Korona KielceKorona Kielce
20:33

Kartka dla Rzeźniczaka.

94'

Koniec meczu. Słabe widowisko przy Łazienkowskiej kończy się zwycięstwem Legii 1:0. Gola bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Rafał Wolski.

92'

Bardzo ładna akcja Legii. Gol zgrywa klatką piersiową do Efira, ten ma przed sobą tylko bramkarza, ale fatalnie pudłuje!

90'

Korona grająca w przewadze powinna zaatakować, ale na razie niespecjalnie się do tego kwapi. 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88'

Czerwona kartka dla Radovicia za niesportowe zachowanie.

85'

Była szansa dla Korony. Vuković z wolnego dośrodkował w pole karne, jednak strzał jednego z kielczan był zbyt lekki aby pokonać Kuciaka.

84'

Radović z woleja tuż obok bramki!

81'

Zmiana również w Koronie, Lech za Golańskiego.

80'

Efir zmienia Wolskiego.

79'

Strzał Gola z dystansu końcówkami palców broni Małkowski!

76'

Żółta kartka dla Wolskiego.

73'

... i Gołębiewski za Lenartowskiego.

73'

Podwójna zmiana w Koronie. Kiełb za Kuzerę...

67'

Ostre wejście Golańskiego w nogi Wawrzyniaka.

64'

Goool! Fantastyczne uderzenie Wolskiego z rzutu wolnego i mamy 1:0!

63'

Kijanskas faulował Żyro i ogląda żółtą kartkę.

60'

I jeszcze jedno upomnienie, tym razem dla Gola.

58'

Przy okazji przepraszamy za przeoczenie z pierwszej połowy, kiedy to żółty kartonik ujrzał Michał Żewłakow.

58'

Żółta kartka dla Lisowskiego.

54'

Zamieszanie w polu karnym gości, ale najwięcej przytomności umysłu zachował w nim Małkowski.

52'

Wolski przewraca się na piłce, kontra Korony - Korzym holuje piłkę dobre 40 metrów, ale w sytuacji sam na sam broni Kuciak!

50'

Radović przedryblował pół boiska, ale w kluczowym momencie uderzył prosto w Kijanskasa.

48'

Druga połowa rozpoczęła się wystrzałowo. Petarda rzucona z trybun wybuchła dwa metry od Małkowskiego. Na szczęście bramkarzowi gości nic się nie stało.

46'

Zmiana w przerwie. Radović za Kucharczyka.

18:12

Drugą połowę rozpoczyna Korona.

18:11

W połowie 30. kolejki T-Molile Ekstraklasy mistrzem jest Ruch Chorzów. Czy najbliższe 45 minut zmieni sytuację? Zapraszamy do śledzenia naszej Multirelacji LIVE!

18:06

W przerwie konkurs na siłę strzału. Kibice dostosowali się chyba do poziomu piłkarzy, bo piłki nie latały zbyt daleko...

18:05

24 351 osób zgromadziło się dziś na trybunach.

17:58

Chciałoby się napisać, że mecz jest porywający, akcje szybkie i składne, piłkarze we wspaniałej formie, a kibice na trybunach tworzą niesamowite widowisko. Niestety, do tej pory oglądamy klasyczną ligową rąbankę, nie mającą nic wspólnego z "piłkarską perfekcją", o której mówi Mateusz Borek w reklamie wyświetlanej właśnie na telebimie.

52'

Sędzia zlitował się nad kibicami i skończył pierwszą połowę. Piłkarzy schodzących do szatni żegnają gwizdy.

50'

Kijanskas bez problemów poradził sobie z Ljuboją. Legia w ofensywie bezradna jak dzieci we mgle.

48'

Ljuboja naciera na bramkę Małkowskiego... spalony.

46'

Ładny przerzut Wolskiego do Jędrzejczyka, obrońcy Korony byli jednak na swoim miejscu.

46'

44'

Ależ sytuacja! Kucharczyk sam na sam z Małkowskim, piłka odbija się od bramkarza, doturlała się do słupka, interweniujący obrońca Korony jeszcze raz trafił w słupek! Legioniści stali w polu karnym jak słupy soli. "Pajace" - skomentowali ich wyczyny kibice.

