Poniedziałek, 26 września 2011, godz. 18:30
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
0 : 0
Korona KielceKorona Kielce
94'

Koniec spotkania. Bezbramkowy remis przy Konwiktorskiej, chociaż bliżej zwycięstwa była Korona.

90'

Kartonik dla Sobolewskiego, który nadepnął Sultesa.

89'

Lekko "z byka" Cotra potraktował Sobolewskiego. Będzie kartka.

89'

Najpierw próba Jeża prosto w obrońcę, po chwili zablokowany strzał Sikorskiego. Piłka w rękawicach bramkarza Korony.

87'

Nieśmiałe próby ataku ze strony gospodarzy. Brakuje jednak strzałów.

85'

Bardzo pewne dalekie wyjście Małkowskiego. Niezwykle pewnie gra byly golkiper Feyenoordu.

84'

A także Tomasz Brzyski za Tosika.

84'

Wchodzi wywołany do tablicy Zieliński. Zastępuje Korzyma.

82'

Dobra interwencja Małkowskiego po uderzeniu Sultesa.

80'

Szykuje się do wejścia Michał Zieliński. Wydaje się, że to najwyższa pora, by wpuścić do gry tego szybkiego napastnika.

79'

W ostatniej chwili Sadlok wyłuskał wślizgiem piłkę spod nóg Korzyma.

77'

Wygrany pojedynek Hernaniego, który uprzedził Sikorskiego. Bardzo dobrze prezentuje się defensywa Scyzorów.

76'

Nieudany strzał z główki Korzyma.

75'

Kielczanie nieustannie w ostatnich kilku minutach przebywają na połowie Czarnych Koszul. Brakuje zdecydowanie akcji w polu karnym Przyrowskiego.

73'

Kolejna zmiana w Polonii. Schodzi lekko utykający Paweł Wszołek. W jego miejsce Pavel Sultes.

72'

Faulowany niemal w narożniku pola karnego Paweł Kal. Ukarany kartką Maciej Sadlok.

70'

Daniel Sikorski wchodzi za Caniego.

68'

Piotr Malarczyk po wrzutce z rożnego głową znów minimalnie obok słupka

67'

Zmęczony Kiełb opuszcza boisko

66'

Zamieszanie w polu karnym Korony. Najpierw uderzenie Bonina zablokowane a po chwili Cani fauluje Małkowskiego w polu 5 metrów.

64'

Polonia się budzi?? Todorovski wrzuca w pole karne i jeden z obrońców wybija na róg

62'

Schodzi Kuzera, który był bliski czerwonej kartki. Opaskę kapitana przekazał Lisowskiemu

61'

Todorovski do Bonina ten próbuje dograć w pole karne ale najszybszy jest Małkowski.

59'

Kuzera brzydko odepchnął Sadloka. Wydaje się, że arbiter mógł pokazać żółtą kartkę a byłaby to druga dla piłkarza Korony

55'

Kapitalnie uderza Lisowski a Przyrowskiego ratuje poprzeczka!!

54'

Tosik fauluje Jovanovica i wolny z 20 metrów od bramki Przyrowskiego

54'

Dużo walki, agresywnej gry obu zespołów brakuje jednak piłkarskiej jakości.

53'

Trudne spotkanie do prowadzenia ma pan Pskit

52'

Znów szansa Polonii. Łukasz Piątek świetnie wchodzi na tzw"krótki słupek" ale w doskonałej okazji przenosi piłkę nad poprzeczką

51'

Korzym bardzo ostro potraktował Cotre, który przez moment musi "odpocząć" na murawie. Wolny dla piłkarzy trenera Zielińskiego

49'

Faulowany Kiełb i wolny dla Korony. Vuković świetnie uderza a jeszcze lepiej odbija piłkę Przyrowski

47'

Pierwszy groźny strzał Wszołka świetnie odbija Małkowski

46'

Polonia rozpoczęła

19:33

Piłkarze wychodzą na murawę. Za moment początek drugiej części

45'

Do przerwy bez goli. W pierwszej połowie lepsza była Korona jednak nie była skuteczna.

