Podbeskidzie remisuje na koniec sezonu z Polonią 1:1

90'

Patejuk i w Bielsku Białej mamy remis 1:1!

89'

Faul Jodłowca w polu karnym i mamy jedenastkę! Dodatkowo obrońca Polonii ogląda swoją drugą żółtą kartkę w tym meczu.

87'

Żółta kartka dla Tomasza Jodłowca

82'

W miejsce Teodorczyka na boisko wchodzi Daniel Ciach

79'

Podbeskidzie cały czas bije głową w mur. Wszystko co dobre kończy się daleko przed polem karnym Gliwy

77'

Małe zamieszanie pod bramką gospodarzy, ostatecznie bliski dojścia do piłki był Teodorczyk

75'

Kwadrans gry pozostaje do końca spotkania

74'

Teodorczyk bardzo ładnie złożył się do strzału, jednak nic z tego nie wynikło

73'

Kibice Podbeskidzia zapraszają prezesa klubu do siebie ;)

71'

W miejsce Tosika na boisko wchodzi Todorovski

69'

Schodzi Mynar w jego miejsce Piątek

67'

Sultes zostaje ładnie powstrzymany przez Nowaka tuż przed polem karnym

66'

Demjan był bliski wyrównania na 1:1

62'

Kartonik dla Damiana Nowaka.

61'

Nowak wchodzi na boisko w miejsce Cohena

60'

Ziajka wchodzi na boisko w miejsce Cohena

59'

Dla Wszołka

55'

Mynar myli się z jedenastu metrów! Cały czas 1:0 dla gośći

54'

Demjan ukarany żółtą kartką.

53'

Przepraszam za przestoje w relacji, ale obłożenie strony jest dzisiaj tak spore, że serwery nie wytrzymują

50'

Kibice z Bielska wreszcie skupili się na dopingu dla własnej drużyny. I szczerze powiem, że bardzo dobrze

48'

Sultes nie zdążył do podania i gospodarze wznowią grę od rzutu z autu

47'

Dobrze Teodorczyk zagrał na 15 metr do Trałki ale ten uderzył niecelnie

46'

Od razu z akcją ruszają ambitni gospodarze jednak również szybko przekroczyli przepisy

46'

Drugie 45 od środka rozpoczynają goście z Warszawy

18:01

Piłkarze obu ekip wracają już na murawę stadionu w Bielsku Białej za chwilę początek drugiej połowy

45'

Sędzia nie doliczył nawet minuty i to goście prowadzą po pierwszej połowie 1:0

45'

Uderzenie Jodłowca z rzutu wolnego poleciało wysoko ponad bramką Podbeskidzia

44'

Pierwsza połowa powoli zbliża się do końca

43'

Dobrze uderzenie Brzyskiego pewnie broni dobrze ustawiony Richard Zajac

41'

Katastrofalne dośrodkowanie Króla z lewego skrzydła

39'

Rzut wolny z 20 metrów miała Polonia i ostatecznie goście po tej akcji wywalczyli corner

36'

Król faulowany i gospodarze mają rzut wolny z lewej strony pola karnego

35'

Malinowski wchodzi na boisko w miejsce Reimana

34'

Długa piłka do Sultesa. Czech nie miał jednak szans dojść do piłki

32'

Uderzenie Jakuba Tosika zza pola karnego zostało zablokowane przez obrońców Podbeskidzia

31'

Faul w środku pola i rzut wolny dla Podbeskidzia

29'

Ciemne chmury zbierają się nad górami i za chwile dotrą nad stadion czyżby kolejna ulewa i mecz na wodzie w Bielsku Białej?

28'

Podbeskidzie bije głową w mur, akcję Górali wyglądają całkiem całkiem ale tylko 30 może nawet 40 metrów przed bramką Polonii

27'

Gdzie są sponsorzy i sponsorska kasa pytają fani z Bielska

26'

Ciekawie na trybunach, nudno na murawie. Tak można podsumować ostatnie minuty

24'

Klub zastałeś murowany a zostawiłeś roz.....ny- dobiega z trybun stadionu

23'

Słaby strzał Patejuka bez żadnych problemów broni Michał Gliwa

22'

Kibice w dalszym ciągu atakują słownie władze klubów, reszta stadionu po kolejnych przyśpiewkach klaszcze im coraz mocniej. Jak widać nie najlepiej jest w relacjach zarząd-kibice

20'

Patejuk w trudnej sytuacji oddał bardzo niecelny strzał na bramkę Gliwy

20'

A tak apropos Kuby Rzeźniczaka ja jakoś nie czuje kiełbasek ;)

19'

Kibice z Bielska Białej nareszcie zaczęli dopingować swój zespół ;)

18'