41'

"Zejdźcie z boiska, nie róbcie nam pośmiewiska" - skandują kibice Legii. W sektorze gości zabawa trwa w najlepsze.

40'

Przeraźliwe gwizdy na trybunach po tym, jak kolejny nieudany drybling zaliczył Ljuboja.

39'

Ljuboja uderza w mur. Dobitka Serba... znów w mur.

38'

Po chwili Kijanskas ofiarnie interweniuje przed polem karnym, dotykając piłki ręką. Rzut wolny, niespełna 20 metrów do bramki Korony.

37'

Z kontrą rusza Gol, podanie do Wolskiego, ale Kijanskas nie daje się oszukać młodemu pomocnikowi Legii.

33'

Groźną akcję Korony niweczy nieporozumienie Kuzery z Lisowskim.

32'

Ljuboja próbował szczęścia uderzeniem zza pola karnego, ale nie dał się zaskoczyć Małkowski.

29'

Rzut wolny dla Legii z dogodnej pozycji, ale Ljuboja strzela Panu Bogu w okno.

26'

Zmiana w Legii. Chyba jakaś kontuzja Kiełbowicza, za którego wchodzi Wawrzyniak.

24'

Wolny dla Korony z prawej strony, lecz bez zagrożenia dla bramki Kuciaka.

22'

Miękka wrzutka, tym razem bez problemów interweniuje Małkowski.

21'

Kontra Legii, ale faulowany był jeden z warszawian i od rzutu wolnego z 35 metrów rozpocznie Kiełbowicz.

20'

Pierwsza ofensywna akcja Korony, obrońcy Legii wybijają jednak piłkę na aut. Po chwili groźnym strzałem głową popisał się Korzym, ale Kuciak sparował piłkę na rzut rożny.

17'

Znów niepewna interwencja Małkowskiego (dośrodkowywał Ljuboja), ale bez konsekwencji dla gości.

16'

Legia praktycznie nie schodzi z połowy gości, którzy mądrze się bronią, czekając na okazję do kontry.

14'

Korner dla gospodarzy, ale bez zagrożenia dla bramki kielczan.

12'

Niepewny wykop Małkowskiego i Legia zacznie z autu na wysokości pola karnego rywali.

12'

Koszmarna strata Kucharczyka, ale po chwili Korona oddaje piłkę gospodarzom.

10'

Zgadza się, Legia przy piłce. Na trybunach "pozdrowienia" dla ITI.

10'

Wygląda na to, że niedługo będzie można wznowić grę.

6'

... i kolejne trzy race lądują w polu karnym Dusana Kuciaka. Zapowiada się dłuższa przerwa...

4'

Spiker apeluje o spokój, kibice niewzruszeni nadal rzucają na boisko petardami, śpiewając "Legia to my".

1'

Długo sobie nie pograli... Petardy i race z "Żylety" tuż po pierwszym gwizdku trafiają na murawę, a mecz zostaje przerwany.

17:01

Zaczęli!

17:01

Spotkanie rozpocznie Legia, czekamy na sygnał z innych stadionów, aby zacząć wszystkie mecze dokładnie o tej samej porze.

16:58

Piłkarze obu drużyn już na murawie.

16:55

"Korona": kibice gości zajmują całą górę przeznaczonego dla nich sektora, czyli jest ich ok. 600 osób.

16:53

Jako, że wszystkie mecze 30. kolejki Ekstraklasy zaczynają się o tej samej godzinie, zapraszamy do śledzenia naszej Multirelacji Live!

16:52

Korona: Pilarz, Kiełb, Gołębiewski, Kiercz, Michalski, Jamróz i Lech.

16:51

Znamy rezerwowych obu drużyn. Legia: Skaba, Wawrzyniak, Astiz, Vrdoljak, Efir, Radović i Żurek.

16:49

Witam serdecznie ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej, gdzie za około 15 minut rozpocznie się mecz między Legią a Koroną Kielce. Na śledzenie relacji zaprasza Tomasz Dębek.