45'

Aż 3 minuty doliczone

44'

Hernani mając kartkę nieładnie odepchnął rywala narażając się na drugą kartkę

41'

Korzym kolejny raz radzi sobie z Sadlokiem, którego dobrze asekurował...Przyrowski

40'

Jak ładnie to zrobił Jakub Tosik. Jego techniczne uderzenie minęło poprzeczkę bramki Małkowskiego o niewiele centymetrów

37'

Piotr Malarczyk przed kapitalną szansą. Po strzale tego obrońcy centymetrów zabrakło aby goście objęli prowadzenie

35'

Kiełb z autu na wysokości pola karnego ale bez problemów piłkę łapie Przyrowski

33'

Goście mają więcej z gry i zdecydowanie lepiej prezentują się w pierwszych 30 minutach. Polonia niewiele może jak do tej pory ugrać

32'

Vuković w pole karne i piąstkuje Przyrowski

31'

Hernani z powodu kontuzji na moment opuszcza plac gry

29'

Po dalekiej wrzutce Vukovica piłkę przeleciała nad bramką Przyrowskiego, który w pierwszej chwili zawahał się czy wyjść do piłkii

25'

Tosik faulowany

24'

Cotra wrzuca w pole karne piłka przelatuje przez całe pole karne i trafia do Bonina, który miał świetną okazję ale nieczysto trafił w piłkę, która przeleciała wysoko nad poprzeczką

22'

Za uderzenie łokciem Hernaniego

20'

Tosik fauluje Kiełba blisko narożnika pola karnego Polonii. Sobolewski zdecydowanie za nisko z wolnego

19'

Za odkopnięcie piłki po gwizdku i protesty

17'

Świetna okazja Sobolewskiego jednak piłkę odbija Przyrowski, po rzucie rożnym bramkarz Polonii niepewnie odbija piłkę, którą wybijają obrońcy

14'

Oba zespoły szybko tracą piłkę chcąc rozegrać kontratak

12'

Dużo walki, dużo ostrej gry na boisku. Kiełb stracił piłkę w starciu z Teodorovskim

10'

Kuzera za udział w zbiegowisku :)

10'

Zawodnik Polonii także ukarany

10'

Sędzia dał 3 kartoniki

9'

Zamieszanie na boisku-będą kartki?

8'

Korona przyczajona na swojej połowie a Polonia rozgrywa akcję na swojej połowie. Po chwili arbiter przerywa grę dyktując wolny dla gości po starciu Jeża

7'

Sadlok podaje do Cotry ale obrona z Kielc sobie poradziła

6'

Arbiter upomina Jovanovica po brzydkim faulu w środku pola.

4'

Ładne zagranie do Kuzery, zawodnik z Kielc wpada w pole karne, ale piłkę po rykoszecie łapie Przyrowski. Jak na razie najgroźniejsza sytuacja w tym meczu

3'

Nieładne zagranie Cotry. Piłkarz Polonii ma szczęście, że arbiter nie pokazał mu kartki

2'

Zdeterminowana Korony mocno przyciska gospodarzy. Piłkarze Ojrzyńskiego chcą wrócić na czoło ligowej tabeli

1'

Błąd Cotry piłka trafia do Korzyma ale napastnik Korony nie potrafi wykorzystać okazji

1'

Zaczęła Korona

18:28

Zawodnicy już wychodzą na boisko

18:26

Już za moment początek tego ciekawego spotkania "na szczycie"

18:22

W barwach Polonii dziś nie zagra pauzujący za kartki Łukasz Trałka. Ponadto zabraknie zawodników zmagających się z kontuzjami - Bruno Coutinho Martinsa, Łukasza Teodorczyka i Marcina Baszczyńskiego

18:21

Mecz na Konwiktorskiej zakończy tą serię spotkań. Jeżeli Korona marzy o utrzymaniu prowadzenia nie może w Warszawie przegrać.