzi z boiska z pomocą masażysty.

51'

Papkiyan zwija się z bólu po faulu Rzeźniczaka.

49'

Szybki jak wiatr Manu pomknął lewą stroną, ale i tak nie zdążył do piłki.

49'

Miejmy nadzieję, że po przerwie obejrzymy lepsze widowisko.

47'

Antolović wślizgiem ratuje Legię przed stratą bramki!

46'

Po przerwie ŁKS w składzie: Olszewski - Paluch, Pruchnik, Łabędzki, Kaczmarek, Kłus, Papikjan, Smoliński, Stefańczyk, Szałachowski, Bykowski

18:06

Zaczynamy drugą połowę!

18:05

...i Żurek za Koseckiego.

18:04

Jędrzejczyk za Rado...

60'

Trzy zmiany w Legii: Antolović za Kuciaka...

18:00

W przerwie obejrzymy zupełnie odmienioną jedenastkę ŁKS-u. Czy po zmianach goście zaprezentują się lepiej?

17:53

Do przerwy 1:0 dla Legii. Zawodnicy obu drużyn nie przemęczają się, ale nie ma co im się dziwić, bo ziąb przy Łazienkowskiej okropny. Komu by się chciało biegać w taką pogodę?

48'

Koniec pierwszej połowy.

48'

Mogło być 1:1! Zagranie Golańskiego w pole karne Legii, wystarczyło trącić piłkę i mielibyśmy remis. Ale nie dał rady Łukasiewicz.

47'

Kuba Kosecki wzięty "w kleszcze" przez dwóch rywali. Młody skrzydłowy przez moment nie podnosił się z murawy, ale już wszystko jest w porządku.

45'

Fantastyczne zagranie Rzeźniczaka, przez pół boiska podał on do Górskiego. Młody napastnik przyjął piłkę i wyprzedził dwóch obrońców, lecz nie dał rady bramkarzowi.

43'

Ładna akcja Mięciela prawą stroną, piłka do Saganowskiego, jednak na swoim miejscu był Astiz.

43'

Ambitnie za piłką pobiegł Radović, lecz błąd Kiepczarka naprawił Gieraga.

40'

Małe nieporozumienie Choto i Kuciaka, ale sytuacja w porę wyjaśniona. Na błąd Legionistów czyhał Romańczuk.

39'

Ależ podanie Łukasika do Radovicia! Serb miał wolną drogę do bramki Olszewskiego, ale wyprzedzili go obrońcy gości.

38'

Kneżević to chyba najgorszy środkowy pomocnik na świecie. Nie dość, że podaje tylko do tyłu albo do najbliższego kolegi, to traci piłkę w najprostszych sytuacjach. Może Serb powinien się zająć czymś pożyteczniejszym niż gra w piłkę? Proponuję zamiatanie ulic lub grzybiarstwo.

34'

Popisowa akcja Legii! Długie podanie Choto do Radovicia, ten zgrywa piętą w stylu Ljuboi, tylko strzał Górskiego niecelny...

32'

Tym razem strzału z dystansu próbował Nowak - trafił wprost w Kuciaka.

30'

Saganowski próbował zaskoczyć Kuciaka strzałem zza linii 16 metrów. Piłka przeleciała dwa metry od słupka bramki Słowaka.

30'

Wycieczka Choto w pole karne przeciwników - na darmo, bo koledzy nie oddali piłki "Dixiemu".

28'

Górski strzela z 20 metrów, piłka zablokowana przez obrońcę. Legioniści reklamowali jeszcze zagranie ręką, lecz arbiter pozostał niewzruszony.

27'

Prawą stroną popędził Rzeźniczak, wpadł w pole karne i wyłożył piłkę Radoviciowi. Serbowi nie pozostało nic innego jak wpakować ją do siatki obok bezradnego Olszewskiego.

25'

I mamy gola dla Legii! Miro Radović!

25'

Dobre podanie do Saganowskiego, ale były reprezentant Polski znów złapany na spalonym.