Kibice Podbeskidzia wyrażają teraz dezaprobatę w kierunku prezesa klubu w bardzo dosadnych słowach

17'

Od momentu straty bramki Podbeskidzie nie może odnaleźć się na boisku a Polonia spokojnie konstruuje kolejne akcje

16'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Patejuka spadło na głowę Reimana ale ten nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę

15'

Bardzo niedokładny przerzut do Króla i teraz to goście mają aut, sporo niedokładności po obu stronach boiska

14'

W ostatniej chwili uprzedzony został Patejuk i gospodarze mają zaledwie aut

14'

Coraz częściej do głosu zaczynają dochodzić goście z Warszawy

13'

Klasyczna bramka z gatunku: "Gole z niczego" Podbeskidzie grało, Polonia stała a bramka padła jednak dla gości

12'

Bardzo dobrą wrzutkę Tosika i bierną postawę obrońców z Bielska Białej wykorzystuje Paweł Wszołek uderzając głową do bramki Podbeskidzia

10'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Sadloka obrońcy Podbeskidzia wybili na aut

9'

Dalekie podanie Jodłowca i przejmują piłkę gospodarze. Groźnie uderzył Matej Nather, jednak Gliwa kontrolował całą sytuację

9'

Jeszcze jeden rzut wolny dla Górali, jednak fatalnie piłkę zagrał Krzysztof Król

8'

Dosyć senne tempo tego meczu, jak na razie goście wyraźnie cofnęli się na swoją połowę i czekają na okazje z kontrataku

7'

Uderzenie Patejuka odbiło się od muru i ostatecznie zostało chwilę później wybite przez obrońców z Warszawy

6'

Demjan był faulowany około 25 metrów przed bramką Polonii i mamy groźną okazję dla gospodarzy

6'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego pada łupem dobrze ustawionego Michała Gliwy

6'

Rzut wolny dla gospodarzy, ostatecznie mamy corner dla Podbeskidzia

5'

Kibice Podbeskidzia opuścili swój sektor ponieważ ochrona nie chce wpuścić na trybuny fanów drużyny przyjezdnej

4'

Mynar podaje do nikogo... Wcześniej bardzo niedokładnie zagrał jednak Paweł Wszołek

3'

Faul w środku pola i mamy rzut wolny dla gospodarzy tego meczu a więc Podbeskidzia

3'

Patejuk uwikłał się w walkę z dwoma rywalami i w efekcie stracił piłkę na rzecz Trałki

2'

Jodłowiec przerywa akcję gospodarz i wybija piłkę na aut

1'

Od razu z atakami ruszają gospodarze, na miejscu byli jednak obrońcy Polonii Warszawa

1'

Spotkanie od środka boiska rozpoczną piłkarze z Bielska Białej

16:57

Temat muzyczny z filmu "Janosik" rozbrzmiewa teraz nad obiektem w Bielsku Białej. A piłkarze obu ekip wychodzą na murawę prowadzeni przez trójkę sędziowską z Tomaszem Grabowskim na czele

16:41

Ławka rezerwowych Polonii: Adrian Lis, Adam Pazio, Daniel Sikorski, Michał Grunt, Łukasz Piątek, Aleksandar Todorowski, Daniel Ciach

16:40

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Matuesz Bąk, Liad Elmalich, Damian Nowak, Mariusz Mikoda, Tomasz Górkiewicz, Piotr Malinowski, Sebastian Ziajka.

16:37

Kibice Podbeskidzia zastępują nagłośnienie i poprzez telefon oraz megafon puszczają piosenki ;). Teraz serwują Golców ;)

16:32

Korzystając z okazji chciałbym zachęcić do oddawania na moją osobę sms-ów w konkursie na dziennikarza obywatelskiego roku w kategorii sport. Wystarczy wysłać sms-a bądź kilka pod nr 7155 o tresci: doroku.277. Koszt 1 sms-a to 1,23 z vat. Z góry serdecznie dziękuje

16:28

Musimy sobie szczerze powiedzieć, że przyjeżdżając na taki stadion, gdzie pachnie kiełbaskami, gdzie mamy bloki dookoła, ciężko o piękną grę. Nie czuje się atmosfery meczu i to na pewno nie pomaga- tak powiedział po meczu Podbeskidzie-Legia Jakub Rzeźniczak. Czy podobne zdanie będą dzisiaj mieli piłkarze Polonii?

16:23

Obu ekipom nie grozi już ani gra o puchary ani o spadek. Teoretycznie będzie to mecz o pietruszkę, zobaczymy jednak jak podejdą do tego starcia podopieczni Roberta Kasperczyka oraz Czesława Michniewicza

16:21

Witam serdecznie z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu Podbeskidzie Bielsko Biała- Polonia Warszawa