24'

Mocny strzał Nowaka zza pola karnego, gdyby piłkę trącił Saganowski, pewnie byłoby 0:1. A tak dalej bez bramek przy Łazienkowskiej.

22'

Kolejna strata Kneżevicia... z niego chyba nigdy nie będzie piłkarza.

21'

Manu wyszedł 1 na 1 z Olszewskim. Tylko co z tego, skoro za mocno wypuścił sobie piłkę i ta padła łupem golkipera gości?

20'

Atmosfera mocno... sparingowa. Obie drużyny grają "na stojąco", trybuny puste, na stadionie słychać najczęściej wskazówki trenera Skorży i pokrzykiwania Kuciaka.

18'

Pierwsza ładna akcja Legii. Radović na lewo do Kiełbowicza, ten dośrodkowuje, piłkę na klatkę piersiową przyjmuje Górski - zbiera się do przewrotki, ale Klepczarek wybija piłkę.

17'

Dynamiczny rajd Manu, podanie w pole karne do Koseckiego, ten wchodzi wślizgiem, lecz minimalnie szybszy był Salski.

15'

Moment przewagi ŁKS-u. Dośrodkowanie Romańczuka mogło być groźne, ale Kiełbowicz wybija piłkę.

14'

Strata Kneżevicia mogła być kosztowna... W porę asekurował go Astiz.

11'

Rzut wolny dla Legii, Kiełbowicz w pole karne, ale znów górą obrońcy ŁKS-u.

11'

Wrzutka Radovicia w pole karne, Kosecki przegrywa pojedynek główkowy z obrońcą.

9'

Składna akcja ŁKS-u, goście "rozklepali" obronę Legii. Sam na sam z Kuciakiem wyszedł Saganowski, ale nie dość że przestrzelił, to jeszcze był na pozycji spalonej.

8'

Akcja Górskiego i Radovicia zakończona strzałem Koseckiego - metr nad bramką gości.

7'

Słaba wrzutka, od bramki rozpocznie Słowak.

7'

Fantastyczny przerzut Mięciela do Romańczuka, łodzianin faulowany przez Rzeźniczaka tuż przed polem karnym Kuciaka.

5'

Radović powstrzymany przez Nowaka. Po chwili gospodarze odzyskują piłkę, lecz Manu nie dał rady dwóm rywalom.

3'

Sztuczką techniczną popisał się Górski, ale był faulowany. Rzut wolny dla Legii w środkowej strefie boiska.

3'

Dobrze ustawiony Kiełbowicz przerywa akcję rywali.

2'

Legia próbowała grać lewą stroną, stracił piłkę Łukasik.

17:04

Rozpoczyna Legia.

17:03

Rezerwowi ŁKS: Paluch, Pruchnik, Łabędzki, Kaczmarek, Kłus, Papikjan, Smoliński, Stefańczyk, Szałachowski, Bykowski.

17:03

Zawodnicy obu drużyn już na boisku. Legia na czerwono, ŁKS w czarnych strojach.

17:02

Trener Probierz zapowiada, że zmieni w przerwie cały skład. W drugiej połowie ujrzymy na boisku m.in. Sebastiana Szałachowskiego, byłego gracza Legii.

17:01

Na ławce rezerwowych zasiądą: Antolović, Jędrzejczyk, Żewłakow, Stronecki, Jagiełło, Żurek i Czarnecki. Czterej ostatni to zawodnicy grający na co dzień w Młodej Ekstraklasie.

16:58

Skład Legii: Kuciak - Rzeźniczak - Choto, Astiz, Kiełbowicz, Łukasik, Kneżević, Manu, Radović, Kosecki - Górski

16:54

Czekamy na informacje o składach obu drużyn, na razie słyszymy "Sen o Warszawie" z playbacku, piłkarze jeszcze rozgrzewają się na murawie.

16:53

Witam serdecznie ze stadionu Legii, już za około 10 minut rozpocznie się tu sparing warszawian z ŁKS-em Łódź.